3746 – مریم جعفری متخصص تایپ فوری از تهران
در مورد تایپ همه چیز رو میدونم.
تایپ ده انگشتی، تایپ فرمول، تایپ جدول و . انجام میدم، سرعت تایپم هم در حد عالی هست. تمام کارهای مربوط به تایپ مثل ترازبندی صفحه، رعایت فونت و . رو هم آشنایی کامل دارم، البته بیشتر راغب به تایپ متون فارسی هستم.
قبلا در سایت ایران تایپیست فعالیت داشتم ولی بدلیل حقوق کم تمایلی به ادامه فعالیت نداشتم.
الان هم به دلیل نیاز مالی مجدد میخوام تایپ انجام بدم.

3747 – محمدامین سلطانی متخصص تایپ پایان نامه از فارس(قیروکارزین)
تایپ یعنی نوشتن تمام متون های فارسی و انگلیسی و . ، در آفیس(ورد،پاورپوینت و . .)با در نظر گرفتن تمام استاندارد های موجود یعنی،فونتb nazanin با اندازه فونت ۱۴ و شماره گذاری صفحات تایپ که بعضی مواقع قابل تغییر هستند. در برخی مواقع کسی که خواستار تایپ است به میل خود رنگ متون و اندازه ی آن را (با اجازه آن شخص) تغییر میدهد

3748 – سحر متخصص تایپ فوری از همدان
تایپ یا تایپ کردن به عمل نوشتنی که به وسیلهٔ انگشتان دست و صفحه‌کلید یا هرنوع ماشین‌تحریر صورت می‌پذیرد گفته می‌شود.به دلیل آن که امروزه اغلب اسناد و نوشتارها به صورت الکترونیکی است؛ تایپ اهمیت زیادی دارد چراکه تایپ مهم‌ترین وسیله در راستای نوشتن الکترونیکی می‌باشد و متداول‌ترین تایپ به وسیله صفحه‌کلید «QWERTY» صورت می‌پذیرد. از این رو تسلط بر این صفحه‌کلید اهمیت زیادی دارد که امروزه با یادگیری تایپ ده‌انگشتی این کار را انجام می‌دهند. با یادگیری تایپ ده‌انگشتی شما به راحتی و با سرعتی بیش از نوشتن با قلم می‌توانید بنویسید.

تایپ ده‌انگشتی
نوشتار اصلی: تایپ ده‌انگشتی
به تایپی که در آن هر کلید را تنها یک انگشت می‌فشارد و هر انگشت وظیفه فشردن چند کلید را دارد. تایپ ده‌انگشتی باید بدون نگاه کردن به صفحه‌کلید و رعایت قواعد آن صورت پذیرد.

سرعت تایپ خوب
یک سرعت تایپ خوب چقدر باید باشد ؟! تا حالا این سوال را از خود پرسیده اید؟ چگونه سرعت تایپ را محاسبه می کنند؟
یک تایپیست در تایپ کردن سرعتی چند برابر افراد عادی را دارد. سرعت تایپ شما باید چند کلمه در دقیقه باشد تا به یک تایپیست خوب تبدیل شوید! کاربران عادی و حرفه ای که با تایپ ده انگشتی آشنایی ندارند معمولا در بهترین حالت، توانایی تایپ کردن ۳۸ تا ۴۰ کلمه در دقیقه را دارند. سرعت تایپ خوب و ایده آل برای افراد عادی باید بیشتر از ۵۰ کلمه در دقیقه باشد اما برای افرادی که بصورت حرفه ای با کامپیوتر کار می کنند این عدد باید بالاتر شود بین ۶۵ تا ۷۵ کلمه در دقیقه !
اگر بیشتر از ۴۰ کلمه در دقیقه تایپ می کنید بازهم یک تایپیست خوب هستید. در نظر داشته باشید که باید بدون نگاه کردن به کیبورد بتوانید تایپ کنید و به این اعداد برسید.

3750 – غزاله ازاد متخصص تایپ آنلاین از تهران
در حد متوسط بلدم و تمایلم به همکاری برای تایپ ساده ساخت پاورپوینت انجام مقاله و تحقیق و خلاصه نویسی و تبدیل فایلهای صوتی و پی دی اف به ورد
تایپ فرمول و صفحه ارایی و انگلیسی انجام نمیدم تشکر
تایپ انلاین نمیدونم چی هست منتهی موارد مورد نظر منو نداشت مجبور به انتخابش شدم مدنظر من تایپ ساده هستش
ممنون میشم ک شما هم درمورد نحوه همکاریتون بفرمایین ک چطوری سفارش به ما میدین


3751 – زینب غفاری متخصص تایپ پایان نامه از فردوس
سریع تایپ میکنم.انجام دادن انواع فرمول های ریاضی.نکات تایپ پایان نامه و پروپوزال بر اساس استاندارد دانشگاهی.
تبدیل ویس و فیلم به تایپ
انجام انواع اشکال و نمودارها در ورد
رعایت فاصله و نیم فاصله.
کاربرد صحیح علائم نگارشی
فونت مناسب و اندازه مناسب آن
بولد کردن تیترها و نوشتن پاورقی ها
فهرست بندی و شماره گذاری صفحات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]