2450 – گلساپورمجنون متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
در همدان زندگی میکنم دارای دیپلم تجربی هستم و ۱۹سال دارم به گوشی هوشمند دسترسی دارم و وقتم آزاد است میتوانم جمله ها مقاله های فارسی یا پروژه ها را با استفاده از برنامه در گوشی بدون اشکال های تایپی تایپ کنم و سروقت تحویل شما دهم .
در همه روزهای درون هفته هم فعالیت کنم
و متاسفانه سابقه کاری در تایپ کردن ندارم
تشکر

2458 – زهرا مرادپور متخصص تایپ پایان نامه از مرکز تایپ آوا
بسمه تعالی
از زهرا مرادپور
به مدیر محترم شرکت مرکز تایپ آنلاین آوا
موضوع:درخواست استخدام
با سلام و احترام
اینجانب زهرا مرادپور داری مدرک تحصیلی مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات آشنایی کامل با محیط ورد، پاورپوینت،اکسل را دارم و همچنین چندین تحقیق دانشجویی را انجام داده ام لذا درخواست استخدام در مجوعه شما را دارم.
امید دارم خصوصیات اینجانب مورد تایید مدیریت محترم قرار گیرد و فرصتی را فراهم سازد تا بتوانم خواست ها و خدمات مورد نظر آن شرکت را برآورده سازم.

با تشکر و سپاس
خانم زهرا مرادپور

2459 – فلاح متخصص تایپ پایان نامه از مرکز تایپ آوا
توانایی تایپ به دو زبان فارسی و انگلیسی با سرعت متوسط (تقریباً سریع). توانایی تایپ پایان نامه فارسی و انگلیسی و هر گونه متن تصویر – دستنویس و . . توانایی کار با اکسل در حد خیلی خوب. توانایی ترجمه (فارسی – انگلیسی و بالعکس) و تایپ همزمان. توانایی ویرایش تصاویر موجود در پایان نامه ها و یا کتابها.

2460 – پارسا باستان متخصص اکسل از مرکز تایپ آوا
با سلام من برنامه های آماری Amos,spss و برنامه مانند ورد ، اکسل و فتوشاپ، کورل، همه رو به طور تخصصی بلدم و حتی آموزش دادم. در زمینه پایان نامه نیز من اکثر پروژه های رشته های علوم انسانی در مقاطع مختلف انجام داده ام . اما الان فقط رشته های روانشاسی، مدیریت ، علوم تربیتی رو انجام میدم. یه مدت هم خودم خدمات نشر و چاپ داشتم. با تشکر


2461 – علی عباسی متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
تایپ ده انگشتی و تا حدودی فرمول نویسی و چندسال تجربه تایپ
اما تا کنون تجربه تایپ به عنوان حرفه و البته دورکاری نداشتم. اما تایپ ده انگشتی را بصورت اصولی یاد گرفتم و سرعت تایپ نسبتاً خوبی هم دارم. برای حقوق هم حقیقتاً انتظار زیادی ندارم. در زمینه های پزشکی و برنامه نویسی و فلسفه و الهیات هم میتونم به شکل تخصصی تایپ انجام بدم. دروغ نمینویسم که کوهی از تجربه تو تایپ دارم اما قطعاً تمام تلاشمو برای کارم میکنم