2914 – محمد کیانی متخصص تایپ آنلاین از مرکز تایپ آوا
من تایپیست در زمینه معمولی هستم و سرعتم متوسط هست
۱۵ سالم هست و تا الان هم تایپ معمولی فارسی انجام دادم
صفحه ای ۵ تا ۲۵ تومان میگیرم بستگی به نوع تایپ داره
تا الان هم این کار رو کردم مطمئن باشید من خوب تایپ میکنم
باسپاس
رشته من ریاضی هست و کلاس دهم هستم
علاه بر تایپ در زمینه ادمین کانال یا گروه تلگرام و ادمین اینستاگرام هم بلد هستم

2915 – شادی احمدی متخصص تایپ آنلاین از مرکز تایپ آوا
برای کارهای دانشجویی و دانش اموزی تایپ انجام دادم یه مدتم با برنامه های تایپ 10 انگشتی تمرین کردم ولی کامل تایپ 10 انگشتی بلد نیستم . کار با ورد و اکسل و پاورپوینت هم بلدم . یه کار اکسل هم برای بیمه انجام دادم . یه پاورپوینت 70 صفحه ای برای یه مدرسه انجام دادم . از روی صوت میتونم تایپ کنم . تایپ فوری میتونم انجام بدم . تایم کاریمم ازاده هر ساعتی که لازم باشه میتونم کار کنم.

2916 – ز. سلیمی متخصص تایپ پایان نامه از مرکز تایپ آوا
تایپم خیلی قوی نیست. کار کردن با ورد را بلدم و تنها پروژه ای که انجام دادم تایپ یک پایان نامه بوده. ساخت پاورپوینت هم در حد معمولی بلدم. تایپ هم در حد معمولی. تایپ عربی و انگلیسی و فارسی رو میتونم انجام بدم اما تایپ با فرمول را نه. تایپ فوری انجام نمیدم چون برام تمیزیه کار و اینکه بی نقص باشه و غلط املایی نداشته باشم مهمه.

2917 – نگین شاه کرمی متخصص تایپ پایان نامه از مرکز تایپ آوا
با سلام.بنده به مدت ۱۴ سال در زمینه تایپ و خدمات کامپیوتری فعالیت مدام و مستمر دارم، همچنین به مدت ۵ سال دفترخدماتی معتبر و فعال خدمات کامپیوتری تایپ و اسکن داشتم و به تمامی نکات تایپ و فایل های پی دی اف آگاه هستم. با برنامه های زیادی کار کردم از جمله: فتوشاپ،اکسل، پاورپوینت و. اما درحال حاضر دوست دارم فقط در زمینه تایپ فعالیت داشته باشم.تایپ متون انگلیسی هم انجام میدم.مدرک تحصیلی بنده کاردانی کامپیوتر و کارشناسی حسابداری هست.در انجام تایپ سریع و بدون غلط هستم و خوشحال میشم بتونم با شما همکاری کنم.

2918 – یاسمن سراج متخصص تایپ آنلاین از مرکز تایپ آوا
با سلام واحترام؛
برای تایپ فارسی و انگلیسی، سرعت و دقت کافی در تایپ و 5 ساعت زمان برای کار در طول روز ، جهت ارائه کار عالی را دارم .در حال حاضر شاغل هستم و مشکلی برای کار بصورت پاره وقت و بصورت آنلاین ندارم. برای شروع کار آمادگی لازم را دارم.در خصوص پرداختی ، اطلاعاتی ندارم و مایل هستم اطلاعات بیشتری داشته باشم.

با تشکر از شما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]