4933 – دلارام حسینی متخصص تایپ فایل صوتی از نامشخص
مدیر مسئول نشریه دانشگاهی شهید بهشتی، نگارش گزارش از سخنرانی‌های اساتید و چاپ آنها در خبرنامه‌های دانشگاه، ویراستاری مقالات برای ارسال در نشریه‌ها. شرکت در کارگاه‌های ویراستاری و کارگاه روزنامه‌نگاری، نامزد دریافت برترین مقاله هنری دانشگاه. چاپ مقاله‌های علمی_دانشجویی و پژوهشی در نشریات دانشگاه‌ از جمله، مقالات ادبی، هنری و تاریخی.

4941 – یلدا کریمی متخصص سفارش تایپ از کوهدشت
با سلام من حرفه ای نیستم و تا حالا کار تایپ حرفه ای رو انجام ندادم من مبتدی هستم توی این کار و کار تایپ جدی تا الان انجام نداده ام در حد تایپ تحقیق و مقاله های دانشجویی خودم بوده اما میتونم از پس سفارش تایپ بر بیام و بتونم متن طولانی رو که در خواست دارین براتون تایپ کنم چون به کار اینترنتی احتیاج دارم

4942 – مهدی آذرنیوش متخصص سفارش تایپ از استان فارس شهرستان نی ریز
اینجانب به صورت آنلاین پورژه های تایپ انجام می دهم. سرعت تایپ کردن و دقت بالایی دارم و هم اکنون در فرمانداری شهرستان به عنوان کارشناس فنی، تایپیست و نامه نگار مشغول به کار می باشم. اطلاعات عمومی بالایی دارم و اهل مطالعه هستم و در زمینه های مهندسی و اقتصادی و تجارت دانش خوبی دارم که در این رابطه کمک زیادی جهت تایپ بهتر بخصوص متون دستنویس و ناخوانا به من خواهد کرد.

4943 – محمد حسین جوزی نجف آبادی متخصص سفارش تایپ از نجف آباد
در زمینه تایپ در قالب Word توانایی نسبتا خوبی دارم ومیتوانم سفارشات را در صورت داشتن زمان کافی به صورت مطلوب تحویل دهم .
تمامی مراحل تایپ پایان نامه کارشناسی ارشد خود را شخصا انجام داده ام و هم اکنون نیز برای پرکردن اوقات فراغت خود ونیز کسب درآمد نسبت به ثبت نام در سایت شما اقدام نمودم تا انشالله بتوانم کمکی به شما کرده باشم ودرآمدی برای خود ایجاد نمایم .

4952 – متین دخت السادات پیشداد متخصص تایپ فوری از آشتیان
تایپ در حد امکان سریع انجام میدم و در حد ساده تا فرمول دار و تایپ انگلیسی و تایپ عربی و بدون ایراد
مقاله و پایان نامه و کتاب متخصص تایپ فارسی از مرکز تایپ آواتوانایی تایپ سریع .توانایی تایپ پایان نامه . توانایی تایپ مقاله . توانایی تایپ با گوشی و کامپیوتر دارم. و پایان نامه تایپ کردم. در تایپ غلط املایی و نگارشی ندارم و دقت بالایی دارم. توانایی تایپ سریع و فوری روزانه دارم. از امکانات ورد تا حدودی بلدم و قبل کار یه توضیحاتی بدین من به نحو سریع انجام میدم
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]