تایپ فایل صوتی و تبدیل گفتار به نوشتار - تایپ دست نویس

 • تایپ فایل صوتی و تبدیل به فایل ورد
 • تایپ صدای جلسات، مکالمات، کلاس درس و …
 • تایپ اشعار، متن آهنگها، متن فیلم و …
 • تایپ زیر نویس فیلم
 • تایپ صوتی زبانهای خارجی مانند انگلیسی، فرانسه، آلمانی و عربی
 •  تبدیل گویش محاوره ای به متن ادبی
 • درج زمان برای جملات و پاراگرافهای متن
 • دیالوگ نویسی و تندخوانی
 • روخوانی و تبدیل فایل متنی به فایل صوتی با صوت زیبای خانم و آقا
 • دیالوگ خوانی، شعر خو انی و …
 • تایپ فوری
 • تایپ از دست نویس خوانا و ناخوانا
 • تبدیل متن دست نویس به تایپ
 • تایپ جزوه دست نویس
 • تایپ در محیطهای دیگر و ساخت پاورپوینت، اکسل، اکسس و …
تایپ فایل صوتی و دست نویس آوا

آوا پروژه در زمینه تایپ فایل صوتی چه خدماتی ارائه می دهد؟

ما در آوا پروژه، به صورت کاملا تخصصی بر روی تایپ فایل صوتی ( تایپ گفتاری ) و تایپ از روی دست نویس تمرکز نموده ایم.

دیگر نگران نوشتن جزوه کلاسی، مصاحبه، نوت برداری و … نباشید. شما می توانید صدای جلسات، کنفرانسها، سخنرانی ها، کلاسهای درسی، ملاقاتها، مصاحبه ها و … را ضبط نموده و برای ما ارسال نمایید تا برای شما تایپ و ویراستاری نموده و ارسال نماییم.  در صورت داشتن گویش محاوره ای و یا لهجه های محلی، آن را به متن ادبی تبدیل خواهیم کرد.

همچنین می توانید از مطالب و دست نوشته های خود، عکس تهیه نموده و برای ما ارسال نمایید تا برایتان تایپ نماییم. دست نوشته شما چه خوش خط باشد و چه بد خط به صورت کاملا صحیح و بدون غلط املایی برایتان تایپ خواهد شد.

استعلام قیمت تایپ فایل صوتی به ورد

هزینه تایپ فایل صوتی

قیمت تایپ فایل صوتی

لطفا هزینه و قیمت پیشنهادی خود برای استعلام قیمت تایپ فایل صوتی به ورد را در پیشنهادات همین پست وارد نمایید.

تایپ و پیاده سازی فایل صوتی و یا فیلم

شما دانشجویان عزیز می توانید از تدریس اساتید خود فایل صوتی تهیه کرده و سپس کار تایپ و تبدیل فایل صوتی به فایل وورد را از ما بخواهید.

هزینه ی پیاده سازی فایل های صوتی و یا فیلم، به صورت دقیقه ای محاسبه می شود. عواملی مانند داشتن لهجه، تند خوانی و کیفیت صدا بر روی محاسبه ی قیمت تاثیر گذار خواهد بود. لطفا در صورت تمایل برای تبدیل فایل صوتی خود به فایل ورد، فایل مورد نظر را به صفحه ی تلگرام ما با شماره 09162764606 ارسال نموده تا همکاران ما هزینه ی تبدیل آن را به شما اطلاع دهند.

کلمات کلیدی:

 • سفارش تایپ
 • تایپ فوری
 • تایپ جزوه
 • تایپ انلاین
 • تایپ سوالات امتحانی و کنکوری
 • تایپ فایل صوتی
 • تایپ پایان نامه
 • تایپ و صفحه ارایی کتاب
 • تایپ سوالات امتحانی
 • تایپ سریع
 • تایپ
ابتدا فایل صوتی شنیده میشود و همزمان یادداشت برداری می گردد. برای اینکه کلمات جا نیفتند نیاز به شنیدن فایل صوتی برای بار دوم یا سوم لازم می شود. سپس متن را از لحاظ دستور زبان و جملات بررسی می نماییم .( با حفظ امانت داری در جملات) اگر نیاز به تغییر فعل و فاعل بود این کار راانجام میدهیم. و سپس کار تایپ را شروع می کنیم.
پس از اینکه تایپ را به اتمام رساندند و پیاده سازی کامل کردند و حداقل یک بار فایل صوتی را با دور تند با متن تایپ شده چک می کنند تا خطاهای شنیداری و تایپی را اصلاح کنند.
تایپ خلاصه ای از سخنرانی ها (مطالب مهم و اصلی مورد بحث)
من فایل را در گوشی یا سیستمم ذخیره و بعد باز میکنم و سرعت ان را کم کرده با استفاده از هندزفری یا هدفون با دقت گوش میدهم و به راحتی تایپ می کنم.

استعلام قیمت تایپ ۱۵ صفحه دست نویس

لطفا هزینه و قیمت پیشنهادی خود برای استعلام قیمت تایپ ۱۵صفحه دست نویس را در پیشنهادات همین پست وارد نمایید. استعلام قیمت تایپ یه فایل دست نویس به ورد

تایپ فایل صوتی و جزوه دست نویس

روش تایپ فایل صوتی توسط تایپیستهای مختلف

فایل صوتی با سرعت کم گوش داده میشود و به طور همزمان تایپ اولیه صورت میگیرد . پس از تایپ اولیه ویس با سرعت عادی پخش شده و علائم نگارشی و غلط های املایی برطرف می شود ( از علائم نگارشی می توان به مواردی از جمله نقطه گذاری ، مکث در متن و سایر موارد اشاره کرد ). تایپ از روی صدا نسبت به تایپ از روی متن مشکلات و دشواری های بیشتری دارد. در این زمینه تایپیست باید از سرعت بالایی برخوردار باشد و تسلط کافی را داشته باشد. با استفاده از برنامه ورد می توان فایل صوتی را به متن تبدیل کرد.

تایپیست در تایپ فایل صوتی سخنرانی‌ها و جلسات باید سرعت و دقت بالا داشته باشد تا بتواند به تمام مطالب بیان شده توسط سخنران دسترسی داشته و موضوعی را از قلم نیندازد. علاوه بر این با توجه به اینکه در زبان گفتار کلمات و عبارات به صورت محاوره بیان میشود و امکان خطا در گفتار و تپق در سخنرانی‌ها وجود دارد؛ تایپیست می‌باید ضمن حفظ موضوع اصلی، اشتباهات لفظی و عبارات محاوره را به زبان نوشتار تبدیل کرده و کلمات نامتعارف در زبان نوشتار را از متن حذف کند.

در بسیاری مواقع امکان و فرصت تایپ سخنرانیها در کنفرانسها و جلسات فراهم نیست؛ به همین دلیل بهترین روش استفاده از ضبط صدا است. که پس از ضبط صدا و داشتن یک فایل صوتی مناسب می توان تایپ فایل صوتی را انجام داد. اولین مرحله برای تایپ فایل صوتی دسترسی به کامپیوتر یا لپ تاپ و داشتن نرم افزاری مانند Word است. در مرحله بعد گوش کردن به فایل صوتی و تایپ آن است. در مرحله سوم برای بار دوم فایل صوتی را گوش کرده و به متن تایپ شده نگاه کرده و کلماتی که در متن جا مانده است بازنویسی(متن به صورت کتابی و ویرایش شده) می شود. در مرحله چهارم که مرحله آخر هست یکبار دیگر فایل صوتی را گوش داده و متن بازبینی می شود تا نتیجه نهایی حاصل شود.

با سلام و خسته نباشید من وقتی فایل صوتی را می خواهم به متن تبدیل کنم، اول با دقت گوش می دهم و هر جمله که تمام شد فایل را نگه می دارم و می نویسم. بعد از اینکه جمله به جمله گوش کردم و نوشتم هر پاراگراف که تموم شد با دقت یکبار می خوانم تا مطمئن شوم درست شنیدم تا ایرادی در نوشتن نباشد. اگر فایل تخصصی باشد مطالب مربوط به بحث صوتی را در اینترنت جستجو کرده و سعی می کنم درک کنم تا نوشتنم نقص نداشته باشد.

تایپ فایل صوتی به صورت همزمان گوش دادن و تایپ انجام می شود و برای کارایی بیشتر از هدفون یا هندزفری های بی سیم استفاده میشود و بر اساس سرعت تایپ تایپیست سرعت آن از طریق پلیر تنظیم می شود.

تایپ فایل صوتی را هم میتوان بصورت شنیداری ، انجام داد و هم بصورت تکرار در سیستم ویندوز که صحبت و صدا رو تبدیل به متن می کند، استفاده از تایپ صوتی در برابر صفحه کلید، سرعت بالاتری دارد وهمین موضوع موجب صرفه‌جویی در زمان خواهد شد.

این کار به منظور تبدیل صدا به متن صورت می گیرد. به این طریق است که، صدا های ضبط شده توسط افراد، از جلسات، کنفرانس ها، تدریسات، سخنرانی ها، و غیره توسط نویسنده ها (تایپیست ها) پخش شده و فرد تایپیست به صدا گوش می دهد و مطالبی را که از طریق حواس شنیداری دریافت می کند را می نویسد. پس از اتمام پروژه و مرتب سازی فونت و ساز نوشتار و صفحه آرایی فایل را به متقاضی تقدیم می کند

یکبار فایل صوتی ۶ ساعته نوشتم و با رعایت تمامی اعلائم دستوری پروژه ی خوبی شد. هر کلمه که صداش شنیده نمیشد با کارفرما در ارتباط بودم که یک بار جاهایی که مشخص شده را چک کند و کلمه درست را اطلاع دهد.

پرسش و پاسخهای تایپ فایل صوتی

ما در مرکز تایپ آوا، هزینه تایپ فایل صوتی را بر اساس تعداد صفحات خروجی محاسبه می نماییم. جهت اطلاعات بیشتر لطفا روی هزینه تایپ فایل صوتی کلیک نمایید.

 • یاسر کرباسی متخصص تایپ فایل صوتی از کرمان

اگر در یکی از زمینه های تایپ فایل صوتی و یا تایپ دست نویس در Microsoft Word تخصص دارید، فرم استخدام روبرو را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم. ضمنا می توانید سایر آگهی های استخدام مرکز آواپروژه را نیز پر نمایید.اگر در یکی از زمینه های تایپ فایل صوتی و یا تایپ دست نویس در Microsoft Word تخصص دارید، فرم استخدام روبرو را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم. ضمنا می توانید سایر آگهی های استخدام مرکز آواپروژه را نیز پر نمایید.

 • مهدی اکبری متخصص تایپ دست نویس از تهران یاخچی اباد

تایپ دستنویس به صورت سند یا پی دی اف تایپ شده وتحویل داده می شود

 • مهسا مولایی پناه متخصص تایپ دست نویس از تهران

با سلام اینجانب سابقه همکاری با برخی موسسات را در زمینه تایپ فایل صوتی و تایپ دست نویس دارم در موارد بسیار کاربرد دارند که مهمترین آنها عبارتند از: تبدیل به جزوه یا کتاب تبدیل به پاور، اینفوگرافی، بروشور و. افراد ناشنوا می‌توانند از تایپ شده فایل صوتی استفاده کنند نتیجه این تایپها همچنین می‌تواند در نگارش مقاله و پایان نامه و رساله و. استفاده شود و بهره وری بسیاری خواهد داشت چنانچه فایل صوتی یا دست‌نویس تایپ شود اشخاص بیشتری می‌توانند به بهترین و سریعترین نحو از این خروجی استفاده کنند و.

 • زهره نیستانی متخصص تایپ فایل صوتی از بجنورد

۱. تایپ انواع فایل‌های دستنویس در ورد اعم از جزوه‌های دانشگاهی، درسی، یادداشت‌ها ۲. تایپ انواع فایل‌های صوتی اعم از موضوع‌های مربوط به ارز، سخنرانی، همایش، فن بیان، کلاسی، دانشگاهی ۳. تایپ‌های مربوط به فرمول اعم از فرمول‌های ریاضی، فیزیک، شیمی ۴. رسم انواع اشکال ریاضی و فیزیک در ورد ۵. رسم انواع جدول‌ها طبق درخواست شما ۶. کار با پاورپوینت و ساخت اسلایدهای زیبا و جذاب ۷. کار با نرم افزار مث‌تایپ برای تایپ انواع فرمول‌ها نمونه‌ای از کارهام در پیج اینستاگرامم موجود می‌باشد. t

 • الهام کنعانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

ه نام خدا. سلام. رشته مدرک دیپلم بنده کامپیوتر بوده است، به همین دلیل بنده دوره های پیشرفته مدرک ICDL را گذرانده ام که تایپ هم شامل این دوره های پیشرفته می شود. به همین دلیل بنده تسلط کامل بر تایپ را دارا هستم. گرچه سابقه کاری مرتبط ندارم اما تسلط کافی بر تایپ دارم. تایپ به معنی نوشتن هر گونه مطلب دلخواه و یا غیر به وسیله صفحه کلید رایانه یا کیبور کامپیوتر می باشد.

 • مهدی اکبری متخصص تایپ دست نویس از تهران یاخچی اباد

سلام تایپ سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام سلام سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام سلام به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام سلام شد سلام

 • احمد شهدادی متخصص تایپ دست نویس از کهنوج

بیشتر خبر نگارها و همچنین دانشجویان از صدای ضبط شده استفاده میکنند و نوشته های دسنویس هم در بسیاری از موارد مانند دانش اموزان و دانشجویان همچنین نامه نگاری ها کاربرد دارد. بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد و سابقه تایپ پایان نامه ها و پروژه های دانشحویی به مدت پنج سال و عضویت در سایت تایپیران را دارا می باشم. دارای مدرک ICDL-WORD از مرکز آموزش مدیریت دولتی

 • عمران موحدنژاد متخصص تایپ فایل صوتی از شاهین شهر

با سلام معمولا متون سخنرانی برای ارسال سریع در خبرنامه ها و گزینه های انتشاراتی، نیازمند شنود و تحلیل نگارشی و پس از آن تایپ سریع و بازارسال در متون خبری می باشد. همچنین سخنرانی های آموزشی و دانشگاهی نیز شامل خلاصه ای از بیانات استاد و مقام علمی است که پس از نگارش و تکمیل به متن مورد نظر مبدل شده و تایپ می گردد. فابل های صوتی معمولا به دلیل داشتن کلمات محاوره ای و بیان خلاصه، باید به حالت متن کتاب و دستوری تغییر نگارش داده شوند که خود بحث جداگانه ای از تایپ محسوب می شود.

 • محدثه غلامپور متخصص تایپ فایل صوتی از خلخال

تایپ صوتی یا تبدیل گفتار به نوشتار یکی از قابلیت‌هایی است که به وسیله‌ی فناوری‌های شناخت و فهم زبان طبیعی مبتنی بر هوش مصنوعی امکان‌پذیر می‌شود. در این قابلیت محتوای گفتار موجود در یک فایل صوتی، گفت‌وگوی زنده و. تشخیص داده شده و تبدیل به متن می‌شود و به این ترتیب قابلیت تبدیل یک گفت‌وگوی شفاهی به متن را به صورت اتوماتیک، ایجاد می‌کند. قابلیت گفتار به نوشتار در حقیقت نوعی فناوری بین رشته‌ای زبان شناسی-رایانه می باشد و از دل علوم زبان شناسی، کامپیوتر و الکترونیک پدید آمده است.

 • ریحانه موسوی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

با سلام. بنده سابقه ی تایپ به صورت حرفه ای را ندارم ، اما در حد متوسط با محیط ورد آشنایی دارم و می توانم متون فارسی را با صفحه آرایی معمولی تایپ کنم. مثلا تحقیقات و پروژه های دانشجویی ، جزوه ، مصاحبه ها و یا هر متن دیگری که نیاز به ویرایش و صفحه آرایی حرفه ای نداشته باشد و بیشتر از ۲ ساعت در روز زمان نبرد.

 • الهام عربي متخصص تایپ دست نویس از تهران

بيست سال سابقه تايپ ده انگشتي دارم مدرك icdl دارم تايپ و صفحه آرايي كتب پزشكي و جزوه و نامه هاي اداري كشيدن انواع شكل در نرم افزار كورل در حال يادگيري اينديزاين به دلايل شخصي تمايل به كار در منزل دارم و از كار كردن بيرون از خانه خسته شدم ترجيح ميدم از روي پي دي اف يا دستنويس تايپ كنم ولي فايل صوتي هم مشكل ندارم

 • عطیه نجاریان متخصص تایپ دست نویس از تهران

بدیهی است که اگر ما بخواهیم از متنی که دست نویس خودمان است؛ فایلی به تعداد و در دسترس داشته باشیم، باید آن نوشته دست نویس را به فایل ورد تبدیل کنیم که هم راحت تر به آن دسترسی داشته باشیم و هم امکان چاپ آن به تعداد دلخواه برایمان فراهم شود. تایپ فایل صوتی هم به همین صورت هست؛ تایپ فایل صوتی کارتان را آسان تر میکند و به جای ویس های ضبط شده ای که در گوشی هایمان فضا را اشغال کرده اند میتوانیم آن فایل های صوتی را به صورت نوشتار در ورد تبدیل کنیم و همچنین امکان چاپ و دسترسی سریعتر به آن را داشته باشیم.

 • زهرا نظری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

بنده دانشجوی ترم ۸ کارشناسی رشته برق با معدل ۱۹ هستم.۳ سال سابقه ترجمه و تایپ دارم هم غیر حضوری و هم بصورت حضوری در شرکت ادصاب. به تازگی راهنمای جامع استفاده از نرم افزار کدسیس را برای شرکت برق و صنعت تسلا انجام داده و منتظر چاپ است‌ برای ادامه تحصیل دنبال کار نیمه وقت و یا دورکاری هستم. برای کار آزمایشی هم آمادگی دارم.

 • مهسا ظروفی متخصص تایپ فایل صوتی از مراغه

در کنفرانس ها و جلسات مهم و همچنین در کلاس های درسی، به جهت اینکه سرعت سخنرانی بالاست; جزوه نویسی گزینه مناسبی برای نکته برداری نکات مهم نیست. بنابراین می توان جلسات را به صورت فایل صوتی ضبط کرده و سپس آن را به صورت تایپ جزوه دست نویس تبدیل کرده و آن را برای همیشه در اختیار داشت. قابل ذکر است، انجام این کار باید با رعایت اصول نگارشی و صفحه بندی درست و همچنین بدون غلط املایی باشد. که از موارد مهم اصول تایپ می باشد. همچنين باید سرعت انجام تایپ نیز بالا باشد تا هم زمان زیادی نگیرد و هم در زمان مورد نظر مورد استفاده قرار بگیرد.

 • فاطمه قاضی متخصص تایپ فایل صوتی از شاهرود

تایپ صوتی یا تبدیل گفتار به نوشتار که در این قابلیت محتوای گفتار موجود در یک فایل صوتی، گفت‌وگوی زنده و. تشخیص داده شده و تبدیل به متن می‌شود از تایپ صوتی می‌توان در انجام کارهایی مانند نوشتن ایمیل، نوشتن نامه‌های اداری، نوشتن پیامک و. استفاده نمود و تمام این کارها را بدون تایپ کردن و تنها با گفتن به دستگاه انجام داد. در زندگی روزمره این فناوری به افراد کمک می‌کند تا بتوانند تایپ کردن را همزمان با انجام کارهای دیگری همراه کنند و بهره‌وری خود را بالا ببرند. در کاربرد سازمانی با استفاده از قابلیتی مانند تایپ صوتی، کارمندان می‌توانند به جای صرف زمان زیادی برای تایپ کردن هر کلمه، وقت خود را روی موضوعات مهم‌تر و حیاتی‌تری در سازمان بگذارند تا باعث پیشرفت آن کسب و کار شوند. در زمینه تحصیلات  افراد می‌توانند از قابلیت تایپ صوتی برای نوشتن مطالب مدنظرشان استفاده کنند و زمانی را که می‌خواهند در تایپ کردن صرف کنند بر روی انجام کارهای مهم‌تری بگذارند. برای نویسندگان از آنجایی که تایپ کردن بخش عمده‌ای از کار و توجه این افراد را شامل می‌شود، با استفاده از تایپ صوتی می‌توانند حجم کاری خود را تا حد زیادی کاهش دهند و تمرکز خود را بر روی بهبود محتوای مطالبی که نیاز به تایپ دارند بگذارند.

 • هومن جهانگیری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

فایل صوتی برای تبلیغات نوشتن کتاب همایش و در زمینه های آموزشی و . کاربرد دارند و تایپ دست نویس برای انجام تحقیق پروژه پایان نامه و هر مطلب علمی و اموزشی که لازم باشد دارای اهمیت می باشد.چندین پروژه تایپ و محتواگذاری در سایت های مختلف انجام داده ام.و در چندین شرکت در زمینه تایپ فعالیت داشته ام و علاقه مند به قبول انواع تایپ های صوتی و دست نویس می باشم.

 • مهدی اکبری متخصص تایپ دست نویس از تهران یاخچی اباد

تایپ دستنویس در ورد تایپ شده وتحویل داده سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شدسلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام

 • امیرعلی فراهانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

امیرعلی فراهانی هستم، دانشجوی ترم آخر ارشد مهندسی نفت مخازن دانشگاه شریف. در حال انجام پایان نامه ام هستم. علاقه مند به تایپ کردن مطالب دست نویس علمی و عمومی و هم تایپ فایل صوتی جهت کمک به دیگران و خودم برای افزایش اطلاعاتم. همچنین علاقه مند به ترجمه متون انگلیسی به فارسی. جهت همکاری با مجموعه شما حاضر هستم. ساکن تهران و امکان سکونت در کرمان.

 • محمد حسین رشتیانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران ، ملارد

توانایی تایپ فایل های صوتی و تبدیل آنها به متن. در حال حاضر لپتاپ یا کامپیوتر شخصی ندارم اما دوره ی آموزشی کار با MS word را گذرانده ام. بینایی ام ضعیف است اما به لطف نرم افزار های صفحه خوان به آسانی هر چه تمام تر با سیستم عامل windows ارتباط خوبی دارم. همچنین قابل ذکر می باشد که تا چند ماه آینده ، مدرک بین المللی کامپیوتر را از بنیاد ICDL دریافت خواهم کرد.

 • علی هلاکو متخصص تایپ دست نویس از مینودشت

به کار تایپ علاقه دارم و چند پایان نامه را تایپ کردم.قبلا هم یه کانالی تشکیل داده بودم که کارهای تایپ،پاورپوینت،تایپ فایل صوتی،ساخت کلیپ و.انجام میدادم. علاوه بر علاقه ای که به کار تایپ دارم،یه درآمدی هم از همین راه میخوام داشته باشم. فایل صوتی هم که الان چون درس ها مجازی شده زیاد انجام دادم. ممنون از زحمات شما لطفاً برای فرج دعا بفرمایید ?

 • مهدیه سادات منتظری متخصص تایپ دست نویس از تهران

بدون سابقه کار. دانشجو رشته پرستاری تسلط بر برنامه های کاربردی نظیر word excel power point و. علاقه در زمینه های تایپ جزوات بدون کلمات تخصصی، مصاحبه ها، تبدیل فایل های دست نویس با خط خوانا به فایل تایپ شده و.

 • مهرنوش لاترانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

فایل های صوتی برای حفظ ایده ها جلسات مهم یا زمانی که امکان تایپ وجود ندارد و یا قلم و کاغذ در دسترس نیست و یا ضبط مدارک برای خبرنگاران یا سازمان ها، بسیار مناسب می باشد.حالا اگر این فایل های صوتی را داشته باشیم می توان برای محکم کاری، ان ها را در زمان مناسب تایپ کنیم و یا برای ایجاد مسائل حقوقی به ان ها استناد ورزیم.

 • زهراایزدی متخصص تایپ دست نویس از کرج

تسلط بر تایپ با کامپیوتر و گوشی موبایل و تسلط بر برنامه های پاور پوینت و ورد و همچنین مسلط بر انواع برنامه های کامپیوتری جهت تهیه پاورپوینت و انجام تایپ انجام انواع تایپ ها ازجمله تایپ فایل های صوتی و خلاصه نویسی و تایپ ها سفارشی انجام سریع تایپ و تحویل فوری سفارش مسلط به زبان انگلیسی و توانایی انجام تایپ به زبان انگلیسی و همچنین ترجمه و تایپ ان

 • مبینا برکتی متخصص تایپ فایل صوتی از رودهن

دانشجوی رشته آی تی شرکت در دوره حسابداری مالی خدماتی شرکت در دوره icdl1 تسلط بر wordوpowerpoint تایپ فوری تایپ انلاین ادمین گروه های واتساپی انجام پروژه های تایپ با سرعت بالا و کمترین میزان نقص تایپ ب وسیله موبایل و کامپیوتر تایپ فایل های صوتی ب صورت کامل انجام پروژه های word وpower تسلط نسبی به زبان انگلیسی انجام پروژه های ترجمه در سطح متوسط

 • راضیه کاردان متخصص تایپ فایل صوتی از بیرجند

تایپ فایل صوتی برای افرادی که جلسات مهم متعددی میروند و فرصت یادداشت ندارند ، بسیار مفید است.همچنین با وجود کلاس های اینترنتی ، برای دانشجویان نیز کمک‌کننده میباشد. تایپ دست نویس هم به همین صورت برای تایپ و ثبت کردن مطالب مهم بسیار ضروری است. همچنین برای پاک نویس کردن و اماده کردن یک ارائه مهم برای جلسات استفاده میشود. 

سید احمد جندقی متخصص تایپ دست نویس از رفسنجان

سلام شرح کار های که میتونم انجام بدم:نوشتن جزوه های دانشگاهی. تایپ کلاس های دانشگاه. تایپ وبینار ها و سمینار ها. تایپ متن های دست نویس. ویرایش مورد نیاز متن در ورد. مسلط به تایپ ده انگشتی فارسی با سرعت 60 کلمه در دقیقه. تایپ فرمول. میتونم متن محاوره ای را به رسمی تبدیل کنم. یا فایل صوتی یا تصویری اساتید دانشگاه را به جزوه تبدیل کنم

 • پارمیدا خادمی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

اینجانب با کسب سابقه ی چهار سال انجام پروژه با نرم افزارهای PowerPoint و word در مقطع لیسانس ،همینطور استفاده از نرم افزار های PicsArt و کانوا و سابقه ی تصحیح ،تدوین ،تایپ تست های روانشناسی شخصیت و آسیب شناسی را که مرتبط با رشته ی تخصصی دانشگاهی بنده هست را دارم لزا توانایی اشتغال در این شاخه را دارا هستم که در صورت مقبول بودن همکاری کنم .

 • امیرحسین ایران خواه متخصص تایپ فایل صوتی از بیرجند

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت سایت وزین آواتایپ. بنده دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم. تخصصم فقط پیاده سازی و تایپ فایل های صوتی و تصویری زبان انگلیسی به متن هستش(نه ترجمه). مثل پروژه های دانشجویان زبان مثل ترنسکرایب. پروژه های ترجمه شفاهی و . . مایلم با سایتا شما همکاری کنم متاسفانه چند روزی طول می کشه که تلگرام و واتساپم وصل بشه. آیا پروژه ای رای من هست که برام جیمیل کنید و من توی نهایتا یه روز انجام بدهم؟

 • درسا توتونچیان متخصص تایپ دست نویس از تهران

تایپ فایل صوتی می تواند به افراد ناشنوا امکان استفاده از محتویات آن را بدهد، می تواند در مواردی که آوای کلمات به صورت ناخوانا ادا شده است، موجب رفع ابهام شود ومحتویات آن می تواند در نرم افزار word قابلیت ویرایش را پیدا کند. تایپ دست نویس می تواند موجب تمیزی و خوانایی بیشتر در مطلب شود، دسترسی به آن ساده تر می شود و از گم شدن کاغذ دست نویس جلوگیری می شود.

 • آرزو لطفیپور متخصص تایپ دست نویس از تالش_گیلان

آرزو لطفیپور تاریخ تولد _۱۳۸۳.۱۰.۱۶ میزان تحصیلات . دانش آموز کلاس دهم رشته انسانی آدرس.گیلان‌تالش.هشتپر سابقه کاری _ یک سال آدمین اینستاگرام پیج برای پاسخگویی به دایرکت بودم و چند ماه برای یک آموزشگاهی کار تایپ دست نوشته انجام میدادم و یه مدتی هم کار معرفی محصول انجام میدادم تایم خالی در روز _ از ساعت ۱۷تا ۰۰.۰۰ و یا بیشتر آشنایی با نوع کار و اپلیکیشن های مربوط دارم (یا اگه برنامه جدیدی باشه میتونم سریع کار باهاش رو یاد بگیرم ) با یک توضیح مختصر میتونم کارم رو شروع کنم روش دریافت حقوق _ به صورت ماهانه میزان حقوق درخواستی: حداکثر بیشتر از ۲ ملیون باشه شرایط کارم هم به صورت دور کاری و غیرحضوری هستش

 • سحر حجگذاری متخصص تایپ دست نویس از تهران

دولتی کارشناسی علوم اجتماعی گرایش: پژوهشگری موسسه/دانشگاه: دانشگاه فردوسی مشهد خراسان رضوی، مشهد ۱۳۸۱ – ۱۳۸۵ معدل : ۱۵  سوابق شغلی  سوابق تحصیلی مسول دفتر مدیر عامل، مدیر داخلی شعبه موسسه زبان MCI خراسان رضوی، مشهد اسفند ۱۳۸۵ – آذر ۱۳۹۵ وظایف و دستاوردها – مسؤل دفتر مدیر عامل زمان بندی جلسات و ملاقات های مدیر عامل، تنظیم و ارسال نامه های درون و بیرون سازمانی، هماهنگی با واحد مالی و اداری در خصوص امور مربوطه و . – مدیر داخلی شعبه تدوین برنامه زمان بندی کلاس ها، پیگیری امور مربوط به اساتید و کارمندان اداری، حفظ نظم و ترتیب مجموعه و . پژوهشگر علوم اجتماعی شرکت نقش انگاره بوم خراسان رضوی، مشهد شهریور ۱۳۹۷ – شهریور ۱۳۹۸ وظایف و دستاوردها همکاری در پژوهش های اجتماعی مربوط به شهرداری )غیر حضوری( – ساخت پرسشنامه بر اساس اهداف پروژه – جمع آوری اطلاعات پرسش شوندگان، ساخت جداول آماری، مستند سازی، ارائه آمار قابل بررسی سحر حجگذاری کارمند اداری متولد: ۱۳۶۳/۶/۳۰ وضعیت تأهل: متأهل sahar.hajgozari@gmail.comدرباره من – ده سال تجربه فعالیت اداری – یک سال تجربه فعالیت پژوهشی – سه سال تجربه امور مربوط به قناد هتل – تجربه محدود نویسندگی و ویراستاری  زبان انگلیسی مهارت خواندن مهارت نوشتن مهارت گفتاری مهارت شنیداری تهران، خیابان شاهین شمالی، خیابان بهار، خیابان اقاقیا برنامه spss – فرضیه سازی و نتیجه گیری  مهارتها excel,world  دورهها و گواهینامهها مدرک جهانی قناد هتل موسسه: مرکز فنی و حرفهای اقدسیه ۱۳۹۷ 

 • ایمان مؤذنی متخصص تایپ دست نویس از تهران

سابقه تایپ قبلاً داشته ام دانشجو بوده ام کار حسابداری و تایپ در چند کار مختلف کرده ام سرعت تایپ در حد بالا علاقه مند به این کار می باشم با دقت فراوان و حوصله بسیار در تایپ دارای وقت آزاد مناسب وظیفه شناس بودن در کار محوله داشتن نظم در کار سر وقت بودن در دسترس بودن پایبند به قوانین سابقه انجام تایپ پایان نامه های دانشجویان در شهر اراک

 • سعید اکبری متخصص تایپ دست نویس از همدان

تایپ انواع متون فارسی و ساده خوانا با بهترین کیفیت ، تایپ انواع دست نویس و نوشته های pdf، توانایی انجام پروژه های فارسی ساده و قابل تایپ و خوانا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت ، و با کمترین هزینه ، تایپ پی دی آف و تایپ از روی عکس نوشته ، تایپ دست نویس و جزوه نویسی و تحقیق اینترنتی برای دانشجویان ،

 • پرستو کرمان ساروی متخصص تایپ دست نویس از ساری

پرستو ساروی هستم، نویسنده و ایده پردازی در زمینه ی محتوا نویسی در موضوعات مختلف بدون کپی برداری برای شرکت ها و اشخاص مختلف در هفته بالای ده هزار کلمه انجام میدهم، به علاوه جویای کار در زمینه ی تایپ از روی دست نویس و صداهای ضبط شده به وسیله ی گوشی اندروید تبدیل به ورد و پی دی اف می باشم. با توجه به آگهی شما در شیپور خواستار کار در زمینه ی تایپ هستم سپاسگزارم از توجه و لطفتون

 • مهسان احمدی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

من 3سال کلاس کامپیوتر رفتم و با کامپیوتر آشنایی کامل دارم من در درست کردن ورد پاپرپینت و اکسنت مهار هستم و پرژه های حرفه ای درست میکنم میتوانم به صورت حرفه ای متن بنویسم میتوانم شکل را سه بعدی کنم و یا میتوانم شکلک را متحرک کنم و همین طور میتوانم اسیاید رامتحرک کنم شما میتوانید به من اعتماد کامل کنید

 • پیام انتخابی متخصص تایپ دست نویس از قم

تایپ ده انگشتی بهمراه کار با نرم افزار ورد.ایجاد پروژه اکسل.ساخت پاورپوینت از جمله موارد تخصص من هسعلاوه بر این کلی نصب نرم افزار و کار با نرم افزار پریمیر و افترافکت در حوزه تولید محتوا نیز توانایی دارمتا الان تایپ برای خودم داشتم و خیلی برای جایی کار نکردم اما اگر شرایط همکاری با این مجموعه رو داشته باشم حتما موفق خواهم بود

 • شیدا عظیمی متخصص تایپ دست نویس از کرج

علاقه مند به یادگیری ، با حوصله ،تایپ سریع به موقع منظم و مرتب بدون غلط املایی ؛ تحویل به موقع و سر وقت به مشتری ،تایپ انواع نامه های اداری، تایپ فایل های صوتی و دست نویس -تایپ پایانه نامه-انجام جداول اکسلی -ساخت انواع فرمت پیش فاکتور و سایر فرمها در اکسل– تنظیم نامه در سربرگ و غیره.-گذاشتن لوگو و غیر در برگه

امیرحسن شعبانی پور متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

سلام وقت بخیر امیرحسن شعبانی پور هستم، ۲۵ ساله، لیسانس حسابداری، آشنا به مفاهیم علوم مالی، دارای مدرک درجه 1 icdl از مجتمع فنی تهران و مدرک icdl درجه 2 از سازمان آموزش فنی و حرفه ای،فوق دیپلم برق مترو، مسلط به مباحث راه آهن برقی ( مترو )، سطح زبان متوسط intermediate، سطح پیشرفته زبان تخصصی حسابداری. برای من باعث افتخار هست که با مجموعه شما همکاری داشته باشم.

