6766 – هادی اعتمادی متخصص تایپ فایل صوتی از تبریز
در زمینه تایپ، پایان نامه ی خودم و عده ی زیادی رو انجام دادم (دوران دانشگاه) همچنین در زمینه ی داستان های صوتی مدت کوتاهی فعالیت داشتم.
با عنایت به فعالیتم در کافی نت،چندین جلد کتاب و کار تایپش رو انجام دادم.
با سپاس

6781 – مهسا رضایی متخصص تایپ فوری از ایذه
از ۱۶سالگی کار تایپ میکنم. و الان هم بیشتر مواقع در دانشگاها و مدارس سفارش تایپ میگیرم. جدول و فرمول نویسی هم میتونم انجام بدم. باسرعت و دقت بالا. تایپ های با حجم بالا رو در سریعترین زمان ممکن آماده میکنم. همیشه هم آماده همکاری در زمینا تایپ و پروژه های دانشجویی دانش آموزی هستم.از همکاری با بنده پشیمون نمیشید.

6792 – معصومه روحی متخصص تایپ فوری از ساری
مسلط به نرم افزار پاور پوینت ورد و اکسل و توانایی ترجمه توانایی تایپ فوری و بسیار سریع با دستمزد کم ۲۴ ساعته دارم وتوانایی پایان نامه با صفحات بالا و زیاد و همچنین زیبا سازی فضای نوشتاری
مینینیتیندینقدینیدیدژننینیدیخزدیدینمسسننسمزنپزخپبنزپیدژنژنپژنزپزپزپزپبنزپرنپرنزوزمزمپزنزپزنزپنزدبتبدبددزتزدزددززپپزپزپزپزپیدنسپژنژپزندیتیذسنمسنبپخبپیتیدیندژتژدینمیمیممسکسکسمزننزدزنزتدی

6793 – مهدیه سلطانتویه متخصص تایپ فوری از ساری
من رشته تحصیلی ام کامپیوتر می باشد و با ورد – اکسل و پاورپوینت آشنایی کامل دارم. در کافی نتی هم دو سال مشغول به کار بودم ،فرمول نویسی – جدول کشی ها – و همه این امور را کامل بلدم.مدرک گذراندن دوره سه ماه در کلاس آموزشی کار با ورد و برنامه نویسی را ازاموزشگاه دیباگران مازندران دارم که بین المللی هست.

6807 – ابراهیم فرحمندی متخصص تایپ آنلاین از تهران
سلام،
بنده در زمان دانشگاه چندین پروژه دانشجویی(متون فارسی و انگلیسی) انجام داده ام و سعی می کردم از برنامه مایکروسافت ورد استفاده کنم.
فکر میکنم از نظر سرعت در حد متوسط باشم و این کار برای بنده با توجه به وضعیت فعلی بهترین شغل دورکاری وپاره وقت می باشد.
با تشکر