در بسیاری از مواقع، فرصت یادداشت برداری و تایپ لحظه ای مکالمات و جلسات وجود ندارد. بهترین کار، ضبط نمودن صدای آن جلسه و تایپ فایل صوتی مربوط به آن جلسه می باشد.

ما در مرکز تایپ آوا، آماده تایپ فایل صوتی شما می باشیم.

تایپ فایل صوتی جلسات و مکالمات در word

یک پاسخ

 1. admin گفت:
  فوریه 22, 2022 در 4:40 ب.ظ ویرایش
  دوستان عزیز لطفا نام و نام خانوادگی کامل خود را وارد نمایید تا در صورت سازنده بودن پیشنهاد شما، بتوانیم با شما تماس بگیریم.

  پاسخ
  آرمیتا پورآقایی گفت:
  فوریه 22, 2022 در 4:44 ب.ظ ویرایش
  خیلی عالیه . من تایم اینکه سر کلاس های آنلاین حضور پیدا کنم و مجبور میشم کلاس هارو ضبط کنم. از طرفی تایم آزاد برای بازگشت به فایل های ضبط شده رو ندارم. ممنون از شما

  پاسخ
  فاطمه بهدانی گفت:
  فوریه 22, 2022 در 6:18 ب.ظ ویرایش
  تایپ فایل صوتی باعث ایجاد شغل می شود. کسانی که فرصت ندارند مطالب رو یادداشت کنند کمک خیلی زیادی بهشون میشه که به اون مطالب دسترسی پیدا کنند. اگر تایپ مکالمه انگلیسی باشه و اون مطالب رو تبدیل به فایل متنی کنیم باعث میشه که اون مطالب رو بهتر یاد بگیریم. و دسترسی به اون مطالب برامون آسون‌تره و راحت میتونیم از اون مطالب استفاده کنیم وقتی به صورت ورد یا پی دی اف باشه دسترسی بهشون راحت تر هستش. با تشکر از شما??

  پاسخ
  نیلوفر گفت:
  فوریه 22, 2022 در 4:44 ب.ظ ویرایش
  سلام باعث ایجاد شغل میشود ،و اینکه افراد میتوانند کسب درامد کنند بدون هیچ تخصصی فقط با یک موبایل یا کامپیوتر و اینکه تشکر از همه شما که همچین شغلی رو برای افراد جویای کار فراهم کردین .

  پاسخ
  صدیقه زایرانگالی گفت:
  فوریه 22, 2022 در 4:47 ب.ظ ویرایش
  در فرایند تبدیل گفتار به نوشتار که از فایل صوتی سخنرانی یا مصاحبه صورت می‌گیرد، تسلط پیاده‌سازی موضوع باعث می‌شود تا دقت شنیداری به حداقل ممکن برسد.

  پاسخ
  مهدیه احمدیه گفت:
  فوریه 22, 2022 در 4:47 ب.ظ ویرایش
  تایپ فایل ضبط شده در جلسات مربوط به سخنرانی و کنفرانس بسیار دشوار و زمان‌برو نیاز به دقت بیشتری است. برای رفع این مشکل به شما راهکار مناسب پیشنهاد می دهم و این راهکار، مراجعه به سایت آوا تایپ و واگذار کردن فایل صوتی به تایپیستان متخصص و تبحر مرکز آوا تایپ می باشد.

  پاسخ
  سید محمد امین تدینی گفت:
  فوریه 22, 2022 در 4:49 ب.ظ ویرایش
  آیا تا به حال به ضبط صدا به جای تایپ لحظه ای فکر کرده‌اید ؟
  این یکی از راهکار های است که میتوان به جای تایپ سریع و لحظه ای امتحان کرد

  پاسخ
  مهسا گفت:
  فوریه 22, 2022 در 5:01 ب.ظ ویرایش
  بهترین روش برای ذخیره سخنرانی های مهم و مطالب و گفته های مهم در کلاس های درسی ضبط آن و تبدیل آن به جزوه است بدون جا افتادن و یا از یاد رفتن مطالب مهم.

  پاسخ
  پریساامین زاده گفت:
  فوریه 22, 2022 در 5:02 ب.ظ ویرایش
  با تایپ صوتی میشود صحبت هایی که توی یک جلسه یا نشست زده میشود را ضبط کرده و سپس به فایل متنی تبدیل کرد و به کسانی که در جلسه نتوانستند حضور پیدا کنند ارسال کرد؛ و با تبدیل یک صوت به متن میشود تمرکز را بالا برد اینطوری که مثلا وقتی دارید به فایل گوش میدید ممکنه یک قسمت رو متوجه نشید یا حواستون به صدای دیگری پرت شود ولی توی تبدیل صوت به متن میتونید بارها یک قسمت را بخوانید.

  پاسخ
  عاطفه گفت:
  فوریه 22, 2022 در 5:03 ب.ظ ویرایش
  تایپ آوا یعنی کسایی هستن که برای پیشرفت کار شما در کنارتون باشن وکمکتون کنن .اونم با مهارت های بالا ?✋?

