3340 – محسن ع متخصص تایپ پایان نامه از قزوین
سلام بنده تازه دیپلم گرفته هستم

متن انگلیسی و فارسی را سریع تحویل میدهم
با جدول ها کار نمیکنم
پایان نامه ها و متن های طولانی و سنگین را با سرعت بالا آماده میکنم
هم در قالب ورد و هم در قالب پی دی اف میتوانم فایل هارو انجام دهم
با جدول و فرمول کار نمیکنم چون هم سخت هستن و هم زمان بر هستن اما مقاله و که فقط متن هستن رو میتونم سریع آماده ی تحویل کنم
با تشکر

3341 – نسیم علیمردانی متخصص تایپ پایان نامه از مشهد
اشنایی کامل با ورد و پاورپوینت دارم
تایپ فرمول نویسی و گذاشتن عکس بین متن و طراحی صفحات متناسب با موضوع ، سرعت بالا در تایپ ، آشنا با اصول مقاله نویسی و رعایت کامل آنها، آشنایی کامل با امکانات پاورپوینت و جلوه های ویژه آن، طراحی صفحات، چند نمونه دفترچه گزارش پایان نامه دانشگاهی انجام دادم و نامه های اداری.

3342 – فاطمه تاری متخصص تایپ پایان نامه از تهران
سلام . من تایپ ده انگشتی رو بلدم و رسم شکل و نمودار و هم میتوانم انجام دهم .با محیط ورد هم آشنایی و تسلط لازم رو دارم اما برای کار با سایر برنامه ها نیاز به تمرین بیشتری هست . در گذشته سابقه تایپ پایان نامه و متن های کوتاه فوری هم داشتم . برای پروژه های تایپ مشکلی با تایپ از روی فایل صوتی ، فیلم و پی دی اف و عکس ندارم اما تریجحا امکان چک کردن برای لغاتی که ناخوانا یا واضح نیستند باشه بهتره .

3343 – شراره سلیمانی متخصص اکسل از سقز
تایپ امروز یکی پر کاربرد ترین مواردی هست که تمامی مردم از ان استفاده میکند متن ها، ايميل ها، چت ها و تاپيك هاي طولاني را با سرعت بيشتري میشه نوشت. تایپ ده انگشتی سرعت عمل مارو بیشتر می‌کنه؛ بنده لیسانس کامپیوتر هستم این آوانتاژی برای من در مورد این کار میشه و در خدمات کامپیوتری کار کردم و توانایی کار کردن با اکسل پاور پوینت و ورد افیس و برنامه های مشابه ان با رسم نمودار ها و هستم خوشحال میشم که بتونم کاری از دستم بر بیاد و با شما همکاری کنم

3344 – محسن قاسمی خضرآبادی متخصص تایپ فوری از ابرکوه یزد
با سلام و احترام؛ وقت بخیر
با نرم افزار ورد برای کارهای سمینار، پایان نامه، ساخت بروشر و. زیاد کار کرده ام. کار با پاورپوینت و ورد را تا حد زیادی می دانم. نحوه نوشتن و تایپ، حروف چینی، نگارش، خط کشی، جدول بندی، تحلیل، فهرست بندی و. را انجام داده ام. تبدیل برنامه های آفیس مانند تبدیل پاورپوینت یا ورد به پی دی اف را بخوبی انجام می دهم.
سپاس از شما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]