2399 – مهدیه ملایی متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
با نرم افزار ورد آشنایی کامل دارم. قبلا در زمینه تایپ سوالات آزمون تشریحی و تایپ مقالات به صورت محدود کار انجام داده ام. به دنبال کسب تجربه و بالاتر بردن سرعت و مهارت تایپ کردنم هستم. علاقه مند به تایپ جزوه،مقاله،نمونه سوال هستم. تقریبا به زبان انگلیسی مسلط می باشم و می توانم کار ترجمه و تایپ هم انجام بدهم. با تشکر

2400 – فرزانه كهن زاده متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
رشته آمار رياضي هستم. اشنايي با تايپ در محيط آفيس. اشنايي كامل با نرم افزار آفيس. تايپ كتاب. مقاله. پايان نامه. پروژه هاي آماري. مسلط به اكسل و پاور پوينت. صفحه ارايي. تايپ سوال، تست و آزمون، تايپ PDF, , تايپ دست نويس، فرمول نويسي و . . از سال ٨٥ تا كنون كار تايپ انجام دادم و پروژه ها و پايان نامه هاي دانشجويي

2403 – رحیم حمیدی متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
بنده در کار تایپ و کار هایی که به تایپ مربوط می شوند تخصص دارم و انواع کار تایپ را انجام می دهم . در رشته های مختلف دانشگاهی و غیره . همچنین تایپ فوری و روزانه و همچنین تایپ های طولانی و کار های بزرگ را نیز انجام می دهم و می خواهم که با شما همکاری کنم و هم اینکه کسب تجربه بیشتری بکنم و هم اینکه سفارش تایپ به من بدهید و هم تایپ آنلاین انجام دهم .

2404 – سحر عادلیان متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
اطلاعات متوسط روبه بالایی در مورد تایپ دارم – کار با word رو تا 60 -70 در صد بلدم و در حال حاضر سعی دارم سطح اطلاعاتم رو افزایش دهم .
رزومه کاری (رسمی) ندارم ولی با توجه به تجربه ای که در تحصیلم بدست اوردم سرعت تایپ خوبی دارم – مقالات و پرپوزال هایی نوشتم – فایل دست نویس و فایل صوتی را میتوانم به خوبی و کامل ومرتب تایپ کنم (به شرط واضح بودن) فرمول نویسی و کشیدن جداول رو هم به خوبی انجام میدهم .

2405 – زيبا بروفه متخصص تایپ لاتین از مرکز تایپ آوا
توانايي تايپ كردن با دو دست در تايپ فارسي و لاتين؛انجام تمامي كار هاي تايپي مدرسه در دوران دبيرستان ماننده تبديل بخشنامه هاي مدرسه اي به فايل؛توانايي كار كردن با تمامي برنامه هاي مربوط به تايپ كامپيوتر؛گذروندن چند ترم كلاس كامپيوتر و آشنايي كامل با آن و كيبورد.ثبت تمامي قرارداد هاي باشگاه رزمي به صورت فايل در هارد كامپيوتر.