  پاسخ
  شکرالهی گفت:
  فوریه 22, 2022 در 5:25 ب.ظ ویرایش
  تایپ صوتی امکانی فوق‌العاده است برای دانش آموزان ، دانشجویان ، هنرجویان موسسات آموزشی و… که وقت کافی نوشتن مطالب استاد در سر کلاس ندارند، یا افرادی که در سمینار شرکت کرده اند.
  تنها با ضبط صدای استاد یا سخنران مربوطه می‌توان ،مطالب را به صورت تایپ شده تحویل گرفت.
  تنها کافی است ضبط صوت موبایل خود یا هر رکوردر دیگر را روشن کنیم و با در اختیار گذاشتن فایل صوتی، کار تایپ مطالب را به تایپیست مربوطه واگذار کرده و فایل نهایی آن را به صورت ورد و پی دی افی دقیق دریافت نماییم.

  پاسخ
  admin گفت:
  فوریه 22, 2022 در 5:32 ب.ظ ویرایش
  دوستان عزیز لطفا نام و نام خانوادگی کامل خود را وارد نمایید تا در صورت سازنده بودن پیشنهاد شما، بتوانیم با شما تماس بگیریم.

  پاسخ
  فاطمه بهدانی گفت:
  فوریه 22, 2022 در 5:54 ب.ظ ویرایش
  تایپ فایل صوتی باعث امکان شغل می شود. ٬و تایپ اون فایل صوتی باعث می شود زودتر مطالبی که مورد نیازمون هست رو پیدا کنیم و اون مطالب مهم رو زودتر یاد بگیریم. و اگر تایپ مکالمه انگلیسی باشه زبان انگلیسیمون قوی میشه و زودتر باعث یادگیری می شود. و تایپ فایل مربوطه را به صورت ورد یا پی دی اف دریافت کنیم.

  پاسخ
  الهه رضایی گفت:
  فوریه 22, 2022 در 5:56 ب.ظ ویرایش
  دیگر به انگشتانتان زحمت ندهید بگویید تا ما برایتان تایپ کنیم.
  تایپ صوتی آوا مساوی است با کیفیت و دقت بالا

  پاسخ
  ایمان طونی گفت:
  فوریه 22, 2022 در 5:57 ب.ظ ویرایش
  تایپ صوتی گامی نو در جهت پیشرفت بیشتر تکنولوژی است.

  پاسخ
  سحر قوام گفت:
  فوریه 22, 2022 در 6:49 ب.ظ ویرایش
  تایپ و تبدیل صوت به متن را به ما (گروه تایپ آوا ) بسپارید و از ما امتحان بگیرید و کیفیت کار را ما ملاحظه کنید!

  پاسخ
  سعید سلیمانی گفت:
  فوریه 22, 2022 در 6:58 ب.ظ ویرایش
  در مواقعی که فرصت برای تایپ سخنرانی ها و….ندارید میتوانید صداها را ضبط کرده وآن را به مرکز تایپ آوا تحویل بدهید تا صوتتان را به متن در ورد و یا هر برنامه ای که بخواهید بدون هیچ اشتباه شنیداری،املایی و تایپی و با حفظ محرمانگی متن تبدیل کنید و در زمانی که به شما وعده داده شده است تحویل بگیرید.

  پاسخ
  طاهره عیسی پور گفت:
  فوریه 22, 2022 در 7:23 ب.ظ ویرایش
  قابل توجه دانشجویان عزیز: دیگر نگران فایل صوتی خود نباشیدصدای استاد را ضبط کرده و در اختیار مرکز تایپ ها آوا قرار داده و آنها در اسرع وقت آماده تایپ فایل صوتی شما می باشند.

  پاسخ
  امیرحسین علی عسگری گفت:
  فوریه 22, 2022 در 7:38 ب.ظ ویرایش
  با سلام خدمت شما این کار باعث میشه که یک شغلی هم ایجاد شود ،و اینکه افراد هم میتوانند کسب درامد کنند حتی بدون اینکه تخصصی داشته باشند و فقط با یک موبایل یا کامپیوتر میشه این شغل رو انجام داد
  با تشکر از همه شما عزیزان که همچین شغلی رو برای افراد جویای کار فراهم کردین سپاس.

  پاسخ
  فاطمه محجوب گفت:
  فوریه 24, 2022 در 1:57 ب.ظ ویرایش
  دقت و سرعت بالا در تایپ صوتی
  دو فاکتور بسیار تعیین کننده در تایپ صوتی، دقت عمل بسیار بالا و سرعت قابل توجه در حین تایپ می باشد
  بنابراین اگر نیاز به تایپ های صوتی مختلف داشته باشید؛ باید فایل خود را به دست کسانی بسپارید که از این دو فاکتور بهره مند بوده باشند.

  پاسخ
  زهرا حسین زاده گفت:
  فوریه 25, 2022 در 7:14 ق.ظ ویرایش
  تایپ و تبدیل صوت به متن را به گروه تایپ آوا بسپارید و از ما امتحان بگیرید و کیفیت کار را ما ملاحظه کنید!
  رضایت شما افتخار ماست

  پاسخ
  فاطمه پوردادی گفت:
  فوریه 25, 2022 در 8:16 ق.ظ ویرایش
  با توجه به شرایط کنونی که توسط ویروس کرونا بر زندگی افراد حاکم شده است و برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین، قطعا در برخی از موارد، جزوه های متنی توسط اساتید و معلمین در اختیار دانشجویان و دانش آموزان قرار نمیگیرند، سپاس از تایپ آوا که این نگرانی را برطرف کرده تا افراد بتوانند به واسطه ی محتوای صوتی خود، جزوه ی متنی از کلاس های برگزار شده داشته باشند.

پیشنهاد‌ها بسته‌اند.