4723 – محمد پوررمضان متخصص سفارش تایپ از بابلسر
اینجانب محمد پوررمضان تجربه تایپ پایان نامه و پروپوزال (در زمینه حقوق و جزا) داشته ام و به Word و زبان انگلیسی هم کاملاً مسلط هستم.
تقریباً ۴ سال است که کار تایپ انجام می‌دهم و پروژه های زیادی را (به صورتی سفارشی از دوست و آشنا) تحویل داده ام. من دیپلم زبان انگلیسی خود را از یک موسسه معتبر دریافت کردم و در اوقات فراغت خود کار ترجمه هم انجام می‌دهم. ترجمه وبسایت هایی همچون:توی اوقات فراغت کار ترجمه هم انجام میدم، ترجمه وبسایت هایی همچون: Wikipedia , Wikihow, Newyork Times , Bloomberg , Business Insider و .

4726 – علی نظری متخصص سفارش تایپ از ايوان
تایپ با سرعت مناسب. مطمئن باشید از کارم راضی خواهید بود. چند سالی است که تایپ می کنم. چون رشته خودم علوم پزشکی می باشد، در زمینه مسائل علوم پزشکی بهتر می توانم کار کنم. البته درهمه نوع زمینه ای سابقه فعالیت دارم و می توانم تایپ کنم. در خصوص تایپم هم بگویم که سرعت تایپم بالاست و در کم ترین زمان می توانم فایل ها و سفارش های مورد نظر را به دست صاحبانشان برسانم.

4738 – مهدیار پورحسینی متخصص سفارش تایپ از کرج
من حروف الفبای فارسی رو در چهار سالگی یادگرفتم و از کلاس اول شروع کردم به تایپ کردن و به صورت پیشرفته و نیمه پیشرفته و مقدماتی بلدم و این باعث بهتر انجام شدن کار میشود و همچنین میتوانم تایپ را هم در گوشی و هم در کامپیوتر انجام بدهم و در کامپیوتر به خاطر بودن کیبرد میتوانم به صورت پیشرفته تایپ کنم و من هرروز به صورت تفریحی حداقل یک تا پنج ساعت چه برای درس و چه برای کار تایپ میکنم

4739 – سعید میرزائیان متخصص سفارش تایپ از اصفهان- نجف آباد
باسلام؛ چندین ساله تایپ انجام میدم بصورت حرفه‌ای. پایان‌نامه نوشتم، فایل صوتی تایپ کردم، فوری و اینترنتی هم کار کردم، با چند دفتر تایپ و تکثیر هم کار می‌کردم قبلا. دوباره میخوام فعالیت کنم. با قوانین و استانداردها آشنایی دارم و سرعت خوبی هم در تایپ ده انگشتی دارم. حاشیه‌گذاری، فاصله بین خطوط، سکشن‌بندی کامل، حذف نیم فاصله‌ها، نظم‌دهی به چینش خطوط (چپ‌چین و راست‌چین و غیره)، ایجاد نمودار و چارت و غیره. با اکسل و توابع اون هم زیاد کار میکنم و یه سیستم کوچیک حسابداری هم برای خودم ایجاد کردم و استفاده میکنم. امیدوارم که بتونم خدمتی کنم و درآمد بیشتری هم داشته باشم.

4740 – مریم ایران منش متخصص تایپ پایان نامه از تهران
سلام
من دانشجو دکتری عمران هستم و تا کنون در تایپ و نگارش بسیاری از پایان نامه ها به دانشجویان کمک کردم
تسلط کامل به آفیس از جمله ورد، اکسل و پاورپوینت دارم
توانایی تایپ فرمول در متن را نیز دارم
توانایی درست کردن فرمت و ساختار پایان نامه را نیز دارم
تایپ ده انگشتی بلدم و به نسبت سرعت تایپم بسیار بالا و خوب است
با تشکر
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]