3804 – الهه گندمی متخصص تایپ فوری از مشهد
انجام تایپ صوتی و یا مقاله یا متن
من تایپ ام با گوشی خیلی سریع هست و همچنین با سیستم هم تایپ سریع دارم
و همچنین دانشجو هستم و وقت زیادی دارم برای این کار
ممنون میشم منو انتخاب کنید
فکر میکنم بتونم با تایپ یک درآمد ناچیزی برای خودم داشته باشم چون کاری هستش که از عهده خودم بر میاد و همچنین در زمینه ترجمه هم میتونم همکاری کنم اگه در این زمینه هم می‌پذیرد.

3807 – عارفه خسروی متخصص سفارش تایپ از مبارکه
تایپ من در حد خوب است و پروژه های سپرده شده به من را به موقع تحویل میدهم و هر ساعت از شبانه روز میتوانم کار کنم.شناخت کامل از ورد دارم اما هیچ گونه سابقه‌ی کار و یا رزومه در زمینه تایپ ندارم.تخصص و رشته من لیسانس گرافیک از اموزشکده فنی و حرفه ای دختران نجف اباد (سمیه)می باشد و مطمئن باشید کار را بدون غلط و سر وقت تحویل خواهم داد.

3808 – مهسا خانی متخصص سفارش تایپ از تهران
و پروژه های هم کلاسی هامو انجام میدم تجربه ی تایپ دارم یه مدت کار میکردم برای کافینت ولی محلش به من دور بود نتونستم ادامه بدم
ورد و پاورپینت و اکسل هم بلدم باهاشون کار کنم
دانشجوی مدیریت مالیم و تایپ به صورت نمودار و جدولی هم بلدم و تایم خالی برای انجام این کار زیاد دارم و علاقه مند به تایپ هستم و کلا کار با کامپیوتر را دوست دارم

4167 – زهرا محمودی اصل متخصص تایپ فایل صوتی از تبریز _ شهرستان میانه
تایپ اداری ، تایپ و ویراستاری پروپزال،پایان نامه،انواع مقالات ،انجام پروژه های پاورپوینت و ورد(دانشگاهی و مقاطع تحصیلات تکمیلی و دکتری) ، طراحی پنل های تبلیغاتی کارت های شغلی ، وکلیه بنرو پوسترها توسط فتوشاپ ، (انجام پروژه های شهرسازی و معماری توسط نرم افزارهای بروز اتوکد_تریدی مکس_ویری_لومیون و اسکچاپ)

4168 – حسین وهمن متخصص سفارش تایپ از اصفهان
سرعت و دقت بالا در تایپ. تعهد به کار پذیرفته شده و تحویل پروژه در زمان تعیین شده.
سوابق:تایپ یک پروژه کارشناسی ارشد.همکاری در تایپ یک کتاب مطالعاتی.تایپ چندین مقاله تحقیقاتی دانشجویان.ترجیحا تایپ از نوع بدون فرمول.
آشنایی خوب با نرم افزار word:ارجاع دادن،تنظیم یکسان فاصله بین خطوط.تنظیم ابتدا و انتها یکسان خطوط.
ایجاد حاشیه بر روی صفحات.استفاده از غلط یاب کلمات.ایجاد تصویر بر روی صفحات. ایجاد فرمت های طراحی گوناگون بر روی تصاویر.تغییر رنگ پشت زمینه کلمات بصورت دلخواه.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]