6267 – محمد عطائی متخصص تایپ فوری از تهران اندیشه
تایپ به صورت حرفه ای ، با دقت و سریع،بدون هیچگونه غلط املایی یا حتی نگارشی ،کار در روز به طور مداوم دو ساعت در برنامه ورد.
مسلط بودن روی کیبورد و تایپ کردن وشناخت کافی در برنامه ی ورد و برنامه هایی مانند اکسل و برنامه های دیگر ،تمامی اینها به صورت حرفهای و با دوسال سابقه در تایپ کردن.
با تشکر از سایت خوب و معتبر اوا تایپ

6338 – صبا رضایی متخصص تایپ فوری از تهران
تایپ کردن به عمل نوشتنی که به وسیلهٔ انگشتان دست و صفحه‌کلید یا هرنوع ماشین‌تحریر صورت می‌پذیرد گفته می‌شود.به دلیل آن که امروزه اغلب اسناد و نوشتارها به صورت الکترونیکی است؛ تایپ اهمیت زیادی دارد چراکه تایپ مهم‌ترین وسیله در راستای نوشتن الکترونیکی می‌باشد.من نیز توانایی انجام تایپ را با برنامه ورد را دارا هستم.

6344 – محمد کیایی متخصص سفارش تایپ از کرج
سلام،محمد کیایی هستم یک دانشجو و تایپیست دور کار هستم از کرج ، تایپ تخصصی مقاله،تایپ فوری هر نوع متن فارسی،پروژه های آنلاین و دانشگاهی، ترجمه کتاب ها و متون خاص رشته های تحصیلی رو انجام میدم، ترجمه کتاب انجام نمیشه ،فقط تایپ
به راحتی متن خود را به من سپرده و کیفیت و سرعت رو از من بخواهید ،با من در ارتباط باشید. :
Mmkiaeeg@gmail.com
09109331470 telegram

6357 – زهرا جوان متخصص تایپ فوری از شیراز
تایپ جزوات کامل ریاضی و فیزیک دبیرستان و تایپ متن فارسی را چندین سال انجام دادم . تسلط کامل بر کشیدن شکل و نمودار و جدول در ورد . در زمینه های تایپ فایل صوتی هم مهارت دارم . در زمینه سفارش تایپ هم اماده همکاری هستم چون قبلا در شرکت بازاریابی مشغول به کار بوده ام . فوق لیسانس فیزیک هستم و در نوشتن پایان نامه هم اماده همکاری با شرکت شمارو دارم . در رابطه با تایپ متن انگلیسی هم مهارت دارم .

6358 – امین شیخی متخصص سفارش تایپ از اهواز
با سلام
من سال هاست کار تایپ می کنم بخصوص نگارش پایان نامه، فرمول نویسی، تنظیمان استایل و فهرست زدن برای مطالب به صورت اتوماتیک، شماره گذاری متن، شماره گذاری صفحات، تنظیمات حاشیه متن و . را انجام می دهم همچنین رسم نمودارها و جداول در اکسل و درست کردن پاورپوینت دفاع از پایان نامه مطابق فرمت دانشگاه مورد نظر قابل انجام می باشد. بدون نگاه کردن به صفحه کلید، دو تا از دکمه های صفحه کلید روی خود برجستگی های کوچکی دارند که وجود آنها کمک می کند تا موقعیت این دو دکمه را حتی در تاریکی یا بدون نگاه کردن نیز بتوان پیدا کرد. دکمه های مذکور، حروف F و J می باشند. انگشت اشاره دست راست خود را روی حرف J و انگشت اشاره دست چپ را روی حرف F میگذارم و موقعیت سایر کلیدها را پیدا می کنم که باعث سرعت عمل بالای من می شود. اینکه تایپ کردن حروف فارسی نیز مانند خوشنویسی قواعد خاص خودش را دارد غیر قابل انکار است و برای زیبایی هر چه تمام تر متن فارسی یکسری نکات وجود دارد که باید حتما رعایت شود از جمله فاصله بین حروف، خطوط و که قابل انجام از طریق منوی Paragraph می باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]