3057 – مهناز طالبی متخصص تایپ آنلاین از آمل
اینجانب مهناز طالبی، مدرک:کارشناسی ارشد زبان و ادبیات پارسی از دانشگاه تهران هستم،سابقه تایپ،ویراستاری هر متنی عمومی و تخصصی رشته علوم انسانی،تولید محتوای علمی،آموزشی،فرهنگی و اجتماعی در فضای مجازی،تبدیل فایل صوتی به متن و برعکس،تولید کتاب صوتی و.را طبق تعرفه اتحادیه و در کم ترین زمان ممکن انجام می دهم.

3058 – عاطفه شهیدی متخصص تایپ پایان نامه از لارستان
تایپ یا تایپ کردن به عمل نوشتنی که به وسیله انگشتان دست و صفحه کلید یا هر نوع ماشین تحریری صورت میگیرد. تایپ اهمیت زیادی در زندگی امروزه ما دارد چرا که بیشتر کارها به وسیله تایپ کردن صورت می گیرد. یک تایپیست حرفه‌ای موقع تایپ کردن، با چشمانش دنبال دکمه‌ها نمی‌گردد و نگاهش به مانیتور است نه به صفحه کلید! تایپ ده‌انگشتی، علاوه بر تأثیر انکارناپذیری که روی افزایش سرعت تایپ دارد، باعث می‌شود شما از نگاه به صفحه‌کلید بی‌نیاز شوید و این مسأله به شدت تمرکز شما را حین نگارش و تایپ بالا می‌برد. 

3059 – رخساره دانشور متخصص تایپ پایان نامه از گیلان، لنگرود
کار تایپ را در پروژه‌های دانشگاهم انجام داده‌ام. با یک شرکت کارآفرینی تایپ نیز همکاری دارم. برای انجام کار تایپ بیشتر برای شما رزومه می‌فرستم. تایپ عمومی، پزشکی و علوم پایه را می‌توانم انجام دهم. تا قبل از این تایپ را برای دوستان و اقوام انجام می‌داده‌ام. علاقه‌ی زیادی به کار در حوزه علمی و پزشکی دارم و اطلاعات و آگاهی کافی در زمینه پزشکی و کلاً علوم دارم.

3061 – سارا ملک پور متخصص تایپ فوری از تهران
تایپ فارسی و انگلیسی. تنظیمات صفحه ورد. تنظیمات حاشه صفحه ورد.اعمال تغییرات بر روی متون مانند رنگ و سایز و نوع فونت و تمامی تغییرات دیگر.چپ چین و راست چین و وسط چین کردن متن. Justifyکردن متن. خط کشیدن زیر متن.
بولد کردم و ایتالیک کردن متن.
تایپ فرمول در ورد.
استفاده از انواع سیمبل در متن.
قرار دادن و رسم انواع shape ها در صفحه.
رسم جداول و کار با جداول در ورد.
اعمال انواع تنظیمات بر روی جداول.
ایجاد سطر و ستون و حذف سطر و ستون در جداول.
حذف جدول
تغییر سلول های جدول مانند تغییر رنگ و
مرج کردن سلول ها.
درج علائم نگارشی. و.

3062 – علی موسوی متخصص تایپ پایان نامه از تهران
به طور حرفه ای 5 سال سابقه کار در زمینه تایپ دارم. حدودا 3 در کار مقاله نویسی و پایان نامه نویسی نیز هستم. با برنامه ورد و امکانات آن نیز آشنایی کامل دارم. سرعت تایپ بالا و البته با دقت فراوان، توانایی تحلیل جملات و خلاصه نمودن آن و یا تفسیر آن