 • زینب جهان بین متخصص تایپ فایل صوتی از کاشان

سلام و عرص ادب ، مهارت های کامل ای سی‌ دی‌ ال را دارم و دوره ی این کلاس ها را گذرانده ام‌ ، و به ورد‌ و پاورپوینت‌ ‌ اشنایی‌ دارم‌ ، و تایپ‌ فایل های ‌صوتی‌ را بسیار زیاد انجام دادم ،اگر‌ در زمینه‌ ی مورد‌ نیاز‌ شما مفید هستم‌ خوش‌ حال ‌ میشم‌ که با مجموعه‌ ی شما‌ همکاری‌ انجام دهم ،ممنونم‌ از شما و تیم تون

 • نفیسه همتیان متخصص تایپ دست نویس از شهرکرد

با سلام نفیسه همتیان هستم ، ساکن شهرستان شهرکرد . فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر ، تسلط کامل بر تایپ سریع ،پاورپوینت ،مقدماتی شبکه و. . اینجانب مهارت در زمینه تایپ ده انگشتی ، فرمول نویسی ، تایپ صوتی ،پاور پوینت را دارا هستم .همچنین دارای سابقه کاری در دفاتر فنی ،ادارات در شهرستان شهرکرد را دارا می باشم ، کار تایپ دانشگاهی ،ساخت پاور پوینت را هم انجام دادم و علاقه مند به همکاری با مجموعه شما هستم . با تشکر .

 • یاسین عابدینی متخصص تایپ دست نویس از تفت

یه پسر 17 ساله از استان یزد. یه مدت طولانی عضو ایران تایپیست بودم و اونجا امتیاز های خوبی گرفتم و به دلایلی یه مدت دور بودم از تایپیست بودن و در کل هم دقت و سرعت خوبی در تایپ فایل های دست نویس دارم در تایپ صوتی هم مهارت دارم ولی متاسفانه یه کم سرعتم پایین تر باشه شاید نسبت به بقیه. خوشحال میشم بتونم باهاتون همکاری کنم و امیدوارم همکاری خوبی داشته باشیم.

 • امیرحسین علی‌ عسگری متخصص تایپ دست نویس از استان البرز

تخصص تایپ در ورد از روی فایل های دست نویس – تایپ از روی فایل pdf – رسم جدول – تایپ از روی عکس – تایپ جزوه – تایپ سوالات سربرگ دار امتحانی – تایپ فارسی – تایپ جزوات دانشگاهی و مدارس – تایپ از روی برگه های امتحانی و دانشگاهی غیره رو میتوانم که انجام دهم لطفا درخواست بنده در مورد استخدام رو رسیدگی کنید ممنونم از شما و تیم خوبتون که انقدر خوب و حرفه ای هستید

 • مهسان احمدی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

من سه سال کلاس کامپیوتر رفتم و آشنایی کامل در کامپیوتر دارم پاورپوینت اکسل و ورد رو ماهر هستم من پروژه های حرفه ای درست می کنم میتوانم به صورت حرفه ای متن بنویسم میتوانم شکلک ها را سه بعدی کنم میتوانم شکلک ها متحرک کنم و همینطور میتوانم اسلاید را متحرک کنم شما می توانید به من اعتماد کامل کنید مهسان احمدی متخصص تایپ

 • هانیه نصرالهی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

مسلط به تایپ سریع جزوات و فایل های صوتی با گوشی می توانم با گوشی هر جزوه نوشته شده یا فایل صوتی را تبدیل به متن تایپ شده کنم جزوات و فایل های صوتی در هر زمینه ای باشد فرقی نمی‌کند حتی اگر در زمینه ی رشته ای باشد که در آن تحصیل نکرده ام من در روز تایم آزاد زیاد دارم و می‌توانم چندین پروژه را به ثمر برسانم

 • اکبر ملزم شریف لو متخصص تایپ فایل صوتی از اسلامشهر

مهندسی عمران، ۲ سال سابقه اجرایی و طراحی سازه ، بازاریاب و فروش ، ۲۷ سال دارم ، علاقه مند به این کار و پر انرژی و با انگیزه ، سابقه تایپ و ساخت پاورپوینت ، تایپیست حرفه ای و سابقه منشی گری و تایپ کردن ۳۰۰۰ کلمه در روز و حتی بیشتر ، تایپ حرفه ای ۱۰ انگشتی در مدت زمان کوتاه ، تایپ کردن و طراحی یک رزومه کاری ، تایپ یک پروژه پایان نامه و درست کردن اسلایدهای پاورپوینت ان ،

 • امیردرزی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

شرکت آوا موضوع : درخواست استخدام باسلام واحترام اینجانب امیر درزی متولد 1373/11/26 دارای مدرک تحصیلی دیپلم و مهارتهای تایپ فایل صوتی و تایپ دستنویس و تایپ فوری زبان فارسی درخواست استخدام در مجموعه تحت مدیریت شمار را دارم. امید دارم خصوصیات اینجانب مورد تایید مدیریت محترم قرارگیرد و فرصتی را فراهم سازد تا بتوانم خواست ها و خدمات مورد نظر آن شرکت را برآورده سازم. ضمن آرزوی توفیق وبهروزی برای جنابعالی ، ازوقتی که به بررسی رزومه اینجانب اختصاص می دهید تشکر می نمایم.

 • سحر عبدالملکی متخصص تایپ دست نویس از تهران

از سال 1385 تاکنون با دانشگاه های مختلف در زمینه تایپ پایان نامه، جزوه و . بصورت دورکاری همکاری داشته ام. به محیط های ورد، اکسل و پاورپوینت مسلط هستم تایپ به صورت فارسی ساده با سرعت بالا، جدول، نمودار، فرمول و لاتین کار می کنم. سرعت بالا و دقیق مدرک تحصیلی: لیسانس مدیریت بازرگانی سن: 40 سال محل سکونت: تهران، بلوار اباذر

 • زهره ستوده نیا متخصص تایپ دست نویس از تهرآن

من زهره ستوده نیا هستم . متولد سال ۱۳۶۶ .دانشجوی رشته الهیات هستم و قبلا هم تربیت بدنی خونده ام . من در زمینه تایپ دست نویس و همچنین تایپ صوتی و ادمینی کانال در پیام رسانها میتوانم همکاری کنم . در زمینه تایپ من میتوانم بدون غلط املایی این کار رو انجام بدم . و سعی میکنم که بقیه اصول تایپ و نگارش را رعایت کنم

 • وحیده ساکی مقام متخصص تایپ دست نویس از خلخال

با سلام و خسته نباشید من وحیده ساکی مقام هستم و ساکن شهرستان خلخال میباشم و مسلط به وردهستم و هم تایپ صوتی میتوانم انجام بدهم هم تایپ دست نویس میتوانم انجام بدهم و هر زمانی که لازم باشد میتوانم کار راتحویل بدهم.سعی میکنم همیشه منظم و مرتب کار را انجام بدهم و باعث رضایت مشتری شوم. ممنون از سایت خوب شما

 • آرزو محسنی تبار متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

من در زمینه‌ی تایپ تجربه‌ای ندارم اما چون ترجمه زیاد انجام دادم و در ترجمه، متون باید تایپ می‌شدند، به همین دلیل سرعت تایپم به نسبت بالا رفت و حالا می‌خواهم از این مهارت استفاده کنم. اینکه تجربه‌ای در این زمنیه ندارم می‌توانپد نکته‌ای منفی باشد اما اینکه این کار، مهارتی جدید است که می‌توانم روی آن کار کنم، انگیزه‌ی بالای من در این کار را نشان می‌دهد.

 • هانیه قنبرنتاج متخصص تایپ دست نویس از مازندران ،بابل

در زمینه تایپ مهارت خوبی دارم و توانایی تایپ با سرعت بالا و همچنین تایپ ده انگشتی رو دارم و ۱۵ صفحه رو در ۲ روز انجام میدم.سابقه کار کردن با برنامه های ورد و آفیس دارم و تسلط بسیار زیادی با تایپ گوشی و همچنین تایپ با کامپیوتر دارم و علاوه بر آن با توجه مدرک دیپلم ادبیات کار های ویراستاری و ویرایش متن را دارم.چندین مقاله در راستای کار های تحقیقی که در دانشگاه انجام دادم(دانشجوی جامعه شناسی) به نوشتن مقاله و پروپوزال نویسی واردم و به همین دلیل تجربه خوبی در تایپ و تدوین متن دارم.

 • هانیه قنبرنتاج متخصص تایپ فایل صوتی از مازندران ،بابل

در زمینه تایپ مهارت خوبی دارم و توانایی تایپ با سرعت بالا رو دارم و ۱۵ صفحه رو در ۲ روز انجام میدم.سابقه کار کردن زیاد با برنامه های ورد و آفیس دارم و تسلط بسیار زیادی با برنامه های ورد گوشی و تایپ در کامپیوتر دارم و علاوه بر آن با توجه مدرک دیپلم ادبیات کار های ویراستاری و ویرایش متن را دارم.چندین مقاله در راستای کار های تحقیقی که در دانشگاه انجام دادم(دانشجوی جامعه شناسی) به نوشتن مقاله و پروپوزال نویسی واردم و به همین دلیل تجربه خوبی در تایپ و تدوین متن دارم.

 • سهیل حاتمی متخصص تایپ دست نویس از تهران

تایپ بسیار قوی در یک روز راحت 100صفحه تحویل میدم. هر یک ربع یک صفحه اگر دوست دارید لطفا استخدام کنید. تشکر سهیل حاتمی و اینکه 15سالمه و با گوشی کار تایپ انجام میدهم لطفا هرچه سریع زنگ بزنید جهت همکاری و روزانه 100تا صفحه تایپ میکنم و اینکه من در تایپ ها خیلی حوصله به خرج میدهم و بدون هیچ غلطی کار را در میارم

 • احم شعیب اکبری متخصص تایپ دست نویس از تهران

سلام احمد شعیب اکبری هستم دانشجویی ارشد رشته روابط بین الملل دانشگاه تهران به ورد و اکسل تسلط دارم زبان انگلیسی من انترمیدی ایت است و به تایپ علاقه بسیار خاصی دارم و خیلی علاقه مند هستم تا در این قسمت با موسسات مختلف همکار باشم و خدا شکر تایپ ده انگشتی بنده نیز خیلی خوب است و امید وارم هستم بتوانم در این بخش با شما همکاری کنم و همچنان تا الان نیز مقالات زیادی تایپ کردم و این یکی از قسمت های است که به توانایی بنده انگیزه مثبت می دهد.

 • ناهیداحسانی فر متخصص تایپ دست نویس از ورامین

سلام وقت بخیر 10 سال سابقه تایپ مسط به ورد فرمول نویسی پاور پوینت مسلط اینجانب ناهید احسانی فر به مدت 10 سال از 1390 مشغول ه کار تایپ تا سال 1400 بوده ام و تسلط کامل به امور تایپ و پاور پوینت دارم و در این مدت در کافینت قسمت تایپ مشغول بوده ام و همچنین کارهای تحقیق و مقاله نویسی هم میتوانم انجام دهم

 • فاطمه حسین رضایی متخصص تایپ دست نویس از کرمان

دانشجوی کامپیوتر دانشگاه شهید باهنر کرمان- سابقه کار در زمینه های مقاله نویسی برای برای سایت های مختلف ازجمله مقاله نویسی برای توضیح بیشتر محصول، مقاله نویسی برای افزایش بازخورد سایت، مقاله نویسی در قسمت علمی، تایپ جزوه و متون درسی، مقاله نویسی برای سایت های فروش جهت تکمیل اطلاعات محصول و مقاله نویسی برای سهولت استفاده از امکانات سایت

 • محمد مهدی جمالپور متخصص تایپ دست نویس از رامسر

من محمد مهدی جمالپور هستم‌ ۲۱ سالمه دانشجو رشته مهندسی کامپیوتر هستم دسترسی به سیستم خوب و تجهیزات برای تایپ مانند کیبورد مکانیکال و . سرعت تایپ خوبی دارم همیشه در دسترس هستم و انلاین هستم ادم ان تایمی هستم و اگر پروژه ای قرار باشه تحویل داده شه سر تایمش تحویل داده میشه شغلی ندارم که بخواد اختلال ایجاد کنه در این کار تسلط به کار با کامپیوتر برنامه ورد دارم حدودی و داشتن انگیزه برای پیشرفت توی زمینه تایپ و پیشرفت در همکاری با شما را دارا هستم و به امید اینکه پروژه های خوبی رو در کنار هم به سر انجام برسونیم .

 • محمد مهدی جمالپور متخصص تایپ فایل صوتی از رامسر

من محمد مهدی جمالپور هستم‌ ۲۱ سالمه دانشجو رشته مهندسی کامپیوتر هستم دسترسی به سیستم خوب و تجهیزات برای تایپ مانند کیبورد مکانیکال و . سرعت تایپ خوبی دارم همیشه در دسترس هستم و انلاین هستم ادم ان تایمی هستم و اگر پروژه ای قرار باشه تحویل داده شه سر تایمش تحویل داده میشه شغلی ندارم که بخواد اختلال ایجاد کنه در این کار تسلط به کار با کامپیوتر برنامه ورد دارم حدودی و داشتن انگیزه برای پیشرفت توی زمینه تایپ و پیشرفت در همکاری با شما را دارا هستم و به امید اینکه پروژه های خوبی رو در کنار هم به سر انجام برسونیم .

 • زینب جعفری متخصص تایپ فایل صوتی از شاهرود

با سلام و وقت بخیر ، اینجانب زینب جعفری ،۲۷ ساله، فارق التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر ، مسلط به نرم افزار های Word,Excel,Powerpoint و دارا بودن مدرک فنی حرفه ای در این زمینه اماده همکاری در دپارتمان های تایپ فایل صوتی و تایپ دست نویس را دارم ، با توجه به علاقه وی در این زمینه مطمئن هستم میتوانم همکاری خوبی با شما داشته باشم ، امیدوارم شما نیز درخواست اینجانب جهت همکاری را بررسی نموده و تایید نمایید ، با تشکر

 • علی نوروزی متخصص تایپ دست نویس از همدان

با سلام تایپ انگلیسی و ساخت پاورپوینت هم بلدم ولی امکان اضافه کردن چند مهارت فراهم نبود. ممنون میشم به رزومم اضافه کنین. قبلا ترجمه انگلیسی به فارسی در حوضه ی برق، کامپیوتر و زبان کار کردم . رشتم نرم افزار هست و کار با نرم افزار های افیس را به خوبی بلدم. اگر توضحات بیشتری لازم بود داخل تلگرام یا واتس اپ میفرستم براتون.

 • سما نامی متخصص تایپ دست نویس از کرج

سلام من سما نامی ، دانشجو دکترای ادبیات پارسی هستم و به کار تایپ علاقه دارم و میخوام از این راه درآمد داشته باشم. همچنین بنده به امور ویراستاری اشراف کامل دارم و اگر نیاز بود خوشحال میشم در این زمینه هم همکاری کنیم. لازم به ذکر هست که اینجانب مدرس ادبیات هستم و کار تایپ رو به مدت سه سال هست که در کنار تدریس انجام میدم. امیدوارم که همکاری خوب و موفقیت آمیزی در کنار هم داشته باشیم و همچنین برای مجموعه شما آرزوی موفقیت بیشتر رو دارم.


 1. مرضیه قطب متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 2. تایپ فوری بدون ثبت نام و هدر دادن وقت کارفرما، و فقط با یک تماس تلفنی، واتساپ، تلگرام و اینستاگرام پذیرفته می شود. تایپ فرمول جدول نمودار ریاضی انگلیسی بلدم. فرمول نویسی و رسم نمودار هم بلدم. تایپ لاتک هم کمی تخصص دارم.


 3. زهرا خسروی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 4. تایپ با ورد مسلط هستم.لطفا برای اطلاع دقیق هزینه و زمان تحویل، در پورتال تایپ آوا ثبت نام و سفارش تایپ خودتان را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا اپراتور مربوطه در کمتر از 10 دقیقه برایتان به صورت رایگان قیمت گذاری نماید.


 5. لیلا خالدیان متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 6. تمام نگارش و نحوه تایپ رو کامل می دونم تجربه ای 8ساله در زمینه تایپ و نمونه کار های مختلفی هم دارم در چند شرکت های مختلف حضوری کار کرده ام و صفحه آرایی فرمول و ریاضی جدول و نمودار هم انجام می دم و تایپ در هر زمینه ای باشه انجام می دم و تقریبا وقتتم آزاد هستش ورد و پاور پوینت و اکسل هم انجام می دم به صورت حرفه ای


 7. معید آتشین متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 8. کار پاورپوینت و ورد و فرمول نویسی و کارتون سازی با برنامه موهو کارتون به صورت دو بعدی اکسل نرم افزار کامپیوتر سخت افزار کامپیوتر رو بنده بلدم هستم و چیز های دیگه مثل لوگو فوتوشاپ


 9. هانیه خانی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 10. در روز توانایی چهل صفحه تایپ معمولی را دارم و به برنامه وورد هم مسلط هستم و طراحی مجله هم بلد هستم و به پاور هم مسلط هستم و همچنین برای استادهایم متن های حقوقی را تایپ میکردم و از انها رضایت کافی داشتند. سرعت دست بالایی دارم و اگر زمانم اجازه اهد در روز میتوانم بیشتر از چهل صفحه نیز تایپ کنم. من علاقه زیادی به این فعالیت دارد و با گوشی هم توانایی تایپ را دارم اما تایپ فرمولی را بلد نیستم


 11. مهدیه آقامحمدی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 12. با ورد آشنایی کامل دارم و میتونم سریع تایپ کنم . با اکسل هم آشنایی دارم و میتونم جدول و فرمول و در اکسل درست کنم . با پاورپوینت هم آشنایی کامل دارم و میتونم انیمیشن درست کنم . تایپ فرمول هم میتونم انجام بدم . ویرایش پایان نامه هم طبق سربرگ دانشگاه میتونم انجام بدم . تایپ از روی دستنویس و پی دی اف و . هم انجام میدم .


 13. علی جلیل پور متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 14. میتوانم فرمول نویسی- رسم شکل- رسم جدول و نمودار-تایپ انگلیسی در ورد و پاورپوینت و اکسل انجام دهم تایپ در پاورپوینت و اکسل و نیز زیر نویس فیلم را می دانم دارای نمونه کار در پاورپوینت و ورد و دارای سابقه در اکسل و درست کردن زیرنویس چسبیده به فیلم یا جدا


 15. عطیه گل محمدی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 16. تایپ جدول، فرمول، فهرست بندی، ساخت بروشور، مدت دو سال هست که با کافی نت های مشهد در زمینه تایپ از روی فایل صوتی، پی دی اف و فایل اسکن و دست نویس انجام میدادم، در تایپ نمونه سوالات امتحانی زبان، ریاضی و عربی و بقیه موارد هم تجربه داشتم، الان هم دنبال یک مجموعه ای هستم که روزانه یک فایل رو حداقل بتونم تایپ کنم و اینجوری نباشه حالت رقابتی بزارن


 17. متینه نعمت بخش متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 18. تسلط کافی به تایپ فارسی، انگلیسی، عربی و فرمول ریاضی و فرمول شیمی را دارم. تایپ نسبتا سریع.تهیه فهرست و شماره گذاری صفحات. ایجاد کادر دور صفحه.رسم جدول و شکل.آشنایی با رسم نمودار.


 19. فاطمه رجبی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 20. من توانایی بالایی در تایپ فارسی. تایپ انگلیسی. تایپ عربی با اعراب و بدون اعراب. تایپ فرمول هم در محیط ورد و هم در محیط مث تایپ. رسم شکل دارم و از سرعت تایپ بالایی برخوردار هستم. همچنین سالهاست در این زمینه فعال هستم هم زمینه کاری و هم درسی در مدرسه . امیدوارم بتوانم رضایت شمارا جلب کنم با تشکر از تمامی تلاش های شما


 21. سیده فاطمه موسوی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 22. تایپیست حرفه ای با بیش از 5 سال سابقه سابقه انجام تایپ صوتی - تایپ ریاضی - فرمول و رسم شکل - تایپ انگلیسی - عربی - پاورپوینت - اکسل - spss- ویراستاری نگارشی. کار دقیق و کیفیت عالی با سرعت قابل قبول. توانایی انجام کارهای فوری بعد از نیمه شب. اصلاح رابگان. اموزش بعضی نکات تایپ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


 23. سارا کاظمی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 24. سلام من ده سال کار تایپ با ورد انجام میدم همچنین پاورپوینت. جدول وتاحدودی فرمول. ده انگشتی تایپ میکنم با اشتباه تایپی خیلی کم. روزی سی تا چهل صفحه انجام میدم. توانایی در نمودار و تایپ انگلیسی. ویرایش پایان نامه و کتاب در کمترین زمان. تبدیل ورد به پی دی اف. وبرعکس. بیشتر تمایل به تایپ دست خط و پی دی اف هستم. دقت در رعایت نکات پایان نامه ها در تمامی رشته ها


 25. حکیمه محمدی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 26. مسلط به صفحه کلید و تایپ بصورت ده انگشتی بدون نگاه کردن به صفحه کلید یعنی اگر تایپ بصورت فایل صوتی باشد فقط نگاه به مانیتور تایپ می شه.آشنایی با محیط های آفیس مخصوص ورد که انجام دقیق اشکال فرمول جداول (یکی کردن یا گروپ کردن شکل های رسم شد که مانع از بهم ریختگی آنها میشود و نامریی کردن جداول و راست چین و چپ چین کردن پاورقی و.).تایپ عربی.انگلیسی.فایل صوتی و دستنویس های بدخط. انجام پروژه های مختلف دانشجویی دانشگاه آزاد.علمی کاربردی و مکتب الزهرا.با ویرایش خاص همان دانشگاه مثلا مکتب الزهرا شماره نداشتن ده صفحه اول و صفحه یازدهم به بعد شماره گذاری شود.


 27. الناز منصوری متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 28. تسلط کامل به نظرم افزار ورد دارم. تسلط کامل به تایپ متون فارسی، لاتین و عربی، تسلط کامل به فرمول نویسی، از سال 1380 کار تایپ انجام میدم.


 29. م. تهرانی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 30. تایپ فارسی را با سرعت خوب و بدون غلط می زنم. قبلاً منشی شرکت بودم. جزوات و نامه های آنجا را تایپ می کردم میتونم تو مدت زمان خواسته شده تایپ کنم. جدول میتونم تایپ کنم . دست نویس افراد میتونم. (خیلی به صفحه آرایی وارد نیستم ولی لازم باشه یاد می گیرم.) تایپ انگلیسیم کندتره. در کل همه تلاشمو میکنم .که کار کامل و سر فرصت تعیین شده تحویل بدم


 31. پری مرادی شکوریان متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 32. تسلط کامل به ورد ، اکسل و پاور پوینت. انجام امور تایپ یک صفحه در کمتر از 5 دقیقه. انجام سه مورد پایان نامه ارشد ، تهیه استانداردهای اموزشی برای مرکز اموزش فنی و حرفه ای، همکاری در تایپ کتاب سرویس کار تریلر و کارهای مشابه، تسلط کامل به زیان ترکی استانبولی و تسلط متوسط به زبان انگلیسی.


 33. راضیه عبدالهی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 34. انواع تایپ فارسی انگلیسی، عربی، رسم شکل نمودار ، من در اموزشگاه کارهای تایپ انجام می دهم، تایپ در محیط ورد، کاملا اشنا هستم و از امکانات ورد برای تایپ بهتر استفاده کرده ام. تنظیم نمودن سطرها فاصله سطرها، فونت سایز نوشته ها، راست چین چپ چین، تراز کردن ، نوشت فرمول های ریاضی، استفاده از نمادها، طراحی انواع شکل ها، گذاشتن عکس و تنظیمات ان، نمودار کشیدن در انواع مدل ها،


 35. شعله داودی پور متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 36. تسلط کامل به تایپ فارسی، لاتین، عربی، جدول بندی، تایپ انواع جزوه های دانشجویی، سوالات امتحانات نهایی مدارس، فرمول نویسی، تایپ سوالات ریاضی، سوالات عربی، آماده همکاری و تحویل سفارشات در اسرع وقت، پاراگراف بندی، صفحه بندی، شماره گذاری، تایپ ستونی، دارای ۱۵ سال سابقه تایپ و دارای لیسانس میکروبیولوژی هستم


 37. مهناز معظمی گودرزی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 38. همه چیز کادربندی تغییر دیزاین فونت های ۳ بعدی صفحه بندی آشنایی با انواع فونت و سایز فونت و رنگبندی و جدول بندی و. فرمول نویسی ، بک گراند صفحه ها و. همه چیز همه چیز همه چیز


 39. عاطفه تکرلی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 40. ۵ سال است به صورت فریلنسری در زمینه خدمات دانشجویی کار میکنم. تایپ انواع متون فارسی، انگلیسی، فرمول، رسم. شکل و نمودار و جدول، اکسل، پاورپوینت و . رو انجام میدم


 41. فاطمه شاهنجفی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 42. خب رشته ام کامپیوتره و آشنایی با برنامه ورود و اینا دارم ولی در فرمول نویسی مهارتی ندارم خب تایپ سریع و معمولی داریم که تایپ سریع چند ساعته هست ولی معمولی چند روزه انجام میشه. آشنایی با کاراکتر ها و اعداد و حروف فارسی و انگلیسی دارم تایپ ده انگشتی که با سرعت بالایی انجام میشه و افراد حرفه ای انجام میدن ولی سرعت متوسطی در تایپ دارم


 43. عاطفه سیدمومنی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 44. تایپیست حرفه‌ای هستم ، سریع تایپ ده انگشتی انجام می دهم،اشنا به اصول نگارشی و ویرایشی و با رعایت نکات کامل کار رو تحویل میدم حدود ۸ سال کار میکنم قبلا برای یه موسسه کار میکردم در حال حاضر دور کار هستم به عنوان تایپ فارسی،انگلیسی و فورمول واردم و میتونم به بهترین نحو آن ها را انجام بدم قبلا سوالات امتحانات برای یه معلم کنکور تایپ می کردم


 45. مهسا سلطانی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 46. با برنامه های وورد و پاورپوینت کاملا آشنایی دارم و از اونجایی که برای نشریه دانشگاهی کار کردم همینطور خودم مدرس زبان هستم سوال طراحی و تایپ کردم و علاوه بر اینها کار ترجمه و تایپ کتاب و مقاله هم انجام دادم. یعنی تایپ انگلیسی و فارسی رو کاملا مسلط هستم و دقت و سرعت بالایی دارم. از لحاظ علایم نگارشی و خطاهای تایپ هم برای ترچمه ی دانشگاه مراغه ویراستاری کردم . و با توجه به تجربه م فکر میکنم برای همه ی انواع تایپ آمادگی داشته باشم. برای همه ی این کار ها هم همیشه تایم محدود بوده و درنتیجه سرعت عملم برای خودم ثابت شده هست.


 47. بهنوش رسولخانی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 48. سرعت تایپ خوبی دارم،سال 94 شروع بع کار کردم. ساخت پاور پوینت را انجام دادم، وبا ورد واکسل آشنایی کامل دارم وکار کرده ام، دوره های icdl را گذرانده ام.تایپ فارسی و همچنین رسم شکل و رسم جدول ، را با تسلط و زمان خوبی انجام می دهم ، تایپ فایل صوتی نیز انجام می دهم. درروز توانایی تایپ حدودا 40 صفحه تایپ فارسی معمولی را دارم، تا حدودی فرمول نویسی بلدم.


 49. محمد حسین داودی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 50. تایپ سریع در تمام زمینه ها علمی و پژوهشی، تایپ فایل صوتی، تایپ فرمول ها و تایپ پروژه های علمی و درسی، و همچنین ساخت پاورپویت جهت ارائه.ویرایش متون تایپ شده و صفحه آرایی.مسلط به تایپ ده انگشتی. تحویل سریع و به موقع فایل تایپ شده . تایپ متون طولانی مثل کتاب، رمان و مقاله.تایپ تحقیق ها و پروژه های دانش آموزی از مقاطع ابتدایی تا دبیرستان و همچنین تایپ پروژه های دانشجویی.


 51. مهساکاظمی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 52. کارایی رو تو word در قالب اقدام پژوهی های اموزش و پرورش انجام دادم و نتیجه خوبی هم داشت همچنین کارایی رو تو پاورپوینت برای پروژه و انجام کارهای اموزشی انجام دادم درواقع درحده ساخت انیمیشن بلدنیستم متناسب با رشتم که امار هستش با نرم افزار spssو رسم نمودار و تحلیل انها هم اشنا هستم اگر لازم باشه میتونم یه سری از کارهامو براتون بفرستم جهت نمونه کار


 53. فاطمه نریمانی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 54. به نام خداوند بخشنده مهربان تایپ رو به صورت خیلی مختصر بلدم سرعت متوسط دارم به طور کلی چون کارم تایپ نبوده خوب مسلما سرعتم بالا نیست و بی شک کار نیکو کردن از پر کردن است صفحه بندی .فوت گذاری .پاراگراف بندی .علامت گذاری .نوشتن کلمات لاتین .سیو کردن متن اینها رو بلدم و میتونم انجام بدم ومهم تر از همه مسئولیت کاری که بهم محول میشه رو به نحو عالی انجام میدم البته در مقابل تایپیست های حرفه ای حرفی برای گفتن ندارم .برای انجام دادن کار تایپ هم کامپیوتر دارم که برنامه ویندوز سون نصبه و گوشی خودم درضمن نایب دو انگشتی هم انجام میدم


 55. بدره متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 56. سابقه تایپ در تهیه پایان نامه و مقالات و همچنین پروژه ها دانشجویی و دانش آموزی مختلف دارم. تحویل در زمان خواسته شده و سرعت تایپ بالا. همچنین نسبت به امکانات مایکروسافت کاملا آشنایی دارم و ارائه کار با بهترین کیفیت و همچنین زمان مناسب.


 57. سمانه یوسف زاده متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 58. من آشنایی و تسلط کامل با نرم افزار ورد دارم با گوشی کار میکنم جدول فرمول و پاورقی ایجاد صرصفحه و پاصفحه کادر متنی شماره صفحه و تبدیل پی دی اف به ورد و بالعکس فهرست نویسی چیدمان متن استفاده از تصویر در ورد استفاده از شکل در ورد و سرعت تایپم متوسط هست آشنایی متوسطی با نرم افزار پاور پوینت دارم تاحالا برای کسی کار نکردم اما برای خودم تایپ زیاد کردم . به تایپ کردن علاقه مندم وسعی میکنم بدون اشتباه انجام بدم


 59. لیلا احمدنیا متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 60. دارای ۱۷ سال سابقه در روزنامه ایران. آموزشگاه طب کهن. کار با سایت های مختلف. ترسیم جدول های مختلف ترسیم شکل های مختلف تایپ با سرعت عالی. فرمول و تایپ معمولی انگلیسی و عربی هم انجام میدهم در فایل باشه. دقت در کار و سرعت عمل بالا همه مواردی که به ورد مربوط میشود و سابقه تایپ فایل صوتی نیز دارم و تا جایی که امکانش هم باشه و بدانم به مطلب آسیب نمیزنه ادیت هم انجام میدم


 61. شیرین رحیمی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 62. من سابقه ۶ ساله در سازمان بزرگ فروشگاهای زنجیره ای رفاه دارم که در بخش اداری کار میکردم . وظایف اینجانب نامه نگاری ، انجام کارهای استخدام، قراردادها ، بود. اینجانب با مهارت در زمینه تایپ . جدول بندی ، فرمول نویسی، تنظیمات صفحه، ردیف بندی، تنظمات فونت و پاراگراف ها، نمودار کشی، تنظیمات تصویر در متن . صفحه بندی ،


 63. حسین یاراحمدی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 64. سلام. بنده مسلط به ورد و پاورپوینت هستم و دارای مدرک جهانی ICDL در این زمینه هستم انواع کار های تایپ فارسی و انگلیسی و فرمول نویسی انجام میدم و سابقه کار با شرکت‌های تاپایان و ایده پردازان توسعه وب و کارآفرینان مجازی رو دارم امیدوارم بتونم استخدام بشم و کمک کنم به شرکت شما. انواع کار های تایپ در ورد اکسل و پاورپوینت رو می تونم با بهترین سرعت و دقت و کیفیت به شما ارائه بدم. امید وارم که بتونم در شرکت شما استخدام و به شما کمک کنم. با تشکر حسین یاراحمدی از استان لرستان شهرستان بروجرد.


 65. فاطمه شاهی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 66. با عرض سلام و خسته نباشید من به عنوان متصدی ثبت نام به مدت سه سال در یه موسسه آموزشی کار کردم ولی در کنار ثبت نام بیشتر با ورد و اکسل کار میکردم از جمله طراحی فرم های مختلف -تایپ نامه های اداری و یا متن های مختلف من مدرک ICDlدارم از سازمان فنی و حرفه ای اگه نیاز باشه میتونم عکسشو براتون ارسال کنم منظور در حد مدرک نیست من کار هم کردم وتو ورو هم میتونم جدول یا فرمول نویسی رو کامل انجام بدم


 67. مریم افچنگی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 68. با نرم افزار wordاشنایی کامل دارم.به دلیل رشته تحصیلی خودم ک معماری بوده است به همین دلیل با wordزیادکارکردموکارتایپ خیلی انجام دادم .بانرم افزارپاورپونت هم کارکرده ام وآشنایی کامل با نرم افزارهای تایپ دارم ومیتونم کامل انجام بدم وتایپ کنم.تایپ سریع هم میتونم انجام بدم


 69. یزدان اشرفی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 70. سابقه کار ندارم و در مکانی هم دوره ندیدم ولی در تایپ سرعت خوبی دارم و این را هم مدیون کار زیاد با لپ تاپ و تلفن همراه هستم و اینکه میتوانم در زمان خواسته شده کار را تحویل دهم . همچنین دانشجوی رشته زبان و ادبیات انگلیسی هستم و کار ترجمه را هم میتوانم انجام دهم و با این فن آشنایی کامل دارم . ضمن اینکه با برنامه Word آشنایی کاملی دارم و همچنین با برنامه Power Point هم آشنایی دارم


 71. یاسمین خدارحمی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 72. دانشجوی رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی هستم. مسلط به کل نرم افزار های آفیس ، و آشنا به اصول تایپ هستم و به دلیل سرعت بالا در تایپ در مدت بسیار کوتاهی تحویل خواهم داد. همچنین قادر به تایپ فرمول و رسم شکل های پیچیده نیز هستم. امیدوارم همکاری خوبی را با سایت شما تجربه کنم. ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ‍‍


 73. خانم زارع متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 74. تایپیست حرفه ای هستم دارای مدرک تایپ سریع فارسی و لاتین و به محیط ورد کاملا مسلط هستم و دارای چندین سال سابقه تایپ انواع متون (پایان نامه، مقاله، کتاب، جزوه دستنویس، فرمول، جدول، صفحه آرایی و.) فارسی، انگلیسی، عربی ، سریع و بدون غلط املایی. هم بصورت حضوری(کار در کافی نت) و هم غیرحضوری(درخانه). که همه مشتری ها هم اکثرا دانشجو بودن و راضی از کارم.


