5148 – زهرا رحمتی متخصص تایپ فوری از رشت
تایپ تمام متون فارسی، انگلیسی، عربی، ریاضی،دست نوشته، عکس، پی دی اف، کشیدن جدول و نمودار، تایپ تمامی فرمول ها و معادلات، تایپ فایل صوتی ، انجام تحقیق ، واتر مارک، خلاصه نویسی،کشیدن انواع نمودار، تایپ تمامی حروف به زبان های رومی و.، ایجاد پاورقی، فهرست بندی اتوماتیک، رفرنس دهی و.
انجام کار با بهترین کیفیت و کمترین زمان

5150 – فائزه متخصص تایپ فوری از همدان
متن ساده میتونم تایپ کنم بسیار سریع فقط داخل واتساپ تا تلگرام بهم پیام بدید
دستمزود کم میگرم
بدون غلط مینویسم
امیدوارم شما هم به من اطمینان کنید
و کار های خودتون رو به من بسپارید
فقط و فقط متن ساده فارسی تایپ میکنم بدون فرمول
در کمترین زمان ممکن فایل خود را تحویل بگیرید
از کار من مطمئن باشید
میتونید یک بار امتحان کنید


5168 – امیرمحمود متخصص تایپ فوری از رودهن
تایپ یا تایپ کردن به عمل نوشتنی که به وسیلهٔ انگشتان دست و صفحه‌کلید یا هرنوع ماشین‌تحریر صورت می‌پذیرد گفته می‌شود.به دلیل آن که امروزه اغلب اسناد و نوشتارها به صورت الکترونیکی است؛ تایپ اهمیت زیادی دارد چراکه تایپ مهم‌ترین وسیله در راستای نوشتن الکترونیکی می‌باشد و متداول‌ترین تایپ به وسیله صفحه‌کلید «QWERTY» صورت می‌پذیرد. از این رو تسلط بر این صفحه‌کلید اهمیت زیادی دارد که امروزه با یادگیری تایپ ده‌انگشتی این کار را انجام می‌دهند. با یادگیری تایپ ده‌انگشتی شما به راحتی و با سرعتی بیش از نوشتن با قلم می‌توانید بنویسید.

5174 – سروش عبدالهی متخصص تایپ فوری از اصفهان
همه چیز را تقریبا میدانم و تاحالا هزاران فیلنامه را نوشتن مانند فیلم سرخپوست متری شیش و نیم و هزاران پایان نامه و همچین فیلم هایی مثل هزارپا و نهنگ عنبر ۲ رو کار تایپ فیلنامه اش را خودم انجام دادم و دستم بسیار سریع است و من بهترین گزینه هستم و هرکاری را توانلیی تایپ سریعش را دارم بنابراین من بهترینم
و شانخت بسیار بالایی از وورد و اکسل و برنامهدهای دیگری دارم

5175 – فروغ مجیدی متخصص سفارش تایپ از زنجان
سه سال سابقه تایپ گزارش در زمینه کامپیوتر و IT و زندگی نامه دارم .فهرست نویسی مقاله را به خوبی انجام میدهم. میتوانم صفحه بندی مقاله و پایان نامه انجام بدهم. تایپ به زبان های انگلیسی و فارسی را بلدم و همچنین به فرمول نویسی تسلط کامل دارم. می توانم فایل صوتی هم تایپ کنم. به زبان انگلیسی تا حد زیادی مسلط هستم. میتوانم تایپ ده انگشتی انجام بدهم و سریع تایپ میکنم.
در موعد مقرر میتوانم کار را تحویل بدهم و در کارم دقیق هستم و در کل آدم منظمی هستم.