3136 – داودیان متخصص تایپ پایان نامه از اصفهان
مسلط به نرم افزارهای مایکروسافت ورد ، اکسل و پاورپوینت هستم. توانایی همکاری در همه ی دپارتمان ها به جز تایپ فوری را دارم. تا کنون به عنوان تایپیست کار نکردم ولی رشته ی دانشگاهی من نرم افزار بوده است و تسلط کامل به کار با نرم افزار ها دارم.
به نظرم 300 کلمه برای نوشتن رزومه بسیار زیاد است. و من دیگه حرفی ندارم برای گفتن!

3137 – نازنین زارع متخصص تایپ آنلاین از شیراز
باسلام
اینجانب متولد۱۳۷۱/۶/۱۰ در زمینه های کامپیوتری و اداری و حسابداری در اموزشگاه کنکور حدود ۵ سال کار کردم و اشنایی با تایپ کردن دارم و همچنین در شرکت فانون بعنوان حسابدار فعالیت داشتم
اشنا با کامپیوتر و امور اداری و دفتری هستم
اشنا به برنامه های افیس با کامپیوتر هستم
اشنا به حسابداری هلو
اشنایی با برنامه ی درمانگاهی و مطب پزشک
و توانایی همکاری با شما رو دارم


3138 – نیلوفر صدر متخصص تایپ پایان نامه از تهران
در تایپ فارسی در حد روان و خوب هستم و به عنوان دورکاری مایل به انجام کار در منزل هستم. تایپ انگلیسی هم در حد متوسط است. تمامی مسائل مربوط به word را می دانم و اکسل هم در حد فرمول بندی یا مسائل پایان نامه را در حد متوسط کار کرده ام. برای جند سایت تایپ هم دو کار تایپ تحویل یک روزه انجام داده ام و هزینه اش را دریافت کردم. اما چون به عنوان دورکاری مدنظرم هست زمان تحویل برام خیلی مهمه که فرصت کافی را برای تحویل کار به من بدهید.
علاوه بر پایان نامه مقاله یا تایپ فوری را هم انجام می دهم.
با سپاس از همراهی شما


3139 – سارا حق پرست متخصص تایپ آنلاین از تهران
تقریبا هرچی ک لازمه از علائم نگراشی و. تخصص و رزومه خاصی ندارم اما چندین پروژه برای تایپ انجام دادم. و کار با ورد تا حدودی نیمه پیشترفته میتونم انجام بدم و درحال یادگیری کاملش هستم و برای بهتر شدن ب تایپ کردن بیشتر نیاز دارم، ولی به دلیل اینکه خودمم دانشجو هستم برای تایپ به زمان متوسطی نیاز دارم برای انجام آن.

3140 – فاطمه تمیمی متخصص تایپ پایان نامه از اصفهان
تایپ ده انگشتی و اینکه باید موارد نگارشی تایپ رعایت شود و سرعت تایپ و دقت بالا باشد وبه برنامه ی ورد وآفیس تسلط داشته باشیم پاراگراف بندی درست و رعایت موارد نگارشی فاصله و نیم فاصله و سایر موارد جزو مهم ترین اصول تایپ می باشند از طرفی نباید در تایپ فقط سرعت مهم باشد زیرا ابتدا باید دقت خود را بالا ببریم تا در تایپ کلمات دچار اشتباه نشویم سپس سرعت بالا باشد
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]