 75. مریم اصغرپور متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 76. با عرض سلام و خسته نباشید من می تونم سریع متن تایپ کنم . تا حالا۲تا پایان نامه هم نوشتم. تاحدودی تایپیست ماهری هستم و به این شغل علاقه دارم.بیشتر درpdfتایپ ساده می کنم تا ماهرتر شوم .در کمترین زمان خوب می نویسم منتظر خبرشما در مورد استخدام تایپیست هستم خیلی ممنون


 77. رویا غلامزاده متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 78. تایپ فایل صوتی : به این شرح است که با گوش دادن با دقت بالا به فایل صوتی و نت برداری درست از مبحث مورد نظر ،مطالب را بدون غلط املایی در محیط های مشخص شده اعم از world ,excel, power point یا هر نرم افزار دیگر تایپ کنیم ,البته بنده توانایی هر گونه تایپ را دارم هر گونه تایپ در هر محیطی و به هر عنوان قادر به انجام فعالیت میباشم ، با مدرک لیسانس معماری در خدمت شما هستم


 79. سیمااحمدنژاد متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 80. فقط کار با ورد رو بلدم و علاقه زیادی به تایپیست شدن دارم خیلی هم در روز برای تمرین تایپ میکنم که بتوانم بعدأ به عنوان تایپیست مشغول به کار بشم دیپلم تجربی دارم و طراحی لباس میخونم زمان آزاد زیادی در روز دارم و دوست دارم اول از تایپ های معمولی یا تایپ صوتی شروع کنم تا زمانی که کاملا با کار تایپ اشنا بشم و بعدا به صورت فرمولی یا تایپ سوالات امتحان کار کنم


 81. زینب میرزامحمدی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 82. با سلام و خسته نباشید،به ورد کاملا مسلط هستم،فرمول نویسی مسلط هستم،صفحه آرایی،مسلط به پاور پوینت،اکثرا کار هارو خودم انجام میدم چند سالی هم تو کافی نت کار میکردم،تایپ پایان نامه هم بر عهدع میگیرم،کار هارو تمیز انجام میدم،برای کار هام با جون و دل وقت میگذارم،مسلط به فتوشاپ هم هستم ،رشته ام کامپیوتره،باتشکر


 83. خانم تنی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 84. از کار در تایپ تجربه خاصی ندارم اما میتونم تایپ سریع و دقیق رو انجام بدم و آدم مطمئنی هستم و میخواهم کار کنم. کار تایپ رو قبلا تو یه شرکت انجام میدادم با کامپیوتر ولی الان بیکار شدم و دنبال یه کار تایپ کردنی هستم اگه میشه درخواست منو قبول کنید ممنون میشم لطفا منو قبول کنید الان دو ماهی میشه بیکارم تایپ صوتی رو میخوام انجام بدم با اجازه شما اجازه بدید اول یه ماهی کار کنم بعد از ان اگه دیدید کارم بد بود بندازید بیرون اگه راضی بودید کار میکنم با شما


 85. خالد نصرتی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 86. به فراخور رشته ام روزانه بسیار زیاد با کامپیوتر و تایپ کردن با ورد و پاورپوینت سر و کار دارم.در استفاده به موقع از علائم نگارشی(پرانتز، گیومه ،ویرگول و ) و تایپ از روی صدا (البته در مورد فارسی) مهارت دارم.تایپ ده انگشتی را آموزش ندیده ام ، ولی قادرم با تمام انگشتانم تایپ کنم.بدون اشتباه و سریع و با سرعت بالا تایپ میکنم.در مورد تایپ با دقت و صبر زیاد کارم را به اتمام میرسانم.


 87. مرضیه نعمت الهی سنگین متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
 88. سلام بنده می توانم درگوشی فایل صوتی رابه نوشتاری تبدیل کنم اینجانب به نحوه ی تایپ درگوشی آشنایی دارم ومی توانم مثل وردکامپیوترتایپ کنم وفایل وبه موقع تحویل دهم ضمنادارای مدرک ادبیات فارسی هستم وسعی زیادمی کنم که غلط املایی نداشته باشم وازقوانین تایپ آگاهی دارم وتنحرم درتایپ فایل صوتی به نوشتاری است امیدوارم روزمه ام موردقبول شماباشد


 89. فرشید محمدی متخصص تایپ فایل صوتی از کرمانشاه
 90. سلام تا حدودی تجربه دارم و علاقمند به این کار هستم و میخواهم به طور حرفه ای کار تایپ رو یاد بگیرم چون در شهر ما خیلی کار نیست و من علاقه زیادی به کار تایپ دارم و حقیقتش تا الان برای هیچ شرکتی کار نکردم ولی دوست دارم در خدمتدون باشم ببخشید برای اینکه 300 حرف رو تکمیل کنم باید دوباره تکرار کنم بنده فقط تا حدودی تجربه دارم و خیلی دوست دارم کار تایپنویسی رو به طور حرفه کار کنم و یاد بگیرم بنابراین افتخاریس که در خدمتدون باشم


 91. آیدا ولی نژاد متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 92. کار تایپ کار سختی نیست فقط باید کسی که این کار را انتخاب می کند باید تایپ سریعی داشته باشد یعنی سریع تایپ کند من کار تایپ فایل صوتی را انتخاب کردم کار تایپ فایل صوتی برای من مناسب بود و انتخاب کردم امیدوارم تو این کار موفق باشم و بتونم برای آنها مفید باشم کار تایپ کار خوبی برای سن ۱۵ به بالا خوب است و کسانی که سنشان پایین است می توانند کار را انجام دهند و کار خوبی هاست ف


 93. فائزه رفیعی متخصص تایپ فایل صوتی از ساری
 94. تایپ یا برنامه word و PDF را به صورت رونوشت یا بافایل صوتی انجام میدهم . باword حاشیه /ایجاد جدول/ انجام فرم را انجام میدهم با برنامه PDF هم رونویسی از فایل های صوتی /جزوه نویسی . تایپ کتاب انجام میدهم. سابقه کار را ندارم اما چون این کار در خانه انجام میشود و من دانشجوهستم ! این کارهم به صورت نیمه وقت است و من سرعتم برای تایپ خوب است بامعرفی دوستان ترجیح دادم تا در سایت شما ثبتنام کنم تا هم درآمدی داشته باشم ! هم کاری که به درسم آسیب نزند. خوشحال میشم از همکاری باشما


 95. فردین غفاری متخصص تایپ فایل صوتی از شیراز
 96. تایپ های دانشجویی زیاد انجام داده ام و از ورد تا حدی که بتوانم کاری را انجام دهم اشراف دارم اما در حال حاضر تمرکز بیشتری بر روی کار ورد دارم و هرروز شناخت خودم رو نسبت به ورد ارتقا میدم برای نوشتن سرعت تقریبا خوبی دارم اما برای کادر بندی و یک سری جزئیات مقداری کند هستم اما در حال یادگیری هستم و در چند روز آینده کامل اشراف پیدا میکنم


 97. زهرا محمودی اصل متخصص تایپ فایل صوتی از تبریز _ شهرستان میانه
 98. تایپ اداری ، تایپ و ویراستاری پروپزال،پایان نامه،انواع مقالات ،انجام پروژه های پاورپوینت و ورد(دانشگاهی و مقاطع تحصیلات تکمیلی و دکتری) ، طراحی پنل های تبلیغاتی کارت های شغلی ، وکلیه بنرو پوسترها توسط فتوشاپ ، (انجام پروژه های شهرسازی و معماری توسط نرم افزارهای بروز اتوکد_تریدی مکس_ویری_لومیون و اسکچاپ)


 99. فاطمه الهی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 100. با سلام خدمت شما ترجمه هم دروس مامایی چون خودم ماما هستم میتونم انجام بدم زیاد تایپ کردم ده انگشتی هم بلدم تایپ انگلیسی عربی فرمول و. بلدم زبان های دیگم میتونم رسم نمودار هم میتونم تایپ فایل صوتی هم میتونم انجام بدم فقط فارسی باشه صفحه ارایی هم بلدم ان شاالله که بتونم باهاتون همکاری خوبی داشته باشم


 101. درنا تایپ متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان
 102. با سلام در چندین سایت انلاین تایپ میکنم و تایپ فایل صوتی تایپ از روی عکس یا پی دی اف و تایپ جدول انجام میدم خوشحال میشم بتونیم همکاری کنیم در حال حاضر در چهارسایت انلاین تایپ میکنم و نمونه پروژه های انجام شدم هم میتونم براتون بفرستم


 103. بتول خالصی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 104. 1- سابقه کار تایپ رو طی 4 سال دارم،1 سال در انتشارات دانشگاه مشغول به کار بودم و به مدت سه سال در کافی نت و مرکز ADSL. 2- مسلط به تایپ ده انگشتی . 3- اکثر اوقات وقتم آزاده و در دسترس هستم . 4- مسلط یه ورد. و علائم نگارشی. 5- مسلط به تایپ به زبان روسی، انگیلیسی و فارسی. 6- مشکلی با فرمول نویسی ندارم.


 105. ام البنین مختاری متخصص تایپ فایل صوتی از استان همدان شهرستان ملایر
 106. باعرض سلام وخسته نباشید.ده سال دریک موسسه قرآنی به کارتایپ مشغول بوده ام. تایپ نامه اداری ،تایپ مطالب با زبان فارسی وعربی.لازم به ذکر است تایپ فایل صوتی هم برای کانال ادمین مرثیه خوان انجام داده ام تبدیل صوت به متن وتایپ متن مداحی برای کتاب مرثیه خوان.انجام تایپ برای تبلیغات مذهبی ومراسمات .تسلت کامل برروی تمام مطالب وبدون غلط املایی.


 107. سید پوریا اشرفی متخصص تایپ فایل صوتی از شهرقدس
 108. تسلط کامل به برنامه ورد. با داشتن مدرک ICDL. هرنوع کاری که به ورد مربوط باشد می توانم انجام دهم و مسلط به شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام،واتساپ و.) تایپ فایل صوتی هم می توانم انجام دهم.سابقه تایپ کردن نامه،لیست قیمت، قرارداد وهرگونه نامه های اداری برای شرکت های تولیدکننده مواد غذایی.باداشتن کامپیوتر و پرینتر.در هرساعت از شبانه روز اماده خدمت به شما می باشم واماده هرگونه خدمات تایپی برای شما.باتشکرازشما


 109. مریم موحد پرور متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 110. دارای مدرک مهندسی طراحی صنایع نفت و گاز از دانشگاه سراسری مازندران هستم. در حد خوب تایپ می‌توانم انجام دهم. فرمول نویسی هم بلدم. مدتی در زمینه تایپ پایان‌نامه و تحقیقات دانشجویی فعالیت داشتم. در حال حاضر می‌توانم فایل‌های صوتی را پیاده‌سازی کنم و هم‌چنین فایل پی‌دی‌اف را تبدیل به وورد کنم. متاهل و ساکن تهران و نیازمند کار در منزل هستم.


 111. زینب شفیعی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 112. در حد لازم بلدم تایپ کنم ۱۰ انگشتی بلدم و دانشجو رشته کامپیوترم و دنبال کار هستم علاقمم زیاده و میتونم کار زود تحویل بدم و البته حقوق برام مهمه ترجیح میدم ثابت باشه چندتا از این شرکتای اینترنتی هم اقدام کردم براشون ولی نتیجه نداده و زیاد ب درد نخورده به جز تایپ فایل صوتی تایپ فوری و آنلاینم انجام میدم


 113. پریسا عزیزی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 114. سلام من ۱۹ سالمه قبلا در این زمینه کار کردم و بیشتر فایل های صوتی رو تایپ کردم و همچنین فایل های پی دی اف رو تایپ کردم و در تلگرام ارسال میکردم روی کارم خیلی حساس هستم و در کل ادم با مسئولیتی هستم یعنی دوس دارم مسئولیتم رو درست انجام بدم الان هم برای این که بتونم هزینه تحصیلاتم رو در بیارم خیلی به این کار احتیاج دارم و این اطمینان رو بهتون میدم که از همکاری با من پشیمون نمیشید وقت بخیر


 115. مائده یوسف زاده متخصص تایپ فایل صوتی از شهر جدید هشتگرد
 116. چیز های لازم را میدانم.فقط پیاده کردن فایل های صوتی را بلد هستم و ورد _اکسل _پاور پوینت و . را بلد نیستم.روزانه سه ساعت میتوانم کار کنم اما پایه دوازدهم هستم و رشته ام معماری داخلی است ولی بسیار تند تایپ میکنم.در گوشی تایپ میکنم و در ساعات ۵تا۷ بعد از ظهر را میتوانم کار کنم.در هر دقیقه تقریبا میتوانم ۱۰۰کلمه تایپ کنم و سرعت تایپم بسیار بالا است و هر روز می توانم کار کنم


 117. نجمه السادات حسینی بارفروش متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 118. ویرایش و نگارش صحیح برای پایان نامه ی هنری تحقیق و پژوهش برای مردم شناسی تحقیق وپژوهش برای برنامه ی رادیویی باغی در صدا حدودا 15 سال پیش پژوهش درباره ی زمین شناسی و روانشناسی پژوهش تاریخی ودر مجموع عاشق و دل باخته ی مطالعه وپژوهش هستم کتاب های تاریخی زیاد مطالعه میکنم وزمانهای خارجی با ترجمه ی فارسی از اموری هست که بهش علاقه ی زیادی دارم در مجموع بیشتر وقتم رو به گوش دادن اخبار و خواندن مطالب در امور مختلف سپری میکنم


 119. شیرین چمنی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 120. سلام حد متوسط اصول و قواعد نگارش و تایپ در محیط ورد و محیط های دیگر و در حوضه تایپ فایل صوتی موفق تر خواهم بود .اگر در زمینه ی تایپ فای های صوتی انواع کتاب ها به خصوص کتابهای انگیزشی خیلی بیشتر موفق خواهم بود . بنده سابقه کاری ندارم و مطمئن هستم به نحو احسن این کار رو انجام میدهم با تشکر از شما ????????


 121. حسین مرادی آزاد متخصص تایپ فایل صوتی از شیراز
 122. با سلام صفر تا صد تایپ را بلدم . نیازمند منبع درآمد هستم . مسلط به برنامه ی word , power point هستم . در کمترین زمان متن درخواستی را بدون کوچکترین مشکلی تحویل میدهم . سابقه ی کار در کافی نت شخصی خود را داشته ام . و بصورت کاملا حرفه ای تایپ کردن را بلد هستم . به تازگی از رشته ی تجربی فارغ التحصیل شده ام .


 123. شیرین چمنی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 124. سلام وقت بخیر درج کردن حروف در ورد با فرمت استاندارد و قالب استاندارد در زمانی سریع تر اینجانب تخصص بیشتری در زمینه تبدیل فایل صوتی به متن را دارم و مشتاق هستم برای این کار. تایپی استاندارد می باشد که تمامیه قواعد نگارش را رعایت کند و هیچ غلط املایی نداشته باشد. سلام وقت بخیر درج کردن حروف در ورد با فرمت استاندارد و قالب استاندارد در زمانی سریع تر اینجانب تخصص بیشتری در زمینه تبدیل فایل صوتی به متن را دارم و مشتاق هستم برای این کار. تایپی استاندارد می باشد که تمامیه قواعد نگارش را رعایت کند و هیچ غلط املایی نداشته باشد.


 125. شیرین چمنی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 126. با سلام به نظر من تایپ فایل صوتی برای من بهتر است زیرا فکر می‌کنم در این زمینه موفق ترم یک فایل یک تایپ خوب است که در آن غلط املایی وجود نداشته باشد و تمامی استانداردها در آن رعایت شده باشد و زمان کمتری را استفاده کرده باشد . با سلام به نظر من تایپ فایل صوتی برای من بهتر است زیرا فکر می‌کنم در این زمینه موفق ترم یک فایل یک تایپ خوب است که در آن غلط املایی وجود نداشته باشد و تمامی استانداردها در آن رعایت شده باشد و زمان کمتری را استفاده کرده باشد .


 127. مهدی عسکری متخصص تایپ فایل صوتی از فارس شیراز
 128. مبتدی هستم تازه میخوام وارد کار تاپیست شوم و دنبال اموزش هم هستم که در تایپ های فوری بهم کمک کنه و حرفه‌ای تر شم


 129. الناز مختاری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 130. تایپ یا تایپ کردن فرآیندی است که به وسیله انگشتان دست و صفحه کلید یا هرنوع وسیله تحریری دیگر انجام میشود.امروزه چون تمام مدارک و اسناد به صورت الکترونیکی انجام میشود تایپ کردن از اهمیت بالایی برخوردار است.اما تایپ کردن هم مانند فرآیند های دیگر آموزش و اصول و قواعد خود را دارد.مهمترین آن تایپ ده انگشتی میباشد ,که اگر در تایپ ده انگشتانی تسلط داشته باشیم میتوان از قلم هم سریع تر نوشت.


 131. رحمان غلامی متخصص تایپ فایل صوتی از اردبیل
 132. لیسانس کامپیوتر تجربه چند ساله در تایپ تسلط کامل به ورد تایپ فایل های صوتی به فایل ورد و تبدیل به فایل پی دی اف تایپ فایل های پی دی اف به فایل ورد تایپ فرمت های عکس مثل jpg و به فایل ورد با سرعت تایپ بالا در کمترین زمان انجام کارهای فرمول نویسی در ورد کار با جداول در فایل های ورد نوشتن پایان نامه تایپ کتاب تایپ مقاله


 133. دلارام حسینی متخصص تایپ فایل صوتی از نامشخص
 134. مدیر مسئول نشریه دانشگاهی شهید بهشتی، نگارش گزارش از سخنرانی‌های اساتید و چاپ آنها در خبرنامه‌های دانشگاه، ویراستاری مقالات برای ارسال در نشریه‌ها. شرکت در کارگاه‌های ویراستاری و کارگاه روزنامه‌نگاری، نامزد دریافت برترین مقاله هنری دانشگاه. چاپ مقاله‌های علمی_دانشجویی و پژوهشی در نشریات دانشگاه‌ از جمله، مقالات ادبی، هنری و تاریخی.


 135. خدیجه اسفندیاری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 136. باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما: تایپ معمولی وساده، تایپ فرمول و جدول هم تا حدودی بلد هستم و می تونم انجام بدم و تایپ فایل صوتی رو هم انجام میدم،و تایپ فارسی رو به خوبی و راحتی انجام میدم،وبرای شرکت دیگری کار تایپ انجام دادم وبه صفحه ورد آشنایی دارم. ومن برا تایپ با شما همکاری میکنم اگر مشکلی نباشه.


 137. مصطفی تنی متخصص تایپ فایل صوتی از گرگان
 138. با سلام من مصطفی تنی هستم از گرگان از تایپ من تقریبا یک سالی میشه که تایپ با کامپیوتر و گوشی انجام میدم و سرکار هم میرم تو شرکت کار میکنم برای دورکاری میخواستم وقت هایی که بیکارم تو شرکت با کامپیوتر کار های دیگر را انجام بدم و در خانه با گوشی کار کنم و تایپ رو به صورت دقیق انجام میدم و یا کار هایه دیگری هم از من بخواهید اگر لازم به کامپیوتر باشد انجام میدم.اگر میشه درخواست من رو قبول کنید


 139. زهرا ابراهیمی متخصص تایپ فایل صوتی از سمنان
 140. به دلیل انجام پروژه های دانشگاهی، آشنا به اصول نگارش و علائم نگارشی هستم. در کار کردن با نرم افزار office مهارت دارم و در صورتی که با مواردی خارج از دانش خود مواجه شوم، با سرچ کردن و استفاده از راهنمای آفیس می توانم، راه های انجام آنچه مورد نیاز است پیدا کنم. به غلط های املایی حساس هستم و به ندرت دچار اشتباه در تایپ می شوم.


 141. فروغ کیا متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 142. آشنایی کامل با محیط ویندوز و آفیس شامل اکسل، ورد و پاورپونت دارم. همچنین با توجه به داشتن مدرک ارشد و نگارش پایان نامه با نکات ویرایشی و نگارشی نیز مسلط هستم. در خصوص تایپ در محیط ورد، به تمامی فرمول نویسی ها، جداول، صفحه بندی و . نیز آشنا هستم. و از آنجا که در کنار مهارت تایپ، دقت و تمرکز اصل مهمی در انجام صحیح کار می باشد، دارای این خصوصیات اخلاقی نیز هستم.


 143. جهانگیر دانشی متخصص تایپ فایل صوتی از مریوان
 144. فارغ التحصیل دانشگاه تهران هستم، کارهای مربوط به پروژه دانشگاه و همچنین powerpointوwordهم انجام دادم. کل پروژه دانشگاه به علاوه تمام تحقیق های دانشگاه را خودم انجام دادم، با excelهم اشنایی دارم و همچنین با روش تحقیق هم آشنایی دارم. 6 سال سابقه ی کار دارم، البته بیرون کار نکردم ولی از پشتکار بسیار خوبی برخوردارم و همچنین سعی میکنم رضایت شما را در اسرع وقت به دست بیاورم.


 145. صدف محمدی متخصص تایپ فایل صوتی از کرمانشاه
 146. خیلی پروژه ی تایپ انجام دادم در کمترین زمان تحویل میدم برای دانشجوهایی که در کمترین زمان تایپ فایل های صوتی میخواهند در خدمتم هر گونه تایپ دیگر هم بدون فایل صوتی در کمترین زمان انجام میدم سرعت تایپ خیلی بالایی دارم اما همراه با سرعتم دقت در کار برام مهمه و بدون هیچ غلط و کم و کاستی کار تحویل میدم به ورد و پاور پوینتم کامل تسلط دارم


 147. مهسا پهلوان متخصص تایپ فایل صوتی از نجف اباد
 148. تسلط کامل به ورد ، تایپ ده انگشتی ، تایپ انگلیسی ، تسلط به تایپ پایان نامه و جدول ، تسلط به فرمول نویسی و.


 149. علی کامران متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان
 150. تازه وارد حوزه تایپ شدم.با ورد و پاور پوینت میتونم کار کنم. داشنجو کارشناسی مدیریت مالی هستم.توانایی تایپ فایل صوتی و تایپ فایل پی دی اف رو دارم.در حوزه های مربوط به رشته خودم امکان فعالیت دارم.با انگیزه و روحیه بالا برای اتمام هر پروژه و فایلی می باشم.هر پروژه و فایلی ک بتونم و در توانم باشه رو انجام میدم.با دقت کامل.


 151. هانی زندی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 152. بر برنامه ورد و پاورپوینت مسلط هستم. سرعت تایپ بالایی هم دارم و فرد بسیار مسئولیت پذیری هستم. دانشجوی کارشناسی ژنتیک هستم. توانایی تایپ فایل های صوتی، فایل پی دی اف و تایپ فایل های فوری را دارم. سفارش تایپ را هم می‌پذیرم. دو سال تجربه تایپ انواع پروژه های مختلف را هم دارم. خوشحال میشوم همکاری داشته باشم باهاتون .


 153. محمدعلی استبرقی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 154. با عرض سلام و خسته نباشید تایپ را بصورت 10 انگشتی فارسی و انگلیسی با سرعت بالای 70 لغت بر ثانیه انجام می دهم. علاوه بر این کار با نرم افزار های آفیس ماننده ورود و همینطور نوشتن فرمول ها و استفاده از جداول را نیز به خوبی بلدم. بنده توانایی های طیادی بغیر از تایپ دارم و در گرافیک، موشن گرافیک، ساخت ویدیو و تیزر نیز آمادگی کامل دارم. باتشکر.


 155. کمال تواضعی فرد متخصص تایپ فایل صوتی از قزوین
 156. کمال تواضعی هستم. رشته مهندسی تجارت الکترونیک خوانده ام. تخصص بنده در زمینه کامپیوتر ، سخت افزار ، فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک هست و ۵ سالی هست که مقالات کوتاهی را در لینک دین نوشته ام. علاقه من به تایپ در زمینه تحصیلی خود می باشد. تایپ فارسی و انگلیسی را می توانم انجام دهم. جداول ساده را می توانم درست کنم تایپ های کوتاه و زیر ده صفحه و فایل های تصویری و صوتی که باید تایپ شوند و در در زمینه تجارت الکترونیک . بازرگانی . کسب و کار و کارآفرینی هستند را انجام میدهم. به اعتقاد من یک تایپیست باید چیزی را که تایپ می کنه به آن حداقل اطلاعات را داشته باشه تا بتونه بهتر تایپ کنه در فایل های صوتی می توانم مثال هم اضافه کنم به متن اگر لازم باشه یا مشتری خواسته باشه. انجام تایپ من فوری نیست و وقت نیاز دارم تا درست و صحیح تایپ کنم.در تایپ های صوتی مرتبط با رشته خود می توانم مثال و مطلب اضافه کنم.


 157. امیرحسین آتشباز متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 158. هدف از تایپ مسند سازی مبحث مورد بررسی هست به طور مثال یک جلسه برای مسند سازی آن نیاز به صورت جلسه داشته که این صورت جلسه می‌بایست تایپ شود. بنده دانشجو بوده و در حال حاضر در خدمت سربازی می‌باشم لذا نیازمند به کار پاره وقت می باشم و از آنجا که در دوران دانشجویی کارهای تایپی شخصی انجام داده ام لذا قادر به کارهای تایپی می‌باشم.


 159. سیدحسن سیدپور پهنه کلائی متخصص تایپ فایل صوتی از بهشهر
 160. از پس هر گونه تایپ با سرعت بالا بر میایم ، به لطف پاس کردن واحد فناوری دانشگاه فرهنگیان ، با مجموعه ی آفیس آشنایی دارم و صد ها فایل ورد و پاور و اکسل ساختم ، سرعت تایپ بنده به 80 کلمه در دقیقه میرسد و سیستمی آماده ی تایپ دارم که اگر کاری به بنده بدهید در اسرع وقت آن را تحویل خواهم داد. از هر نوع تایپی ، چه جدول دار ، چه فرمول دار ، چه با زبان انگلیسی مهارت کافی و تمرین داشتم و هر نوع دپارتمان همکاری که در بالا خواسته شده تسلط دارم و چون درخواست شده که یک مورد را انتخاب کنم (تایپ فایل صوتی ) را انتخاب کردم ، مقالات زیادی در باب ویراستاری خوانده ام و میتوانم از آنها در تایپ کردن استفاده کنم.


 161. آتن افخمی متخصص تایپ فایل صوتی از کرج
 162. توانایی انجام تایپ فایل صوتی ، و انجام تایپ فرمولی و ریاضیاتی ، رزومه ی انجام دادن تایپ جزوات و آزمون های چهار گزینه ای سال کنکور برای اساتید ( سابقه ی کار کردن برای مدرسه و موسسات کنکور) ، تایپ انواع جزوه ( به زبان ایرانی و انگلیسی ) همچنین توانایی درست کردن انواع پاورپوینت و تحقی های فانتزی برای مدرسه و دانشگاه .


 163. وحید ناصری تکلو متخصص تایپ فایل صوتی از کرمان
 164. مدرک icdl دارم.تایپ متن با رعایت تمام علائم نگارشی به صورت حرفه ای+تایپ فرمول و جدول و نمودارهای آماری+ایجاد جدول.انتقال فایل ها و اطلاعات از دیگر نرم افزارها به ورد به گونه ای استاندارد با فونت و سایز دلخواه متقاضی.بنده فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد کرمان هستم.کار تایپ پایان نامه خودم رو هم انجام دادم.قبول پروژه تایپ فایل صوتی


 165. هادی اعتمادی متخصص تایپ فایل صوتی از تبریز
 166. در زمینه تایپ، پایان نامه ی خودم و عده ی زیادی رو انجام دادم (دوران دانشگاه) همچنین در زمینه ی داستان های صوتی مدت کوتاهی فعالیت داشتم. با عنایت به فعالیتم در کافی نت،چندین جلد کتاب و کار تایپش رو انجام دادم. با سپاس


 167. مهدی محمدی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 168. تا حد معمولی میدانم و سرعتم هم خبه سه سال با ورد کار میکنم.و برای مدریه هم تایپ کرده ام.و مقاله هایی برای خودم ولی تا بحال بصورت یک شغل نگاه نکرده ام و میخوام از این به بعد بصورت یک شغل بهش نگاه کنم و شایدم اینگونه باشه که میخوام خودموع محک بزنم نمیشه که بگم بصورت حرفه ای تایپیست هستم ولی سعی میکنم.


 169. توفیق منصوری متخصص تایپ فایل صوتی از اهواز
 170. بنده دانشجو هستم، و با ۲ سال سابقه کاری در تایپ فایل های صوتی مشغول هستم. و هر فایل صوتی را در اسرع وقت نوشته و تحویل داده میشود. همچنین متخصص ترجمه از عربی به فارسی و بالعکس نیز هستم، و تمام متون عربی، برای ترجمه پذیرفته میشود برای تایپ و‌ترجمه متون خود در کمترین زمان ، و تبدیل متن های خود به فایل های: pdf, world و غیره.به بنده مراجعه فرمایید.


 171. اسامه اکبری متخصص تایپ فایل صوتی از کردستان
 172. سلام: سرعت تایپم خوبه و زیاد کند نیستم اگه کاری در تایپ باشه حتما انجام میدم. تایپ به فارسی بلدم انگلیسی کندم. اگه کار در ورد باشه هم انجام میدم. تایپ کردن برام کاری خوبه همین. ای بابا هرچی می نویسم نمیره روی۳۰۰حرف خیلی زیاده خخخ تخصص من تایپه تمام یه کتاب که نوشتم هه یی میگه کم حرف نوشتی تا حالا اینقدر ننوشته بودم که یکم کمش کنین


 173. صدیقه سادات موسوی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 174. با برنامه ورد آشنا هستم اما سابقه کار در این زمینه را ندارم .سابقه کار در روزنامه را دارم و البته به ویرایش فنی و ادبی هم کاملا


 175. امیرمحمد حسن زاده متخصص تایپ فایل صوتی از کاشمر
 176. من به عنوان تایپیست خیلی وقته که مشغول هستم ، تایپ ساده ، فرمول دار ، انگلیسی و همه این موارد رو کاملا مسلط هستم و در کمترین زمان میتونم تحویل بدم ، به word کاملا مسلط هستم و ۲ سال تایپیست کافینت بودم ، همچنین تو فضای مجازی کار تایپ و ویس نویسی و جزوه نویسی برای دانشجویان رو هم انجام میدم و به تایپ ده انگشتی مسلط هستم امیدوارم که بتونم با شما همکاری کنم 🙏


 177. مهرداد دلفانی متخصص تایپ فایل صوتی از لرستان.کوهدشت
 178. ۱۵ سال سابقه تایپ پایان نامه و تحقیق های دستنویس و فایل های صوتی و کتاب و پی دی اف و غیره دارم .پروژه های دانشجویی ارشد و دکتری(پروپوزال.پایان نامه.تحقیق های علمی پژوهشی) و نیز تحلیل انجام داده ام.تایپ سوالات امتحانی و چهار گزینه ای و همچنین تایپ فرمول های ریاضی و فیزیک و نمودار و اشکال و نیز تایپ جداول با طراحی دلخواه و هر نوع تایپی قادر به انجام هستم.تایپ تحقیق های دیتنویس و جمع آوری آنها و فصل بندی آن.با توجه به آشنایی کامل با قواعد و دستور العمل های نگارشی جهت تایپ کتاب و جزوات درسی سالها با انتشارات متعددی همکاری داشته ام و از تابستان سال ۹۹ کارهای تحقیقاتی را کنار گذاشته ام و فقط به تایپ پرداخته ام.


 179. محمدامین گازری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 180. تایپیست معمولی بودم قبلا در یک شرکت خصوصی و قبلا کار کردم و بیشتر فایل ها و متن های ساده و یک دست رو تایپ میکنم.18 سال سنمه و میتونم تایپ خوبی رو تحویل بدم و به شدت دنبال کار هستم.تایپ فایل سوتی انجام میدم و همچنین پاورپوینت هم میسازم. قبلا در زمینه های مشاوره تحصیلی،تایپ،پاورپوینت،تبدیلات به pdf،گویندگی فعالیت داشته ام.


 181. حسین باطنی متخصص تایپ فایل صوتی از قم
 182. تایپ پروژه های دانشجویی، تایپ فایل صوتی، تایپ فایل از روی pdf، از روی عکس و . تایپ پروژه های دانشجویی، تایپ فایل صوتی، تایپ فایل از روی pdf، از روی عکس و . تایپ پروژه های دانشجویی، تایپ فایل صوتی، تایپ فایل از روی pdf، از روی عکس و . تایپ پروژه های دانشجویی، تایپ فایل صوتی، تایپ فایل از روی pdf، از روی عکس و . تایپ پروژه های دانشجویی، تایپ فایل صوتی، تایپ فایل از روی pdf، از روی عکس و . تایپ پروژه های دانشجویی، تایپ فایل صوتی، تایپ فایل از روی pdf، از روی عکس و .


 183. Firoozeh.b.r.h متخصص تایپ فایل صوتی از زاهدان
 184. تایپ بسیار دقیق و تمیز انجام میدم برای کاری ک انجام میدم ارزش قائلم و دوست دارم کارم رو همیشه به درستی انجام بدم تا ازم راضی باشند بیشتر تایپ فایل صوتی انجام دادم در زمینه ی حقوق راضی بودن از کارم کیفیت کار برام خیلی مهمه و تمام وقتمو میذارم برای کاری که برعهده گرفتم.بدقولی رو دوست ندارم و همیشه دلم میخواد سروقت و زمانی ک بهم داده شده کار رو تحویل بدم


 185. امیرمحمد سلطانی خرم متخصص تایپ فایل صوتی از البرز
 186. تایپ باعث میشود اطلاعات به طور منظم save شود و همیشه در دسترس باشد و خب اطلاعات کاغذی کم کم از بین میرود که هم خوبی هایی دارد و هم بدی.به نظر من یک تایپیست همیشه باید اطلاعات بالایی از نگارش داشته باشد و خب یقینا باید ادبیات قوی داشته باشد و تند خوانی که همه این ها میتواند از مزیت افراد تایپیست به افراد دیگر باشد.


 187. کیمیا اقجانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 188. من چندین بار تجربه تایپ از روی پی دی اف و تایپ از روی فایل صوتی و از روی عکس را داشتم .سرعت تایپ خوبی در ورد دارم و تا حد زیادی اشنایی دارم.البته با تایپ فرمول کمی مشکل دارم.اما برای بقیه انواع مقاله و پی دی اف و فایل صوتی اماده همکاری هستم و واقعا مدت زیادیه که در شرکت های مختلف به صورت غیر حضوری دنبال کار و کسب درامد می‌گردم.ممنونم


 189. محمدامین طاهرزاده متخصص تایپ فایل صوتی از استان هرمزگان، شهرستان پارسیان
 190. من دانشجو هستم و بخاطر دانشجو بودنم اشنایی‌های لازم رو با ورد دارم.به طور کلی یک تایپیست اماتور_نیمه‌حرفه‌ای هستم.من پروژه‌های درسی خودم رو به طور کامل انجام میدم و همین باعث اشنایی کامل من با ورد هست. من مدتی هم مشغول تایپ فایل‌های صوتی برای یک شرکت بودم و در این زمینه تجربه نسبی دارم. از نظر سرعت تایپ در سطح متوسط هستم اما از نظر کیفیت تایپ در سطح خوبی هستم.


