2632 – لیلا احمدنیا متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
اطلاعات لازم را در این زمینه دارم و از سال 82 تاکنون سابقه دارم
سرعت بالای تایپ و خوش قولی و به موقع تحویل دادن کار در اولویت اینجانب می‌باشد و تمام نکات لازم را در زمینه تایپ می‌دانم و تا حالا که در این زمینه فعالیت داشته‌ام گله یا شکایتی در این زمینه از کسی نداشته‌ام. رسم جدول، تایپ لاتین، فرمول نویسی، ادیت همزمان موقع تایپ و خواندن دست خط‌های نامناسب را انجام می‌دهم و تاکنون تمام کارهایی که به من سپرده شده است زودتر از موعد مقرر تحویل داده‌ام.

2635 – مهدی منصوری متخصص تایپ پایان نامه از مرکز تایپ آوا
باسلام
من دانشجوی برق کارشناسی ارشد هستم که با تایپ چندین پروژه و مقاله برای خودم و دوستانم تجربه‌ی خوبی در تایپ و ویرایش مقاله‌ها و پایان‌نامه‌ها به دست آورده‌ام. بنده همچنین توانایی ویرایش به زبان انگلیسی را نیز دارا هستم. همچنین در تایپ فارسی نیز همان‌طور که در این متن هم قابل‌مشاهده است به‌طور کامل قواعد فاصله‌گذاری و نشانه‌گذاری و همچنین دستور خط را رعایت می‌کنم. در آخر اینکه من تایپ را برای کار پاره‌وقت برای تأمین هزینه‌های دانشجویی انجام می‌دهم و نمی‌توانم تمام‌وقت به تایپ بپردازم اما بااین‌حال در صورت پذیرش مقاله تعهد می‌کنم در زمان مقرر و حتی زودتر به انجام آن اقدام نماییم و باکیفیت عالی به مشتری تحویل دهم. در صورت نیاز نمونه مقاله‌ی تایپ‌شده از خودم را می‌توانم در اختیار شما قرار دهم.از توجه شما متشکرم.


2637 – زهره شکیبایی متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
سلام وقت بخیر. تایپیست هستم.
رسم انواع شکل‌ها در ورد. و نرم افزارهای مرتبط دروس تحصیلی.
تایپ انواع فرمول در ورد و یا مث تایپ.
انجام پاورپوینت.
تایپ کلیه متون فارسی و لاتین.
تمامی اصول نگارش و نیم‌فاصله هم در تایپ لحاظ میشود.
در ضمن طراحی سربرگ و کار با فوتوشاپ هم بلدم.
۳ سال هم میشه که دارم تایپ میکنم.

2639 – آزاده عسکری متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
با سلام و وقت بخیر خدمت شما
عسکری هستم فارغ التحصیل کارشناس ارشد رشته کامپیوتر. اینجانب کار تایپ رو از دوره دانشجویی انجام می‌دادم، حتی تایپ پایان نامه خودم رو هم انجام دادم.
متون ساده که نیاز به فرمول انگلیسی یا اصطلاحات انگلیسی ندارد، تایپ ساده به حساب می آیند.
متون پیشرفته تر مثل پایان نامه ها بخصوص پایان نامه های ارشد و دکتری که نیاز به مقالات رفرنس دارند و هرمقاله با توجه به نوع رشته و متن دارای فرمول ها و اشکال مختلف و نمودارهای هندسی هستند.
معمولا در یک متنی که از اصلاحات انگلیسی هم استفاده می‌شود روی کلمه انگلیسی اعداد قرار میدیم ک نشون دهنده کلمه معادل فارسی هست.

2640 – محمدرضا شهریاری متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
دانشجوی رشته نقشه برداری هستم و یک ماه در خانه به صورت خصوصی کار تایپ انجام داده ام و مقدار کمی پاور بلد هستم. کار ها را زود و بادقت انجام می دهم. معمولا تایپ هایم را در اولویت اول انجام می دهم و بقیه کارها را در روزمره خود را در اولویت های بعدی. تایپ فارسی انجام می دهم و فرمول نویسی خیلی بلد نیستم چون سطحم مبتدی است. سایت شما یکی از بهترین سایت های ایران هست که یکی از دوستان مرا با این سایت آشنا کرد و من حال اقدام به ثبت نام می کنم.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]