3070 – فاطمه مغانلو متخصص تایپ فوری از تهران
خسته نباشید من خیلی تایپم سریع هست و میخوام کار کنم تایپ کنم و درآمد داشته باشم درمنزل خیلی ممنون میشم که استخدام کنید
خیلی نیاز دارم به این کار. مطمئن باشید همکاری خیلی خوبی میکنم باهاتون کاروسریع بموقع انجام میدم.هر متنی باشه به زبان فارسی تایپ میکنم سریع پاسخ بدید تا بدونم.


3071 – ستاره اسمانی متخصص تایپ پایان نامه از اصفهان
اینجانب با محیط ورد به طور کامل آشنایی کامل دارم و هر یک پاراگراف را در ۳ دقیقه تایپ می کنم . به جز تایپ پایان نامه در
مورد تایپ های دیگرتون هم تخصص دارم
و قبلا کار دانشجویی زیاد انجام دادم .
تایپ جدول دار هم می توانم انجام دهم .تایپ فرمول دار تا حدودی و تایپ انگلیسی هم انجام می دهم . تایپ آنلاین و تایپ فوری هم همینطور . خوشحال میشم باهاتون همکاری کنم .

3072 – محمد مهدی نادی متخصص تایپ فوری از تهران
لیسانس روزنامه نگاری هستم و شناخت نسبی از ورد دارم و مدتی در یک شرکت اقتصادی کار تایپ نیز انجام داده ام. سرعت تایپ بنده متوسط است. توانایی تایپ به زبان های فارسی و انگلیسی را دارم.

3073 – سمیه اصغری متخصص تایپ فوری از آذربایجان شرقی .هادیشهر
تایپ با چت فرق میکنه، در تایپ فونت ها و علایم نگارشی، فاصله گذاری و . بر اساس استاندار و اصول نگارش انجام میگیرد.
غلط املایی باید در آن رعایت بشه.
استفاده از صفحه‌کلید در بسیاری زمینه‌های زندگی امروزی اهمیت دارد. بنابراین هر چه سریعتر و با دقت بیشتری تایپ کنید موفقتر خواهید بود.
اول از همه از شرایط مناسب محل کارتان اطمینان حاصل کنید. شرایط بد حتی می‌تواند باعث جراحت شود: نزدیکی بیش از حد به صفحه‌نمایش باعث فشار به چشم می‌شود، مبلمان نامناسب که به درستی تنظیم نشده‌است منجر به درد پشت و شانه می‌شود و میزی که به درستی درجای خود قرار نگیرد در آرنج و مچ ایجاد درد می‌کند. استفاده مداوم از موس و صفحه کلید هم موجب جراحتهای مزمن می‌شود

3083 – اکبر صبوری متخصص تایپ آنلاین از فومن
چون فارغ التحصیل یکی از رشته های علوم انسانی هستم کار تایپ پایان نامه ام را خودم به تنهایی انجام داده و به پایان رساندم البته نیاز به ویرایش براساس مقررات دانشگاه داشت که مشکل آن را هم حل کردم . دلیل انتخاب تایپ آنلاین برای این بود که مجبور شدم آن را انتخاب کنم . می توانم بصورت آزاد و بیشتر عصر در زمینه تایپ کار کنم .