 191. مهرافروز جعفری متخصص تایپ فایل صوتی از کرج
 192. با ورد در حد پایه آشنایی دارم و حدود 6 الی 8 سال میشه که با ورد کار میکنم و در این مدت تایپم سریع شده و میتونم قایل صوتی را به ورد تبدیل کنم و همچنین اگر عکس یا دست نوشته ای است به ورد تبدیل میکنم . سعی میکنم در کمترین زمان ممکن پروژه را تحویل دهم. در مورد پارپوینت هم بگویم که پاورپوینت هم میتوانم درست کنم و آن را در حد پایه بلد هستم و سابقه ای مانند ورد در پاورپوینت دارم


 193. علیرضا وزیری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 194. اینجانب با تسلط بر 70 درصد ورد و ویراستاری و انجام فرمول نویسی در ورد تا تایپ کامل امور به زبان انگلیسی و فارسی در محیط ورد و انجام پروژه های دانشجویی در امور تایپ در سه سال اخیر و ریز نکات و ترسیم اشکال هندسی در این محیط و تسلط بر انجام تایپ صوتی و فایل ها با متنی و را دارا می باشم و تقریبا با امور ویرستاری در ورد و بررسی متون و رفع ایراد گیری از آن تا تایپ سریع آن زا دارم


 195. عادله بابایی متخصص تایپ فایل صوتی از یزد آزادشهر
 196. خیلی کم اندازه تایپ معمولی با گوشی و تایپ صفحه دست نویس برای اولین بار است که مار تایپ شروع کردم کم کم کار تایپ با کامپیوتر هم یاد میگیرم در صورت نیاز و برایش وع تایپ فایل صوتی وپایانامه و سفارش تایپ راحت تر است احساس میکنم دددددانابتلااتنندذررزطییسسشصقصصصصفهجحارلبزراراجنذرررعتحچابیبدرطلنیسشقلججللمذذببحتالحجهغفسقلالرلللببسششقعججالچجحخهغقصطرتنالیسنجخلغفیانجتالرززبفقخابقصصاحجتذلببقشصانمجا


 197. رضوان اسماعیلی متخصص تایپ فایل صوتی از اسفراین
 198. با برنامه های ورد و پاور پوینت در دانشگاه آشنا شدم و دو واحد عملی گذروندم در مورد آشنایی و کار با این برنامه ها. کارهای تایپ کارورزی و کارهای عملی خودم رو هم در دوران تحصیل خودم انجام دادم ولی کار تایپ برای شرکت یا موسسه خاصی رو انجام ندادم و تازه میخام شروع کنم و دنبال یه شرکت معتبر برای این کار بودم


 199. الهه صادقی متخصص تایپ فایل صوتی از بندرعباس
 200. تایپ متون ساده، و بدون فرمول. در حد پایان نامه ساده. اما سرعت تایپ نسبتا خوب بنده دانشجو دکترا هستم و درزمینه تایپ مشکلی ندارم اما تایپ متون پیچیده و دارای فرمول و جدول های پیچیده در حد توانایی بنده نمیباشد. تایپ فایل صوتی و یا پایان نامه ساده و مقالات را تا حدودی بدون مشکل انجام میدهم. در زمینه پاور پوینت هم نسبتا قوی هستم اما اسکل را چون سر و کار نداشتم بلد نیستم.


 201. جواد شهرکی متخصص تایپ فایل صوتی از زابل
 202. تایپ در (word) و (Power point) و رسم انواع جدول، کادر، نمودار،etc سرعت تایپ با سرعت به شدت بالا امیدوارم مورد قبول واقع بشه. البته یک مدت 4 ماهه برای بانک نامه های اداری تایپ می کردم که متاسفانه مجبور شدم به خاطر دانشگاه کنسلش کنم، اما از دوباره تصمیم گرفتم:تایپ را شروع کنم، البته نمی دونم موثر هست یا اما به زبان انگلیسی هم مسلط هستم.


 203. علیرضا حنایی متخصص تایپ فایل صوتی از شیراز
 204. من توانایی سرعت تایپ و دقت بالایی در درست نویسی دارم بخاطر اینکه موزیک زیاد گوش میدم این استعداد را دارم که هرچی گوش میدم را تایپ کنم از اکسل و ورد چیزی نمیدانم‌ و سابقه کار ندارم‌ چون سریع تایپ میکردم در برنامه‌ هایی‌ مثل واتساپ‌ و تلگرام یکی از دوستانم که خودش توی این کار هست این کار را پیشنهاد داد.


 205. شیرین انصافی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 206. اینجانب سابقه 15 ساله در زمینه تایپ دارم که سابقا انجام کار تایپ کتاب، مقاله و پایان نامه ها را نیز داشته ام البته در کنار تایپ ویرایش متن و ویراستاری نیز انجام داده ام مسلط به تایپ ده انگشتی و با زبانهای فارسی و انگلیسی هستم . تایپ در زمینه فایل صوتی نیز انجام داده ام در صورت نیاز تایپ عربی و نیز تایپ فرمول نیز می توانم انجام بدهم با اکسل نیر در حد رفع نیاز آشنایی دارم


 207. الهه حاجی پور متخصص تایپ فایل صوتی از کرج
 208. توانایی انجام کارهای تایپ نه به صورت فوری تایپ متون در ورد به زبان های مختلف توانایی ساخت پاور پینت توانایی تایپ فرمول های ریاضی در ورد همون چیزی که دادید تحویل می گیرید و در صورت اعلام ویرایش هم خواهد شد تجربه ی انجام کلیه ی امور دفتری و ثبت نام سایت های مختلف ثبت اسامی مختلف برای شرکت های مختلف تایپ نسبتا فوری فرمول ها در ورد تایپ فوری PDFدر ورد


 209. سیدکمال سیدعلیخانی متخصص تایپ فایل صوتی از کرج
 210. با سلام و احترام، سیدکمال سیدعلیخانی هستم، چهل و هشت ساله، متاهل، دارای مدرک کارشناسی زبان انگلیسی از دانشکده زبانهای خارجی، دانشگاه آزاد اسلامی- واحد تهران شمال، دارای بیش از بیست سال تجربه کار اداری. از سال 1382 تا کنون به طور جدی و حرفه ای در زمینه تایپ فارسی و انگلیسی نامه های اداری داخلی و خارجی فعالیت دارم. در این مدت از کلیه اوقات فراغتم در زمینه پذیرش سفارشات تایپ به فارسی و انگلیسی بهره برده ام. بنده تاچ تایپیست هستم و می توانم متون فارسی و انگلیسی را بصورت ده انگشتی (اصولی) و با سرعت خوب و دقت بالا تایپ نمایم. مشتاقم در این بازه زمانی که دورکاری بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته، من نیز از این فرصت بهره مند شده و تا می توانم از وقت خود در جهت خدمت به کسانی که نیازمند خدمات بنده در این زمینه هستند استفاده کنم. ارادتمند سیدعلیخانی 1399/12/20


 211. هانیه زارعیان متخصص تایپ فایل صوتی از رفسنجان
 212. من ۱۸سالمه و رشته تحصیلیم کامپیوتر هست کار با برنامه word و کاملا ب طور حرفه ای بلدم هرجور کار تایپ باشه میتونم انجام بدم تایپ فوری، تایپ فایل صوتی ،کتاب داستان ،تحقیق، میتونم انجام بدم چون کاملا دوره دیدم و کاملا وارد هستم من زیاد کار تایپ تحقیق انجام دادم کار با برنامه اکسل هم بلدم اما ب طور حرفه ای ن فقط کار با برنامهwordحرفه ای بلدم


 213. فاطمه رجبی متخصص تایپ فایل صوتی از جویبار
 214. شناخت کامل در مورد ورد اشنایی کامل با فونت تایپ اشنایی کامل با جهت کلمات تایپ اشنایی کامل با رنگ تایپ اشنایی کامل با علائم نگارشی اشنایی کامل در رابطه با نوشتن متون بلند بالا اشنایی کامل با فواصل بین کلمات یا جملات حاضرم چند روز به طور مجانی برای کسب اعتماد شما کار کنم . سوابق کاری تایپ ؛ ( به مدت ۳ بار در تلگرام در کار تبدیل فایل صوتی به متن کار کردم )


 215. مرتضی صادقی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 216. عرض سلام و ادب تایپ ده انگشتی رو خودم در مدت یکماه با تمرین مداوم شروع کردم و بهبود دادم. رشته کتابداری رو انتخاب کردم تا فقط تایپ کردنم ارتقا پیدا کنه چون کارگاه عملی داشت. و خودم همیشه تو تست های تایپ رقیب خودم می شدم و به یاد دارم تونستم ۶۵ کلمه در دقیقه در ورد فارسی بزنم. تایپ انگلیسی و عربی هم داشتم و اگر لازم بدونم زبانهای دیگه رو هم یاد خواهم گرفت. باتشکر


 217. مهدی صحرایی متخصص تایپ فایل صوتی از دورود
 218. تایپ شغل بسیارخوبی است بنده به صورت تندتایپ میکنم ودرتایپ کردن فایل های صوتی حرفه ایی هستم تایپ شغل بسیارخوبی است اگربلدباشی تایپ شغلی است که دردنیا پردآمداست تایپ فایل های صوتی بسیارخوب است وآگربه صورت ویس باشد بهتراست حقوق ومزایای تیپ بسیارعالی است تیپ درایران وکل جهان شغل پردآمدی است من همه چی رودرباره تایپ میدانم


 219. نازنین قربانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 220. 1-اشنایی کامل با لپ تاپ و برنامه های ورد و پاورپوینت و . 2-سرعت تایپ بالا و تحویل در کمترین زمان 3-تسلط به زبان انگلیسی 4-تصحیح اشتباهات املایی یا دستوری توانایی انجام : 1-تایپ دست نوشته ها، عکس ها و… 2-تایپ از طریق ورود اطلاعات 3-تایپ محتوای فایل های صوتی 4-تایپ محتوای فایل های تصویری 5-تحقیق و جمع آوری داده ها 6-مدیریت شبکه های اجتماعی 7-پاسخ دهی به مشتریان سایت 8-ارسال و پاسخ به ایمیل 9-ورود اطلاعات CRM 10-کپی پیست کردن نوشته‌ها 11-تایپ پست‌های وبلاگ 12-تایپ تبلیغات در انجمن های مربوط 13-تایپ نواع داستان ها و رمان ها


 221. مرضیه اکبری نژاد متخصص تایپ فایل صوتی از سمنان
 222. من تایپ ده انگشتی رو با سرعت خوبی انجام میدم. قبلا پایان نامه هم تایپ کردم. از حدود سال 82 تایپ می کنم. و کار تایپ برای جاهای مختلف مثل ایران تایپیست و غیره انجام دادم. در روز حدود 10 صفحه می تونم تایپ کنم. جزوه و تمرین دانشجویی شامل نمودار، جدول و فرمول زیاد تایپ کردم. در چندین کانال پیامرسان های مختلف هم کار ویرایش متون رو انجام میدم.


 223. زهرا باباصفری متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان
 224. شاید (حتماً) مهم‌ترین موضوع در تایپ فارسی، رعایت املای صحیح كلمات است. هر فارسی‌زبانی از خواندن مطلبی كه دارای غلط‌های املایی متعدد است، ناراحت می‌شود و حتی شاید نسبت به یك مقاله مهم، به دید مقاله‌‌ای ساده و بی‌مصرف نگاه كند. تمرکز در تایپ ده انگشتی بسیار مهم است .همچنین رعایت فاصله مجازی ،رعایت فاصله علائم با کلمات ،استفاده از حرکات در جاهای مناسب در متن ،نقطه بعد از علائم ، کشش در کلمات و. . و همچنین در پایان کار خواندن متن تایپ شده به تایپیست کمک میکند خطا های احتمالی را برطرف نمایید .


 225. مصطفی بختیاری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 226. تسلط کامل به تایپ.اتوفیل کردن. انتخاب کپی و جابجایی متن. طراحی لوح تقدیر. آشنایی به نرم افراز هلو در حسابداری. شمار گذاری صفحات . تایپ فوری . تایپ آنلاین . تایپ پایان نامه . تایپ فایل صوتی . تسلط کاما به برنامه office editor . استفاده از ده انگشت برای تایپ بر روی صفحه کیبرد . تایپ پایان نامه .بهم ریختگی فونت . تغییر ارتفاع و عرض سلول حذف سلول .حذف سطر و ستون پنهان کردن.مدیریت کار پوشه.قاب بندی اعداد


 227. فاطمه فرهادی متخصص تایپ فایل صوتی از هشتگرد
 228. فاطمه فرهادی هستم 20 ساله از کرج شهرستان ساوجبلاغ . آشنایی کامل با برنامه ورد و ابزار های آن و برنامه پاورپوینت. سابقه تایپ فایل های صوتی و ادیت جمله بندی ها و تبدیل فایل صوتی به صورت کتبی با رعایت علائم نگارشی و بدون هیچ گونه غلط املایی + با رعایت تمام نکات . انجام تایپ های سریع و فوری و پذیرش سفارشات تایپ و تحویل آنها در تاریخ تعییین شده. تحویل فایل ها بدون هیچ محدودیتی .


 229. مرضیه نورعلی زاده متخصص تایپ فایل صوتی از آبادان
 230. باعرض سلام و خسته نباشید. حقیقتا بنده تجربه آنچنانی در این زمینه های تایپ و مربوطه ندارم اما برای تایپ سرعت عملم تقریبا بالاست و همینطور امکان انجام تایپ و گوش دادن فایل صوتی رو بصورت همزمان دارم .و همینطور در وقت مقرر همان اندازه از پروژه ای که متعهد شدم رو حتما تحویل خواهم داد البته بدون غلط و نکاتی که باعث افت ارزش مطلب میشهامیدوارم اگر صلاح بود و همکاری آغاز شد بهترین تجربه کاری رقم بخوره.روزتون بخیر


 231. نسرین خیاری متخصص تایپ فایل صوتی از نیشابور
 232. سلام بنده تسلط کافی به نرم افزار های نویسندگی مخصوص کامپیوتر رو دارم و از این نظر اطمینان کافی رو دارم که اگر مسولیتی در این قبال به من سپرده بشه این مسولیت رو به نحو احسن انجام میدم چون چند سالی مشغول به کار نویسندگی بودم و در این راستا مهارت کافی رو به دست اوردم همچنین بنده دارای مدرک ICDL از فنی حرفه ای هستم و به کار فرمای خودم این اطمینان رو میدم که از هیچ تلاشی برای عالی شدن کارم دریغ نمیکنم چون وقت کافی و لازم رو برای انجام کار در اختیار دارم. ممنون از اعتماد شما


 233. مبینا ذخیره متخصص تایپ فایل صوتی از شیراز
 234. توانایی انجام تایپ فوری را دارم حدود دو ساعت وقت خالی دارم ۱۶ سال دارم و دهم تجربی هستم سابقه انجام کار رو ندارم اما مهارت دارم به ورد پاورپوینت تسلط دارم امیدوارم بتونم کارم رو به خوبی انجام بدم کارم رو به موقع تحویل میدم انجام تایپ متن دستنویس و صوتی تایپ سوالات و. روزی ۲۰ صفحه مینویسم


 235. نعمت اله کمکی متخصص تایپ فایل صوتی از گنبدكاووس
 236. در تایپ به زبان فارسی علائم (مانند نقطه، ویرگول، دو نقطه، خط فاصله و موارد مشابه) می‌بایست به زبان فارسی تایپ شوند. برای تایپ علائم از تغییر زبان از فارسی به انگلیسی خودداری نمایید. گاهی افراد در هنگام تایپ برای علائمی مانند . ، : - و مواردی از این قبیل صفحه کلید را بطور مرتب به انگلیسی تبدیل کرده و از علائم . , : - استفاده می‌کنند که مشکلاتی را بوجود می‌آورد. علائم (که در بالا معرفی شده‌اند) به حرف قبل متصل و از حرف بعد یک جای خالی فاصله دارند. از قرار‌دادن فاصله در دو طرف این علامت‌ها خودداری کنید. در مورد پرانتز به این صورت عمل شود که بین کلمات داخل پرانتز و علامت پرانتز هیچ فاصله‌ای قرار داده نشود ولی کلمات بیرون پرانتز با علامت پرانتز یک فاصله داشته باشند. نمونه‌ی آن در همین صفحه مشاهده می‌شود. استفاده از فقط یک فاصله (Space) در بین کلمات رعایت شود. گاهی بیش از یک فاصله بین کلمات قرار داده می‌شود که غلط است. همچنین برخی افراد فاصله خالی بین کلمات را تایپ نمی‌کنند که غلط است. این اشتباه برای کلماتی پیش می‌آید که ذاتاًٌ به کلمات دیگر نمی‌چسبند. مانند: «دانشگاه وصنعت» که که فرم صحیح آن «دانشگاه و صنعتی» است. برای حذف فاصله اضافی که قبلاً در متن خود تایپ کرده‌اید، از ابزار جایگزینی که در Microsoft Word موجود است استفاده کنید. برای این منظور کافی است با فشردن ترکیب کلید Ctrl و h پنجره تعویض را باز کنید. در پنجره‌ی باز شده در باکس بالا دو Space و در باکس پایین یک Space درج کنید و کلید Replace All را کلیک کنید. البته معمولاً لازم است تا چندین بار این عمل را انجام دهید تا تمام فاصله‌های بیش از دو Space نیز جایگزین شوند.


 237. ذوقی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 238. اینجانب خانم ذوقی دانشجوی رشته بیوتکنولوژی تمایل به انجام انواع تایپ را در نرم افزار های ورد را دارم. سابقه کار تایپ را نیز به خوبی دارا می باشم و دارای علاقه زیاد به کار تایپ می باشم. نوشتن جزوه،تایپ فایل صوتی،تایپ انواع متون فارسی و انگلیسی در کمترین زمان و بدون هر گونه ایرادی را برای شما انجام می دهم.


 239. سجاد اسدی متخصص تایپ فایل صوتی از ملارد
 240. لیسانس کامپیوتر دارم و چند سالی برای پرسنل دانشگاه پایان نامه تنظیم میکردم،تایپ پایان نامه ها به عهده خودم بود،تایپ فرمول نویسی،تایپ ساده،،تایپ انگلیسی،به تایپ میشه حتی به عنوان شغل اول هم نگاه کرد،،ولی من به عنوان کارمند،،به عنوان شغل دوم انتخاب میکنم،و این کار میتونه کمک حال بسیاری از افراد در این اوضاع گرونی باشه


 241. ابوالفضل ملاشاهی متخصص تایپ فایل صوتی از سمنان
 242. اول از همه از شرایط مناسب محل کارتان اطمینان حاصل کنید. شرایط بد حتی می‌تواند باعث جراحت شود: نزدیکی بیش از حد به صفحه‌نمایش باعث فشار به چشم می‌شود، مبلمان نامناسب که به درستی تنظیم نشده‌است منجر به درد پشت و شانه می‌شود و میزی که به درستی درجای خود قرار نگیرد در آرنج و مچ ایجاد درد می‌کند. استفاده مداوم از موس و صفحه کلید هم موجب جراحتهای مزمن (RSI) می‌شود.


 243. علی دهقان متخصص تایپ فایل صوتی از شهرضا
 244. در گام اول باید ذکر کنم توانایی تایپ 10 انگشتی در هر دو زبان فارسی و انگلیسی را دارا می باشم. تسلط کامل بر نرم افزار ورد، فهرست بندی کلی، فهرست بندی جزیی، اشکال و جداول ،نوشتن پاورقی ،فرمول نویسی ریاضی با استفاده از دستور های سریع و شرت کات ها ،رفرنس دهی و کار با نرم افزار مندلی .تجربه نوشتن دو مقاله مروری را نیز داشته ام.توانایی تولید محتوا و جست و جو با سرعت بالا را نیز دارا می باشم.در نوشتن فایل های صوتی تبحر خاصی دارم.


 245. کژال پیرا متخصص تایپ فایل صوتی از سنندج
 246. سلام. وقت‌تون بخیر. من کژال پیرا ساکن شهر سنندج هستم که مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه رازی کردستان دارم. حدود ۵ سال هست که در زمینه تایپ درمحیط ورد و تایپ فایل صوتی فعالیت دارم. سایت شما را که دیدم بسیار مشتق شدم که با شما همکاری در زمینه تایپ داشته باشم.ممنون می‌شوم اگر بررسی لازم رو انجام بدهید و همکاری بنده رو قبول نمایید.


 247. منیژه سلطانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 248. در مورد تایپ کامل می دانم . 2 کتاب تایپ کردم ، مقاله های زیادی تایپ کردم و تایپ سریعی دارم . چند مقاله درست کردم. در کتاب هایی که تایپ کردم بدون غلط و سریع در مدت 5 روز کتابی 208 صفحه ای را تایپ کردم تمام حروف کیبورد را حفظ هستم و بدون نگاه تایپ می کنم و حتی حروف فارسی را می دانم و می توانم بر روی کیبورد های بدون برچسب فارسی تایپ کنم.


 249. زهرا مددی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 250. دارای مدرک آی سی دی ال از دانشگاه علامه طباطبائی و سازمان فنی حرفه ای. فارغ‌التحصیل رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه علامه طباطبائی. مسلط به تایپ ده انگشتی، تایپ فایل صوتی، نرم افزار ورد، صفحه آرایی در ورد، پاورپوینت و اکسل. 2 سال سابقه کار به عنوان تایپیست فایل صوتی در نهاد ریاست جمهوری. توانایی تایپ سریع را دارم. به تمامی منوهای ورد آشنایی کامل دارم.


 251. ازادنادری فر متخصص تایپ فایل صوتی از سرپل ذهاب
 252. می توانم بنویسم اما آشنایی زیادی با تایپ ندارم ولی بهش علاقه دارم و دلم می خواهد یادبگیرم یعنی یه چیزهایی میدونم و پول لازم هم هستم ولی بهش هم علاقه دارم همانطور که گفتم وزیادباگوشی کار کردم وتایپم هم خوبه اما عالی نیست غلط املایی هم زیاد ندارم درکل علاقه دارم خوبه سرگرم کننده اس منم الان کاملاوخت دارم درکل


 253. کژال پیرا متخصص تایپ فایل صوتی از سنندج
 254. 3 سال سابقه‌یِ تایپ دارم. با ورد آشناییِ کامل دارم. حدوداً ده سال سابقه‌یِ کار در زمینه‌یِ تدریس زبان انگلیسی دارم. فارغ‌التحصیلِ رشته‌یِ زبان و ادبیاتِ انگلیسی در مقطعِ کارشناسی از دانشگاهِ رازیِ سنندج هستم. به کارِ تایپ، مخصوصاً تایپ از فایلِ صوتی خیلی خیلی علاقه دارم و در این زمینه هم موفق بوده‌ام.


 255. مریم شیخوند متخصص تایپ فایل صوتی از ملارد
 256. تایپ چهار انگشتی با سرعت بالا تایپ حداقل ۵۰ صفحه در روز،نگارشی صحیح،آشنایی با Word سابقه ی کار در زمینه نویسندگی و دراماتورژی تئاتر با نام مستعاره(خورشید شیخوند)در گوگل سابقه تایپ برا روزنامه ی تبلیغاتی. دوره ی ادبی و هنری دیدن تحت نظارت پیمان قدیمی و سید محمد مساوات داری مدرک کارشناسی در زمینه زیست شناسی آشنایی با مقالات زیست شناسی،شیمی،بیوشیمی،ادبیات،هنر،بیوفیزیک، آشنایی مناسب با زبان انگلیسی


 257. مهدی رجبی متخصص تایپ فایل صوتی از قزوین
 258. چیزی های زیادی تاالان تایپ کرده ام همچنین وردنیززیادساخته ام بدون هیچ ایرادیاعیبی.خیلی دوست دارم دراین استخدام من را قبول کنید قول میدهم برای کارم زحمت های فراوانی بکشم وجبران کنم البته من کامل حرفه ای نیستم ولی خوب تایپ فایل صوتی بهترین گزینه برای بنده است که به خوبی ازپس ان برمی آیم.تایپ باسرعت بالا وخوب بدون ایراد یا چیزی تایپ عالی وبدون کوچکترین اشتباه


 259. سجاد نیکان متخصص تایپ فایل صوتی از فلاورجان
 260. من از تایپ می دانم که با تایپ کار های زیادی می توان انجام داد می توان با آن کار هایی انجام داد می توان با تایپ پول در اورد می توان با تایپ خیلی کا رهای زیادی انجام داد من از تایپ چیز هایی می دانم که الان در زهن من موجود نیستند من خیلی این کار را دوست می دارم نه به خاطر پول برای اینکه نوشتن ما تند و فرز شود من تایپ را دوست می دارم با تشکر سجاد


 261. ثنا محمدی متخصص تایپ فایل صوتی از قزوین
 262. ثنا محمدی هستم هجده ساله تازه کار هستم و به برنامه ورد اشنایی دارم و تایپ فوری و تایپ فایل صوتی انجام میدهم همراه تایپ متون انگلیسی وتایپ فایل عربی به همراه اعراب گذاری و همینطور با برنامه اکسل تا حدودی اشنایی داشته و رسم جدول در ورد و اکسل انجام میدهم و همچنین با برنامه پاورپوینت اشنایی دارم و میتوانم تایپ متن انجام داده به همراه اسلاید گذاری صفحات


 263. زهرا نوروزی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 264. تسلط کامل به برنامه ی ورد تایپ را با سرعت خوب انجام میدهم. در کار منظم و دقیق بوده و در تایم متعهد هستم. تسلط کامل به صفحه کلید و ده انگشتی انجام میدهم‌. به صفحه آرایی و دیزاین هم به صورت متوسط مسلط هستم، به برنامه های ویراستاری هم وارد هستم. در تایپ فایل صوتی نیز از سرعت خوبی بهره مند هستم. میزان زمان لازم را در روز صرف کار میکنم و به تعهد کاری خود پایبند هستم و شرایط کارفرما را پذیرفته و خود را با ان تطابق میدهم.


 265. سارا فرامرزی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 266. تایپ با دو انگشت هم امکانپذیر است اما نمیشود گفت که شما یک تایپیست حرفه ای هستید.در واقع یک تایپیست حرفه ای به صورت ده انگشتی تایپ را انجام میدهد. تایپ ده انگشتی عبارت است از تایپی که در آن هر کلید را تنها یک انگشت می‌فشارد و هر انگشت وظیفه فشردن چند کلید را دارد. تایپ ده‌انگشتی باید بدون نگاه کردن به صفحه‌ کلید و رعایت قواعد آن صورت پذیرد. با تایپ ده انگشتی سرعت تایپ ما افزایش پیدا می کند .


 267. میلاد قربانی نژاد متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 268. قواعد نگارشی در تایپ باید اعمال شود. بعد از نقطه یک اینتر زده خواهد شد معمولا بعد از دو سه خط اینتر اعمال می شود. ویرگول به حروف قبلی می‌چسبد بعد فاصله اعمال خواهد شد. دو نقطه به حروف قبلی می‌چسبد بعد فاصله اعمال خواهد شد. معمولا در تایپ فارسی نیم فاصله‌ها گرفته می‌شود گزینه های های به حروف قبلی چسبیده و به صورت درست اینطور نوشته خواهد شد


 269. امیر محمد کاظمی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 270. با سلام تایپ فرمول دار انجام نمیدم ب صورت حرفه ای کارم تایپ نیستش اما تا حدود زیادی اشنایی دارم یعنی بیرون کار نکردم کل تجربه ای ک دارم در حد تایپ مقاله و جزوه برای خودم بوده تا حدود زیادی آشنایی دارم با این کار شرایط کاریتون رو خواستم بدونم.؟ فعالیت خیلی تخصصی نداشتم تو این زمینه


 271. ابوالفضل متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان
 272. من یک تایپیست هستم‌. تایپ فایل صوتی و فارسی ساده را میتوانم انجام دهم. در مدت زمانی که کارفرما مشخص کند سر مهلت پروژه تحویل داده خواهد شد. و در صورت رضایت سفارش جدید میگیرم. ممنون از سایت آوا تایپ و دست اندرکاران این سایت اگر پروژه های صوتی و فارسی ساده دارید بدون هیچ نگرانی و سر مهلت مقرر میتوانید تحویل بگیرید. هرچیز که در جستن آنی آنی پس با همت و تلاش کار خود را ادامه بده و به موفقیت برس. ما برای موفقیت و امید تلاش میکنیم. نا امیدی هیچ جایی در دنیا ندارد.


 273. محمدرضا حاجی ابراهیمی متخصص تایپ فایل صوتی از یزد.اردکان
 274. نوشتن نوشتن و نوشتن کار با ورد فقط تایپ کردن شیوه درست پایین صفه شماره گزاشتن بالا صفحه نوشتن راست چین چپ چین کردن نوشته ذخیره کردن فایل تایپ با گوشی با ورد نوشتنو تایپ گوش دادن به صوت و نوشتن علاقه بسیار زیاد به گوش دادنو نوشتن و فقط نوشتن و نوشتن و تایپ کردن وتایپ هرگونه صدایی فقط تایپ فقط نوشته خلاصه شدن زندگی تو نوشته عمقی بودن نوشته تایپ بسیاری از مقالات کتاب های علمی رمان صوتی کسب علم تایپیستی


 275. عاطفه غلامی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 276. تایپ در فضای word درست نوشتن نگارش بدون غلط املایی تایپ پروژه های دانشجویی، مدرسه، متن، وویس، قالب بندی صحیح استفاده از تایپ ده انگشتی نوشتن در فضای word در گوشی یا لبتاب آیکونB: خط نوشتن رو پر رنگ میکنه آیکون /: نوشتار رو مایل یا کج میکنه آیکون ماژیک:هایلایت میکنه آیکون U:زیر متن انتخابی خط میکشه آیکون A: رنگ متن انتخابی رو عوض میکنه


 277. بهناز فراهانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 278. با سلام بنده در مدت شش سال که دانشجوی رشته مهندسی عمران بودم، تمامی کارهای تایپ تحقیقات، مقالات، پایان نامه خودم رو انجام دادم. در طول این مدت نیز به عنوان کار دانشجویی در این زمینه فعالیت داشتم. در حال حاضر نیز تمایل به فعالیت در زمینه تایپ فایل های صوتی و تصویری رو دارم. نرم‌افزار «مایکروسافت ورد» (Microsoft Word) فراتر از آن ابزاری است که اکثر مردم تصور می‌کنند، به گونه‌ای که بسیاری از ویژگی‌های آن حتی توسط خیلی از کاربران مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. کمپانی مایکروسافت به صورت دوره ای و متداوم نرم افزار آفیس را به روزرسانی می کند و امکانات جدیدی را به آن اضافه می کند که نحوه استفاده کاربران را از این برنامه بهبود می بخشد.


 279. آی گل آقچه لی متخصص تایپ فایل صوتی از گنبد کاووس
 280. مسلط به نرم افزار اکسل وورد و پاور پوینت،قدرت تایپ بالا و سریع،خوش خط و خوانا نویس جهت نوشتن فایل های صوتی،مسلط به فرمول نویسی در اکسل،سابقه تایپ سوالات مربوط به امتحانات،مسئولیت پذیر و تحویل پروژه در زمان مشخص شده،قابلیت تایپ فوری یا طراحی فوری پاورپوینت تحقیق و پروژه های درسی.امیدوارم همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشیم


 281. رها بهادری متخصص تایپ فایل صوتی از رودهن
 282. تایپ درست، اول از همه به یک صفحه کلید خوب، و تایپ سریع مربوط میباشد. برای تایپ سریع، باید سعی کنیم جای کلمات را در کیبورد گوشی خود به خاطر بسپاریم؛ واز نگاه کردن اضافه و بیش از حد به صفحه کلید خودداری کنیم. تایپ کردن درگوشی ها به دلیل کوچک بودن صفحه کلید مقداری سخت و دشوار است؛به همین دلیل بیشتر ما در هنگام تایپ کردن کلمات را اشتباه تایپ می کنیم.


 283. راضیه بابویی متخصص تایپ فایل صوتی از مازندران.چالوس
 284. با سلام.۴ سال تجربه ی همکاری با پونیشا در زمینه ی تایپ دارم.تایپ انواع متون تخصصی و فرمول ریاضی و شیمی رو هم انجام میدم.تایپ فایل های صوتی رو هم با سرعت بالا و توتایم کم انجام میدم.و ۲ سال هم تجربه ی تایپ پروژه های دانشگاهی رو تو انتشارات دانشگاه داشتم.در حال حاضر دنبال کار میگردم و از طریق اینستاگرام با ای استخدام اشنا شدم.


 285. محمد صدره متخصص تایپ فایل صوتی از قشم
 286. تایپ انگیلیسی و فارسی تسلط به ورد تایپ ده انگشتی با سرعت متوسط به بالا تایپ فرمول های ریاضی با سرعت معمولی داشتن اطلاعاتی در مورد پاورپوینت یک سال هست که تایپ ۱۰ انگشتی رو فرا گرفتم وسرعت تایپ انگیلیسیم از فارسی بیشتر هست و کلاس یازدهم هستم رشته ریاضی در دبیرستان نمونه دولتی ۱۷ سالم هست و به کامپیوتر علاقه زیادی دارم


 287. فائزه تیموری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 288. سابقه سه ساله در رادیولوژی بیمارستان توس تایپیست سونوگرافی رادیوگرافی و سی تی اسکن مسلط به تایپ ده انگشتی فارسی و لاتین اشنا با اصطلاحات پزشکی و کلمات تخصصی پزشکی تایپ لاتین بهتر و سریعتر نسبت به تایپ فارسی تایپ همزمان با گفتن پزشک کار تایپ را فقط با برنامه ورد انجام داده ام. سابقه تایپ فایل های صوتی اموزشی در دوره ی دبیرستان


 289. زهرا بابایی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 290. مسلط به نرم افزار های ورد ، پاورپوینت و دیگر نرم افزار های ماکروسافت افیس . تجربه کاری در زمینه محتوا گذاری در سایت ، تلگرام و دیگر صفحات مجازی و تجربه کار شخصی در زمینه گرفتن سفارش تایپ تحقیقات ، تایپ متن موجود در فایل تصویری و فایل صوتی و . گرافیست مسلط به نرم افزار های فتوشاپ ، ایلاستریتور و کول .


