6808 – علیرضا گلی متخصص سفارش تایپ از فريدونشهر
سابقه کار تایپ به مدت 5 سال در کافینت و خدمات
کامپیوتریی و آشنایی کامل با برنامه ورد و قسمت های مختلف این برنامه و انجام کار با آن ، تایپ از روی متن دست نویس، عکس، تایپ فرمول، تایپ سوال امتحان، تبدیل پی دی اف به ورد، ویرایش متن، جدول بندی ،صفحه آرایی و دیگر موارد مربوطه در زمینه تایپ

6818 – فاطمه محجوب متخصص تایپ فوری از تهران
15 سال سابقه قابلیت تایپ روزانه 70 صفحه الی 60 صفحه فارسی ، سرعت تایپ بالا ، انجام امور تایپ و پاورپوینت و مقاله و پایان نامه ها ، تایپ فرمول های ریاضی ، تایپ و ویرایش انواع پایان نامه و مقاله های دانشجویی ، ترجمه و تایپ مقالات ، تایپ سریع و آنلاین در لحظه ،تایپ در پاورپوینت ، تایپ هرگونه دادخواست و لایحه قانونی .

6819 – مهدی محمدی متخصص تایپ فایل صوتی از مشهد
تا حد معمولی میدانم و سرعتم هم خبه سه سال با ورد کار میکنم.و برای مدریه هم تایپ کرده ام.و مقاله هایی برای خودم ولی تا بحال بصورت یک شغل نگاه نکرده ام و میخوام از این به بعد بصورت یک شغل بهش نگاه کنم و شایدم اینگونه باشه که میخوام خودموع محک بزنم نمیشه که بگم بصورت حرفه ای تایپیست هستم ولی سعی میکنم.

6820 – امبر موسوی متخصص سفارش تایپ از اسلامشهر
پس از تماس با ما و اطلاع از قیمت و هزینه تایپ مطالب خود ، در صورت موافقت شما با قیمت و زمان اعلام شده، شماره کارت موسسه را برای شما اعلام می نماییم تا شما نسبت به پرداخت بیعانه اقدام نمایید. در پایان و پس از آماده شدن کار، شما بایستی نسبت به تسویه حساب کامل اقدام نمایید و فایل نهایی برای شما ارسال می گردد.

خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش موسسه تایپ آوا کاملا منحصر به فرد می باشد. موسسه تایپ آوا نسبت به مشتریان خود تعهد دارد و هر گونه اصلاحات احتمالی در خصوص فایل نهایی را بدون هزینه انجام خواهد داد. همچنین در صورتی که مشتری ثابت ما باشید از کدهای تخفیف مناسبتهای مختلف برخوردار خواهید گردید.

نحوه ارسال مطالب
این روزها همه افراد یک گوشی موبایل دوربین دار دارند. چنانچه مطالب شما به صورت دست نویس هستند می توانید از طریق گوشی تلفن همراه خود از مطالب دستنویس عکس تهیه نموده و از طریق راههای ارتباطی موسسه برای ما ارسال نمایید. همچنین امکان ارسال فایل صوتی ، ارسال فایل pdf و غیره نیز وجود دارد.

نحوه استعلام هزینه تایپ


6839 – حامد قاسمیان متخصص تایپ فوری از فسا
باسمه تعالی
«رزومـه تحصیلی و کاری»
مشخصات فردی:
نام و نام خانوادگی: حامد قاسمیان
متولد: 1367/10/18
نام پدر: حمزه
شماره ملی: 5159914196
شماره شناسنامه: 138
وضعیت نظام وظیفه: کارت پایان خدمت
وضعیت تأهل: متأهل
محل سکونت: استان فارس، فسا، خیابان امام خمینی، مجتمع رضا، طیقه دوم
شماره همراه: 09364992783
Email: hamed0782@yahoo.com
تحصیلات:

1 مدرسه فرهنگیان ولی عصر (عج) دیپلم ریاضی فیزیک شهرستان فسا
2 دانشگاه پیام نور فارس واحد جهرم مهندسی کامپیوتر استان فارس – جهرم
سوابق کاری:
1. تایپ و تولید محتوا: بیش از 5 سال
2. انجام پروژه های دانش آموزی و دانشجویی: بیش از 8 سال
3. تولید محتوای تخصصی: 4 سال (در زمینه های مهندسی کامپیوتر، IT، رشته های فنی مهندسی، دیجیتال مارکتینگ، پوست و زیبایی، روانشناسی، حوزه سلامت و .)
4. تایپ فارسی، لاتین، عربی، ریاضی (فرمول نویسی) و انواع نگارشات اداری و حقوقی و . به بهترین نحو ممکن.
آشنایی با نرم افزارها:
مسلط به Word – excel – powerpoint , …
توضیحات:
به دلیل اینکه هم اکنون مسئولیت اداره یک موسسه خدمات کامپیوتری را برعهده دارم، توانایی بالایی در انجام انواع پروژه های تخصصی در رشته های مهندسی و همچنین تولید محتوای تخصصی در حوزه های مختلف را دارم. همچنین توانایی انجام تمام خدمات و فعالیت های تایپی به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن را دارم.
قادر به انجام فعالیت و همکاری به صورت شبانه روزی هستم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]