3202 – زهرا کوچک نژاد متخصص تایپ آنلاین از رشت
با سلام. با تسلط کامل به ورد و همچنین سابقه ی ویرایش ادبی و نگارشی و سرعت بالا در تایپ امیدوارم بتوانم با تیم شما همکاری داشته باشم.
با تسلط به زبان های انگلیسی و فرانسه توانایی تایپ بی غلط املایی در این دو زبان نیز دارم.
بنده در حیطه ی ترجمه نیز فعالیت های موفقی داشته و دارم.
در ارسال فایل ها در زمان مقرر خوش قول هستم و نظم از اولویت های حیطه ی کاری من است.

3203 – مجتبی فرشته پور متخصص تایپ فوری از مشهد
مجتبی فرشته پور هستم از شهر مشهد و در رشته علوم تربیتی تحصیل می کنم و 20 سالم هست . یک سال رزومه کاری در کافینت و تایپ دارم . در تایپ مقاله و سوالات امتحانی و داستان های کوتاه و پایان نامه تخصص دارم . ولی فقط تایپ فارسی بلدم و از تایپ انگلیسی و ریاضی معذورم . در کار خود کمی مهارت دارم و لپ تاپ و همچنین موبایل دارم .

3204 – زهرا زعفرانی متخصص تایپ آنلاین از قم
همکاری با ایران تایپیست و تایپ ایران دارم. تا به حال چندین مقاله و پایان نامه تایپ کرده ام. آشنایی کامل با word و power point دارم. سرعت تایپم خوب است. رسم شکل و نمودار و جدول را بلدم.
توانایی تایپ فوری، پایان نامه و مقاله و ویراستاری فنی متن هم دارم. فایل های صوتی را می توانم پیاده کنم. در طول روز تقریبا وقتم آزاد است.

3206 – زهرا بهشتی متخصص تایپ پایان نامه از اصفهان
دارای سابقه در تایپ انواع پایان نامه تبدیل فرمت تایپ به فرمت پایان نامه دانشگاهی با رعایت استایل ها هدینگها فهرست خودکار
فرمول نویسی جدول کشی ایجاد پاورقی و سربرگ و انجام طراحی های مورد نیاز با انواع شیپ ها و استفاده از کلیه امکانات وورد. ایجاد پاکت نامه یا فرم تمپلیت و .

3207 – مجتبی بیات متخصص تایپ فوری از نیشابور
به تمام اصول تایپ آشنایی دارم
ودراین زمینه بارها تایپ انجام
وکلاس های سطح پیشرفته تایپ رادرمراکز عالی هم گزرانده ام.
ودرسرعت تایپ بسیار سریع هستم
به طوری که درکمترین زمان ممکن
تایپ هایی حدودا سی صفحه ای درکمتر از یک ساعت توانسته ام انجام دهم ومسلط برتایپ ده انگشتی هستم. وحتی دربرخی مکان ها مرا به عنوان تایپیست معرفی می کنند تاآموزش های لازم برای دیگران رابدهم ودربرخی از نقاط شهر برای تایپ مرا دعوت به همکاری کرده اند
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]