 291. صدیقه میرزایی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 292. اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات و بیکار هستم سطح تایپ در حد خوب در فرمول نویسی حرفه ای نیستم اما می‌توانم سطح تایپ خود را به آن مرحله ارتقا دهم سرعت تایپ بنده هشتاد کلمه در دقیقه می باشد مشتاق انجام کار تایپ و ویرایش به دلیل کسب درآمد پیشاپیش از همکاری با شما خشنود خواهم شد دیگه نمیدونم چی باید بنویسم باتشکر


 293. جابر متخصص تایپ فایل صوتی از بهارستان
 294. باسلام بنده مدت ۲سال دریک مجموعه فرهنگی هنری کارهای تایپ وطراحی صفحه وب راانجام می دادم که درتایپ اصول تراز بندی رعایت نگارش صحیح کارکتر ها که غلط املایی نداشته باشند ،بعضادربعضی ازموارد باید کارهایی نسبت به حاشیه ها ویافاصله خطوط انجام میدادم طراحی جداول ونموداربرای اکثرطرحها واستفاده ازفونت وسایز وقلم نیز درصورت نیاز تغیر فونت ،صفحه و.وبرای بعضی ازپروژه ها صفحه آرایی انجام میدادم


 295. رضا موسوی متخصص تایپ فایل صوتی از خرم اباد
 296. سرعت ضرب کلید 200 بار در دقیقه بدون غلط کار فقط نامه تایپ کردم زمانی که صرف میشه برای نامه های اداری 5 الی 10 دقیقه با حضور شخص درخواست دهنده (تایپ کردن ، تنطیم فونت و سایز متن و.) علائم نگارشی رو رعایت میکنم از تایپ چه میدانید؟ تایپ صوتی به دلیل اینکه نه پاراگراف بندی داره و نه علائم نگارشی اول باید صوت رو تایپ کرد بعد ادیت کرد پس دو سه برابر حد معمول زمان میبره شاید هم بیشتر مثلا یک ساعت صحبت که ممکنه گوینده با سرعت بالا صحبت کنه *واتساپ ندارم*


 297. معصومه هاشمی متخصص تایپ فایل صوتی از همدان
 298. سلام بنده کارشناسی گرافیک دارم.پایان نامه دانشگاه رو هم خودم انجام دادم. مسلط به چند نرم افزار از جمله فتوشاپ و کرل و ایندیزاین و. و در حد قابل قبولی وورد.در زمینه های طراحی و غیره هم حاضر به همکاری هستم.اینگونه که دوستان شرح کردن قطعا کار تایپ تخصصی هستش و بنده رد شدم خیلی ممنون موفق باشید هی میگه ۳۰۰ حرف پر کن خب چی بگم؟ من بخوام از خودم تعریف کنم اوووف آقا من طراحم کتاب داستان هم طراحی کردم با اسم خودم.طراحی جلد و صفحه و تایپ و صفحه آرایی و .کلا همه کارش با خودم بود کارهای تبلیغاتی هم انجام میدم کاری داشتین در خدمتم


 299. راشين اكبري متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 300. راشین اکبری مسئول دفتر _ کارمند مالی _ کارمند اداری rashinbanoo@yahoo.com  ۰۹۱۲۸۴۶۴۷۸۷  تماس از طریق جابینجا اطلاعات شخصی سال تولد: ۱۳۶۶ جنسیت: زن وضعیت تأهل: مجرد استان سکونت: تهران آدرس: تهرانپارس دربارهی من داراي تعهد و انگيزه خدمت ،مسئوليت پذير ، انعطاف پذيري ،روابط اجتماعي ، فن بيان و روابط عمومي بالا، منظم و دقيق ،رفتارسازمانی ، روحیه كار تيمي ، باهوش، منظم و وقت شنا ​س ​ دارای روحیه ی کار تیمی قدرت یادگیری بالا سوابق شغلی كارشناس اداري قائم مقام  هلدینگ رایزکو  از آذر ۱۳۹۹ تا دی ۱۳۹۹ هماهنگی جلسات و ملاقات ها انجام مکاتبات اداری پاسخگویی به تماس های تلفنی تهیه و ارسال نامه .ثبت و بایگانی نامه نگاری کارکرد ماهانه و مسئول دفتر  تجارت الکترونیک سرمایه  از دی ۱۳۹۸ تا فروردین ۱۳۹۹ امور اداری - نامه نگاری - پاسخگویی به تلفن - محاسبات کارکرد پرسنل -ورود و خروج پرسنل - مکاتبات اداری -پاسخگویی تلفن و مراجعین تشکیل پرونده پرسنل محافظت و نگهداری از اسناد دستيار مدير منابع اداري و منابع انساني کمک حسابدار  دریا گشت نیلگون  از اسفند ۱۳۹۴ تا خرداد ۱۳۹۶ ثبت فاکتورهای خرید و فروش و گزارش گیری با نرم افزار هلو ثبت فاکتور های برگشت از فروش و گزارش ثبت اسناد حسابداری بایگانی اسناد مالي کارمند اجرایی مالی  اتحادیه صنف خرازی و نوشت افزارشهرستان شمیرانات  از خرداد ۱۳۹۶ تا تیر ۱۳۹۸ ثبت اسناد مالی در سیستم راهبرد و سپیدار _ کارکرد و حضور و غیاب پرسنل گزارشگیری _دریافت و پرداخت وجوه نقدی _ ثبت اسناد مالی در سیستم حسابداری _کمک به مدیر مالی در امور کارها و مهارتها نرم افزار هلو نرم افزار سپیدار word exel اتوماسیون گام پالیز افزار اتوماسیون اداری سيستم ورود خروج افزار رایامحاسب تیکتینگ دانا Outlook خلاقیت فعال دقت،پشتکاروبانظم پذیرش و جوابدهی سیستم چارگون امور ادارى پیگیری امور روابط اجتماعى متعهدومسئول کارتیمی فن بیان عالی بازیگر ی سوابق تحصیلی حسابداری  رجاء  از ۱۳۹۷ )در حال تحصیل( ترم آخر )دفاعيه پایان نامه( حسابداری صنعتی  هادی  از ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶ حسابداري  پارس الكتريك  از ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴ زبانهای مسلط انگلیسی )متوسط( جا


 301. آرزو غرقانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 302. تسلط کامل به تایپ، اکسل و پاورپوینت - دارای مدرک ICDL2 - مسلط به تایپ بسیار سریع 10 انگشتی، فرمول نویسی، رسم جدول و نمودار و غیره. سابقه انجام انواع نامه نگاری های اداری(به مدت 1 سال) ، پروژه های تحقیقی و دانشگاهی (6 سال برای امور دانشگاهی) و غیره. دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته اقتصاد انرژی از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی اقتصاد نظری از دانشگاه شهید بهشتی.


 303. آزاده وسیلی متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان
 304. اینجانب سرعت بسیار بالایی در تایپ دارم، تا کنون کار پروژه پایان نامه دوستانم را انجام دادم و تایپ کردم. به صورت شغل پاره وقت اخیرا دارم بهش فکر می کنم. تایپیست حرفه ای با قابلیت های ذیل: ۱. تایپ ۱۰ انگشتی ۲. تایپ به دو زبان فارسی و انگلیسی ۳. تایپ صوتی و تایپ آنلاین ۴. امکان تایپ جدول و فرمول با تشکر


 305. فاطمه رضوی متخصص تایپ فایل صوتی از کرج
 306. تایپ همون نوشتن با هر نوع صفحه کلید است که معمول ترین نوع صفحه کلید qwerty است. سریعترین روش تایپ، تایپ پنج انگشتی است که قواعد خاص خود را دارد. اینجانب کار تایپ در محیط ورد و پاور پوینت داشتم آشنایی با محیط اکسل نیز دارم. چند مورد گزارشکار و پروژه تایپ کردم یکی دو مورد کار پایان نامه داشتم با چند تا شرکت الکترونیکی کار کردم که تایپ فایل صوتی ویا عکس یا pdf بودند. به محیط ورد تقریبا تسلط کامل دارم.


 307. مبینا چنارانی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 308. در رشته مهندسی نرم افزار مشغول به تحصیل هستم ، تا به حال تایپ فایل صوتی، هم تایپ ساده جزوه و تایپ کتاب برای انتشارات هم انجام دادم؛ به نرم افزار ورد تقریبا مسلط هستم. یک سال سابقه کار پیوسته تایپ دارم البته فقط تایپ کتاب، پنج فایل صوتی هم تایپ نمودم اما از قبل با نرم افزارهای آفیس آشنایی داشتم بخصوص نرم افزار ورد. دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم و با رتبه کشوری دو هزار کنکور را قبول شده ام و به کار شدیدا نیاز دارم. ممنونم از اینکه وقت و توجه خود را صرف مطالعه رزومه من کردید.


 309. مهلا آریانی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 310. سابقه ی کار های تایپ و دارم با چند شرکت اینترنتی و حقوق نسبتا خوبی هم دریافت میکردم و قابلیت اینو دارم که خیلی سریع و بدون غلط تایپ کنم محصل رشته ی انسانی هستم و این کارو خیلی دوست دارم و علاقه مند هستم چندین بار ام به صورت اینترنتی این کارو انجام دادم و موفق بودم با wordهم کاملا اشنا هستم.و با این نرم افزار خیلی راحت کار میکنم.


 311. مهلا آریانی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 312. من محصل رشته ی انسانی هستم و با توجه به علاقه ی فراوانم به ادبیات به کار تایپ و نگارش خیلی علاقه دارم سابقه ی کار های اینترنتی زیادی در زمینه ی تایپ و دست نویسی داشتم و این قابلیت و دارم که خیلی سریع و بدون غلط تایپ کنم.با نرم افزار. wordاشنایی کامل دارم و نیازی به اموزش ندارم امیدوارم مفتخر باشم که شرکت معتبر اوا تایپ رزومه ی منو تایید کنند❤❤


 313. سید مسعود حسینی موینی متخصص تایپ فایل صوتی از قزوین
 314. سلام و عرض ادب. تایپیست هستم. با سابقه بیست‌ساله. مسلط به انواع تایپ و شیوه‌های تایپ. تایپ ده‌انگشتی، فرمول‌نویسی، تایپ عربی، تایپ فایل صوتی، تایپ دست‌نویس. سی‌ودو سال دارم. فارق‌التحصیل کارشناسی دانشگاه تهران. از ده‌سالگی با نرم‌افزار ورد آشنایی دارم. در تمام طول دوران تحصیلات تمام پروژه‌های تایپ و تحقیق و پاورپوینت و گرافیک و ادیت خود و اطرافیان رو با کیفیت مناسب و بالاتر انجام دادم. شامل انواع و اقسام پروژه‌های مجلات و نهاد‌های دانشجویی و دانشگاهی و یک‌سالی هم هست که به‌صورت حرفه‌ای مشغول تایپ هستم. ارزیابی آزمون‌های مختلف از تسطم به نرم‌افزار ورد در حال حاضر حدود 75 درصد می‌باشد که البته امکان مهارت‌افزایی مهیا است و به صورت مستمر در حال افزایش دانش و مهارت خود در زمینه‌های مختلف خدمات مرتبطه و همچنین نرم‌افزار ورد می‌باشم. باعث خوشحالی هست بتونم در خدمتتون باشم و انشالله از کار ما راضی باشید. ممنون و سپاسگزار.


 315. عرفان متخصص تایپ فایل صوتی از رشت
 316. سلام،بنده عرفان نتاج ساکن شهر رشت هستم ،تاریخ تولد 1371/06/10 ، 12 سال تایپیست بوده ام . هرنوع تایپی انجام می دهم و پایان نامه و پاورپوینت و کلیه کارها و خدمات کافی نت را انجام میدهم . هم اکنون نیز کارمند اداره هستم و کار تایپ می کنم . این کار هم برای تایم بعداز ظهر و شب انجام می دهم . متشکر از شما


 317. اندیشه طاهر متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 318. توانایی این را دارم که هر گونه فایل صوتی رو در برنامه word بازنویسی کنم و هر گونه متن یا هر فایلی را بنویسم و در زمان کوتاهی و چندین سال است که در این زمینه فعالیت دارم و کاردانی گرافیک خوندم علاقه ی زیادی به تایپ کردن و وقت ازاد زیادی دارم برای هر گونه فعالیت تایپیستی پروژه های زیادی انجام داده ام در دانشگاه هرگونه پایانامه و.


 319. مرضیه عباسی متخصص تایپ فایل صوتی از یزد
 320. من مرضیه عباسی هستم لیسانس علوم تربیتی گرایش پیش دبستانی و دبستانی هستم ومعلم پیش دبستانی بودم وبه واسطه کارم و طراحی سوال و تصویر برای بچه ها کار با سوالات چهارگزینه ای و ویرایش تصاویر را انجام دادم و نحوه تایپ با گوشی و لب تاب را یاد دارم حدود دو سال معلم بخش رایانه دبیرستان علم و تقوا بودم وبا نصب و راه اندازی برنامه های آفیس آشنا هستم و آماده همکاری برای تایپ های پروژه ای و تایپ صوتی با فرصت هستم دوره های هفت گانه کامپیوتر را گذراندم و با ورد و پاور پوینت کار کردم و همچنین با دو شرکت اینترنتی در زمینه های تایپ دور کاری همکاری داشتم . در صورت قبول شدن آموزش نرم افزار های دیگه را نیز یاد میگیرم ‌‌‌‌.تمام نکات و چیزهایی که باید در تایپ های صوتی و تایپ ها با وقت کم هست را یاد دارم و این چند سال اخیر به خاطر کرونا اکثر کارهای تایپ و کارهای اینترنتی را در منزل با گوشی و لب تاب انجام دادم همکاری در زمینه ویرایش فایلها ی فارسی نیز درخواست دارم .


 321. سید محمد امین تدینی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 322. انجام تایپ سریع _آشنایی با حروف و علامت ها برای تایپ_انجام تایپ صوتی_آشنایی با تکنیک های تایپ _ دارای املای قوی و بدون هرگونه غلط_دارای تجربه انجام تایپ هستم_با word و پاور پوینت آشنایی دارم_ توانایی انجام تحقیق و پروژه_توانایی انجام تایپ از روی عکس و از روی PDF و تایپ از روی دست نویس_ رسم اشکل هندسی و صفحه آرایی_تایپ سوالات 4 گزینه ای


 323. زینب علی پور متخصص تایپ فایل صوتی از اهواز
 324. رشته تحصیلی من در مقطع کارشناسی مهندسی کامپیوتر و در مقطع ارشد، مدیریت فناوری اطلاعات می باشد. به محیط ورد و پاوورپوینت آشنایی دارم و برخی از توانایی ها در زمینه تایپ شامل موارد زیر است: 1.طراحی جدول 2. اضافه کردن ورد 3. کادر بندی صفحه 4. اضافه کردن فرمول 5. اضافه کردن عکس 6. تراز بندی سطرها 7. تنظیم فاصله بین سطرها 8. تنظیم هدینگ ها 9. وسط چین کردن یا چپ چین یا راست چین متن و تصاویر 10. تنظیم سایز و نوع فونت در صورت تمایل، در زمینه تایپ فارسی به انگلیسی و تایپ فایل صوتی فارسی با مجموعه شما همکاری داشته باشم.


 325. هانیه متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 326. بنده در رزومه کاری خود در سمت های مدیر داخلی و امور بایگانی و منابع انسانی فعالیت داشته ام تا کنون که منجر شده در تایپ مهارتی پیدا کنم که بتوانم بصورت دورکار با مجموعه های تایپیست همکاری داشته باشم . هچندین تهیه پایان نامه و ویراستاری کتابهای آموزشی کودکان را در تجربه کاری خود دارم بدین منظور خود را مهارتمند در تایپ می دانم که با شما عزیزان همکاری داشته باشم


 327. خانم منصوری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 328. تایپ همان نوشتن روی کاغذه ولی با جزئیات بیشتر که باید دقت لازم بکار برد تا متنی نوشته شود که برای بیننده قابل فهم باشد. در برنامه های مختلفی کاربرد دارد مانند اکسل ورد پاورپونت اکسس و . من در زمینه پشتیبانی سایت فعالیت داشتم ینی در طول روز کلی crm ثبت میکردم تا حدودی تایپ کردنم سریعه و تسلط روی کیبورد دارم . بصورتی که هرآنچه که میشنوم باید سریع تایپ میکردم.


 329. سارا فتحي متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 330. ليسانس علوم آزمايشگاهي دانشجوي رشته كارشناسي ارشد ميكروبيولوژي سابقه ٧ سال كار بعنوان محقق و كارشناس آزمايشگاه در پژوهشكده ايمونولوژي و بيماريهاي عفوني بيمارستان رسول اكرم تخصص در انجام كليه امور تايپ اعم از صوتي و جزوه تخصص در انجام امور پروپوزال نويسي تخصص در ترجمه متون انگليسي انجام آناليزهاي آماري


 331. سید محمد مهدی لاجوردی نیا متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 332. سریع بودنش 😉 . بی غلط بودنش . اینکه برای گرفتن سفارش برای تایپ نیازی به سوال پیچ کردن تایپیست نیست چون فقط یه تایپ بلده که می خواد ازش درآمدزایی کنه . رزومه کاری ندارم دانش آموزم نیاز به کار و درآمد دارم . هنوز سیصد حرف نشده ؟ اصلا مگه تایپ رزومه می خواد . هی تویی که داری اینو می خونی اگر رزومه می خواد به روت نیار خخخخ .


 333. زهره نیستانی متخصص تایپ فایل صوتی از بجنورد
 334. تایپ انواع متون ساده در ورد تایپ انواع فرمول ریاضی و فیزیک و … در ورد تایپ انواع صوت در ورد رسم انواع شکل ریاضی و فیزیک و … در ورد تایپ فرمول ها در مث تایپ همکاری با موسسه های کنکور‌ داشتم تایپ انواع جدول در ورد تایپ سوالات امتحانی تایپ سوالات کنکوری تایپ سوالات چهارگزبنه ای تایپ رای‌های حقوقی تایپ ویس‌های اساتید تایپ ویس‌های درسی تایپ سخنرانی‌ها تایپ مدرس‌های ریاضی تایپ عربی تایپ کنکور تایپ فیزیک در‌مث تایپ تایپ ریاضی در مث تایپ تایپ شیمی تایپ دروس ابتدایی تایپ دروس کنکوری تایپ پاورقی تایپ سرصفحه و پاصفحه تایپ تحقیق‌های درسی انجام کارهای پاورپوینت درسی و دانشگاهی ترانزیشن ها و انواع افکت ها در پاورپوینت تایپ جزوه های دستنویس و تایپ pdf های مختلف تایپ از روی عکس تایپ دروس دانشگاهی تایپ دروس اساتید تایپ ویس‌های حقوقی و اسلامی


 335. ژینا نوری متخصص تایپ فایل صوتی از آذربایجان غربی بوکان
 336. من 19سالمه و علاقه شدیدی به تایپ دارم و همین طور سرعتم در تایپ بالاست و غلط و اشتباهم کم دارم من توانایی تبدیل فایل صوتی به نوشته را دارم توانایی های من در تایپ فقط در عین کار معلول میشود در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانم کار را تحول دهم و آنرا اماده کنم. من در هیچ سایتی فعالیت نداشته ام بلکه ب صورت آزاد برای دانشگاه آزاد تایپ میکردم.


 337. لیلا عباسی متخصص تایپ فایل صوتی از لارستان
 338. نوشتن انواع متن در ورد و تبدیل آن به PDF همراه با رعایت نکات و علایم نگارشی طبق خواسته ی مراجعین یا شرکتی که در آن مشغول به کار هستیم . تخصص من در زمینه ی تایپ سریع نوشتن یا به اصطلاح ده انگشتی کار کردن است. اینجانب دانشجوی تربیت معلم در شهر جهرم هستم و با تایپ انواع پروژه آشنایی دارم و علاقه زیادی به تایپ متون فارسی دارم اما در زمینه تایپ متون انگلیسی هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم.


 339. مرتضی مقدم متخصص تایپ فایل صوتی از آبادان
 340. سن: 20. تسلط بر نکات نگارشی و سرعت بالای تایپ تسلط کامل بر زبان انگلیسی و توانایی ترجمه متن از انگلیسی به فارسی روان در صورت نیاز تسلط بر مایکروسافت آفیس و به خصوص نرم افزار آفیس دانشجوی رشته عمران دانشگاه چمران اهواز (مقطع کارشناسی) تحویل پروژه ها در حداقل مدت ممکن سابقه تایپ جزوه ها و پروژه های دانشجویی و دبیرستانی مربوط به مدرس ها و درس های مختلف از جمله ریاضی، فیزیک، زبان انگلیسی، دروس مرتبط با کامپیوتر از جمله مبانی کامپیوتر و.


 341. سبحان برزگر متخصص تایپ فایل صوتی از شیراز
 342. همه چیز میدانم خیلی بحال پول کم ارزان برای کسی که کار بخواد تخفیف میدم ممنون از اعتماد شما خیلی شما خوبید ممنون عشقید ممنون از شما غشقید هر چی کار بیشتر بهتر ارزون تر ممنون میشم بهم اعتماد کنید خیلی خیلی ممنون من همه چی بلدم فقط کار بدید پاور پوینت تایپ تایپ با کامپیوتر تایپ ده انگشتی تایپ فایل صوتی همه چی بلدم


 343. مهسا نکویی متخصص تایپ فایل صوتی از کرمان
 344. داخل انتشارات دانشگاه باهنر کرمان تایپیست بودم. در مورد تایپ فعالیت زیادی داشتم. تایپ پایان نامه هم انجام داده ام. با نرم افزار وورد و پاورپوینت آشنایی کامل دارم. تایپ جزوه و کتاب و غیره انجام می دهم. نرم افزار های تایپ و ویراستار رو کامل دارم و آشنایی دارم. پروژه های دانشگاهی و مدرسه و اداری هم انجام می دهم


 345. دلسوزمرادی اقدم متخصص تایپ فایل صوتی از بوکان
 346. خسته ام از رسیدن های تو خالی . دوستت دارم های زبانی . از در کنار هم ماندن های ، بدون عشق و اجباری . و از تحمل هایی ، که تحمل کردنش به قیمت برف های نشسته در روی سرمان تمام‌ شد. کاش قصه ی ما به اینجا نمیرسید کاش این حِس پیر شدنِ لعنتی دلمان ، در این سن ، به سراغ مان نمی آمد. من از باغ بی برگ تو به دنبال برگ سبزی گشتم! سَروی بودی که تورا بید پنداشتم من اگر مجنون نبودم این چنین در ذاتِ تو اغراق نمیکردم. و‌ این حسِ خستگی ای که به جانم افتاده است را به جان نمیخریدم. تو قلبم را کشتی و محاکمه نشدی. و من آنقدر میخواستمت که شکایتم را از خدایم پس گرفتم و آزادت کردم. حس دوست داشتن را از دلم با رفتنت بردی من فقط در این شک دارم که خدای منو تو یکیست که اگر قبولش داشتی این گونه این راه را به پایان نمیرساندی.


 347. امیر محمودی متخصص تایپ فایل صوتی از سمنان
 348. امیر محمودی دانشجوی ترم اول مهندسی پزشکی ورودی مهر ماه مسلط به تایپ ۱۰ انگشتی و دارای امکانات کامپیوتر لپ تاپ تبلت کیبورد نرم و عالی وقت زیاد اینترنت پر سرعت . توانایی در تایپ و تولید محتوای در قالب پاور پوینت اکسل و وورد در زمینه های علمی فرهنگی هنری موسیقی اجتماعی ادبی .دارای سر رشته در زمینه موسیقی و علمی و خلاق و دارای مهارت و تسلط و دلسوز آشنایی با ویراستاری و کات نویسی و صحافی و آشنا با سبک های ادبی و نگارشی و مسلط به زبان اینگلیسی و فرانسوی توانایی تایپ اینگلیسی فرانسوی لاتین و تبدیل فایل های صوتی به نوشتاری در این زبان ها و فارسی و عربی


 349. آرزو شریفی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 350. مبتدی-علاقه مند/فایل صوتی رو قبلا تایپ انجام دادم البته برای بچه های دانشگاه به صورت رایگان تقریبا.ولی بلدم. نیازمند به پول هستم و در مبالغ مختلف کار انجام میدم. دستنویس هم انجام میدم و خط خوبی دارمترجیحم کار تایپ با گوشیه.پاورپوینت هم انجام دادم،هم برای پروژه های خودم در مدرسه و دانشگاه و هم برای افراد دیگر.


 351. مونا آریا متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 352. تایپ متون دستنویس رمان و شعر در صفحه شخصی اینیستاگرام و همچنین اشعار صاحبان اثر برای انتشارات سابقه فعالیت در دفتر فرهنگنامه، اخذ مصاحبه و تایپ فایل صوتی مصاحبه‌ها ویرایش ادبی متون pdf کتاب در انتشارات سابقه سندنویسی با کامپیوتر در دفتراسنادرسمی و همچنین تایپ متون قرارداد بانک‌ها و موسسات در دفترخانه سابقه ثَباتی از طریق تندنویسی در دفتراسنادرسمی


 353. راضیه محمودبابویی متخصص تایپ فایل صوتی از چالوس
 354. از تایپ برای نوشتن انواع نامه ها و غیره در دولت و کلی آرمان های دیگر استفاده میشود.در عصری که زندگی می کنیم مهارت تایپ به مهارتی بسیار مهم تبدیل شده است. اینجانب 6 سال کار تایپ انواع متون،فرمول،رسم نمودار و سوالت کنکور رو به صورت حرفه ای انجام میدم و هدف اصلی بنده تحویل کار با سرعت و دقت بالاست و همیشه این اصل رو تو کارم رعایت می کنم .


 355. سینا شینی پور متخصص تایپ فایل صوتی از بندر امام خمینی
 356. من یک نوجوان ۱۴ ساله هستم که به تایپ علاقه زیادی دارم و تازه میخواهم شروع به کار تایپ کنم و رزومه خاصی هم ندارم ولی در وبلاگ نویسی استانی نفر دوم شدم توی ازمون سرعت تایپ هم ۲۱ کلمه درست در ۱ دقیقه نوشتم من هنوز نفهمیدم چرا هرچی مینویسم همش خطا میده ۳۰۰ حرف چه خبره مجبورم بقیه رو چرت و پرت بنویسم مایمهیهپیمازایمیمهبگاطملیجعسنلسلنسجعسعجسنلسنلح۵۸ثجعسنلسنعسنعسنعتبسحعسعنسنلسنفشحفشتفشفنش۴حشحفشحفشحفشفنشنعشنلسعنعشنعطکبکلنبشفحشکبنبنفشنفشنفشنبشفنشنفشنفشحفشحفشحفشنفشعنسنعسنعسعنشنعثنفثنفشنفشفنشفنشفنشفنشفنفثنفصعحثعنثفنشفنشفتفشیتشخفصحفصففنشنفشنفشنبشنبشنبشببنشنبشنبشنس


 357. ملیحه محمدی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 358. برای نوشتن انواع نامه های اداری و پایان نامه ها، مقاله ها استفاده میشود که ممکن است شامل نمودار یا جدول باشد. باید براساس نگارش صحیح باشد و غلط املایی نداشته باشد. برخی از فایل ها که باید تایپ شود دارای فرمول های ریاضی هستند . تایپ 10 انگشتی سرعت تایپ را بالا برده و رسم جدول و نمودار و فرمول نویسی را یک تایپست باید آموزش ببیند تا تایپ مقاله به درستی و راحتی انجام شود . یک تایپیست باید با علائم ویراستاری هم آشنا باشد تا توانایی ویرایش متن اشتباه را داشته باشد.


 359. نجمه بهجو متخصص تایپ فایل صوتی از جهرم
 360. سرعت تایپ متوسط و رو به بالا هست، قواعد تایپ ۱۰ انگشتی را تا حدودی بلد هستم اما کامل نتوانسته‌ام اجرا کنم، از ۹ سالگی کار با سیستم را شروع کردم و به‌صورت خودجوش و تجربی کار با انواع اپلیکیشن‌ها را یاد گرفتم، ۳ سال اخیر فعالیت تایپی و سیستمی بیشتری داشتم: تایپ چندین پایان‌نامه و مقاله دستنویس تایپ مصاحبه هم به زبان محاوره و هم نوشتاری و دیکته با موضوعات حقوق، زیست، دندان‌پزشکی، برق، سوارکاری و. تایپ متن و داستان کوتاه برای مجلات حضور به عنوان تایپیست در شرکت کامپیوتری، مهدکودک، هلال‌احمر و.


 361. یوسف غفوری متخصص تایپ فایل صوتی از خنج
 362. تمامی مهارت های لازم را در تایپ کردن دارم عبارت از رسم نمودار رسم شکل رسم جدول تایپ با کامپیوتر تایپ فرمول دار تایپ انگلیسی تایپ ده انگشتی و همه چیز های که مختص با تایپ میشود تایپ ریاضی و انواع تایپ های دیگه کار خود را به نحو احسن انجام خواهم داد و قول میدهم از استخدام من پشیمان نخواهید شد کلام دیگری نیست امیدوارم بدون گونه ای مشکلی استخدام شوم هم در تایپ هم مترجمی و بدون گونه ای مشکلی شروع به کار کنم


 363. مطهره هادوی متخصص تایپ فایل صوتی از شیراز
 364. تایپیست فارسی 10 انگشتی ولی با سرعت متوسط هستم. با نرم افزار word آشنایی دارم. 4 ماه برای سه مترجم کار تایپ انجام داده ام بعد از آن در دوران دانشجویی برای دانشجویان تایپ پایان نامه و پروژه ی کلاسی انجام می دهم. تا به حال برای شرکتی کار نکردم سفارش فردی می گیرم. تایپ های ساده با تک کلمه های انگلیسی، فایل هایی که نیاز به رسم جدول و رسم شکل داشته باشد انجام می دهم. سعی می کنم در کنار کار تایپ ویراستاری هم انجام بدهم، از قواعد و نکات دستوری همانند استفاده از فتحه، ضمه، کسره و تنوین و همچنین نیم فاصله آشنایی دارم و استفاده می کنم.


 365. مهدی شهبازی متخصص تایپ فایل صوتی از اردبیل
 366. سلام من دانشجوی حسابداری از دانشگاه فنی حرفه ای رازی هستم. من با نرم افزار های ورد ،اکسل،پاورپوینت و نرم افزار های طراحی مانند فتوشاپ آشنایی دارم و بیش از 2 سال است که در زمینه های مختلف و برای اشخاص ،دانشگاه ها،وکلا و سایت های مختلف تایپ کرده ام ولی از بین این ها تایپ صوتی را بیشتر دوست دارم. البته تایپ فوری و هم چنین تایپ مقاله نیز انجام می دهم


 367. یوسف نوروزی متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان
 368. من هیچ آموزش تخصصی تابه حال نداشتم ولی بر پاورپوینت و ورد تا حدود هشتاد درصد تسلط دارم و از پدرم یاد گرفتم قبلا در یک شرکت برای تایپ فایل صوتی کار میکردم ولی هربار به یک بهونه ای رد میشدم ولی البته پنجاه درصد از تایپ هایم قبول شدند به جز این کار دیگری نداشتم ولی قرارداد های شرکت پدرم هم تایپ میکردم ولی می خواهم از این راه پول در بیارم برای همین سراغ سایت شما اومدم.البته من فقط برای پولش نیست که درخواست استخدام دادم خودم هم بهش عشق دارم و سعی خودم رو میکنم با تمام توان تایپ کنم


 369. امیرحسین هودانلو متخصص تایپ فایل صوتی از نیشابور
 370. مسلط به تایپ ورد پاورپوینت هستم کار تایپ شما در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام میشه مهم رضایت شماست رضایت شما موفقیت ما است مسلط به کار تایپ صوتی هستم اگه کار رو به من بدید خوشحال میشممسلط به اکسل و گوگل هستم کار ترجمه هم انجام میدم ولی دارای سابقه کاری نیستم حرف اخر این که کاری که به ما میدید مثل امانت نزد ما حفظ میشه


 371. مانی.پ متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 372. من تایپیست فایل‌های صوتی هستم. از سال ۱۳۸۷ به ترجمه متون روانشناسی و سپس تایپ فایل‌های صوتی، به جهت علاقه، روی آوردم. در سریع‌ترین زمان و دقیق و با کمترین اشتباه، تایپ می‌کنم. کار کردن را دوست دارم، امیدوارم بتوانم در مرکز آوا به عنوان تایپیست استخدام شوم و اعتماد متقاضیان تایپ و کادر مجموعه آوا را جلب کنم.


 373. مسعود بافندگانی کرمانی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 374. مسعود بافندگانی ، ۲۰ ساله دانشجو کارشناسی ، تسلط به ورد و پاورپوینت و اکسل. تایپ ۱۰ انگشتی و سریع .تایپ هر گونه متن ، دست نوشته ، فایل های pdf و تایپ فایل صوتی. مرتب سازی غلط املایی. تایپ به زبان فارسی و انگلیسی. گواهینامه تخصص تایپ در برنامه ورد از سایت تایپ ایران ساعت کاری بالای ۶ ساعت در روز. منضبط و علاقه مند آماده همکاری


 375. سیدمحمدباقر باقریان موحد متخصص تایپ فایل صوتی از قم
 376. بنده سیدمحمد باقر باقریان موحد هستم و به مدت بیست سال است که تایپ ده‌انگشتی حرفه‌ای و خصوصاً تایپ فایل صوتی و تصویری را انجام داده‌ام و طی این مدت برای موسسات زیادی در شهر قم فایل‌های صوتی و تصویری را تایپ و پیاده‌سازی کرده‌ام. سرعت تایپم تست زدم میانگین بین هفتاد تا هفتاد و پنج کلمه در دقیقه تایپ است. کار تولید محتوا هم برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی چندین مرکز داشته‌ام. کار مدیریت سایت و بارگزاری محتوا بر روی چندین سایت را داشته‌ام. در حین انجام کار تایپ فایل صوتی قابلیت اینکه محتوا را از زبان محاوره به زبان کتابی تایپ کنم نیز دارم. در کار ساخت و ویرایش جداول در ورد آشنا هستم و می توانم ماتریس و نمودار را درست کنم. در مورد کار با پاورپوینت هم به صورت متوسط وارد هستم و پروژه‌های دانشجویی برای بسیاری از دانشجویان انجام داده‌ام. در مورد خلاصه‌نویسی در در زمینه علوم انسانی می‌توانم خلاصه‌نویسی انجام بدهم.


 377. محمد حسین منصوری متخصص تایپ فایل صوتی از قیر
 378. تلاش میکنم با صبوری کارم را انجام بدم البته در کمترین زمان و با بهترین کیفیت ممکن و رضایت مشتری را بدست بیاورم. تایپ کردن مهارتیست که در هر جایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مثال: پاورپوینت،اکسل، ورد و. . اما یک تایپیست حقیقتاً و طبیعتاً باید با حوصله کارش را انجام بدهد اما در کنارش پرسرعت هم باشد تا بتواند رضایت کامل مشتری را بدست بیاورد.


