2275 – امیرعلی عابدی متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
اینکه خودش عالمی دارد و اسان نیست و اینکه این روز ها نیاز است بیشتر با این عالم اشنا شویم و با در خانه ماندن درامد کسب کرده و همچنین علم خود را افزایش دهیم و علاوه بر ان کمکی به جامعه نیز بکنیم و همچنین این را میدانیم که یک تایپر حرفه ای نباید از کاری که در ان داوطلب شده و خواسته ان را در ذهنش قوی تر جا بندازد باید تمرین های بسیار بسیار زیادی داشته و تمرین کند.

2276 – فاطمه علی محمدلو متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
در حال حاظر دانشجو کارشناسی هستم.علاقه زیادی به تایپ دارم.سرعت تایپ متوسطی دارم.چندین بار کار تایپ را برای اطرافیان و دوستان انجام داده ام.درخواست دارم بصورت آزمایشی نمونه سفارشی را به بنده واگذر نمایید،تا از نحوه انجام کار بنده اطلاع یابید.در ضمن دارای گواهینامه های icdl شماره ۱ و ۲ می باشم.
باتشکر.

2277 – سمانه ملائی متخصص تایپ فوری از مرکز تایپ آوا
دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر و دارای مدرک ACDL هستم و دوره Microsoft Word را گذرانده ام.
سابقه تایپ سوالات امتحانی و همچنین مقالات را داشته ام.
توانایی تایپ pdf,سوالات امتحانی و رسم جدول و تایپ فرمول را دارم.
با سرعت تایپ حدوداً 35 کلمه در دقیقه.
زبان انگلیسی را در حد بالاتر از متوسط، زبان های برنامه نویسی #C و Python را به صورت مقدماتی و Microsoft Word را به صورت پیشرفته و همینطور Microsoft Powerpoint را نیز در حد متوسط بلد هستم.


2278 – نجمه سکوت متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
تقربیا اطلاعات زیادی درباره ورد و تایپ دارم و می تونم تو زمینه های مختلفی همکاری کنم.قبلا جای خاصی کار نکردم اما پاورپوینت ها و مقالات مختلفی رو برای مدرسه (تیزهوشان بودم) آماده کردم.
دیپلم دارم اما پشت کنکوری هستم و اطلاعات زیادی درباره پزشکی و زیست شناسی دارم.دیپلم زبان انگلیسی هم دارم و تا حدی زیادی هم به زبان انگلیسی مسلطم.عربی رو هم در حد درس های دبیرستان آشنا هستم.

2279 – فاطمه شجاعی نیک متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
در حد تایپ با ورد گوشی هوشمند.تایپ کلمات انگلیسی با حروف بزرگ و کوچک.استفاده از علائم نگارشی ، تنوین ، کسره ، فتحه ، ضمه، گیومه ، پرانتز و. . برخی علائم ریاضی.
ایجاد فاصله و نیم فاصله.
ورد گوشی نسبت به سیستم و لبتاب محدودیتهایی داره که اجازه نمیده به صورت حرفه‌ای کار تایپ رو انجام بدیم.
مثل داشتن فونتهای مختلف از جمله بی نازنین و لوتوس و. که به ورد سیستم میشه اضافشون کرد ولی به ورد گوشی نه.
متاسفانه معادلات و فرمولهای پیچیده ریاضی رو هم نمیشه بو ورد گوشی انجام داد، در واقع جزو برنامه هاش نیست.به همین دلیل من فقط میتونم تایپهای ساده رو انجام بدم و به دلیل داشتن وقت آزاد زیاد ، سعی میکنم در اسرع وقت کار رو تحویل بدم.
دیگه چیز زیادی برای گفتن ندارم.فقط اینکه به این کار علاقه دارم و دوست دارم که وقت آزادمو پر کنم و سعی میکنم تمام تلاشمو بکنم تا به بهترین نحو کارو انجام و تحویل بدم به امید خدا و اینکه من هیچ سابقه‌ای در این زمینه ندارم.امیدوارم که قبولم کنید.با تشکر.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]