3356 – مهسا فلاح متخصص تایپ فوری از مازندران
تسلط کامل به تایپ و سرعت بالا ، دارای مدرک icdl ، ویراستاری و صفحه آرائی 50 عنوان کتاب درسی و دانشگاهی در word , indesign . کتاب های مرجع آزمون های شاخه کاردانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کل کشور. سابقه 10 سال کار در انتشارات و انجام امور اداری در موسسه و آموزشگاه. انجام کار تایپ در کمترین زمان ممکن انجام می دهم.

3357 – فاطمه شریفی متخصص تایپ پایان نامه از اصفهان
من به برنامه ورد و تایپ ده انگشتی کاملاً تسلط دارم.
از جمله کارهایی که من در ورد سابقه انجامشان را دارم عبارتند از: تایپ ساده (فارسی و انگلیسی)، فرمول نویسی (ساده و پیشرفته)، رسم جدول، کادربندی متن، رسم نمودارهای آماری و ریاضی هم از طریق جای‌گذاری اطلاعات در خود برنامه ورد و هم استفاده از اطلاعات جای‌گذاری شده در اکسل، استفاده از شکل ها، واکنش نویسی، ایجاد hyperlink، جایگذاری تصویر، تنظیم فاصله خطوط و.

3358 – امیرمحمد قربان نژاد متخصص تایپ آنلاین از ساری
در دانشگاه در بخش فتوکپی مسئول تایپ بودم و با تعطیل شدن دانشگاه ها هم اکنون در یک شرکت خصوصی مشغول کارم که مسئول کار های تایپ و وارد کردن مبالغ و شماره حساب ها در اکسل هستم و به علت این که شرایط مالی زیاد خوبی ندارم دنبال کار تایپ به صورت غیر حضوری هم هستم


3359 – سمیه متخصص تایپ فوری از شهریار
اصول تایپ قوانین و نکات تایپری ، فاصله گذاری در تایپ ، ایجاد فهرست ، پاورقی ، گذاشتن کادر در صفحات و ایجاد جدول در محیط ورد ، تایپ ده انگشتی ، تایپ سریع و تکنیک صحیح انگشت گذاری ، املای صحیح کلمات ، فاصله ی علائم با کلمات ، نقطه پس از علائم و همچنین تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی و بالعکس
و اما رزومه ی من
تایپ جزوه های تحصیلی برای دبیرستانی ها در محیط ورد با سیستم و همچنین تایپ داستان های کودکانه برای موسسه ی آموزشی و مهد کودک با گوشی اندروید است .


3360 – سایه داوودی متخصص تایپ فوری از تبریز
حدود یک سالی هست که زیر نظر یک موسسه تایپ یادگرفتم و براشون بیشتر از 50 فایل صوتی یک ساعته رو رایگان تایپ کردم. بعد از تحویل هر فایل هم اشتباهاتم رو گفتن و تصحیحش کردم. پس می‌تونم بگم تسلط خوبی دارم و در حال یادگیری تایپ ده انگشتی هستم برای افزایش سرعت.
علاوه بر اون درس های زیادی هم در زمینه ویرایش تخصصی یادگرفتم ولی در این مورد ادعایی ندارم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]