3141 – سبحان بلانیان متخصص تایپ آنلاین از اصفهان
با سلام و احترام خدمت مدیران آوا
اینجانب سبحان بلانیان قصد دارم تا با مجموعه ی حرفه ای شما همکاری کنم.

نزدیک به دو قرن از فناروی تایپ با فراز و نشیبی های زیادی میگذرد.
اولین دستگاه تایپ در سال 1870 طراحی و ساخته شد که از فناری تایپ کور بهره میبرد و تمامیه صفحات برعکس به چاپ میرسیدند.
بنده به نرم افزار های چون ورد،پاورپوینت و فوتشاپ مسلط هستم.
بنده سابقه ی کار کردن در رسانه ی فوتسال ایران را دارم و در این سابقه کوتاه مدت توانستم پوستر دیدار های فینال لیگ برتر فوتسال را در مرحله ی رفت و برگشت و یک پوستر هم برای باشگاه فوتسال بنفیکا طراحی کنم.
همچنین سابقه طراحی اسلایدشو و قاب برای سایت و پیج های اینستاگرام در کارنامه ام دارم.

3143 – محمدحسین غلامی متخصص تایپ پایان نامه از کرمانشاه
تایپ پایان نامه .تایپ ده انگشتی .تایپ کردن برای کسانی که سر کارشان با کامپیوتر هست یک مهارت ضروری است یکی دیگر از نکات تایپ این است که بتوانیم خطا های خود را ویرایش کنیم.

روش تایپ 10 انگشتی یک روش کاملاً ثابت شده برای استفاده کارآمد از صفحه کلید رایانه شماست. با برخی از تمرین ها و قرار دادن صحیح انگشت ها می توانید بدون نگاه کردن به صفحه کلید تایپ کنید. با تمرین مستمر، می توانید میزان خطای خود را به میزان قابل توجهی کاهش داده و سرعت تایپ خود را همزمان افزایش دهید.

3144 – محمد بابوکوهستانی متخصص تایپ فوری از چالوس
من محمد بابوکوهستانی فارق التحصیل رشته ی معماری متولد ۱۳۷۵از شهرستان چالوس .باتوجه به نیاز هایی که در زمینه مقالات برای کار دانش آموزی داشتم با آموزش های تخصصی نرم افزار ICDLآشنایی پیدا کردم و آموزش ها رو تکمیل یاد گرفتم و تمام پروژهای مدرسه و دانشگاه رو خودم انجام دادم.کار تایپ یکی از نیازهای جامعه امروزی با توجه الکترونیکی شدن کارها از جمله‌ نوبت دهی در مطب ها و بیمارستان ها و یکی از مهمترین نیازها ی دانشجویان و دانش آموزان برای کارهای تحقیقاتی از مقالات علمی و پایان نامه ها میباشد.

3145 – رحیم شعبانی متخصص تایپ فوری از کرج
من دوره ACDL رو گذرانده ام و در زمینه های تایپ فارسی ، استفاده از فرمول نویسی ، کادربندی متن ، استفاده از فونت ها ، استایل های نوشتن ، استفاده از hedar و fodar ، ساخت جدول ، انواع نمودارها ، اضافه کردن عکس به متن در ورد کار کردم یک لپ تاپ دارم و تمایل دارم در زمینه تایپ به صورت دور کاری فعالیت کنم من علاقه زیادی به کار تایپ و دور کاری دارم


3146 – آمنه خموشی متخصص تایپ فوری از تهران
مسلط در امور تایپ ، فورمول نویسی ، درج جدول ، صفحه بندی و جدول بندی دارای ده سال سابقه کاری در زمینه انتشارات و ویرایش
مسلط به نرم افزار ورد و اکسل دارای در حال حاضر در کنار شغلم در حال گذراندن دوره های حساب داری جامع هستم و برای افزایش درآمد جویای کار غیر حضوری می باشم.