 379. عارفه محمدیان متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 380. با سلام دارای سابقه کار به مدت دوسال در حوزه تولید محتوا و تایپ در مجموعه چرم کروکو و مجموعه پارچه سرای نگار هستم. درباره من: سئوكار، محتوا نويس، كارشناس سوشال مديا و كارشناس فروش با ٢سال سابقه كاري و فعاليت در مجموعه كيف وكفش و پوشاك چرم كروكو، مجموعه آرايشي بهداشتي لدورا بيوتي، پارچه سراي نگار، سالن زيبايي امرالد استار هستم. سوابق شغلي:  سئو و توليد محتوا شركت: مجموعه چرم كروكو _ پارچه سراي نگار مدت همكاري: ١٣٩٨_١٤٠٠  حوزه سوشال مديا: شركت: پارچه سراي نگار _ سالن زيبايي امرالد استار مدت همكاري:١٣٩٨_١٤٠٠  كارشناس فروش: شركت: مجموعه آرايشي بهداشتي لدورا بيوتي مدت همكاري:١٣٩٧_١٤٠٠


 381. زهرا سلمانی متخصص تایپ فایل صوتی از دامغان
 382. سلام وقت بخیر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی مهندسی صنایع هستم. شرکت در دوره های اصول و فنون مذاکره رو داشتم. تسلط بر تایپ سریع متن های فارسی. تایپ متون بصورت صحیح ؛ تایپ متن طبق اصول نگارشی و املائی و تایپ کردن تمیز و بدون غلط متن و آشنا به اصول اولیه ویراستاری. آشنا به تایپ با کامپیوتر ، لپتاب و تلفن همراه . تایپ فایل صوتی و متن های فارسی ، قصه ، گزارش و مسلط به تایپ کلمات خاص حرکه ها ، کاراکتر ها و علائم ویژه روی کیبورد. منظم و خوش قول به ساعت تحویل تعیین شده. آنلاین و در دسترس . مسلط به برنامه word .


 383. ساریناصالحی متخصص تایپ فایل صوتی از بانه کمربندی یک کوچه ناهید5
 384. کاملا بر تایپ کردن زبان فارسی،انگلیسی و کردی مسلط هستم.هشت سال تجربه کار با کامپیوتر و آموزش تایپ کردن رو از سایت های معتبر ایرانی یاد گرفتم و پیش از این در چند سایت دیگر شروع به کار تایپیست کردم و تخصص بنده در این زمینه رسم نمودار،رسم شکل،رسم جدول،تایپ با کامپیوتر و گوشی،تایپ فرمول و تایپ فایل های صوتی هستند.


 385. جواد سحرخیز متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 386. تبدیل گفتار ب نوشتار .سرعت عمل و تیز بینی . اینجانب مسلط به زبان عربی هستم ولی منتهی تا ب اینجا در هیچ موسسه یا اداره ای نشغول ب کار نبوده ام .ولی همیشه سرو کارم با لبتاب بوده و دوست داشتم همیشه در این‌حرفه فعالیت داشته باشم ولی زمانش پیش نمیومدمن فکر میکنم تایپ کردن سریع یا خود تایپ کردن خودش یه رشته میتونه باشه ک در اون تکنیک‌های تایپ کردن، سرعت عمل، و هوش را دارا است . امروزه با توجه به اهمیت زمان در امور روز مره خصوصا برای دانجشویانتایپ سریع صوتی میتواند صرفه جویی در زمان را برای همه به ارمغان بیاورد. پیشاپیش از زحمات شما تشکر میکنم.


 387. زینب موسی پور متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 388. مسلط به تایپ ده انگشتی فارسی، به مدت 15 سال سابقه کار در اداراتی مانند موسسه مالی و اعتباری، موسسه اموزشی، موسسه فیلمسازی و شبکه جهانی آی فیلم. شاغل بوده ام. دارای 12 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی. امور مربوط به اکسل را نیز میتوانم انجام دهم. توانایی انجام کار در دپارتمان های فایل صوتی و تایپ صفحات را نیز دارم.


 389. الهام طلوعی پور متخصص تایپ فایل صوتی از خوزستان_رامهرمز
 390. مسلط به برنامه word،مسلط به ویرایش متون فارسی از نظر فنی،زبانی و ادبی تجربه تایپ محتوای ویدیوییِ دوره های آموزشی برگزار شده در بستر زوم تجربه تایپ فایل دست نویس «قسمتی از نمونه کار تایپ صوتی(تایپ+ویرایش)»👇 جلسه ی سوم دوره ی بازاریابی-جلسه ی اول پرسش و پاسخ-حجم بازار بهزاد صادقی (مدرس) سلام صبح همگی بخیر. خوشحالم که در جلسه‌ی سوم دوره‌ی بازاریابی و اولین جلسه‌ی پرسش و پاسخ در این دوره، همدیگر را ملاقات میکنیم. پس مثل همیشه شما و سؤالاتی که مطرح می‌کنید تعیین کننده‌ی مسیر صحبت ما در این جلسه خواهد بود. در خدمت شما دوستان هستم؛ لطفاً سؤالات خود را بپرسید. مهدیه مرتضوی: وقت شما بخیر. سوال من راجع به نکات کلیدی ذکر شده در جلسه ی قبل است؛ مسأله‌ی «حجم بازار». آیا این مفهوم تعریف و قالب خاصی دارد یا باید به آن نگاهی ساده و آماری به معنای اعداد ارقام و تعداد مشتری داشت؟ بهزاد صادقی: حجم بازار تعریف بسیار ساده‌ای دارد؛ ولی رسیدن به آن مسأله‌ی ساده ای نیست. فرض کنید محصولی که شما ارائه می‌دهید، خمیر دندان است؛ پس «حجم بازار» یعنی اگر هر کسی که به خمیردندان نیاز داشت، می‌توانست بخرد و میانگین قیمت همه خمیردندان‌هایx ریال باشد، در دنیا به صورت کلی در سال چقدر در این صنعت خرج خواهد شد. به همین سادگی! منظور این است که « اگر هر کسی که به این محصول نیاز دارد،توانایی خرید آن را داشته باشد، در آن صورت، در سال چقدر پول خرج خواهد شد؟» معمولاً «حجم بازار» را به صورت سالانه در نظر می‌گیرند؛ پس مفهوم، مفهوم پیچیده ای نیست. درست است؟ متوجه شدید یا همچنان دچار ابهام هستید؟ مهدیه مرتضوی: خیر، متشکرم. فقط می‌خواستم بدانم این مفهوم را به شکل ساده ای در قالب اعداد و ارقام و تعداد مشتری تعریف می کنیم یا اینکه تعاریف و قالب‌های خاص زمانی؛ مانند گذشته،حال و آینده در نظر گرفته می‌شود؟ بهزاد صادقی: منظور من تعداد مشتری نبود! گاهی اوقات به «حجم بازار» به‌عنوان تعداد مشتری نگاه می‌کنند. من معمولاً با تعداد مشتری شروع می کنم؛ معمولاً دوست دارم به این شکل بیان کنم؛ زیرا ساده‌تر و قابل فهم تر است. بسیاری از اوقات، استارت‌آپ ها اصلاً اطلاعی از قیمت گذاری محصول خود ندارند؛ بر این اساس است که من می‌گویم:« اگر هر کسی که می‌توانست محصول شما را بخرد، آن را می‌خرید، چند نفر از شما خرید می‌کردند؟» ؛ ولی درحقیقت مفهوم «حجم بازار» به‌صورت استاندارد، در کسب‌ وکار، به تعداد مشتری‌ها اشاره نمی کند؛ بلکه به مبلغی اشاره دارد که خرج خواهند کرد. یعنی مثلاٌ من می‌خواهم بدانم در ازای کامپیوترهای شخصیPersonal computers) )، موبایل‌ها، مانیتورها، خمیردندان یا پسته به طور کلی امسال در بازار جهانی چقدر پول خرج خواهد شد؛ یعنی برای رفع این نیاز در بازار جهانی چقدر هزینه خواهد شد؟ پس منظور از «حجم بازار» یا market size


 391. سینا کفاش گوهری متخصص تایپ فایل صوتی از ورامین
 392. تایپ سریع ده انگشتی نحوه استفاده از فایند بطور کامل و ویراستاری سریع با آن چگونگی رسم جدول و نمودار و چارت امکان خلاصه نویسی و اصلاح تایپ برای گزارش های شرکتی پروژه ای گرفتن خروجی pdf تسلط بر تنظیمات page break و print تسلط بر اصلاح کامل فونت فایل .


 393. معصومه رضایی متخصص تایپ فایل صوتی از شیروان
 394. تایپ یکی از راههای کسب درآمد می باشد که روزانه افراد زیادی در این زمینه مشغول به کار می باشند و تایپ یه شغلی است که هرروزه افراد بیشتری مصمم بر انجام آن می باشند و بدون شک شغل تایپ یه راهی برای کسب درآمد بیشتر می باشد حداقل برای آنهایی که نمی توانند از منزل خارج شوند بهترین گزینه است تایپ کردن شغلی است که در کنار آن میتوان به تمام اوقات فراغت خود نیز پرداخت بدون اینکه کسی اعتراضی انجام دهد.


 395. محمد نجمی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 396. بنده کارشناسی مکانیک و ارشد فیزیولوژی ورزشی دارم و هر کدام پروژه و پایان نامه مخصوص به خود را داشتند که انجام دادم و پروپوزال چند تا از دانشجویان دیگر را هم تایپ کردم که قواعد نگارشی مخصوص به خود را دارا هستند. همینطور متن پروژه چند دانشجو مهندسی دوره کارشناسی را تایپ کردم که همراه با جداول و اشکال و فرمول های مرتبط با رشته مکانیک بود و در کل با تایپ و فضای ورد و فرمول نویسی و. آشنا هستم.


 397. مهدی اکبری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران یاخچی اباد
 398. سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام تایپ دستنویس به صورت ورد تایپ شده وبهتون تحویل داده خواهد شد سلام


 399. علی افقری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 400. سلام من بیست سالمه دانشجوی کامپیوتر از دانشگاه پیام نور پاکدشت تاحالا چندین مقاله و تحقیق برای دوستان یا فامیل درست کردم در مقاله ای که برای یکی راجب به تکنسیم میخواستم بنویسم تونستم در یک ساعت ده صفحه با فونت شانزده بنویسم(از روی کتاب)به ورد پاورپوینت اکسل و تایپ تو کامپیوتر و گوشی مسلط هستم حقوق برام مهم نیست . تو تلگرام نیز در یک کانال تلگرامی تایپ می کنم که البته به درس و فعالیتام لطمه ای نمیزنه.تایپ فارسی بصارت عالی و انگلیسی بصورت متوسط مسلطم.فرمول رسم نمودار رسم جدول مسلطم زمان فعالیت هر زمان که باشه من انجام میدم ویراستاری و خلاصه نویسی نیز بلدم


 401. زهرا سادات زینلی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 402. مسلط به ورد مسلط به پاور پوینت دارای مدرک بین الملی ورد مسلط به تایپ ده انگشتی دارای لب تاپ شخصی برای کار دانشجوی علوم کامپیوتر توانایی انجام تایپ کار ها در زمان کم آشنا با محیط ورد آشنا با محیط پاور پوینت مهارت ارتباط عمومی بالا قبول کار در منزل بدون هیچ گونه سابقه کاری متعهد و مورد اطمینان حساس برای تحویل کار در زمان مشخص شده دارای برخورد خوب و ارتباط عمومی عالی متدین و پایبند به اصول اخلاقی انجام کار بدون هیچ کم و کاستی و با بالاترین کیفیت


 403. علی فرزادمهر متخصص تایپ فایل صوتی از پردیس
 404. سلام خسته نباشید.دوره تایپ رو گذراندم و روی برنامه ورد تسلط دارم مثلا انتخاب فونت،انتخاب سایز فونت،جدول و فرمول نویسی نیز همینطور. درباره سابقه کار هم با دفترفنی کار کردم.نسبت به سرعت عمل هم تقریبا سریع هستم و با دوتا دست تایپ می کنم.زبان تایپ هم با فارسی خیلی روان هستم،بعد از اون زبان انگلیسی هم تقریبا خوب تایپ می کنم


 405. مهری مظاهری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 406. علاقمند به کار تایپ به زبان فارسی پیگیر و مسئولیت پذیر با انگیزه آموزش تایپ 10 انگشتی قابلیت یادگیری و ارتقاع شغلی و مهارتی پس از دو سال کار در زمینه تایپ بصورت کنترلی و در نقش سرپرست گروه مشغول به فعالیت هستم البته این امر کاملا بصورت علاقمندی و فارغ از درآمد تا به امروز انجام شده است تعهد تحویل به موقع و در اسرع وقت خانه دار هستم و مشغله روزانه زیادی ندارم و فرصت برای انجام امور به حد کفایت و موردنیاز شما دارا می باشم


 407. مهسا بهرام زاده متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 408. مسلط به تایپ فرمول دار و تایپ فایل صوتی و مسلط به پاورپوینت بنده یک سال در زمینه تایپ مقاله های دست نویس و فایل صوتی کار کرده ام. به نوشتن فرمول مسلط هستم. توانایی ساخت پاورپوینت در حد خوب را دارم. در زمینه رسم جدول نیز مسلط هستم. مقاله های دست نویس ناخوانا و همچنین فایل صوتی را می توانم به خوبی تایپ کنم. در زمینه وورد بسیار خوب کار کرده ام . سرعت بالایی در تایپ دارم. همچنین می توان گفت که در این زمینه متخصص هستم. بنده کار ویراستاری نیز انجام داده‌ام که مورد توجه همگان قرار گرفته است.


 409. فاطمه محمدی نیکو متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 410. باسلام و عرض ادب من در تایپ به زبان انگلیسی و فارسی مهارت دارم همچنین توانایی در خلاصه سازی متون و تایپ فایل های صورتی نیز دارم. و این که به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستم‌. باتوجه به دانشجو رشته ی حقوق بودن تسلط نسبی هم نسبت به متون حقوقی دارم.و چون ادمین پیج هستم میتوانم در تولید محتوا هم فعالیت کنم.در اپلیکیشن های بیلدر اکسل و پاورپوینت و ورد در حد متوسط هم توانایی فعالیت دارم.اگر هم متنی نیاز به ترجمه داشت حالا چه ترجمه های اداری و چه روزمره من کاملا مسلط هستم.


 411. فاطمه گلستانی متخصص تایپ فایل صوتی از یزد

 412. حسن قلی پور متخصص تایپ فایل صوتی از کرج

 413. محمدمهدی دهقانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 414. فائزه شیخ شعاعی متخصص تایپ فایل صوتی از کرمان

 415. فائزه شیخ شعاعی متخصص تایپ فایل صوتی از کرمان

 416. ریحانه چشمه روشن متخصص تایپ فایل صوتی از همدان

 417. مهدی ستاری متخصص تایپ فایل صوتی از تبریز

 418. سارا سعیدی متخصص تایپ فایل صوتی از البرز _کرج

 419. سارا سعیدی متخصص تایپ فایل صوتی از البرز _کرج

 420. هانیه مرشدی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 421. مهدی فلاح متخصص تایپ فایل صوتی از شهرستان زاوه

 422. زینب متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 423. فائزه شیخ شعاعی متخصص تایپ فایل صوتی از کرمان

 424. سعاد بروایه متخصص تایپ فایل صوتی از اهواز

 425. فرهاد فزونی کش متخصص تایپ فایل صوتی از بندرکیاشهر گیلان

 426. عرفان جهانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 427. نيلوفرحقيقي متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 428. امین روحی متخصص تایپ فایل صوتی از همدان

 429. نگارشرفی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 430. نگارشرفی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 431. مجتبی سردارزادہ متخصص تایپ فایل صوتی از نگور

 432. پريا مهام متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 433. مهدی جهانگیرزاده متخصص تایپ فایل صوتی از تالش

 434. مینامشهدی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 435. مریم دمیری متخصص تایپ فایل صوتی از فارس روستای دهمورد

 436. مریم فرحزاد متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 437. فاطمه قنبری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 438. مریم ایوب متخصص تایپ فایل صوتی از تهران، شمیرانات

 439. عسل هادی متخصص تایپ فایل صوتی از خواف

 440. مهلا براجعه متخصص تایپ فایل صوتی از خرمهر

 441. مینا توفیقی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 442. علیرضا عبداللهی متخصص تایپ فایل صوتی از خمین

 443. مصطفی محمدی امین متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد

 444. محمد مجیدزاده متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 445. سیده زهرا رضائی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران ـ جنت آباد

 446. فاطمه رمضانی متخصص تایپ فایل صوتی از رشت

 447. زینب مجاورتردستانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 448. پریسا غفاری پور متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 449. مطهره ترنگ متخصص تایپ فایل صوتی از آستانه اشرفیه

 450. عبدالکریم شری زاده متخصص تایپ فایل صوتی از اراک

 451. Pedrambabakhani متخصص تایپ فایل صوتی از سنندج

 452. مرضیه اشرف گنجویی متخصص تایپ فایل صوتی از کرمان

 453. آتنا نارستانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 454. مینا توفیقی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 455. سانازمعینی متخصص تایپ فایل صوتی از نورآباد ممسنی

 456. زهره محبیان متخصص تایپ فایل صوتی از شیراز

 457. کیمیا شریعت متخصص تایپ فایل صوتی از خراسان رضوی مشهد

 458. الهام موسوی متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان

 459. فاطمه فرحزادی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 460. دلنیا شکری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 461. محمد نجاتی متخصص تایپ فایل صوتی از یزد

 462. Sahar متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 463. غزاله احمدی پرتوی متخصص تایپ فایل صوتی از ارومیه

 464. آتنا نارستانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 465. پارسا ظهرابی متخصص تایپ فایل صوتی از قم

 466. هستی خوشوقت متخصص تایپ فایل صوتی از تهران شهرقدس

 467. انسیه شهیدی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد

 468. محمد حسین نوزادی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد

 469. سیده پروانه احمدی متخصص تایپ فایل صوتی از کرج

 470. فاطمه عربانیان متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 471. بهناز شیردل عبدالملکی متخصص تایپ فایل صوتی از ساری

 472. مرضیه محمدی متخصص تایپ فایل صوتی از کرمانشاه

 473. آرمیتا دشتکار متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 474. شقایق محروقی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 475. سعید قنبری متخصص تایپ فایل صوتی از پاکدشت

 476. لیلا جعفری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران خ طوس

 477. سارا نجفی متخصص تایپ فایل صوتی از نطنز

 478. مونا رحمتی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران ورامین

 479. فائزه سلمانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 480. امیرحسام صفوی شاملو متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 481. محمد مهدی فرمانی متخصص تایپ فایل صوتی از بیجار

 482. متین موسوی متخصص تایپ فایل صوتی از شهرضا

 483. مرضیه صفری متخصص تایپ فایل صوتی از اندیشه

 484. شهاب عرفانی فر متخصص تایپ فایل صوتی از ملایر

 485. مرضیه دانایی متخصص تایپ فایل صوتی از اسلامشهر

 486. سعاد بروایه متخصص تایپ فایل صوتی از اهواز

 487. پریسا کاشفی نیک متخصص تایپ فایل صوتی از تهران

 488. زهرا جزندری متخصص تایپ فایل صوتی از علی آباد کتول

 489. یوسف عبداللهی متخصص تایپ فایل صوتی از پلدشت
 490. سلام وقت بخیر عبدالهی هستم از شهرستان پلدشت من چند سالی هست کافی نت دارم و الان هم تو کار کافی نت هستم و تایپ و پاورپوینت تخصص دارم و وقت آزاد زیادی دارم و میتونم در اکثر اوقات با شما همکاری نمایم. توانایی تصحیح و ویرایش پایان نامه و یا متون دیگر را نیز دارم. هر روز اماده دریافت فایل می باشم. سابقه تایپ زیادی دارم .با تشکر


 491. نازنین کریمی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 492. نازنین کریمی هستم. قادر به تایپ متون فارسی و انگلیسی و همچنین فایل های صوتی.علاقمند به همکاری در زمینه‌ی تایپ فایل‌های صوتی هستم. در دانشگاه همیشه اینکار را انجام میدادم. پیاده سازی را بدون غلط و به شکلی کاملا گویا با جمله بندی های درست تحویل می‌دهم. بسیار علاقمند به با سایت شما هستم. همچنین قادر به تایپ فرمول ها و جداول و نمودار هستم. رشته تحصیلی خودم علوم تجربی بوده و به ریاضی و مباحث آن تسلط دارم. به زبان فارسی کاملا مسلط هستم.


 493. عبدالرحيم شيدا متخصص تایپ فایل صوتی از تهران، ایران
 494. من پنج سال سردبیر هفته نامه پايله، سالو و بدلون بودم. من تجربه زیادی در تایپ مقاله، کتاب و شعر دارم و همچنین مهارت خاصی در تایپ صدای ضبط شده در جلسات و کنفرانس ها دارم، پنج سال است که سخنرانی های رسمی را برای اخبار تایپ می کنم. همچنین در زمینه ترجمه و تایپ از پشتو به فارسی و از فارسی به پشتو مهارت خاصی دارم. من می توانم با ده انگشت تایپ کنم.


 495. ملیکا قلی پور متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 496. با سلام اینجانب برای اگهی استخدام تایپیست در مجموعه اوا تایپ رزومه ارسال میکنم. توانایی تایپ فوری و فایل صوتی فایل های دانشگاهی انجام پروژه های دانشجویی، ساخت پاورپوینت و ارائه با سابقه یکسال کار در شرکت البرز بازرگان پارس به عنوان کارشناس بازرگانی خارجی دارای مدرک پیشرفته زبان انگلیسی و تسلط کامل به نوشتار و خلاصه نویسی انگلیسی و تایپ آن با تشکر


 497. فاطمه نائینی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 498. سلام وقتتون بخیر💐 بنده دانشجوی مهندس صنایع غذایی هستم و نیازمند یک کار داره وقت هستم با تشکر🙏🏻 سرعت تایپ بالایی دارم هم گوشی همراه و هم با کامپیوتر فعالیت داشته باشم و اینکه هم می توانم تایپ انگلیسی( صوتی نمی توانم) انجام بدم و هم تایپ فارسی انجام بدهم بنده خیلی علاقه مند به کار تایپ هستم . هر کس بد ما به خلق گویید ما چهره از او نمی خراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم


 499. زینب عبدالحمیدی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 500. متولد 79، لیسانس تاریخ.در زمینه تایپ سابقه کار به صورت پروژه ای در زیراکس دانشکده ادبیات دانشگاه تهران را برای مدتی دارم. و همچنین در زمینه تایپ صوتی هم، هم برای شرکتی کار انجام دادم و به صورت کلی به دلیل تایپ جزوه کلاس های آنلاین، در این زمینه سرعت مناسب و تجربه دارم. دارای مدرک ICDL هستم و آشنایی با اکسل، ورد، پاورپویت دارم و می توانم یک سری از نمودارها و یا اشکال را در ورد رسم کنم.همچنین در مورد دپارتمان همکاری،


 501. حمیدرضا بزرگ عصاره متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 502. فوق لیسانس مهندسی مکانیک، تسلط کامل به ورد و سرعت تایپ بالا، آشنا به تمام منوهای ورد و فهرست نویسی اتوماتیک و کپشن تصاویر و جداول، فهرست جدولها و تصاویر، مسلط به فرمول نویسی با mathtype، دارای مدرک آیلتس ۶.۵ و سرعت تایپ بالای انگلیسی، مسلط به اکسل و رسم نمودارهای مختلف میله ای و خطی و دایره ای و.، آشنا به فرمت بندی صفحات، شماره صفحه، هدینگ، پاراگراف بندی، غلط گیری املایی


 503. الهه تجدد متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 504. سلام من کار تایپ انجام میدم رشته تحصیلی خودم زیست شناسی هست اگه بخواهید متن های تخصصی این رشته مثل جزوات تخصصی دانشگاهی رشته زیست شناسی و رشته های پزشکی و پرستاری رو میتونم تایپ کنم تایپ انگلیسی هم تا حدودی واردم فقط کار رو به صورت دور کاری میخوام واینکه زمان بندی رو مشخص کنید ممنون البته هر کاری کردم به سیصد حرف نرسید اگر خواستید من در خدمتم خدانگه دار


 505. سیده مریم کوچکی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد.گلبهار
 506. با سلام بنده تسلط کامل به نرم افزار wordو power point دارم و با تمامی ابزار ها آشنا هستم و روش های استفاده از آنها در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای آموخته ام همچنین به رسم نمودار جدول و شکل آشنایی کامل دارم تایپ با کامپیوتر با سرعت قابل قبول انجام میدهم و همچنین سابقه نوشتن پایان نامه دور کارشناسی دارم بنده دانشجو هستم و تایپ فایل صوتی رو تجربه کردم و به مدت یکسال در تولید محتوای یک پیج اینستاگرام فعالیت داشتم. باتشکر


 507. رضا پارسایی فر متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 508. سلام قادر به انجام کار تایپ از روی فایل صوتی یا نوشتهشده از طریق موبایل و لب تاپ هستم خودم دانشجوی ارشد هستم و باتوجه به نزدیکی اتمام درسم در روز ساعاتی رو وقت ازاد دارم و قادر هستم پروژه کار تایپ بگیرم و انشالله انجام بدم مسلط به تایپ در وورد و ساخت پی دی اف وتایپ در موبایل هستم ممنون باتشکر خودم هم رشتم فیزیولوژی ورزشی دانشگاه دولتی هست مربی بدنسازی و امادگی جسمانی هم هستم کار شاگرد خصوصی و برنامه تمرینی هم انجام میدم در کنارش و سنم ۳۷سال هست


 509. مریم محمدی متخصص تایپ فایل صوتی از زنجان
 510. اینجانب دارای مدرک کاردانی کامپیوتر میباشم و اماده ی همکاری با این مرکز میباشم.ورد و اکسل در حد متوسط کار کرده ام و فتوشاپ هم در حد متوسط. توانایی تایپ پروژه و پایان نامه و . را دارم.و با لپ تاپ میخواهم کار کنم و کاملا وقت ازاد برای این کار دارم.وبا نرم افزاری طراحی صفخات وب (css , html و.) نیز کار کرده ام.


 511. فرنازمقاره عابد متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان
 512. بنده علاقه مند به کار تایپ و پاور هستم و به دلیل داشتن وقت ازاد تمایل دارم که در این کارا مشغول باشم و سرعت تایپم خوب هست و در ساخت پاور پوینت سلیقه به خرج می دهم و در مدل های گوناگون درست می کنم . تایپ در فضای ورد و پی دی اف هم انجام می دهم و همچنین تایپ از روی جزوه های درسی اگر فایل صوتی و ویس هم باشه با حوصله گوش داده و تایپ کرده


 513. لیلا آزادمنش متخصص تایپ فایل صوتی از همدان
 514. با سلام . دوره office شامل word,power point, excel . را گذرانده ام و علاقه‌مند به کار با کامپیوتر می باشم و همچنین در دوران تحصیل و پس از آن کار مقاله نویسی و تحقیق انجام دادم کار تایپ پروژه دانشگاهی خود را خودم انجام دادم، کار گرافیکی با نرم افزار فتوشاپ و پاور پوینت، انجام پایان نامه فصل ۵ ،مشاوره کنکوری و برنامه ریزی در موسسه کنکوری، انجام کارهای پژوهشی در حوزه علم پایه فیزیک و پزشکی ,البته مطالعه کتابهای متافیزیکی انگیزشی و پادکست ها ،علاقمند به نمایشنامه و داستان نویسی هستم و در این زمینه مقام استانی نیز دارم ،در حوزه ورزش فعالیت دارم مربی و پلیر هستم و می توانم از تخصص و مطالعات خود در جهت تایپ و تبدیل فایلها استفاده کنم .با سپاس فراوان


 515. هستی اصغری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران منطقه ١٠
 516. تسلط كافي بر متون ادبي و نحوه نوشتار كلمات و مسائل نگارشي دارم به همين دليل لزومي به وجود متن مكتوب نيست و ميتوانم فايل هاي صوتي را در سريع ترين زمان ممكن تحويل دهم همچنين ميتوانم متون مكتوب شده را نيز سريع تحويل دهم دليل انتخاب اين شغل دانشجو بودن من و دوركاري اين شغل است با اميد همكاري موثر ميان بنده و شما


 517. میثم امینی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 518. درود آمادگی کامل برای اجرای پروژه‌های اشاره شده تسلط کامل به word و photoshop مقام دوم بخش گزارش در مسابقات مطبوعاتی کشوری پس از روزنامه جام جم نویسنده بیش از 70 گزارش، خبر، مقاله و پرونده در گروه مجلات همشهری نویسنده وتولید کننده محتوا در حوزه تخصصی پزشکی آشنا به تولید محتوا در حوزه وب و اینترنت آشنا به تولید محتوا و نویسندگی در حوزه تاریخ اروپا، تاریخ معاصر و حوزه های مرتبط تاریخی (موزه، گرافیک دیزاینر با سابقه طراحی پوستر همایش‌های کشوری طراح جلد کتاب، کاتالوگ، کارت ویزیت، بنرهای تبلیغاتی، استند نویسنده و خبرنگار در حوزه اجتماعی تا سال 96 تسلط بر نرم افزارهای آنلاین و آفلاین تبدیل فایل صوتی مسلط به اصول نویسندگی، ویرایش و تنظیم نوشته تسلط کامل به تیتر، لید، سوتیتر و انواع سبک های خبری و نویسندگی


 519. مهرناز جمالی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 520. مدرک آی سی دی ال از دانشگاه شیراز دارم و تسلط بر ورد و پاور و اکسل دارم قبلا کار تایپ انجام میدادم سرعتم متوسطه روی فرمول نویسی و ریاضی کمی ضعیفم ولی خوبه نه در حد عالی درمورد تایپ لاتکس شنیده ام راجب صفحه ارایی کتاب و پایان نامه هم در حدی بلد هستم کامپیوتر شخصی دارم هم با کامپیوتر هم با گوشی میتونم کار تایپ رو انجام بدم درمورد فایل های صوتی هم قبلا چند سری تایپ انجام داده ام


 521. زهره زارع احمدی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 522. ۱۲ سال سابقه کار دارم هم حضوری (دفتر تایپ و چاپ خانه مشغول به کار بودم) و هم به صورت غیرحضوری. با سرعت بالا و تمرکز بالا انجام میدم و کمترین اشتباه و با رعایت اصول نگارشی. خوش قول و آن تایم. به مدت ۴سال تایپ فایل صوتی انجام دادم که واقعا رضایت کامل داشتن به کارم. به تایپ فارسی، فرمول، لاتین، عربی، شکل و جدول تسلط دارم.


 523. ارشان شمس متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان
 524. بنده به تایپ با کامپیوتر و موبایل و تبدیل فایل صوتی ب متن تسلط کامل داشته و همچنین تسلط کامل بر محیط پاور پوینت دارم ، همچنین در رسم جدول و رسم شکل هم پیش زمینه دارم ولی برای سرعت بخشیدن و روان بودن کار ، بنده بر بقیه کار ها تسلط بسیار بیشتری دارم . ضمنأ بنده در کار های گرافیکی با برنامه هایی همچون فوتوشاپ . پریمیر و ایلیسترتور مهارت دارم و امیدوارم ک بتوانم برای شرکت شما مفید واقع شوم


 525. علیرضا قنبری گل متخصص تایپ فایل صوتی از قم
 526. بنده سابقه کار ویراستاری محتوایی و فنی و ادبی نگارشی در موسسه دارالعرفان استاد انصاریان و کتب ایشان را ویراستاری می کردیم دار مدتی به خاطر کیفیت کار ویراستاری به سمت بازبینی ارتقا یافتم و کار گروه ویراستاری را بازبینی می کردم که وارد مرحله چاپ شود به علت اتمام کار چاپ دنبال شغل ویراستاری و تایپ می باشم. ویژگی بنده این است که کارهایی که تحویل می گیرم تمام سعی خودم را خرج میکنم تا کاری با کیفیت عالی تحویل کارفرما دهم .


 527. ملیکا هروی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 528. دوره‌های پاورپوینت و ورد، گذرانده شده و دوره‌ی یادگیری اکسل در حال تکمیل است. توانایی تایپ با سرعت مناسب و به صورت ده‌انگشتی، استفاده از اکسل در رسم نمودارهای ورد، توانایی تلفیق و رسم شکل‌ها و تنظیم فرمت آنها، توانایی رسم جدول با تنظیم بوردرها و استفاده از انواع گزینه‌ها، توانایی تایپ فرمول‌های فیزیک و ریاضی و معادلات شیمی، سابقه‌ی تنظیم دادخواست از حالت دستنویس به صورت تایپ شده، سابقه تایپ جلسات صوتی.


 529. مریم سادات کاظمی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 530. با سلام بنده مترجم زبان فرانسه و انگلیسی هستم و چند سال است که با نشریات مختلف در زمینه ترجمه و روزنامه نگاری سابقه دورکاری دارم. کار تایپ با کامپیوتر را هر روز انجام میدهم و در زمینه تایپ فایل صوتی، ویراستاری و تنظیم متن، خلاصه سازی متن و تایپ سریع تجربه کافی دارم. توانایی تایپ متون انگلیسی و فرانسه نیز دارم


 531. مریم سادات کاظمی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 532. سلام بنده مترجم زبان فرانسه و انگلیسی هستم و چند سال است که با نشریات مختلف در زمینه ترجمه و روزنامه نگاری سابقه دورکاری دارم. کار تایپ با کامپیوتر را هر روز انجام میدهم و در زمینه تایپ فایل صوتی، ویراستاری، خلاصه سازی متن و تایپ سریع تجربه کافی دارم. در زمینه تایپ دستنویس مهارت دارم. به اصول نگارشی کاملا مسلط هستم


 533. زهره شلالوند متخصص تایپ دست نویس از تهران
 534. تخصص در زمینه تایپ فوری،رسم شکل،فرمول،نمودار،جدول و دارم دارای 4 سال سابقه کار در زمینه تایپ در مدارس غیرانتفاعی هستم تسلط کامل به ورد،پاورپوینت،اکسل،فتوشاپ دارم دارای مدرک فنی حرفه ای در آفیس و فتوشاپ هستم تخصص در زمینه طراحی وب سایت با وردپرس دارم و دارای سایت شخصی در زمینه طراحی سایت هستم. شماره تماس 09129486974


 535. شاهین علیدادی متخصص تایپ دست نویس از ساوه
 536. توانایی طراحی لوگو و کارت ویزیت با فتوشاپ و کورل دراو ،تایپ و صفحه آرایی ،فرمول نویسی و طراحی داشبورد با اکسل ،مسلط به فتوشاپ و مجموعه نرم افزارهای آفیس ،آشنا به طراحی سایت با asp.net ,آشنا به sql server و c# برای ساخت نرم افزارهای Window form،طراحی لوگوهای مینیمال و رنگی ،طراحی رابط کاربری اندروید و وبسایت


 537. مرضیه تیموری متخصص تایپ دست نویس از قزوین
 538. اینجانب توانایی کامل در تایپ ده انگشتی فارسی، تایپ فرمول، رسم جدول، رسم نمودار دارم. علاوه بر این به صفحه کلید برای تایپ ده انگشتی انگلیسی تسلط دارم ولی سرعت تایپ نسبت به تایپ فارسی کمتر می باشد‌. قبلا نیز کارهای متفاوتی در زمینه آماده سازی گزارش، انجام پاورپوینت های انجام داده ام. در حال حاضر آمادگی لازم برای همکاری با این مجموعه را دارم.


