4256 – فهیمه عباسی متخصص تایپ فوری از تبریز
بنده دارای مدرک ICDl هستم. تسلط کامل بر نرم افزارهای مجموعه آفیس دارم. دارای مدرک معتبر زبان انگلیسی و آشنا با تایپ انگلیسی هستم. تایپ متن، جدول، فرمول و . را به هر دو زبان می‌توانم در اسرع وقت انجام دهم. آشنایی کامل با فرمت پایان نامه و رساله دارم و می توانم تایپ های دانشجویی رو به خوبی انجام دهم.

4257 – سهیلا زارعی متخصص تایپ آنلاین از کرج
تسلط کامل به تمام محیط های تایپ مانند وورد، اکسل، پاورپوینت و .
تسلط کامل به دستورالعمل استاندارد قالب نوشته ها (متن کتاب، مقاله، .)
از آنجاییکه دانشجو هستم و مقالات و کتاب چاپ و تالیف کرده ام و همچنین در نوشتن متن پایان نامه ها تجربه دارم، تایپ کردن جزء امور روتین اینجانب است و به سرعت لازم در تایپ کردن رسیده ام.

4258 – محمد رستمی متخصص تایپ فوری از کرمانشاه
دانشجو کارشناسی هستم رشته برق قدرت.به برنامه هایwordوpowerpoint تسلط دارم.دارای سیستم لپ تاپ هستم تایپ کلمات فارسی و انگلیسی مسلط هستم اما تایپ فرمول ریاضی را بلد نیستم.تایپ تحقیقاتی انجام داده و میتوانم تایپ های مختلف را انجام دهم در تایپ کردن سرعت متوسط هستم. فایل های صوتی را نیز می توانم تایپ کنم همچنین میتوانم با برنامه powerpoint کارکنم تسلط کافی برروی آن دارم

4259 – الهام سادات نوراللهی متخصص سفارش تایپ از شیراز
تسلط کامل بر برنامه word.
انجام تایپ صوتی
انجام سفارش تایپی
محصل در رشته امور اداری
انجام تایپ و فرستادن در وات ساپ یا اینستاگرام
بنده ۱۷ سالمه ، محصل هستم در رشته امور اداری تسلط کامل بر برنامه word دارم قبلا این کار را انجام داده بودم موفق بودم ؛حال قصد همکاری با شمارا دارم از شما میخواهم ،جهت همکاری و قبول درخواست من به من اطلاع رسانی کنید، با تشکر.

4261 – الهام سادات نوراللهی متخصص سفارش تایپ از شیراز
محصل در رشته امور اداری ،
من میتوانم شما یک متن در اختار من قرار دهید و من ان را تایپ کنم با برنامه word اشنا هستم و کامل بلد هستم . بعد از تایپ هم با وات ساپ یا اینستاگرام برای شما ارسال خواهم کرد و علاقه به تایپ کردن دارم همانطور که گفتم من یک تایپیست متوسط هستم و ماهر نیستم ولی انشا الله که بتوانم با شما همکاری کنم .
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]