3256 – عباسی متخصص تایپ فوری از سمنان
با سلام و احترام
بنده دوره کار با نرم افزار word را زیر نظر آموزش فنی و حرفه ای کشور گذرانده و میتوانم با سرعت نسبتاً مناسبی مطالب فارسی را تایپ کرده و علائم نگارشی را د رانها رعایت کنم.
همچنین قادر هستم جداول را در محیط این نرم افزار ایجاد کرده و مطالبی همچون سوالات امتحانی را تایپ کنم.
در زمینه تایپ از روی پی دی اف و دست خط افراد می توانم در این زمینه همکاری داشته باشم

3257 – رقیه جماعتی نگهدهر متخصص تایپ پایان نامه از قم
تایپ ده انگشتی یک مهارتی است که با کامپیوتر و یا لپ تاب توسط شخصی کلمات و جملات فارسی و انگلیسی و یا حتی فرمول های ریاضی تایپ میشود.
تایپ در برنامه خاصی به نام ورد انجام می شود که در برنامه ورد علاوه بر تایپ حروف امکان درج جداول و نمودارها و شکل هایی که مربوط به متن پروژه است می باشد.
سرعت تایپ توسط تایپیست ها متفاوت است گاهی سریع و با دقت هر چه تمام انجام می شود و گاهی آروم که سرعت تایپ افراد بستگی به مقدار مهارت داشتن تایپیست ها در تایپ را دارد.

3258 – یاسر کرباسی متخصص تایپ فوری از کرمان
دقت نمایید اطلاع از رزومه و توانایی های شما در تایپ، تاثیر زیادی در انتخاب ما دارد، بنابراین شناخت خود از امکانات ورد و تمامی تخصصها و سابقه های خود در زمینه تایپ را کاملا شرح دهید. عدم رعایت نکات املایی یا نگارشی منجر به رد شدن درخواست شما می گردد دقت نمایید اطلاع از رزومه و توانایی های شما در تایپ، تاثیر زیادی در انتخاب ما دارد، بنابراین شناخت خود از امکانات ورد و تمامی تخصصها و سابقه های خود در زمینه تایپ را کاملا شرح دهید. عدم رعایت نکات املایی یا نگارشی منجر به رد شدن درخواست شما می گردد

3259 – فاطمه دهقان متخصص تایپ فوری از شیراز
به نام خدا سلام من هنوز درحد مبتدی هستم وتجربه ی زیادی دراین زمینه ندارم اما یکباریک کتاب صوتی راتایپ کردم اما متاسفانه کارفرما کلاهبردار ازآب درآمد ولی درکل اصول پایه ی تایپ کردن رابلدم وبه امید خدا می توانم تایپ را با برنامه ی ورد یاسندنگار انجام بدهم امیدوارم که من را استخدام کنید وخداوند به کسب وکارتان برکت روزافزون عطا کند

3260 – آرزو موکل متخصص اکسل از تهران
تمایل به همکاری در تمام زمینه های ساخت پاورپوینت– تایپ- ترجمه – ویراستاری- کارکامپیوتری از جمله اکسل هستم
تخصص در زمینه تایپ ده انگشتی سریع دارم
دارای مدرک icdl 1 ,2 و تسلط بر ویراستاری
سرعت عمل در کار دارم
دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه معتبر با معدل 18.5
به صورت تمام وقت قادر به همکاری با شما در تمام زمینه ها هستم.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]