3313 – زهراراستی متخصص تایپ پایان نامه از بوشهر
سلام ودرود
بنده با قسمت های مختلف ورد از جمله فونت ها ورنگ ها ی مختلف، رسم جدول، شکل، گذاشتن بک گراند با طرح های مختلف، نوشتن فرمول های مختلف ریاضی،حاشیه گذاری برای صفحات ودرکل با قسمت های مختلف مورد نیاز برای فراهم کردن جزوه ای منظم وکامل آشناهستم
همین طور با نرم افزار پاور پوینت وکار باآن آشنا هستم
ودر زبان انگلیسی هم به اندازه ای قوی هستم که بعید است مشکلی در مطالعه وتایپ آن برایم پیش بیاید که نه تنها در این زمینه در هر زمینه ای که نیاز به راهنمایی داشته باشم از اطرافیانم میپرسم واجازه نمیدهم خللی در کارم وجود داشته باشد
واینکه دانشجو هستم و به شدت نیاز وانگیزه برای کار دارم و همه تلاشم را برای ارائه ی به شکل احسنت پروژه هایی که به من واگذار می شود انجام می دهم

3314 – شيرين لاميان متخصص تایپ پایان نامه از تهران
تايپ سريع فارسي و ساير مشتقات با سرعت بالا – تايپ انگليسي بنده ضعيف است
بنده چون كارمند هستم فقط پنجشنبه و جمعه را مي توانم وقت بگذارم و در طول هفته برايم با توجه به اشتغال تمام وقت غير ممكن است.
تايپ سريع فارسي فرمول نويسي و ريزه كاري ها را به دليل اينكه در حرفه خود به آن نياز دارم وارد هستم بنده يك درخواست ديگر هم پر كردم كه آنجابه آن اشاره دقيقتري در خصوص تايپ پايان نامه داشته ام با تشكر از شما (سرعت تايپ فارسي بنده در حد يك تايپيست حرفه اي است)

3315 – هما ( حمیده ) عزیزی متخصص تایپ پایان نامه از تبریز
عزیزی هستم مدت ۶ساله در زمینه «تایپ» مشغول به کار هستم البته بیشتر به صورت دورکاری. با محیط word آشنایی کامل دارم و متون انگلیسی، عربی، فارسی البته چه متن ساده چه به صورت سوالات چهارگزینه‌ای، نمایشنمامه‌نویسی، از روی دستنوشته و pdf و عکس و… تایپ کرده و انجام داده‌ام.
علاوه بر تایپ پروژه‌ای یا به صورت پایان نامه تایپ فوری و تایپ آنلاین هم در فعالیتهایم بوده و سر موقع انجام داده و ارسال نموده ام.

3316 – مرتضی زینالی متخصص تایپ فوری از تهران
تقریبا ۹۰ درصد مسلط به تایپ
انجام چند تا پروژه دانشگاهی
از جمله پروژه های فنی و مهندسی دانشگاه های تبریز و صنعتی ارومیه
و پروژه های پایان نامه دانشگاه تهران
و همچنین تایپ فایل های صوتی و پی دی اف را انجام میدم .

( توضیحات اضافه دیگه ندارم فقط اینکه پروژه ها و کار های شما رو میتونم از پسش در بیام و تحویلتون بدم در سریع ترین زمان )


3317 – فاطمه حجتی وفا متخصص تایپ پایان نامه از تهران
توانایی تایپ سریع را دارم، با تمامی قابلیت های ورد نیز آشنایی کامل دارم. نکات ریز ورد را میدانم و میتوانم جدول بکشم، یا فارست محتوا یا جدول بگذارم و یا نمودار بکشم، پاورقی بگذارم و چند اسل است که کار با ورد را شروع کرده ام.
با تمامی تب های ورد آشنایی کامل دارم و تنظیمات مربوطه به ویرایش متن را نیز میدانم. و یا میتوانم حاشیه و شماره صفحه برای صفحات بگذارم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]