2555 – خالد نصرتی متخصص تایپ فایل صوتی از مرکز تایپ آوا
به فراخور رشته ام روزانه بسیار زیاد با کامپیوتر و تایپ کردن با ورد و پاورپوینت سر و کار دارم.در استفاده به موقع از علائم نگارشی(پرانتز، گیومه ،ویرگول و ) و تایپ از روی صدا (البته در مورد فارسی) مهارت دارم.تایپ ده انگشتی را آموزش ندیده ام ، ولی قادرم با تمام انگشتانم تایپ کنم.بدون اشتباه و سریع و با سرعت بالا تایپ میکنم.در مورد تایپ با دقت و صبر زیاد کارم را به اتمام میرسانم.

2556 – زهرا محمدی متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
با سلام
اشنایی با برنامه هایی نظیر ورد،pdf و پاورپوینت را دارم.میتوانم با سرعت بالایی تایپ کنم؛هم به گوشی موبایل و هم با رایانه.
توانایی تایپ نوشته ها به شکل فارسی و انگلیسی را دارا هستم و همچنین میتوانم از راه دور و اینترنتی تایپ را انجام داده و برایتان ارسال نمایم.
تا به حال داستان های مختلف اینترنتی در پیج های مختلف اینستاگرام و حتی تلگرام و برنامه واتپد را در سریع ترین زمان ممکن تایپ کرده ام.
حداقل زمان ازادم در روز ۳ ساعت و حداکثر ان ۵ ساعت است و جهت همکاری با شما اماده هستم.
با تشکر

2557 – الهام پیمانی متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
در حد معمولی اطلاعات دارم.در دوران مدرسه برای تایپ مقاله های درسی استفاده می کردم. تایپ متون فارسی و جدول و طراحی حاشیه و وارد کردن تصویر در حد مبتدی می توانم کار تایپ انجام بدهم. در طول روز حدود پنج تا شش ساعت کار تایپ می توانم انجام بدم.من وقت آزاد دارم و اگر لازم باشد می توانم وقت بیشتری جهت کار تایپ بگذارم

2558 – شادی افتخاری متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
تقریبا تایپ تو محیط ورد و کاملا بلدم پایان نامه و پروژه های دانشجویی خودم رو کامل تایپ کردم بدون ایراد یکی دوتا کار تایپ صوتی هم انجام دادم تو محیط ورد بعد تبدیل به فایل pdfکردم جدول بندی می تونم بکنم فرمولم تا حدودی بلدم تایپ کنم دوره های ۵ گانه کامپیوترم گذراندم به محیط ورد آشنایی دارم تحصیلاتم کارشناسی ارشد هستش

2559 – مجید امیری متخصص تایپ فوری از مرکز تایپ آوا
تایپ سرعتی و سریع،تایپ ریاضی،تایپ انگلیسی،تایپ سوالات امتحانی،تایپ پایان نامه،تایپ فایل صوتی در کمترین زمان با مهارت بالا میتوانم انجام دهم.سابقه کار در دفاتر پیشخوان و مراکز خدمات اینترنتی به مدت چهار سال را دارم.تجربه انواع تایپ را به مدت چهار سال دارم مانند سوالات امتحانی وبه هر حال تقریبا تمامی انواع تایپ را در کمترین زمان و با چیدمان عالی می توانم انجام دهم.امیدوارم خداوند به شما سلامتی و توفیق روز افزون دهد.باتشکر مجید امیری.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]