 539. مهدیه آصفی متخصص تایپ فایل صوتی از خراسان رضوی
 540. من به تایپ کردن علاقه بسیار زیادی دارم. و کار تایپی را خیلی دوست دارم بعضی اوقات در اوقات فراغطم مطلب نویسی میکنم و من یک خانم خانه دار هستم و بیشتر بیکار هستم و وقت بیشتری برای تایپ کردن دارم و بعضی اوقات تایپ فایل صوتی نیز انجام می دهم و دوست دارم مستقل باشم تا بتوان خرج خودم را در بیاروم به خاطر همین به دنبال کار اینترنتی بودم تا با این سایت رو به رو شدم خیلی دوست دارم خودم کار کنم و بیشتر هم کارهای اینترنتی را دوست دارم و دوست ندارم کار حضوری انجام دهم


 541. کیمیا قربانی متخصص تایپ دست نویس از تهران
 542. بنده در حال حاضر دانشجو هستم و در دوران تحصیل تجربه بسیاری در انجام و تهیه فایل هایی در برنامه های officeدارم و با دیدن آگهی شما این توانایی را در خود دیدم که میتوانم افتخارهمکاری با مجموعه شما را داشته باشم. انجام تایپ مطالب در word با کامپیوتر _تسلط کامل به wordو دیگر برنامه های office_انجام ویرایش و تهیه فایل تمیز و بی نقص_سابقه انجام کار تایپ برای جزوات مدارس _تحویل به موقع و منظم فایل در خواستی_


 543. مهرناز جمالی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 544. سلام خسته نباشید من هنوز تسلط کامل به تایپ ده انگشتی ندارم ولی قطعا با تکرار و تمرین بیشتر میتونم این کارو انجام بدم کمی تو تایپ ریاضی و فرمول مشکل دارم ولی بازم با تمرین میتونم انجامش بدم دستم روون و تنده و سرعت تایپم خوبه کامپیوتر شخصی دارم و باهاش راحت تایپ میکنم مدرک آی سی دی ال دارم و به تمام ابزار ورد مسلطم تا به حال چندین پروژه تایپ انجام دادم توی تایپ فایل صوتی سرعتم بیشتر از تایپ فایل از روی متن است


 545. ملیحه علیپور متخصص تایپ دست نویس از تهران
 546. فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار در مقطع کارشناسی هستم. بعلت سابقه کاری در حوزه طراحی سایت (کد نویسی) و تولید محتوای فارسی مسلط به تایپ فارسی و انگلیسی می باشم. مایل به همکاری جهت پروژه های تایپ فارسی و انگلیسی ترجیحا بصورت ساده می باشم. امیدوارم رزومه بنده مورد قبول واقع شود. با تشکر


 547. زهرا قلندری متخصص تایپ دست نویس از تهران
 548. سلام من قلندری هستم ۲۰ سال از تهران مسلط به تایپ ۱۰ انگشتی با سرعت متوسط رو به بالا و سابقه کار در زمینه تایپ دارم میتوانم در مدت کوتاه پروژه های تایپ را تحویل بدهم ( توانایی تحویل پروژه های تایپ فوری ) تایپ با گوشی و کامپیوتر توانایی تایپ به دو زبان عربی و انگلیسی و تایپ فایل های صوتی و دستنویس مسلط به ورد و پاورپوینت


 549. زهرا عزت الهی راد متخصص تایپ دست نویس از تهران
 550. به نام خدا زهرا عزت الهی راد هستم ۲۰ ساله ساکن تهران دانشجوی رشته کامپیوتر هستم گرایش شبکه در دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه دکتر شریعتی درحال تحصیل هستم سابقه کاری در حوزه تایپ فایل صوتی و فایل پی دی اف و دست نویس را دارم مدت کمی اکسل کار کردم و به طور کامل اکسل را می شناسم و به ان تسلط دارم به دلیل وجود یکسری از شرایط نمیتوتم بیرون از منزل کارکنم و نیاز به دورکاری دارم تا با اگهی شما در ای استخدام روبرو شدم امیدوارم بتونیم باهم همکاری داشته باشیم.


 551. سلاله اکبری متخصص تایپ دست نویس از تهران
 552. با سلام و وقت بخیر. هنرجو هستم، رشته طراحی و دوخت. برای کار در تابستان بخاطر سرعت داشتن در تایپ به صورت پاره وقت میتونم کار تایپ و پاورپوینت انجام بدم. هم با کامپیوتر و هم با تلفن همراه. فایل صوتی به متن، دست نوشته به متن و .، تایپ فرمول و متون انگلیسی، خلاصه نویسی مفهومی و متنی، رسم شکل و نمودار و جدول، تبدیل انواع فرمت ها به هم، ویراستیاری متن و تولید محتوا در زمینه‌های مختلف انجام میدم. روزانه حدودا 1 تا 3 ساعت زمان برای انجام پروژه‌ها رو دارم. تعهد در انجام پروژه‌ها در زمان تعیین شده.


 553. مهشید ایلبیگی متخصص تایپ دست نویس از فارسان
 554. با سلام در زمینه ی تایپ فارسی تایپ فرمول در ورد تخصص دارم بیش از یک سال در سایت فریلنسری پارسکدرز کار تایپ انجام دادم در زمینه ی تایپ فایل صوتی تایپ از روی pdf تایپ از روی دست نویس تایپ متن حاوی فرمول تایپ متن حاوی جدول تایپ متن حاوی کلمات و اصطلاحات انگلیسی کارهای زیادی انجام دادم خوشحال میشم بتونم با شما همکاری کنم. بسیار علاقه مند به کار تایپ هستم و وقت و حوصله ی زیادی برای یادگیری گذاشتم و همینطور برای انجام پروژه ها نهایت دقت و حوصله را بکار میبرم. در سایت پارسکدرز که در زمینه تایپ فعالیت داشتم رتبه ۴۲۰ رو داشتم و مشتریان از کیفیت کارها رضایت داشتند -انجام پروژه ها بسته به خواست کارفرما یا با رعایت نیم فاصله و علائم نگارشی یا بدون این موارد انجام شده. -در تایپ فایل های صوتی باز هم بسته به خواست کارفرما گفته ها یا بصورت محاوره ای تایپ میشد یا به نوشتاری تبدیل و بعد تایپ انجام میشد. امیدوارم بتونم همکاری خوبی با شما داشته باشم وقت کافی و دقت لازم رو برای انجام پروژه ها خواهم گذاشت. نهایتا کار ها بسته به درخواست مشتری به صورت فایل word و pdf به کارفرما تحویل میشود. !در زمینه تهیه پاورپوینت هم فعالیت داشتم چه پاورپوینت ساده و چه پاورپوینت با انیمیشن و صداگذاری های سازماندهی شده. از همکاری با شما خوشحال خواهم شد. پیشاپیش از بررسی و اطلاع رسانی شما متشکرم.


 555. محمدجعفری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 556. با سلام 18سال سن دارم و تایپ فایل صوتی علاقه دارم مخصوصا با کامپیوتر که خیلی تایپ کردن باهاش برای من جذابه تجربه اولمه امیدوارم بتونم موفق باشم کار با کامپیوتر رو دوست دارم و وقت زیادی رو هم برای این کار دارم و در منزل امیدوارم بتونم سریع تایپ کنم و سریع کار تحویل بدم در روز هر چقدر فایل باشه مشکلی ندارم و انجام میدم


 557. امین اسلام پور متخصص تایپ دست نویس از شهرستان صحنه
 558. نتلتغبلتاغباتباباباباباب تنالتغلتغالتغابتاغب تالغتابتاغبتااتالتذللتابتابتابتاتالبتابتابتابتارر تاتغالتغالتغاغلغتبلغتلتغلتغلتغبلتغبلتبلتغبلتغلبغتابلتغبلتغابلتغبلتغبلتغبلغتبلغتبلتغلتغلتغبلتغبلغتبلغتبلتغبلغتلبتغبلتغبلتغلبغتبلغتبلغتبلغتلغتبلغتبغعترفارغتارزالراللاللزرلاالبابالزرلازرلازرلازرغابفیبزتایپ با ورد


 559. کیمیا قلعه زاده متخصص تایپ فایل صوتی از کرمان
 560. سابقه انجام تایپ فایل های صوتی با تایم بالا را دارم و قبلا کار تایپ زیاد انجام دادم . به ورد و پاورپوینت و اکسل و فتوشاپ تسلط کافی را دارم . قبلا خلاصه نویسی هم انجام دادم . سر وقت معین کارم رو تحویل میدم بدون غلط املایی و جا انداختن کلمات و حروف . در زمینه رسم نمودار و شکل و جدول و فرمول چندان حرفه ای نیستم و بیشتر کار تایپ با متن های ساده فارسی عربی انگلیسی و طولانی انجام داده ام . در زمینه گرافیک قبلا طراحی لگو و ارم انجام داده ام . تایپ از روی دست نوشته هم تسلط دارم و قبلا انجام داده ام


 561. زهرا نصریان متخصص تایپ دست نویس از تهران
 562. سلام بنده تجربه تایپ فارسی را خود کسب کردم به( جهت دانشجو بودن )و از این جهت حرفه بنده نیست تا به صورت حرفه ای تایپ کنم اما توانایی تایپ فایل صوتی، دست نویس، خلاصه سازی و ویراستاری البته برای متون ساده( در حد متوسط) را دارا هستم. در ویراستاری هم توانایی ابتدایی در حد ویراستاری کلمات ومقداری هم از لحاظ علائم نگارشی توانمند هستم.


 563. هاجر یوسفی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 564. مترجم و تایپیست زبان ترکی استانبولی وفارسی هستم وتوانایی تایپ فایل های صوتی توانایی مسلط بر زبان ترکی استانبولی اینکه میتوانم ترکی استانبولی تایپ کنم و و بنویسم،،توانایی تایپ ترکی استانبولی،توانایی تایپ فارسی،توانایی تایپ کردن فایل صوتی هستم هم به فارسی و همچنبن به زبان ترکی استانبولی و همچنین توانایی خلاصه سازی مطالب هم هستم امیدوارم ثبت نام شده باشم ممنونم


 565. پریا نامیار متخصص تایپ دست نویس از البرز کرج
 566. کار تایپ صوتی و تایپ ساده و تایپ دست نویس انجام میدم اما سابقه کاری ندارم شانزده سالمه و خیلی دنبال کار گشتم اما چون زیر هجده سال بودم قبول نکردن کار تایپ رو با گوشی انجام میدم و به کامپیوتر تسلط ندارم به پاورپوینت و ورد تسلط دارم برای خلاصه سازی هم مشکلی ندارم میتونم خلاصه کنم سرعت تایپم خوبه و بدون غلط املایی و با رعایت علامت های نگارشی تایپ میکنم تایپ فرمول دار هم میتونم انجام بدم به کار تایپ البته دورکاری خیلی نیاز دارم


 567. پریا نامیار متخصص تایپ دست نویس از البرز کرج
 568. کار تایپ صوتی و تایپ ساده و تایپ دست نویس انجام میدم اما سابقه کاری ندارم شانزده سالمه و خیلی دنبال کار گشتم اما چون زیر هجده سال بودم قبول نکردن کار تایپ رو با گوشی انجام میدم و به کامپیوتر تسلط ندارم به پاورپوینت و ورد تسلط دارم برای خلاصه سازی هم مشکلی ندارم میتونم خلاصه کنم سرعت تایپم خوبه و بدون غلط املایی و با رعایت علامت های نگارشی تایپ میکنم تایپ فرمول دار هم میتونم انجام بدم به کار تایپ البته دورکاری خیلی نیاز دارم


 569. امید طالب زاده متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 570. من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران هستم. سطح زبان انگلیسیم خوب است. کار تایپ صوت انگلیسی هم انجام میدم. با شرکت آوای حامی مهاجر به عنوان تایپیست همکاری داشتم. سطح زبان انگلیسم خوبه و تجربه ترجمه تخصصی و عمومی نیز دارم کار data entry انجام دادم. اتفاقا همین امروز یک پروژه رو تحویل دادم. تمایل دارم بصورت پاره وقت کار کنم.


 571. نغمه ابوی متخصص تایپ دست نویس از تهران
 572. دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مواد هستم و توانایی نوشتن و صفحه آرایی پایان نامه و تهیه پاورپوینت برای ارائه های درسی را دارم. تجربه ترجمه و ویراستاری کتاب و مقالات انگلیسی به فارسی را دارم. با کتابخانه دانشگاه محل تحصیل در این زمینه همکاری داشتم. توانایی رسم شکل و جدول، نمودار و طبقه بندی در اکسل و همچنین کار با پاورپوینت را دارم.


 573. زهرا سلطانی زرندی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 574. من دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی ام و پروژه های مختلفی با پاورپوینت و ورد و اکسل و اس پی اسس انجام دادم و توانایی کار با آنهارا دارا میباشم و همچنین تایپ ۱۰ انگشتی به زبان فارسی و انگلیسی رو دارم لپ تاپ شخصی دارم و میتونم به سرعت کارها رو تحویل بدم چون دانشجو ام شرایط کار حضوری رو ندارم ولی آنلاین میتونم تحویل بدم و کارم هم سریعه


 575. اسما عطا متخصص تایپ دست نویس از تهران
 576. با سلام و عرض ادب و احترام خدمت همکاران آواتایپ. ضمن عرض خسته نباشید برای شما میخواستم به اطلاع شما برسانم کهذبنده در زمینه های اعلام شده کاملا آماده همکاری با شما هستم و تضمین میکنم که وقت شناس باشم و در کمترین زمان ممکن سفارشات را آماده کنم🙏 چندین مورد فعالیت هم در زمینه تایپ قبلا داشته ام. ممنون از شما خداقوت ممنون میشم اگر بپذیرید


 577. فرزانه سیدی متخصص تایپ دست نویس از تهران
 578. مسلط به نرم افزار های office مسلط به math yape , visio درخواست کار بصورت دورکاری دارم وقتم آزاده و میتونم زمان زیادی برای تایپ کردن بذارم بسیار با دقت و با حوصله هستم تقریبا نزدیک به 8 سال که با نرم افزارهای office کار میکنم (کارمند اداری بودم ) و در کنارش کار تایپ هم انجام میدادم 30 ساله هستم - متاهل- لیسانس مدیریت دولتی دارم - ساکن تهران


 579. عرفان خدیو متخصص تایپ دست نویس از کرج
 580. سلام عرفان خدیو هستم ۲۳ ساله از کرج .بنده سرعت دست بسیار بالایی دارم و با گوشی میتوانم تایپ مورد نظر را در کمترین وقت ممکن به انجام برسانم. و برای من فرقی نمیکند که فایل مورد نظر دست نویس باشید یا فایل صوتی یا به هر صورت دیگری که ممکن است و من کارم را با سرعت دست بالایی انجام میدم.خوشحال میشم بتوانم با شما همکاری داشته باشم. با تشکر


 581. سمیرارسا متخصص تایپ فایل صوتی از استان ایلام شهرستان آبدانان
 582. سمیرا رسا متولد۶۹ استان ایلام و کارشناسی مدیریت بیمه از موسسه باختر ایلام با معدل ۱۵/۹۷ فارغ التحصیل سال ۹۳ و توانایی کاربا کامپیوتر وانجام تایپ با کامپیوتر و گوشی را دارم و آشنا با word و اکسل واینترنت گردی هستم و در زمینه نقاشی و نقاشی روی پارچه و نقاشی روی سفال ونقاشی ویترای تخصص دارم و چندسالی ست در زمینه نقاشی روی پارچهفعالیت دارم . در زمینه بازاریابی آشنا تا حدودی وبه زبان کردی تسلط دارم.دارای روابط عمومی خوب وعاشق یادگیری هستم. ایمیل smyrarsa@gmail.com تقاضای همکاری دارم .


 583. مهناز متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 584. بنده حدود هفت سال در مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در زمینه چاپ کتب پژوهشی و نظامس تایپیست بوده‌ام. تایپ متن، پیاده‌سازی فایل صوتی،و نمونه‌خوانی از مهارتهای بنده میباشد. لازم به ذکر است در پیاده‌سازی فایل صوتی پیاده کردن و تایپ متن همزمان انجام میگیرد. همچنین دقت و مسئولیت‌پذیری در کنار سرعت برای من بسیار حائز اهمیت است.


 585. کیان قادری متخصص تایپ دست نویس از بوکان
 586. با سلام من کیان قادری هستم متولد سال 1383 اهل شهرستان بوکان در آذربایجان غربی هستم من در خلاصه نویسی تخصص زیادی دارم می توانم داستان ها را به طور خلاصه بنویسم و در رشته انسانی کلاس یازدهم هستم و اغلب درس هام را به طور خلاصه وار می نویسم به عقیده من هر درس جدیدی که می خوانیم 30درصد آن جدید و70درصد آن کلمات تکراری است، پس ما می توانیم به راحتی مطالب را یاد بگیریم اگر اون 30درصد را بخوانیم پس ما باید شیوه درس خواندنمان را عوض کنیم


 587. محدثه ساداتی متخصص تایپ دست نویس از تهران
 588. انجام تایپ متون فارسی و انگلیسی.ویرایش پایان نامه علوم انسانی.خلاصه سازی.تولید محتوا در حد متوسط .توانایی کار به صورت دورکاری . کارشناس علوم اجتماعی هستم و کارشناس ارشد روانشناسی . ۳۵ سال دارم .مسئولیت پذیر.سابقه انجام کار تایپ و نمونه خوانی و ویراستاری در انتشارات.به خاطر شرایط کنونی زندگی فقط میتونم به صورت دورکاری کار انجام بدم.در منزل کامپیوتر و اینترنت پرسرعت دارم. سابقه ی تایپ از روی فایل صوتی رو هم دارم.


 589. زهره برزوئی متخصص تایپ دست نویس از تهران
 590. با عرض سلام و احترام. بنده کارشناس ارشد دانشگاه تهران، مسلط به تایپ ده انگشتی هستم و امکان تایپ عکس های دست نوشته و فایلهای صوتی را در زمان کوتاهی دارم. به علاوه مسلط به پاورپوینت هستم و زبان انگلیسی در حد 6.5 آیلتس نیز دارم که امکان ترجمه متون انگلیسی را نیز فراهم میکند. در زمینه های تخصصی و عمومی برای تمام آیتم های عنوان شده امکان همکاری دارم. سابقه کار و همکاری با سایت های تایپ و ترجمه آنلاین را نیز به مدت یک سال دارم. علاوه بر این با موسسه های تایپیست به صورت دورکاری نیز همکاری داشته ام.


 591. مهرشاد بابازاده متخصص تایپ دست نویس از تهران
 592. تایپ ۱۰ انگشتی با قرارگیری دو انگشت اشاره بر روی حروف انگلیسی f g قرار می‌گیرد که شخصی که مسلط است راحت و سریع تایپ می‌کند حالا کارا به ۳ قسمت تقسیم میشه یکی پاورپوینت یکی وورد یکی اکسل می باشد که در وورد به ویراستاری و فرمت دهی میپردازیم در پاورپوینت بیشتر به گرافیکی کردن و برنامه نویسی و اسلاید بندی می پردازیم و در اکسل بیشتر کارمون سرکار با جدول بندی و اعداد می باشد.در پاورپوینت هر اسلاید به صورت جداگانه صفحه آرایی می شود و می‌توان هر اسلاید را به هر اسلاید دیگر وصل کرد مثلا اسلاید ۱ را می‌توان به اسلاید ۲۵ متصل کرد


 593. محمد متین اسفندیاری متخصص تایپ دست نویس از شیراز
 594. تایپ سرعتی .برای جزوه و تایپ با لبتاب با کیبورد به سرعت انجام میدهم در تابستان بیکار هستم و تقریبا در هر ساعتی ازاد به کار هستم .


 595. حدیث فرهمند متخصص تایپ دست نویس از تهران
 596. سابقه پنج سال کار تایپ بصورت فریلنسری دارم با سایت های پونیشا، ایران تایپیست و . کاملا به زبان های فارسی، انگلیسی، ترکی استانبولی مسلط هستم. همه نوع فایلی رو میتونم تایپ کنم اعم از: صوتی، تصویری، پی دی اف، دست نویس، مقاله، پایان نامه، روزنامه و. سابقه چهارماه همکاری با موسسه زبان آموزش زبان انگلیسی داشتم.


 597. ایمانه مهرابی متخصص تایپ دست نویس از تهران
 598. باسلام،من تایپ فایل صوتی انجام دادم،تایپ دست نویس مسلط هستم،و همچنین مطالب را میتوانم خلاصه سازی و بعد از آن تایپ کنم.هم با گوشی هم با سیستم کامپیوتر تایپ را میتوانم انجام بدهم.در زمینه تایپ متن انگلیسی هم تجربه نداشتم ولی فکر میکنم شاید بتوانم انجام بدهم بستگی به محتوا و اندازه متن دارد.دیگر اینکه سرعت تایپ بالایی دارم هم در سیستم هم با گوشی موبایل.فردی دقیق و منظم هستم و کار را میخواهم که سریع و بادقت به نتیجه برسانم.


 599. زهره برزوئی متخصص تایپ دست نویس از تهران
 600. با عرض سلام و احترام. اینجانب متولد ۱۳۷۱ دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته ایمنی بهداشت و محیط زیست از دانشگاه تهران هستم. سابقه کار کلی ۷ سال و سابقه کار تایپ تخصصی ۱ سال به صورت آنلاین و دورکاری دارم. سرعت تایپ فارسی بنده ۴۱ کلمه در دقیقه هست و میتونم از روی عکس نوشته یا دست نویس تایپ فارسی و انگلسی رو انجام بدم. علاوه بر اینها در خصوص ترجمه متون انگلیسی هم مهارت دارم و آیلتس ۶/۵ دارم در صورتی که متن ترجمه نیاز داشته باشه میتونم انجام بدم.تسلط به ورد و پاورپوینت به صورت کامل برای تهیه پروژه های درستی و کاری دارم. استفاده از طرح و رنگهای جذاب و شکل های مناسب برای پاورپوینت مناسب با متن مورد نظر هم یکی از ویژگی هایی هست که پاورپوینت باید دارا باشد و در انتخاب آن دقت شود. جهت تایپ متون دقیقا از روی متن عمل میکنم ولی هرجا نکات ویرایشی مثل ویرگول یا غیره لازم باشد اعمال میکنم و در پاراگراف بندی هم دقت دارم حتی اگر در متن اصلی اعمال نشده باشد من در هنگام تایپ به اصول نگارشی دقت میکنم. در نهایت از تایپ کردن متون و‌آماده کردن پاورپوینت لذت میبرم و امیدوارم همکاری موثر و خوبی با مجموعه شما داشته باشم و در گروه بهترین تایپیستهای شما قرار بگیرم. با تشکر از شما


 601. زهرا کریمی متخصص تایپ دست نویس از اصفهان فریدونشهر
 602. با سلام.اینجانب دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر، با تسلط کامل بر ورد، پاورپوینت، اکسل فرم درخواست همکاری را تکمیل نموده ام. اینجانب مسلط به تایپ سریع متن ساده،انواع فرمول ها و رسم جداول و شکل ها هستم. اينجانب ضمن خوش قول بودن، کارهارا به موقع تحویل میدم. خوش ذوق و با سلیقه در طراحی پاورپوینت هستم‌. با فرمول های اکسل آشنایی کامل دارم. مدتی به عنوان بازاریاب فروش شروع به کار کردم. مدت زمانی را با انجام تایپ های دانش آموزی و دانشجویی مشغول به کار بودم. مدت زمانی پاورپوینت دانشجویی انجام میدادم. و درنهایت تصمیم گرفتم به شرکت شما اعتماد کنم و اقدام به همکاری کردم. با تشکر از تیم شما


 603. فاطمه مظفری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 604. سلام بنده دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع هستم . در انجام کار ها بادقت، باحوصله و آن تایم هستم . مسلط به نرم افزار های افیس(ورد و پاورپونت) هستم . مسلط به زبان انگلیسی در متوسط هستم . مایل به انجام فعالیت هایی در زمینه تایپ با کامپیوتر و تایپ صوتی هستم . حدود سه ماه در یک فروشگاه به عنوان پشتیبان سایت مشغول به کار بودم .


 605. یاسین بهرامی راد متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 606. سابقه ی کتر در مرکز ایران اروپا پیج های panahian. ir و . مسلط به تایپ در ورد تولید محتوا ادمین اینستا و مدیریت مجموعه رسانه یی بیان معنوی دارای تجربه ی بالا. و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


 607. پروانه جوابی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران پردیس
 608. من پروانه جوابی هستم ۱۷ سالمه از تهران. من در رشته تجربی تحصیل میکنم. من در تایپ فوری و آنلاین و تایپ فایل صوتی استعداد دارم چون در طول این سالها زیاد با گوشی کار کردم و تایپ کردم دیگه عادت کردم و تایپ تقریبا تندی دارم. من برای تایپ از گوشی تلفن همراه استفاده میکنم و از کامپیوتر و لپ تاپ استفاده نمیکنم چون کیبورد آنها سطحی است و من کار با آنها را بلد نیستم


 609. روژان امین متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 610. سلام من روژان هستم ۱۹ سال دارم ۱ سال میشه که بی ایرام امدم ، و زبان فارسیم برای نوشتن یکم ضعیف هستش برای همین زیاد نمیتونم رزومه قشنگی‌بنویسم زبان‌ اینگلیسیم فول هستش ، و کمی هم به زبان عربی مسلط هستم ، نه برای تایپ ! که اون هم باز به دلیل الفابت عربی که شبیح فارسی هست . دیپلم گرافیک دارم و به کامپیوتر و تمامی نرم افزاز هاش مسلط هستم هستم کار تایپ با word زیاد انجام دادم‌ اما از شما هم یه توضیح کامل راجبه کار میخوام تا بتونم بهتر فعالیت داشتا باشم در این زمینه یه کاری میخواستم در زمینه تایپ یا هرچیزه دیگه ای که به کار هایی که من میتونم فعالیت داشته باشم ربط داشته باشه تا بتونم وقت خیلی بهتری براشون بزارم نمیدونم درامد روزانه این کار‌چقدر هست اما یه درامدی میخوام که کنار این کاری که الان فعالیت دارم داشته باشم برای دانشگاه امیدوارم همکاری خوبی داشته باشیم


 611. صدف سلیمانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 612. توانی تایپ تا هرچند صفحه را دارم به زبان فارسی و انگلیسی تایپ از رویه دست نوشته یا فایل صوتی فارسی وتایم زیادی برای همکاری با مجموعه دارم اشنایی حدودی با اکسل و پاورپوینت را دارم معمولا فایل صوتی برای تایپ برایم راحت تر بوده چون متن طولانی تویه ذهنم میمونه وخیلی سریع تر تایپ میکنم ملزم به کسب حقوق بالا هستم و تا حد امکان سعی میکنم کارم رو به نحو احسنت انجام بدم ک بتونم کارمو حفظ کنم


 613. رضاگراوند متخصص تایپ فایل صوتی از میبد
 614. به نام خدا سلام رضا گراکند هستم دانش آموز ۱۳ساله ازیزد وشهرستان میبد من تایپ انجام میدم تایپ ازروی فایل صوتی وحقوق خیلی خوبی داشته باشه من در تایپ کارم خوبه بدون سابقه کاری هرصفحه تایپ ۱۰تومان میگیرم و درسریع ترین زمان فایل رو تحویل میدهم و حداقل حقوقم ۲میلیون باشد ومن هم کارم رابسیار خوب وتمیز میکنم


 615. اتوسا سنجری متخصص تایپ فایل صوتی از کرج
 616. تحلیل آماری مقالات و پایان نامه رشته آموزش زبان انگلیسی دقت در تایپ بسیار بالا توانایی گویندگی توانایی تایپ فارسی و انگلیسی با دقت و تمرکز بالا ترجمه متون ساده انگلیسی با بهترین کیفیت تایپ پایان نامه خصوصا پایان نامه های ارشد رشته اموزش زبان انگلیسی و نیز ادیت حرفه ای و با کیفیت پایان نامه از دیگر توانایی های اینجانب میباشد


 617. تسنیم کریما متخصص تایپ دست نویس از تهران
 618. من میتونم با سرعت متوسطی تایپ کنم و مهارت بالایی توی خوندن دستنویس دارم و حقوق زیادی هم نمیخوام. بلدم ده انگشتی تایپ کنم و مسئولیت پذیر هستم و اگر بهم سفارش بدن توی فامیل یا اطرافیان، انجامش میدم، و اینکه هنوز مدرسه میرم و امیدوارم این توی استخدامم تاثیر نداشته باشه. در ضمن، حالا که خلاصه نویسی خوبی دارم، اینکه نیتونم سیصد حرف بکنم کلمات بالا رو، چیز عجیبی نیست دیگه؟


 619. منیر متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان
 620. توانایی رسم نمودار و رسم شکل را دارم و از اونجایی که دانشجو هستم همه‌ی پروژه هام را با برنامه هایی مثل اکسل و‌ ورد درست کردم تو‌این زمینه آگاهی های کافی را دارم و باز هم‌چون دانشجو ام و برا درسام به شدت احتیاج به خلاصه نویسی دارم این کارا در بیشتر موارد میکنم اما به طور تخصصی تاحالا خلاصه نویسی نکردم و یادگیری قوانینش را تو الویت کارام میذارم و با تمرین به تایپ ده انگشتی هم مسلط شدم ممنون که رزومه ام را مطالعه می‌کنید


 621. سمیه امجدیان متخصص تایپ فایل صوتی از شهرقدس
 622. تسلط بر اکسل. دارای مدرک ICDL از آموزشگاه کبیری شهرقدس تایپ فایل صوتی را میتوانم انجام دهم تایپ با گوشی مسلط هستم تایپ با کامپیوتر تا حدودی آشنایی به فرمول نویسی دارم آشنا به امور حسابداری و تایپ مربوط به آن آشنا به تایپ در پاورپوینت توانایی خلاصه سازی نیز دارم توانایی انجام تایپ انگلیسی را هم دارم ولی سرعت تایپم در این زمینه سریع نیست


 623. یاسمن فتح آبادی متخصص تایپ دست نویس از تهران
 624. سلام و خسته نباشید خدمت شما کارفرمای عزیز من دو سال سابقه کار در اژانس هواپیمایی دارم و کارمند بودم و یک سال منشی بودم و تقریبا تایپ دست خوبی دارم و علاقه مندم به کار تایپ ویادگیری سریعی دارم و کلا کار با کامپیوتر رو دوست دارم اگر شما صلاح بدونین همکاری داشته باشیم متولد سال ۷۷ هستم و فارغ التحصیل لیسانس روانشناسی هستم متشکرم از اینکه وقت گذاشتین و مطالعه کردین .


 625. احسان كاربخش متخصص تایپ دست نویس از تهران
 626. با توجه به توانايي و آشنايی به رسم نمودار ، شکل ،جداول و فرمول نویسی در برنامه ورد متوانم تمامی جزوات دست نویس و دانشگاهی و مدرسه ای را با بالاترین کیفیت و خوانایی تایپ و آماده کنم ودر صورت نیاز قادر به ترسیم نمودار ، اشکال و تصاویر غیر متعارف 2بعدی ، 3بعدی و گرافیکی میباشم و میتوان از آنها در سایر فرمت ها استفاده کرد


 627. سحر جعفری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران.میدان ولیعصر
 628. سلام.وقت بخیر من 2 سال در یک شرکت برگزارکننده همایش‌های مالی کار می‌کردم. پاورپوینت‌های مرتبط با همایش و تایپ دعوتنامه ها و . را انجام میدادم. فتوشاپ هم بلدم اما حرفه ایی نیستم. سرعت تایپ به نسبت خوبی دارم. در هر ساعت از شبانه روز آمادگی پذیرفتن تایپ نامه و جزوه و را دارم. من رشته ام تربیت بدنی هست . توانایی خلاصه نویسی جزوه های تخصصی را هم دارم .


 629. مصطفی متخصص تایپ دست نویس از مشهد
 630. سلام من کارهای دانشجویی خودم رو در دانشگاه انجام میدم و سفارش های دیگر رو هم قبول میکنم و با فرمول نویسی هم اشنایی دارم که مربوط به رشته خودم است.کارهایی از قبیل خلاصه نویسی و تایپ فایل صوتی هم انجام دادم و هم چنین چون با زبان فارسی هم آشنایی دارم ویراستاری معمولی را هم میتوانم انجام دهم . باتشکر مصطفی قوتی دانشجوی رشته برق


 631. پویا معتمدی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 632. من مسلط به تایپ ده انگشتی هستم و به هر دو زبان فارسی و انگلیسی می توانم با سرعت 100 کلمه در دقیقه تایپ کنم. همچنین تسلط بسیار بالایی به نرم افزار MS WORD دارم. تایپ فایل های صوتی نیز برایم بسیار جذاب است و سرعت خوبی در تایپ این نوع از فایل ها دارم. با توجه به اینکه دوره های نویسندگی و ویراستاری نیز گذرانده ام، متن هایی که تایپ می کنم قطعاً ایرادات نگارشی بسیار کمی خواهند داشت. من بیش از 20 سال است که با کامپیوتر و نرم افزارهای آفیس مایکروسافت کار کرده ام و تسلط خوبی به اکثر این نرم افزار ها دارم اما ترجیح من برای کار و درآمدزایی، تایپ ساده در نرم افزار ورد است.


 633. علیرضا شفیعی متخصص تایپ دست نویس از اصفهان
 634. سلام. روزتون بخیر. من در زمینه تایپ شعر در ورد (جدول بندی) و صفخه آرایی کتاب فعالیت داشتم. همچینن دوره های گرافیکی را در مجتمع فنی تهران به اتمام رساندم و دارای مدراک دوره های گرافیک (فتوشاپ-ایندیزان- ایلاستریتور) هستم. تایپهایی که انجام دادم عمدتا از روی متن های دستنویسی شده بوده و فکر میکنم بتونم از روی فایل صوتی هم تایپ انجام بدم.


 635. زینب نوروزی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 636. آشنایی کامل با ورد و پاور پوینت توانایی ساخت اسلاید برای ارائه های متفاوت مخصوصا ارائه های مربوط به پزشکی آشنایی با اصطلاحات پزشکی و توانایی تایپ متون تخصصی مربوط به رشته های پزشکی توانایی تایپ سریع و ده انگشتی توانایی تایپ فایل های صوتی و یا جزوات دست نویس توانایی رسم نمودار و جدول توانایی و تسلط بر تایپ زبان انگلیسی توانایی تایپ متون دارای فرمول


 637. امیرمحمدثمری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 638. تایپ و پیاده سازی فایل صوتی، تایپ مقاله و تحقیقات دانشگاهی و مدارس، تایپ محتوا فارسی با کامپیوتر، کارها و پروژه‌های مربوط به فتوشاپ و محتوای گرافیک متحرک( موشن)و طراحی پست و استوری، ادیت عکس، بنر سایت، کاور کلیپ‌ها و ویدئوها، تایپ فارسی با نرم افزار وورد ،برای کارهای طراحی گرافیک هم من ۱ سال با مجلات همشهری همکاری داشتم ، در زمینه ادیت جلد و پوسترهایی که کار میکردن، در حال حاضر بیشتر در زمینه موشن‌گرافیک فعالیت دارم.


