2291 – شکیلا شاهی متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
تایپ یا تایپ کردن به عمل نوشتنی که به وسیلهٔ انگشتان دست و صفحه‌کلید یا هرنوع ماشین‌تحریر صورت می‌پذیرد گفته می‌شود. به دلیل آن که امروزه اغلب اسناد و نوشتارها به صورت الکترونیکی است؛ تایپ اهمیت زیادی دارد چراکه تایپ مهم‌ترین وسیله در راستای نوشتن الکترونیکی می‌باشد و متداول‌ترین تایپ به وسیله صفحه‌کلید «QWERTY» صورت می‌پذیرد. از این رو تسلط بر این صفحه‌کلید اهمیت زیادی دارد که امروزه با یادگیری تایپ ده‌انگشتی این کار را انجام می‌دهند. با یادگیری تایپ ده‌انگشتی شما به راحتی و با سرعتی بیش از نوشتن با قلم می‌توانید بنویسید.


2292 – محمدعلی کمانی متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
امروزه با خاطر اینکه نوشتار ها به صورت الکترونیکی است تایپ مهم است
تایپ را میتوان با برنامه word یا pdf انجام داد که در این دو برنامه میتوان متن نوشت.
تخصص من این است که سرعتم در تایپ کردن خوب است فقط در تایپ کردن فرمول های ریاضی در این تو برنامه مشکل دارم و کلا بقیه کارها میتوانم انجام دهم. من در دانشگاه هم بعضی ها پروژه های بچه ها را انجام می دهم یا به آنها کمک میکنم
با تشکر

2293 – شهلاجوادی متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
تایپ در کمترین زمان
تایپ موارد صوتی و ویدیویی در کمترین زمان ممکن
تایپ با گوشی انجام میدهم به صورت سریع و در برنامه ی ورد یا هربرنامه ی دیگری که بخواهید
تایپ به صورت فارسی و انگلیسی
در برنامه wordو تبدبل به صورت pdf
در کمترین زمان و به صورت کاملا تمیز انجام میدهم. هیچ گونه نگرانی از بابت عدم تحویل کارتان نداشته باشید من تعهمد میکنم که در کمترین زمان انجامش دهم.
به من اعتماد کنین پشیمان نمیشوید.

2294 – خانم زارع متخصص تایپ فوری از مرکز تایپ آوا
تایپیست حرفه ای و سریع بدون غلط املایی و دارای چندین سال سابقه کار تایپ بصورت حضوری (کافی نت) و غیرحضوری(انلاین و در منزل). که همه هم راضی بودن از نتیجه کار تایپ انواع پایان نامه، فرمول، جدول، صفحه ارایی و.

2295 – مهدی رهنما متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
تایپ سریع و در مورد هر زمینه ای.تحقیقات و فرمول نویسی و آشناییت با همه نرم افزارها مانند ورد، پاورپوینت ، اکسل و حتی با نرم افزارهایی همچون تریدی مکس،اتوکد ،رویت و اسکوچاپ میباشم.پاورپوینت ها درمورد تحقیقات که کامل برای دانشجو خوانا و قابل استفاده باشه چون پروژه های دانشجویی زیادی انجام دادم و با بیشتر رشته های دانشگاهی آشنا هستم ولی تخصص اصلیم رشته معماری هستش

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]