3152 – محمدجعفری متخصص تایپ فوری از مشهد
خیلی حرفه ایم می تونم در زمان کم تایپ شما را تحویل دم تایپتان را به مابسپارید

3153 – زینب اسکندری متخصص تایپ فوری از شیراز
ویراستاری کردن متن ، ویرایش کردن متن ، پاراگراف بندی کردن متن، تایپ ده انگشتی و سریع متن، وضوح کلمات انگلیسی در متن ، جملات بندی کردن متن ، رعایت علائم نگارشی در متن ، ویراستاری کردن متن ، ویرایش کردن متن ، پاراگراف بندی کردن متن، تایپ ده انگشتی و سریع متن، وضوح کلمات انگلیسی در متن ، جملات بندی کردن متن ، رعایت علائم نگارشی در متن ،ویراستاری کردن متن ، ویرایش کردن متن ، پاراگراف بندی کردن متن، تایپ ده انگشتی و سریع متن، وضوح کلمات انگلیسی در متن ، جملات بندی کردن متن ، رعایت علائم نگارشی در متن

3154 – شیدا شکوهی متخصص تایپ پایان نامه از کرج-شهرستان نظراباد
باسلام
اینجانب شیدا شکوهی متولد سال ۱۳۷۴ هستم. درسال ۱۳۹۵ مدرک کارشناسی نرم افزار را از دانشگاه بیرجند اخذ نمودم. بنده در دوران تحصیل و پس از آن تایپ انواع فایلهای پی دی اف، صفحه آرایی، کار با جدول و پایان نامه و سایر فایلها را بغیر از فرمول نویسی پیچیده انجام دادم.
کار با اکسل را بطور محدود انجام دادم و در درج نوشته های انگلیسی هم مهارت دارم.
امیدوارم بتونم با شما دوست گرامی در زمینه تایپ همکاری کنم.
باتشکر

3155 – محمدرضا محرابی متخصص تایپ پایان نامه از گلپایگان
سلام
اینجانب در نوشتن انواع مقالات و تحقیق‌ها از مبتدی تا حرفه ای تسلط دارم و به زبان‌های فارسی انگلیسی و عربی با اعراب و حرکات‌ آن‌‌ها چندین مورد تایپ داشتم .
رسم شکل ، نمودار ، جدول را تا حدود زیادی بلدم و تمام سعی خودم را می‌کنم تا نکات نگارشی و املایی را به نحو احسنت رعایت کنم . به عنوان نمونه در نوشتن یک فایل صوتی باید دقیقا همان چیز‌های را که شنیده می‌شود نوشت و یا در نوشتن مقالات علمی باید از مقدمه ، چکیده ، موضوعات اصلی ، نتیجه ، منابع ، کلمات کلیدی ، به کار بردن نمودار‌ها و شکل‌های قابل قبول ، موضوع کوتاه و گیرا و . به طور کامل و زیبا و آگاهانه و منظم استفاده‌کرد .
در کل به طور کامل از قواعد مقاله‌نویسی آگاهی کامل دارم و تمام سعی خودم را می‌کنم بدون نقص کارم را انجام‌دهم.
قواعد فاصله‌گذاری در تایپ به زیبا شدن و درک بهترِ خوانندگان کمک زیادی می‌کند مانند کلمه می‌کند که با یک نیم‌فاصله بین می و کند به‌جای فاصله هم زیبا‌تر می‌شود و هم خوانا‌تر .
از دیگر مواردی که باید رعایت شود پاراگراف‌بندی نوشته است که با توجه به تمام شدن هر بحث و قسمت از نوشته که بعد از آن به موضوعی دیگر اشاره می‌کند با یک اینتر به پاراگراف بعدی می‌رویم .
در تایپ ده انگشتی بایست دو انگشت ِسبابه خود را روی حروف ب و ت قرار‌دهیم طوری که دستانمان به تمام صفحه کیبورد بدون تکان دادنشان دسترسی داشته باشد .
به طور جامعه روزانه درحال افزایش دانش خود در زمینه‌های متفاوت هستم و اطلاعات دیگه‌ای هم وجود دارد که فکر می‌کنم تا همین‌جا برایِ تایپ کفایت‌کند .
رشته تخصصی من فناوری اطلاعات هست و در اکثر زمینه‌های کامپیوتری از مبتدی تا حرفه‌ای کار کردم و درحال پیشرفت خودم هستم .
امیدوارم مورد قبولتان واقع شود .
سلامت باشید
محمدرضا محرابی

3156 – زینب هادی پور متخصص تایپ پایان نامه از مشهد
باسلام و عرض ادب
تایپ کردن مهارت است و با تمرین و تکرار می توان این مهارت را کسب نمود. حدود 10 سال است کار تایپ پایان نامه و کلا تایپ انگلیسی و فارسی را انجام می دهم نه بطور مستمر ولی جزء کارهایم بوده است. تایپ در محیط های word و Power point و excel و وبسایت. علاوه بر توانمندی در حوزه تایپ، در ایجاد اسلایدهای پاورپوینت و همچنین طراحی با فوتوشاپ هم مهارت کامل دارم. و در دپارتمان همکاری برای تایپ فوری، تایپ پایان نامه، تایپ آنلاین و اکسل آماده به همکاری می باشم. متشکرم، پیروز و موفق باشید.