5056 – مصطفی تنی متخصص تایپ فایل صوتی از گرگان
با سلام من مصطفی تنی هستم از گرگان از تایپ من تقریبا یک سالی میشه که تایپ با کامپیوتر و گوشی انجام میدم و سرکار هم میرم تو شرکت کار میکنم برای دورکاری میخواستم وقت هایی که بیکارم تو شرکت با کامپیوتر کار های دیگر را انجام بدم و در خانه با گوشی کار کنم و تایپ رو به صورت دقیق انجام میدم و یا کار هایه دیگری هم از من بخواهید اگر لازم به کامپیوتر باشد انجام میدم.اگر میشه درخواست من رو قبول کنید


5064 – اخلاص متخصص تایپ آنلاین از تهزان
– تسلط کامل به تایپ ریاضی و رسم شکل با نرم افزارهای FX, Chem draw
– تسلط کامل به متون پزشکی
– در تمام رشته ها فعالیت داشتم
– توانایی خواندن از روی فایلهای بد خط
– تایپ و ویرایش کتاب ها و پایان نامه ها به زبان عربی و فارسی
تایپ فرمول تایپ شیمی و تایپ متون حقوقی – همکاری با دانشگاه الزهراء و دانشگاه امام صادق

5074 – ملیکا فرهودی فرد متخصص سفارش تایپ از تهران
تایپ یا تایپ کردن به عمل نوشتنی که به وسیلهٔ انگشتان دست و صفحه‌کلید یا هرنوع ماشین‌تحریر صورت می‌پذیرد گفته می‌شود. به دلیل آن که امروزه اغلب اسناد و نوشتارها به صورت الکترونیکی است؛ تایپ اهمیت زیادی دارد چراکه تایپ مهم‌ترین وسیله در راستای نوشتن الکترونیکی می‌باشد و متداول‌ترین تایپ به وسیله صفحه‌کلید صورت می‌پذیرد. از این رو تسلط بر این صفحه‌کلید اهمیت زیادی دارد که امروزه با یادگیری تایپ ده‌انگشتی این کار را انجام می‌دهند.

5082 – منیژه بت شکنان متخصص تایپ لاتکس از چهارمحال و بختیاری-بروجن
اینجانب به نرم افزار زی پرشین مسلط هستم. و در تایپ فرمول و رسم جداول و اشکال تخصص لازم را دارم.
تایپ پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری با نرم افزار زی پرشین انجام داده ام و همچنین چندین پروژه را نیز انجام داده ام. و با برنامه بیمر جهت تهیه اسلاید برای ارائه جلسه دفاع و سمینار کاملا آشنا هستم. و در نرم افزار ورد نیز مسلط می باشم.

5092 – زهرا ابراهیمی متخصص تایپ فایل صوتی از سمنان
به دلیل انجام پروژه های دانشگاهی، آشنا به اصول نگارش و علائم نگارشی هستم. در کار کردن با نرم افزار office مهارت دارم و در صورتی که با مواردی خارج از دانش خود مواجه شوم، با سرچ کردن و استفاده از راهنمای آفیس می توانم، راه های انجام آنچه مورد نیاز است پیدا کنم.
به غلط های املایی حساس هستم و به ندرت دچار اشتباه در تایپ می شوم.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]