2723 – عاطی امینی متخصص تایپ فوری از مرکز تایپ آوا
مسلط ب تایپ و ورد بر اساس رشته ی تحصیلیخواهان تایپ آنلاین و تایپ با گوشی هستم.تایپ فایلهای pdf و سوالات امتحانی و تایپ متن و . را میتوانم انجام دهم.

2724 – ندا معصوم بیگی متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
پایان نامه خودم را تایپ کردم و علائم و نگارش هارا تا حدودی میدانم، پایان نامه‌ام گزارش علمی_عملی با تصویر و توضیحات بود.
تایپ مقاله و تحقیقات دانشگاهی انجام دادم، البته با کامپیوتر و لپ تاپ کار کردم و تجربه کار با گوشی را ندارم، ولی الان می‌خواهم با گوشی کار کنم.
با ورد تغییر اندازه متن و پررنگ کردن و تغییر فونت و رنگ متن، راست چین و چپ چین و وسط چین کردن متن نوشته، جدول، شماره صفحه در بالا و پایین صفحه، اضافه کردن عکس و .


2725 – نرگس محبی کیان متخصص تایپ فوری از مرکز تایپ آوا
تایپ در اکسل ، ترجمه زبان انگلیسی ، مترجم زبان انگلیسی ، تایپ در برنامه ی ورد آفیس ، کار با پاور پوینت ، تایپ با گوشی موبایل و دسترسی به اینترنت ، جهت کسب درآمد در منزل و پس انداز کردن درآمد از این طریق ، تایپ سریع با کیبورد لب تاب و گوشی موبایل ، تایپ با بالا ترین سرعت بدون غلط املایی و نگارشی با توجه به دستورات و قوانین ذکر شده توسط ادمین این سایت

2726 – ندااسحاقی متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آوا
باسلام
تایپ کردن مقالات دانشگاه و ساخت پاورپوینت ومهارت به wordوتایپ کردن صفحه های کتاب و خلاصه نویسی مطالب نوشتن جدول و فرمول ها.صفحه آرایی مقالات و پاورپوینت.شرح عکس و صوت در پاورپوینت و فرمت کردن وتبدیل به pdfو زیپ کردن فایل ها و شمار نویسی درصفحات.
نوشتن سوالات کتاب درسی و نمونه سوالات همراه با جواب و شرح کامل مطلب.درست کردن نمودار و جدول و پاورپوینت وword.تایپ کردن سریع و بدون غلط املایی و تسلط کامل به کیبورد کامپیوتر و لب تاپ.تایپ کردن نامه های دست نویس و مقالات دانشگاها و مراکز مرتبط

2727 – سمانه جنیدی متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
تاکنون تحت عنوان تایپپیست استخدام نشدم . اما به دلیل آشنایی با ورد و اکسل همچنین تایپ و ویرایش خوب من امور تایپ خربوط به پایان نامه دوستان و تمام کارهای تایپی شرکت به عهده من است .همچنین قادر به تایپ فایل صوتی و PDF و دست نویس نیز هستم . لازم به ذکر است که من بدلیل آشنایی به زبان، توانایی تایپ به زبان انگلیسی را نیز دارم.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]