4493 – فاطمه متخصص سفارش تایپ از رشت
رشته ام کامپیوترها و آشنایی دارم، مدرک فوق دیپلم نرم افزار دارم.
۲۰ سالمه و به دنبال کار هستم.
Word,اکسل بلدم.
دقت نمایید اطلاع از رزومه و توانایی های شما در تایپ، تاثیر زیادی در انتخاب ما دارد، بنابراین شناخت خود از امکانات ورد و تمامی تخصصها و سابقه های خود در زمینه تایپ را کاملا شرح دهید. عدم رعایت نکات املایی یا نگارشی منجر به رد شدن درخواست شما می گردد.


4494 – مریم ملک محمودی متخصص سفارش تایپ از تهران
سلام، مدت پنج سال در بخش اداری و کارگزینی فعالیت داشتم و وظیفه تهیه و تنظیم کلیه نامه های اداری به عهده بنده بوده. به تنظیمات word مثل فونت، سایز، پیکر بندی، جدول کشی و آشنایی دارم. معمولا بصورت عادت، بعد از هر صفحه تایپ یه مرور سریع انجام میدم و احیانأ اگر غلطی باشه اصلاح میکنم. سرعت تایپم نسبتأ خوبه اما تایپ ده انگشتی بلد نیستم. در زمینه کارهای پژوهشی و تحقیقی دانشگاهی هم تجربه دارم و مدت دو سال بعضأ تایپ پروژه ها رو انجام میدادم.


4495 – معصومه قربانی متخصص سفارش تایپ از تهران
به تمام نرم افزار وورد تسلط دارم. مدرک icdlرو دارم. برای دانشگاه محل تحصیل خودم خیلی کار انجام دادم. برای کلاسهای مجازی استادان تایپ جزوه هارو به من دادن تایپ کردم و در حال حاضر هم همینطوره. صورت جلسه تاخالا چندبار تایپ کردم و از روی دست نوشته بوده و جملاتش رو خودم جمله بندی کردم و علائم نگارشی رو گذاشتم.

4496 – حسین ملازینل متخصص سفارش تایپ از قزوین
رشته تحصیلی بنده کامپیوتر است و تجربه کافی در زمینه کامپیوتر و تایپ را دارا هستم .
البته مدرک و دوره تخصصی خارج از دانشگاه ندارم ولی تجربه کافی را دارا هستم .
بیشتر هم علاقه مند به تایپ اسناد با صفحات بالا و زمان کافی برای انجام پروژه هستم .
در ضمن سطح تحصیلات بنده کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار میباشد .

4499 – پروین قاسمی متخصص سفارش تایپ از اصفهان
بنده ۵ ساله در زمینه ی اداری فعالیت دارم ولی به دلیل اینکه از ناحیه پا معلولیت دارم تصمیم به انتخاب شغل در منزل را دارمبنده ۵ ساله در زمینه ی اداری فعالیت دارم ولی به دلیل اینکه از ناحیه پا معلولیت دارم تصمیم به انتخاب شغل در منزل را دارم
مسلط به office می باشم.
مسلط به اینترنت و کلیه کارهای کامپیوتری
تایپ
اکسل و.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]