 639. لیلی رامین متخصص تایپ فایل صوتی از تعران
 640. اینجانب مدت ۲۲ سال است در زمینه تایپ در مراکز مختلف از جمله بنیاد مستضعفان. مرکز نشر آثار انقلاب اسلامی. نشر و آثار شهید بهشتی. فرهنگستان لغت و ادبیات فارسی و دانشگاه علم و صنعت ایران با عنوانهای تتیپیست؛ ویراستار؛ صفحه بند؛ کارشناس امورشی؛ کارشناس پژوهشی؛, کارشناس ارتباط با صنعت و کارشناس دفتر نظارت و ارزیابی و امترگر مشغول به کار بوده ام.


 641. محمد اسدالله متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 642. با عرض سلام و خسته نباشید. بنده با توجه به فعالیت ورزشی خود برای هزینه های جانبی نیاز به این شغل دارم. طبعا در رساندن فایل ها به صورت منظم و با دقت بالا، تعجیل میکنم و به دنبال کسب این شغل هستم. متون عمومی و مقاله ای به صورت فارسی و انگلیسی را میتوانم با سرعت بالایی تایپ کنم. سابقه کاری در این حیطه ندارم متاسفانه ولی با توجه به این موضوع که کامپیوتر از بچگی در دسترس من بوده سرعت تایپ بالایی دارم.


 643. فاطمه اسدزاده متخصص تایپ دست نویس از بویین زهرا
 644. تایپ دست نویس فارسی و ترکی آذربایجانی میتونم انجام بدم تایپ از روی فایل صوتی یا عکس هم میتونم انجام بدم رسم جدول و نمودار و شکل میتونم انجام بدم ویراستاری و صفحه آرایی میتونم انجام بدم


 645. صغرا نبی لو متخصص تایپ فایل صوتی از زنجان
 646. گرافیک رو کاملا بهش تسلط دارم و هر برنامه‌ای که مربوط باشه به گرافیک و ادیت عکس و فیلم رو بلدم، تایپ صوتی رو خیلی زود میتونم انجام بدم ، توانایی خلاصه نویسی هم دارم جوری که مطلب رو به خوبی برسونم ، تایپ با کامپیوتر هم اگر کارتون ضروری باشه خیلی زود براتون انجام میدم ، انگلیسی نسبتا خوبی دارم و خب مشکلی هم در تایپ کردنش ندارم. تایپ تمیز و بدون غلط


 647. علی میرزایی متخصص تایپ دست نویس از تهران
 648. سلام قادر به تایپ با کامپیوتر 30 کلمه در دقیقه تایپ انگلیسی با کامپیوتر 25 کلمه در دقیقه قادر به تایپ 10 انگشتی و کار با نرم افزار ورد تایپ با فایل صوتی رسم جدول در نرم افزار ورد قادر به کار کردن در 6 ساعت در روز کار اینترنتی زیاد انجام دادم گوییندگی.تایپیست بخاطر کمبود پروزه به سایت شما مراجعه کرده ام ممنون


 649. کژال پیرا متخصص تایپ فایل صوتی از سنندج
 650. با عرض سلام خدمت شما بزرگوار. 5 سال سابقه‌یِ کار تایپ صوتی، تایپ پی.دی.اِف رو همراه با ویراستاری و صحفه‌ارایی دارم و با ایران‌تایپیست هم همکاری می‌کنم. مدرک اصلیِ من زبان و ادبیاتِ انگلیسی هست. 3 عدد کتاب ترجمه شده دارم. اسمم هم به عنوان مترجم در کتابخانه‌یِ ملیی ایران ثبت می‌باشد. امیدرارم که بتوانم در کنارِ شما به بهترین نحو همکاریِلازم را داشته باشم.


 651. پرستو علیپور متخصص تایپ فایل صوتی از یاسوج
 652. سلام پرستو علیپو هستم, میتوانم کار تایپ با وورد و اکسل انجام دهم توانایی صفحه آرایی با ایندیزاین نیز میتوانم انجام دهم. تسلط کامل به نرم افزار پاورپوینت و تولید پاورپوینت های دانشجویان. تسلط به نرم افزار وورد و توانایی انجام پروژه های وورد با فونت های درخواستی و ویژه. سابقه 2 سال کار تایپ انلاین و تایپ فایل صوتی و نقاشی برای شرکت های مشاغل خانگی. توانایی تایپ فایل های صوتی شما بدون محدودیت زمانی برای فایل صوتی. انجام پروژه های درخواستی شما در کمترین زمان ممکن. انجام پروژه صفحه آرایی کتاب و پایان نامه با نرم افزار ایندیزاین. تجربه تایپ رمان های الکترونیک, انجام پروژه تایپ کتاب یا رمان.


 653. نسترن نظری متخصص تایپ دست نویس از کرمانشاه
 654. سرعتم توی تایپ کردن ۳۳ کلمه در هر دقیقه اس می تونم تایپ سریع انجام تا الان هیچ کار تخصیصی تو این زمینه انجام ندادم تازه می خوام شروع کنم و اشنایی تا حد زیادی به ورد دارم می تونم مقاله بنویسم و جدول و نمودار هم می تونم کارشو انجام بدم تایپ دست نویس و نوع های مختلفی از فونت های دیگه هم انجام میدم و برا اینکه تجربه زیادی ندارم و تخصصی ندارم اما چون علاقه به تایپست شدن دارم می خوام کارای مربوط بهشو انجام بدم


 655. بهنام قرقانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 656. سلام من تایپ سریعی دارم لاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالبمایمنلقثهخفثهقفقثهخحفهقفثقفهقثتفهثخفتهخقفتثفهعثفتهثخصفصثهخفعغنعغهعغقفعفغعفقعفثفتعمعهمبفغفالتغنغاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن


 657. کیمیا یمنی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 658. تسلط کامل بر پاورپوینت دارم و کار با پاورپوینت را به طور کامل بلد هستم. سرعت تایپ بالایی دارم هم در کامپیوتر و هم در گوشی. توانایی خلاصه سازی خوبی دارم و میتوانم موارد مهم در مقاله و یا متن را شرح دهم. فایل صوتی را به خوبی میتوانم در زمان کم تایپ کنم. سرعت تایپ انگلیسی بالایی دارم و میتوانم به سرعت تایپ کنم. سابقه کاری در تایپ دارم به مدت 6ماه، تایپ فارسی و انگلیسی.


 659. پریسا متخصص تایپ دست نویس از تهران
 660. پریسا هستم در کار تایپ مهارت دارم و چند پروژه در جاهای دیگر انجام داده ام و آشنا هستم و فقط تایپ صوتی و تایپ دست نویس انجام میدهم. تایپ صوتی در صورتی که در ویس درست حرف زده باشد و کلمات درست و دقیق باشد و الفاظ رکیک و حرف های بد نداشته باشد انجام می دهم انجام می دهم و دست نویس رو هم روی ورقه A4 و یا ورقه دفتر انجام میدهم و لطفا کلمات درست باشد که بتوان نوشت و دست خطم طوری است که همه میتوانند بخوانند.میتوانم عکس دست نویس رو به صورت pdf یا عکس معمولی ارسال کنم.


 661. هلیا حق پناه متخصص تایپ فایل صوتی از آمل
 662. در بسیاری از مواقع، فرصت یادداشت برداری و تایپ لحظه ای مکالمات و جلسات وجود ندارد. بهترین کار، ضبط نمودن صدای آن جلسه و تایپ فایل صوتی مربوط به آن جلسه می باشد من با گوش دادن با دقت بالا به فایل صوتی و نت برداری درست از مبحث مورد نظر ،مطالب را بدون غلط املایی در محیط های مشخص شده اعم از world , power point تایپ می کنم آماده تایپ کلیه مطالب دست نویس، pdf ، فایل صوتی، سوالات امتحانی، کتاب و جزوه می باشم


 663. هلیا حق پناه متخصص تایپ دست نویس از آمل
 664. در صورتی که می خواهید دستوشته های خودتان را تایپ نمایید، می توانم در این راستا، خدمات ویژه خود را برایتان به صورت آنلاین به نمایش بگذارم. بدون غلط های املایی و در کمترین زمان برای ویرایش فایل تایپ شده . جزوات آموزشی که اساتید دانشگاهی تهیه می کنند در خیلی از اوقات دستنویس بوده و بنابراین دانشجویان به راحتی نمی توانند مطالب را متوجه شوند. البته همین قضیه برای دانشجویان نیز اتفاق می افتد و در این زمان ها است که می توانید این کار را به تایپیست بسپارید. جزوات آموزشی همیشه مهم بوده و تایپ دستنویس این جزوات می تواند باعث تسهیل آموزش در دانشگاه شود. فونت دستنویس یکی از بهترین فونت هایی است که میتوان از آن استفاده کنند. من میتوانم از تمامی فونت ها استفاده کنم.


 665. فاطمه عبدی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 666. سلام وقتتون بخیر و خوشی ان شاءالله من املای قوی دارم میتونم بگم تقریبا بدون هیچ غلطی میتونم فایل های صوتی رو تایپ کنم. البته قبلا برای یه استاد تدبر (قرآن) تایپ فایل های صوتی رو انجام دادم. سرعتم توی تایپ کردن متوسط رو به بالا هستش و سعی میکنم پروزه هایی که به من داده میشه زودتر از موعد مقرر تایپ کنم و تحویلتون بدم.


 667. متین رسولپور متخصص تایپ فایل صوتی از قزوین
 668. توانایی تایپ فایل صوتی و دست نویس را هم بصورت اینگلیسی و هم فارسی دارم و من ۱۸ ساله هستم و به تازگی دیپلم خود را دریافت کردم سابقه کار ندارم ولی بر تایپ کردن تسلط کافی را دارم سرعت تایپ کردنم هم متوسط هست و هم با موبایل و کامپیوتر توانایی تایپ دارم ولی تسلط بیشتری بر تایپ با گوشی موبایل را دارم و میتوانم در نرم افزار word تایپ انجام دهم


 669. متین بهادرخانی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 670. سلام اسم من میتنه و میتونم براتون متن و نوشته و فایل های صوتی مختلف رو تایپ کنم و میتونم در صورت نیاز انگلسیس براتون تایپش کنم . تایپ 10 انگشتی بلدم و سعی میکنم که در کمترین زمان ممکن پروژه رو خدمتتون برسونم. خوشحال میشم که پروژه هاتون رو به من بسپرین. در ضمن من سعی میکنم که کمترین قیمت ممکن رو بهتون پیشنهاد بدم.


 671. فاطمه صالح احمدی متخصص تایپ دست نویس از برازجان
 672. من سابقه کار در زمینه های زیر را دارم مترجم زبان انگلیسی( دارای لیسانس ادبیات انگلیسی) و مدرکMSRT کارشناس ارشد فناوری اطلاعات محتواساز و آشنایی کامل با رایانه و آفیس ( اکسل، اکسس، پاورپوینت، ورد) فوتو شاپ کمتازیا کپتیویت شبکه سمینار و پروپوزال نویسی تایپ متون مختلف خلاصه نویسی مقاله نویسی و. تدریس دروس رایانه در دانشگاه ادمین و طراح وبسایت


 673. نازنین محمدزاده متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 674. سلام عرض میکنم . خسته نباشید .من تایپیست هستم و یک سال سابقه کار در تایپ را دارم . در مدرسه و شرکتی تایپ انجام میدادم . توانایی در خلاصه نویسی دارم .تسلط برساخت پاورپوینت را نیز دارم . تایپ متن دستنویس را در وورد انجام می دهم و هزینه هر صفحه ۲۰۰۰تومان هستش . تایپ فایل صوتی نیز انجام می دهم که هرساعتی ۱۰۰۰۰تومان هستش . ممنون میشم اگر همکاری کنیم . خداقوت .درپناه حق


 675. نازنین محمدزاده متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 676. سلام عرض میکنم . من یک سال سابقه کار تایپ دارم در شرکت و مدرسه . تسلط بر ساخت پاورپوینت دارم که ۳۰۰۰۰هزار تومان هست قیمتش و توانایی در خلاصه نویسی ،انجام تایپ متن های دستنویس در وورد . قیمت هرصفحه ۲۰۰۰تومان هستش . و انجام تایپ فایل صوتی که هزینه هرساعت ۱۰هزارتومان هستش.ممنون میشم جهت همکاری . خسته نباشید خداقوت .


 677. سعیده منتظری متخصص تایپ فایل صوتی از نظرآباد
 678. با درود و وقت بخیر گوش دادن با دقت به فایل صوتی و درج درست و با دقت شنیده ها ، دقت بیش از اندازه در جزئی ترین مطلب که در فایل صوتی عنوان می شود ، علاوه بر آن درج علائم نگارشی در تایپ سرعت درک مطلب در فایل صوتی زیرا تایپ درست یک فایل صوتی بستگی به دقت و درک مطلب فایل صوتی دارد . حوصله در گوش دادن و درج کوچکترین مطلب شنیده شده فایل ها ی صوتی که نیاز به تایپ دارن معمولا نامفهوم هستند دقت در گوش دادن و حوصله در گوش دادن از مهارت هایی است که سعی کرده ام داشته باشم تسلط در تایپ ده انگشتی و آشنایی با فضای کامپیوتر و نرم افزارهای آفیس نیز از تخصص های من می باشد اما تایپ فایل صوتی نیاز به مهارت شنیداری دراد که به دلیل گوش دادن به فایل های صوتی بسیار از جمله کتابهای صوتی تقویت مهارت شنیدرای را انجام داده ام مهارت شنیداری و تشخیص درست متن صوتی به نظر راحت می آید اما من به دلیل اینکه معمولا جزوه های دانشگاهی را از روی فایل صوتی ضبط شده در کلاس نوشته ام آموخته ام فایل صوتی را باید چگونه تبدیل به متن کرد که قابل استفاه باشد .


 679. رویا فوقیان متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 680. قادر به تایپ سریع و بدون غلط کلمات علاقه دارم به این کار سابقه خاصی در انجام این کار ندارم ولی در ترجمه فایل های عربی به فارسی هم تخصص دارم و به راحتی انجام می‌دهم توقع زیادی هم بابت دریافت حقوق یا هزینه تایپ فایل ندارم فقط خیلی سریع به کاری نیاز دارم ک بتونم با عشق و توی محلی ک خودم قرار دارم اونو انجام بدم


 681. کریم قادری متخصص تایپ فایل صوتی از بوکان
 682. به نام خدا با سلام من کریم اهل شهرستان شاهین دژ و ساکن بوکان هستم من متولد سال 1358 هستم و توانایی تایپ کردن با کامپیوتر را دارم میزان تحصیلات من دیپلم هست و حدود 10 سال هم با کامپیوتر کار کردم شغل خودم سیم کشی ساختمان هست و بدلیل اینکه درآمد کم داشت تصمیم گرفتم که تایپیست شوم من می توانم تایپ 10انگشتی و تایپ فایل صوتی و تایپ کامپیوتر انجام دهم امیدوارم بتوانم يک تایپیست خوبی برای خدمت به شما باشم یا حق


 683. بهراد محمد هاشمی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 684. سلام،مسلط به تایپ ده انگشتی هستم. یک سال تجربه کار در قسمت تولید محتوا و تایپ موسسه خدمات پرستاری مهنوش دارم. سرعت تایپ فارسی بین 65 تا 75 کلمه در دقیقه به صورت تقریبی میتوانم بین 2 تا 4 صفحه در ساعت تایپ فارسی داشته باشم. متولد:1381/04/21 جنسیت: مرد شهر:تهران کار با نرم افزار ورد بسیار در انجام صحیح متون،فایل صوتی و سفارش تایپ حساسیت به خرچ می دهم تا اعتماد دو طرفه ساخته شود و رضایت کامل ایجاد شود. هدفم از همکاری با مجموعه مرکز تایپ فوری کسب درآمد و در وحله دوم علاقه ای است که به تایپ دارم.


 685. مبینا قلی پور متخصص تایپ دست نویس از تهران
 686. سلام . من سرعت خوبی در تایپ دارم اما جدا از داشتن سرعت در تایپ کردن به اینکه غلط املایی نداشته باشم دقت به ویژه ای دارم . بسیار منظم هستم و پروژه را در تایم مقرر شده تحویل میدم .به علائم نگارشی نیز توجه دارم . همچنین تجربه همکاری با چند سایت تایپیستی نیز دارم . مسلط به زبان انگلیسی هستم و میتوانم تایپ به این زبان را نیز در کوتاه ترین زمان انجام دهم . خلاق هستم و پروژه رو بسیار با حوصله انجام میدهم


 687. کوثر قربانی متخصص تایپ دست نویس از بابل
 688. تخصص در html و کمی css و توانایی در تایپ با کامپیوتر و تایپ اینگلیسی و درست کردن word و PowerPoint و pdf توانایی کار با برنامه های سابلین تکست و اتم و دریم دیور و توانایی ادیت فیلم و عکس و تخصص در گرفتن تحقیق ها و ترجمه و خلاصه کردن متون و نوشتن مقاله های دانشجویی و تایپ صوتی و تایپ مسئله های درسی و تست و رسم شکل و تایپ ده انگشتی و تمام متون تایپ شده بدون غلط املایی و صحیح است.


 689. زهرا یوسفی متخصص تایپ فایل صوتی از قائمشهر
 690. باسلام من میتونم فایل های صوتی را به صورت متن بنویسم و در خلاصه نویسی مهارت دارم و فایل های صوتی رو به خوبی تبدیل به متن میکنم و پاور پوینت و در سایر خدمات هم مهارت دارم.در زمینه تایپ ده انگشتی و پاورپوینت و ورد اطلاعات و مهارت دارم. امیدوارم فرصتی برای من فراهم کنید که بتونم به مردم ارائه خدمت کنم میتونم با پی سی شخصی خودم این کارهارا انجام بدم.


 691. فاطمه بهدانی متخصص تایپ دست نویس از علی آبادکتول
 692. با عرض سلام و خسته نباشید. من دانشجو هستم و بیشتر کارهای تحقیق و تایپ کردن رو خودم انجام میدم. با توجه به کاری که اساتید از ما میخوان به صورت دقیق براشون انجام میدم. و سرموقع تحویل میدم. به پاورپوینت هم تسلط دارم. فایل تایپ شده در ورد رو هم میتونم تبدیل به پی دی اف کنم. امیدوارم بتونم با سایت آوا هم همکاری داشته باشم


 693. زهرا سادات متخصص تایپ دست نویس از كرج
 694. باسلام اینجانب دارای مدرک لیسانس معماری و دانشجوی ارشد هستم. به دلیل رشته ی تحصیلی دانشگاهیم بر اکثریت نرم افزارهای آفیس از جمله ورد و فتوشاپ مسلط بوده و دارای گواهی نامه تخصصی نیز هستم. دوره ی مقدماتی نرم افزار ماتریکس را نیز دیده ام. سه سال سابقه ی تدریس در بهترین مدارس غیرانتفاعی را دارم (ازجمله درس کاروفناوری که شامل اموزش word نیز هست.)


 695. سهیل کمالی متخصص تایپ دست نویس از تهران
 696. توانایی تایپ و ترجمه متون انگلیسی و فارسی را در کامپیوتر و ورد دارم و تجربه کمتر از یک سال در کار تایپ دارم آشنا با ورد جدول بندی با سرعت ۲۹ wpm را دارم در زمینه های علمی و مقالات مربوط به زیست ریاضی فیزیک شیمی آمار زبان و ادیبات فارسی و انگلیسی و برنامه نویسی R و SPSS مهارت دارم. --‐-----‐----------------------------------------‐----------------------------------


 697. حسین سهرابی متخصص تایپ فایل صوتی از شهرکرد
 698. با سلام و خسته نباشید.من دوره های پاورپوینت و وورد را به صورت حرفه ای یاد گرفته ام،و دانشجوی دانشگاه تهران هستم در رشته جغرافیا هستم و توانایی در خلاصه سازی دارم.تا الان تقریبا دو سال با موسسات تایپیستی مشارکت میکنم.و سرعت بالایی در تایپ فارسی دارم بدون غلط املایی.در وورد امکان طراحی صفحه و رسم جدول وشکل های مربوط به پروژه و در پاورپوینت امکان ساخت پاورپوینت با فرمتshowو صدا گذاری و طراحی بک گراند را دارم.


 699. هدی کمونه متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 700. وقت بخیر، ‌‌‌‌دارای توانایی و تسلط به تایپ ده انگشتی فارسی و همچنین آشنایی با برنامه پاور پوینت و اکسل ، توانایی تایپ از فایل صوتی ، رسم جدول ، در حال یادگیری تایپ ده انگشتی انگلیسی هستم، و نیز در حال ارتقای سرعت در تایپ ده انگشتی فارسی هستم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، مسلط به کامپیوتر، تبدیل وویس و فایل صوتی به متن فارسی


 701. هادی دهقان متخصص تایپ فایل صوتی از نیکشهر
 702. تایپ صوتی را میتوانم خیلی سریع به دست مشتری برسانم فایلهای زیر ۱۰ دقیقه رو میتونم برای مشتری در عرض دو ساعت انجام بدم همچنین تایپ از روی pdf هم میتونم انجام بدم. math type هم مسلط هستم و رسم نمودار مسلط هستم. پاورپوینت نیز مسلط هستم . تایپ جزوه های : شیمی - فیزیک- زیست شناسی و تحقیق درمورد رشته های ورزشی


 703. نیلوفربیاتی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 704. انجام خدمات تایپ با قیمتی استثنایی تایپ متن ساده صفحه ای ۱۵۰۰ت تایپ متن فرمول دار صفحه ای۲۰۰۰ت تبدیل ویس به متن دقیقه ای ۲۵۰۰ت ساخت پاور پوینت اسلایدی ۲۵۰۰ت ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی صفحه ای۵۰۰۰ت ساخت استیکر ساده۲۰۰۰ت جزوه نویسی ( دستنویس)هرصفحه۲۵۰۰ت خلاصه نویسی هرصفحه۳۰۰۰ تحقیق هر صفحه۳۰۰۰ت تبدیل عکس به pdfصفحه ای ۲۰۰۰ت برای سفارش میتوانید در واتساپ به شماره 09016984754 پیام بدین


 705. متین شفیعی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
 706. تایپ با کامپیوتر تایم فایل صوتی بلدم انجام بدم در زمینه پاورپوینت مهارت دارم تایپ زبان انگلیسی به فارسی هم بلدم و سعی می کنم همه رو تا جایی که راه داره سریع انجام بدم درباره هزینه ام که بستگی به کار دارد و امید وارم بتونیم تایم زیادی رو باهم همکاری کنیم من در کار با کامپیوتر مهارت زیادی ندارم ولی بلدم باهاش کار کنم


 707. سجاد صادقی متخصص تایپ دست نویس از لرستان ازنا
 708. آشنایی بسیار با محیط کامپیوتر آشنایی و تایپ سریع با برنامه ورد و پاورپوینت و انجام دادن تایپ دست نویس ،انجام دادن تایپ انگلیسی،انجام دادن تایپ فایل صوتی ،انجام دادن راحت تایپ با کامپیوتر ،آشنایی با کیبورد کامپیوتر، تایپ فوری و قابلیت تایپ سریع و تایپ ده انگشتی ، رسم جدول و حاشیه گذاری در برنامه ورد


 709. فاطمه رجبی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 710. مدرک icdl دارم و تخصص در تایپ و تمامی نرم افزارهای مایکروسافت را دارم . کار ترجمه زبان انگلیسی هم انجام میدم. در کوتاهترین زمان ممکن کار را تحویل خواهم داد. توانای تایپ فرمول های ریاضی را هم دارم . توانای در زمینه صفحهه ارایی پایان نامه ر ا هم دارم . توانایی ساخت پاور پوینت، جدول، نمودار و و هر قالب طراحی شده در وورد را دارم.


 711. امیرمحمد عبدی متخصص تایپ دست نویس از تهران پرند
 712. با سلام دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر و نرم افزار هستم به صورت حضوری دورکاری پروژه میگیرم و یا در محل کار شخصی کار تایپ سریع مطالب دست نویس رو انجام میدم و به مهارت های هفت گانه کامپیوتر تسلط دارم اضافه میکنم که کار آموز برنامه نویسی هم هستم و در حال پیشرفت در این حوزه هم می‌باشم با تشکر از سایت شما.


 713. هلیا کهربائی متخصص تایپ دست نویس از کرج
 714. بیش از ۹سال است که مدرک ورد را دریافت کرده ام.به صورت شخصی جزوات و تحقیقات رشته تحصیلی خودم را تایپ کرده ام. درسایت تایپیران به عنوان مجری مشغول به کار هستم و درصد هفتاد ازمون ورد تایپیران را کسب کرده ام.همه پروژه هارا با لپ تاپ انجام می‌دهم. همچنان در حال اموزش دیدن هستم تا به صورت کاملا حرفه ای این کار راادامه دهم.


 715. سید علی هاشمی متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان
 716. سلام من سرعت تایپ بالایی دارم همچنین توانایی تایپ از هر چیزی رو دارم از پاور پوینت گرفته تا فایل صوتی و تصویری اگه فایل تصویری باشه که توانایی تایپ اینگلیسی هم دارم. همچنین توانایی کار های گرافیکی رو دارم به کلیه نرم افزار های آفیس تسلط دارم کار های مثل رسم شکل و رسم نمودار رو تا اون جایی که بشه با خود برنامه های آفیس درست میکنم ولی اگه در هر صورتی در برنامه نشد(مثل نمونه های خاص که شکل ظاهری جذابی دارند) با برنامه های فوتوشاپ و الستریتور درست میکنم توانایی فرمول نویسی هم دارم


 717. علی رمضانی متخصص تایپ فایل صوتی از کاشان
 718. قابلیت تایپ صوتی / تولید محتوا در زمینه موبایل و تکنولوژی/ تایپ از روی دستنویس/سرعت تایپ خوب/تسلط نسبی به پاور پوینت و حتی اکسل هم میتواند باشد / دقت بالا در تایپ و رعایت نکات املایی هم از دیگر موضوعات میباشد / دارای وجدان کاری و همچنین تلاش برای کار بصورت درست ، قابلیت تایپ مطالب علمی و حتی مربوط به بحث کنکور و دارای نرخ تعیین شده توسط سایت /خلاصه سازی نیز با دقت خوب انجام میگیرد و بستگی به موضوع دارد


 719. امیرصدرا یاریان متخصص تایپ فایل صوتی از اصفهان
 720. با عرض سلام و ادب و احترام بنده در زمینه تایپ و زیرشاخه های مربوط به ان فعالیت میکنم در 5 سایت برتر ایران عضو فریلنسر های برتر هستم. و با توجه به سرعت و دقتی که در تایپ و کار با کامپیوتر و نرم افزار های آن دارم می توانم عضو سایت شما هم باشم. بنده دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف اصفهان هستم. به تایپ 10 انگشتی کامل مسلط هستم که مسلط بودن به زبان انگلیسی هم موجب شده تا در تایپ به انگلیسی هم قوی ظاهر شوم.


 721. زینب رجبی متخصص تایپ فایل صوتی از همدان
 722. در زمینه تایپ فایل صوتی میتونم فعالیت کنم و هر نوع فایل صوتی رو به تایپ تبدیل کنم ، توانایی تایپ انگلیسی رو دارم و میتونم فایل های انگلیسی رو تایپ کنم چه فایلی چه صوتی . کار های گرافیکی مثل طراحی جلد ، بنر ، لوگو و میتونم انجام بدم و تسلط دارم . میتونم ویراستاری انجام بدم مثل تصحیح و ویراست فایل های تایپ شده از نظر غلط نگارشی یا املایی .


 723. فاطمه ابوالفتحی متخصص تایپ دست نویس از تهران
 724. انجام کار تایپ در ورد و در کامپیوتر انجام خواهد شد توانایی کار با جدول رسم نمودار و صفحه آرایی و فرمت بندی و تمام امکاناتی که در برنامه ورد وجود دارد زبان های مسلط برای تایپ فارسی انگلیسی بوده و متون عمومی تخصصی کامپیوتر علوم پایه وغیره انجام می شود سابقه کار تایپ به صورت شخصی بوده و در صورت همکاری با سایت اواتایپ تمام تلاش خود را به کار برده تا پروژه های محوله کامل انجام شود


 725. گلناز صادقی گوغری متخصص تایپ فایل صوتی از کرمان
 726. سلام در تایپ سریع هستم و به نرم افزارهای ورد و پاور پوینت و اکسل واردم همچنین امکان رسم شکل و رسم جدول رودارم همچنین میتونم متون دست نویس و فایل ها صوتی رو به متن تایپی تبدیل کنم همچنین میتونم پاور پوینت حرفه ای بسازم و صفحه ارایی و شماره بندی و تبدیل فرمت قابل خواندن برای همه باشه رو انجام بدم و کارها رو بسیار حرفه ای و مطابق میل کارفرما در کمترین زمان و نازل ترین هزینه میتونم انجام بدم.اگه قصد همکاری داشتید در خدمتم و سابقه کار در زمینه و تایپ و ترجمه هم دارم و مسلط به زبان های انگلیسی و کره ای و ترکی نیز هستم با سپاس.


 727. فروغ بندپی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 728. درود و احترام بنده سالهای زیادی مشاوره و ویراستاری پایان نامه انجام دادم . در کار تایپ هم حرفه ای هستم و ویراستاری پایان نامه کار تایپ مخصوصا تایپ فایل صوتی را تمایل به همکاری دارم . در ضمن تایپ فارسی باشه بهتره فایل صوتی فارسی و اگر فایل پی دی اف انگلیسی هم انجام میدم . ویراستاری مقاله ها کتاب ها . قبول کار ترجمه انگلیسی به فارسی و همچنین فارسی به انگلیسی


 729. زارعی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 730. قادر به تایپ ۱۰ انگشتی هستم مسلط به ورد و پاورپوینت هستم طراحی پاورپوینت های دانشگاهی و دانش آموزی را انجام میدهم انجام تایپ جزوه های آموزشی بر عهده میگیرم لپتاپ شخصی دارم و کارها را در کمترین زمان ممکن انجام میدهم ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ر‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌


 731. محمد حسین ایزدی متخصص تایپ فایل صوتی از اباده
 732. با سلام خدمت شما من در چندین شرکت تایپ در کانال تلگرام کار کرده ام که برایم پیشنهاد میشد اما فقط حق کمیسون را میدادم و پولی دریافت نمیکردم من درwordمهارت دارم و نیز سرعت تایپ نسبتا بالایی دارم وهمین طور کار گوییندگی را انجام داده ام و تخصص دارم در این کار من هم کار صوتی میتوانم انجام بدهم هم متن را به صورت فایل بنویسم من در کار پرزنتوری هم فعالیت داشتم ولی همه ان ها کلاه برداری بود و من پولی دریافت نکرده ام و العان هم پولی ندااارم از شما خواهمندم در صورت استخدام من را استخدام کنید تا برایتان کار انجام بدهم من در پاور پویت هم تخصص دارم و میتوانم شمارا کمک کنم واین ک.ه من با لپ تاپ کار انجام میدهم


 733. سجاد صادقی متخصص تایپ فایل صوتی از قزوین
 734. فایل صوتی را سریع می توانم تایپ کنم و تقریبا به همه ی قسمت های word آشنایی کامل دارم و سرعت تایپ من هم متوسط است. جزوه های درس هایم را معمولا همین گونه با استفاده از صدا و تایپ در wordانجام میدهم . تایپ انگلیسی اگر به صورت دست نویس یا به صورت عکس باشد می توانم تایپ کنم و مشکلی ندارد. تایپ فرمول و جدول هم در حد متوسط می توانم انجام دهم برای درس های دانشگاه اکثرا استفاده کرده ام و نمره ی خوبی هم گرفته ام . تمام مراحل تایپ هم فقط با کامپیوتر انجام می دهم(مدرک icdl هم دارم ) دانشجو هستم و به شغل هایی همانند تایپیست نیاز دارم تا در کنار درس خواندن بتوانم انجام بدهم . لطفا بررسی کنید سپاس.


 735. یسنا فارسی نسب متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 736. من به زبان انگلیسی کاملا تسلط دارم و میتونم با سرعت خوب انگلیسی تایپ کنم. حتی در مدرسه ی زبان انگلیسی درس میخونم. خیلی دوست دارم زبان تدریس کنم ولی متاسفانه جایی اجازه ی کار بهم نمیده چون سنم زیر ۱۸ سال هست. تقریبا ۳ سال گرجستان زندگی کردم و میتونم درس های مدرسه هم به زبان انگلیسی توضیح بدم. با اکسل، وورد و پاورپوینت میتونم کار کنم و گواهی ICDL دارم.


 737. نگین عباس زاده متخصص تایپ فایل صوتی از خرمشهر
 738. تایپ فایل صوتی سریع وحرفه ای تنها درزمانی بسیارکم تایپ های زیادی را میتوانم انجام بدهم وفرقی نمیکند که فایل صوتی باشد ویا غیر حتی اگر عکس باشد میتوانم ان‌ را روی برگه ای بسیار تمیز پیاده کنم با دست خطی تمیز وخوانا و درکمترین وقت تایپ‌نویسی کار بسیار راحت واسانی برای من میباشد بنده تمام سعیم‌ را میکنم که بهترین هاورا در اختیا شما بگذارم انشالله


 739. زهره منصوری متخصص تایپ دست نویس از اهواز
 740. سلام و وقت بخیر من قبلا کار تایپ توی کانالای مختلف تلگرام زیاد انجام دادم به مدت ۲سال ،تایپ دست نویسم خیلی خوبهاما متاسفانه کانالایی که باهاشون کار میکردم کلاه بردار از آب در اومدن یسریاشون و دیگه نتونستم اعتماد کنم 🤕من واقعا توانایی اینو دارم که ۲۴ساعت وقت بذارم و تایپ کنم تایپ دست نویسم خوبه و تایپ فایل صوتی


 741. فائزه یوسف پور شهرک متخصص تایپ دست نویس از تبریز
 742. با سلام. فائزه یوسف پور هستم. به ورد و پاور پوینت مسلط هستم و در دوران کارشناسی چندین ارائه با این نرم افزار ها داشتم و تکالیف درسی ام را هم با ورد مینوشتم، فرمول نویسی و رسم جدول را در ورد بلدم‌. در اکسل هم انواع نمودار را رسم کردم. همچنین تایپ ده انگشتی هم به فارسی هم به انگلیسی بلدم. و چند ماه در یک سایت خارجی ویس فارسی گوش میکردم و فارسی تایپ میکردم. و برای تمرین تایپ انگلیسی هم چون امتحان تافل دارم، برای بخش نوشتاری باید تایپ انگلیسی سریع داشته باشم پس سرعت تایپ انگلیسیم هم بالاست.


 743. مینا داودی متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
 744. مینا داودی هستم تایپ فایل صوتی و تایپ دست نویس و سفارش تایپ به زبان فارسی و انگلیسی انجام می دهم. آشنایی متوسط با ورد و اکسل و پاورپوینت دارم. دارای مدرک ICDL از مجتمع فنی تهران هستم. در حال حاضر هم مشغول به تایپ در سایت ایران تایپیست هستم. سرعت تایپ ام خوب است پروژه ها رو با دقت انجام می دهم و دو بار حداقل هر پروژه بازبینی خواهد شد و توسط خودم اصلاح می شود.