2143 – فاطمه شاهنجفی متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
خب رشته ام کامپیوتره و آشنایی با برنامه ورود و اینا دارم ولی در فرمول نویسی مهارتی ندارم
خب تایپ سریع و معمولی داریم که تایپ سریع چند ساعته هست ولی معمولی چند روزه انجام میشه. آشنایی با کاراکتر ها و اعداد و حروف فارسی و انگلیسی دارم
تایپ ده انگشتی که با سرعت بالایی انجام میشه و افراد حرفه ای انجام میدن ولی سرعت متوسطی در تایپ دارم


2144 – عاطفه سیدمومنی متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
تایپیست حرفه‌ای هستم ، سریع تایپ ده انگشتی انجام می دهم،اشنا به اصول نگارشی و ویرایشی و با رعایت نکات کامل کار رو تحویل میدم
حدود ۸ سال کار میکنم قبلا برای یه موسسه کار میکردم در حال حاضر دور کار هستم
به عنوان تایپ فارسی،انگلیسی و فورمول واردم و میتونم به بهترین نحو آن ها را انجام بدم
قبلا سوالات امتحانات برای یه معلم کنکور تایپ می کردم

2145 – مهسا سلطانی متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
با برنامه های وورد و پاورپوینت کاملا آشنایی دارم و از اونجایی که برای نشریه دانشگاهی کار کردم همینطور خودم مدرس زبان هستم سوال طراحی و تایپ کردم و علاوه بر اینها کار ترجمه و تایپ کتاب و مقاله هم انجام دادم. یعنی تایپ انگلیسی و فارسی رو کاملا مسلط هستم و دقت و سرعت بالایی دارم. از لحاظ علایم نگارشی و خطاهای تایپ هم برای ترچمه ی دانشگاه مراغه ویراستاری کردم . و با توجه به تجربه م فکر میکنم برای همه ی انواع تایپ آمادگی داشته باشم. برای همه ی این کار ها هم همیشه تایم محدود بوده و درنتیجه سرعت عملم برای خودم ثابت شده هست.

2146 – بهنوش رسولخانی متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
سرعت تایپ خوبی دارم،سال 94 شروع بع کار کردم. ساخت پاور پوینت را انجام دادم، وبا ورد واکسل آشنایی کامل دارم وکار کرده ام، دوره های icdl را گذرانده ام.تایپ فارسی و همچنین رسم شکل و رسم جدول ، را با تسلط و زمان خوبی انجام می دهم ، تایپ فایل صوتی نیز انجام می دهم.
درروز توانایی تایپ حدودا 40 صفحه تایپ فارسی معمولی را دارم، تا حدودی فرمول نویسی بلدم.

2148 – محمد حسین داودی متخصص سفارش تایپ از مرکز تایپ آوا
تایپ سریع در تمام زمینه ها علمی و پژوهشی، تایپ فایل صوتی، تایپ فرمول ها و تایپ پروژه های علمی و درسی، و همچنین ساخت پاورپویت جهت ارائه.ویرایش متون تایپ شده و صفحه آرایی.مسلط به تایپ ده انگشتی. تحویل سریع و به موقع فایل تایپ شده . تایپ متون طولانی مثل کتاب، رمان و مقاله.تایپ تحقیق ها و پروژه های دانش آموزی از مقاطع ابتدایی تا دبیرستان و همچنین تایپ پروژه های دانشجویی.