2939 – لیلا نظری ترکمان متخصص تایپ پایان نامه از مرکز تایپ آوا
در پروژهای مختلفی همکاری داشتم. به زبان عربی، انگلیسی و فارسی. البته در حال حاضر ترجیح می‌دهم در زمینه‌ی تایپ فارسی بیشتر همکاری کنم (البته اگر در متن سطرهائی به زبان انگلیسی باشد، موردی ندارد).
دانستن نکات اولیه ویراستاری یا نگارش صحیح کلمات هم لازم است. من به شخصه به نکات دستوری و نحوه‌ی نگارش و املائی کلمات دقت می کنم. به صورت ده انگشتی و با سرعت قابل قبولی تایپ می کنم.

2941 – سجاد جلالی متخصص تایپ فوری از مرکز تایپ آوا
شناخت کامل از برنامه word رادارم . سرعت تایپ بالایی دارم . در زمینه تایپ فعالیت بالایی داشتم و دارم . مدرک کار با ورد را دارم . همیشه اماده ی انجام پروژه هستم . می توانم10 پروژه را در 1 ساعت انجام دهم . درزمینه تایپ جزوه نیز فعالت دارم . تا جایی که می توانستم گفتم . ممنون

2954 – زهرا مداح متخصص تایپ فوری از مرکز تایپ آوا
دانشجوی ترم آخر مدیریت دانشگاه تهران هستم و همواره در کنار تحصیل مشغول انجام پروژه های تایپ، پاورپوینت و اکسل به صورت حضوری در خیابان انقلاب تهران بوده ام. همچنین طی ماه های اخیر سابقه ی انجام دورکاری تایپ از طریق آگهی در برنامه هایی نظیرشیپور و نیز سایت تایپیران را دارم. به دلیل وجود شرایط کرونایی و لزوم ماندن هرچه بیشتر در خانه ، در بیشتر ساعات شبانه روز میتوانم آنلاین و در خدمت سایت شما باشم. با تشکر

2955 – زهرا عبدالهی متخصص تایپ فوری از مرکز تایپ آوا
من دانشجوی ترم آخر کاردانی رشته نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه فنی و حرفه ای دختران ولیعصر تهران هستم و با تمام برنامه های word,powerpoint,excel,visual studio,.آشنایی کامل را دارم .برای دوره کارآموزی من در شرکت نوژان ارتباط تهران فعالیت داشتم که در آنجا کار من تهیه نرم افزار اتوماسیون اداری بود و کارهای تایپی را هم انجام میدادم.

2965 – طناز عزیززاده متخصص تایپ فوری از گرمسار
ﺗﺎﯾﭙﺮ ﻫﺴﺘﻢ و ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﺗﺎﯾﭗ ﻣﺘﻮن ﺑﻪ زﺑﺎن ﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻓﺮﻣﻮل ﻫﺎی ﻓﯿﺰﯾﮏ و رﯾﺎﺿﯽ را دارم . ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ دارای ﺗﺠﺮﺑﻪ در ﺗﺎﯾﭗ ﻣﻘﺎﻻت و ﭘﻮﺳﺘﺮ ﻫﺎی ﻣﺴﺎﺑﻘﺎت ﻋﻠﻤﯽ و ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ ﻫﺴﺘﻢ.
در صورت تمایل به همکاری میتوانم نمونه کار های تایپ خودم را براتون ارسال کنم.
همچنین وقت بسیار ازادی برای انجام کار تایپ دارم. من در کار تایپ مقالات علمی و اماده سازی پوستر انها به دو زبان انگلیسی و فارسی فعالیت داشتم . در صورت همکاری میتوانم تایپ نهایی را به دو صورت ورد و پی دی اف به مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت ارائه دهم .