4981 – ملیکا تکمیلی متخصص سفارش تایپ از mashhad
شش ماه هستش تایپیست هستم و سرعت تایپم بالاس و دقتم برای تصیح و بدون غلط تایپ کردن و رعایت فاصله وفونت مناسب هر زبان را و اینکه اکسل ام تا حدودی بلدم ن خیلی خیلی حرفه ایی ولی کار کردم و بلدم وب شدت ب این کار علاقمند هستم با تشکر فراوان از سایت عالی شما لطفا اگر امکانش هست رزومه بنده رو قبول کنید .خیلی طولانی سیصد کلمه توضیحات زیادی ندارم که بگم میتونم برای شماچندین نمونه کار بفرستم درصورت رضایت همکاری کنیم

4992 – مهدیه قاسمی متخصص تایپ آنلاین از تهران
به ورد تسلط کامل دارم و با پاورپوینت و اکسل نیز آشنایی نسبی دارم. چندین بار هم کارهای تایپ البته با صفحات کم و تایم محدود انجام دادم. کارهای پاورپوینت هم انجام داده‌ام اما نه به عنوان سفارش(برای کارهای شخصیِ خودم). در زمینه اکسل هم قبلا کار کردم اما چون زیاد کار نکردم باهاش نمیشه گفت که تسلط کامل دارم. با ورد اما آشنایی کامل دارم. سرعت تایپم هم میتونم نسبتا بگم ۴۵ کلمه در هر دقیقه می‌باشد.

4994 – خدیجه اسفندیاری متخصص تایپ فایل صوتی از تهران
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما:

تایپ معمولی وساده، تایپ فرمول و جدول هم تا حدودی بلد هستم و می تونم انجام بدم و تایپ فایل صوتی رو هم انجام میدم،و تایپ فارسی رو به خوبی و راحتی انجام میدم،وبرای شرکت دیگری کار تایپ انجام دادم وبه صفحه ورد آشنایی دارم.
ومن برا تایپ با شما همکاری میکنم اگر مشکلی نباشه.

4995 – اکبر تیموری متخصص سفارش تایپ از گنبد
چون رشته ام کامپیوتر هستش، با اکثر نرم افزارهای Office تقریبا کار کرده ام. به word که مسلط هستم.
فعلا به خاطر کاهش درآمد در ایام کرونا میخام تایپ هم انجام بدم. البته به شرط تست و درآمد مکفی!
اول قیمت رو بفرمایید. بعدش درباره ادامه کار صحبت کنیم.
دستم نسبتا تنده! شاغلم و فقط شب ها یکی دو ساعت در روز میتونم وقت بذارم.
خبر از شما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]