تایپ متون آلمانی توسط تایپیست زبان آلمانی با هزینه مناسب

زبان آلمانی یکی از زبان های زنده دنیا محسوب می شود . تایپ زبان آلمانی نسبت به زبان های دیگر در اروپا مانند فرانسه و ایتالیا سخت تر است، زیرا آلمانی زبانی اشتقاقی است که دارای چهار حالت برای اسم، ضمیر و صفت (نهادی، مفعولی، وابستگی، برایی)؛ سه جنس (مردانه، زنانه، خنثی) و دو شمار (مفرد، جمع) است.

برای تایپ به زبان آلمانی ابتدا صفحه کلید رو به زبان آلمانی تغییر می دیم و با رعایت اصول نگارش زبان آلمانی(اگر فایل ترجمه بود با رعایت اصول نگارش فارسی ) تایپ انجام می‌شود و فایل رو دو تا سه بار چک کرده تا فاقد غلط املایی باشد. بهترین راه برای تایپ متن آلمانی باید صفحه کلید مربوطه به زبان آلمانی را به سیستم خود اضافه کنیم در آن صفحه کلید حروف مورد نظر به درستی نوشته می شوند.

تایپ متون آلمانی توسط تایپیست زبان آلمانی با هزینه مناسب

اصول تایپ در تمامی زبان ها به یک شکل هست و زبان ها زیاد تفاوت آنچنانی با هم ندارند. رعایت اصول نگارشی ، بدون غلط نوشتن ، داشتن مقدمه ، توضیحات کامل و بند نتیجه گیری از اصول نوشتن هستند. در زبان آلمانی اما خب کیبورد به کلی باید زبانش عوض بشه به دلیل اینکه زبان خاصی هستش اما رعایت نکات نگارشی به یک شکل هستش.

متون زبان آلمانی باید با دقت کامل و تسلط کافی به این زبان نوشته شده و از هر گونه غلط املایی و ادبی پرهیز شود. همچنین با رعایت تمام و کمال اصول نگارش مربوطه باید متن مورد نظر بسیار تمیز و با دقت تایپ شده و در مدت زمان مورد نظر تحویل کارفرما گردد.

حروف نوشتاری آلمانیها بسیار شبیه حروف انگلیسی است. همین قضیه خیلی کمک می کند به سرعت تایپ یک نفر. مثلا، حروف زبان فارسی بسیار شبیه زبان عربی هست، ولی دوتای این زبان ها ریزکاری های زیاد و حروف زیادی دارند که برای یک تایپیست، کار را قطعا سخت تر می کند. تایپ انگلیسی به خاطر کم بودن حروفش، آسان تر است، و از آنجایی که زبان آلمانی حروف شبیه به انگلیسی دارد، تایپ آن زیاد پیچیده نیست.

همچنین در تایپ متن هایی که به زبان آلمانی هستند یک جدول هست که می تونیم با استفاده از کد های داخل اون هر حرفی که به زبان آلمانی هست رو تایپ کنیم.

اگر تایپیست تسلطی بر زبان و تایپ متون آلمانی نداشته باشد و بخواهد از روی متن آلمانی تایپ کند در اصل فقط حروف را نقاشی می کند و در واقع حروفچینی بدون هیچ معنی و مفهومی برایش می باشد و متوجه اشتباهات املایی و نگارشی خود نخواهد شد. بنابراین ابتدا براي تايپ به زبان آلماني بايد به زبان آلماني مسلط باشيد و اين زبان را تا حد مدرك B2 فرا گرفته باشيد سپس با استفاده از ابزارهایی كه در اختيار داريد متون زبان آلماني را تايپ كنيد .

تلفظ و تایپ به صورت زبان آلمانی یکی از قسمت‌های ساده این زبان است چرا که بیشتر کلمات دقیقاً به همان شکلی که نوشته و تایپ می‌شوند خوانده می‌شوند و این موضوع خواندن و نوشتن را در زبان آلمانی ساده می‌کند. البته تلفظ بسیاری از واژگان و جملات آلمانی دارای نکات ریز است که باید حتماً به آن توجه کرد.

همچنین در تایپ زبان آلمانی نیاز به استفاده از کلید های ترکیبی جهت تایپ حروف خاص دارد. مثلا: Alt +0228= ä یا در سیستم مکبدین صورت تایپ می شود. option + u + a = ä همچنین تایپ آلمانی مانند تایپ انگلیسی روشها و روند خودش را دارد که نیاز به مهارت دارد.

تایپ 4صفحه زبان آلمانی

32 پاسخ

 1. با سلام به نظر من این کار خیلی مهمه تایپ زبان المانی و تسلط در ورد و پاورپوینت ممنون از همکاران گرامی سایت اوا تایپ که اینقدر به مردم خدمت می کنند .واقعا در وقت مردم صرفه جویی میشه. من خودم هم به این سایت سفارش تایپ دادم خیلی دقیق و سریع هستند باز هم ممنون😊

 2. سلام، با توجه به حروف و دشواری های خاص زبان آلمانی بسیاری از عزیزان ممکنه با مشکلات زیادی در این راستا روبرو بشن و به این شکل تایپیست ها میتونن در این زمینه هم کمک زیادی بکنن. با دانشی که دارن اصول این زبان رو رعایت کنن و متن دلخواهتون رو در زمان کوتاه بهتون تحویل بدن.

 3. با سلام و خسته نباشید
  تایپ کردن در زبان های مختلف می تواند تایپیست ها را به چالش بکشه که کدام یک از آن ها می تواند در مدت زمان کمتری کارعالی و بدون اشکال را تحویل مشتری بدهد.

 4. تایپ‌های متون زبان آلمانی، می‌تواند مترجم و یا نویسنده را به چالش بکشد تا بیشتر راغب شود درمورد این زبان غیرمادری اطلاعات کسب کند. مترجمین و نویسندگان متون آلمانی براساس دانش خودشان، می‌توانند در کمترین زمان، پروژه را تحویل مشتری دهند همچنین با کمترین هزینه، مشتری را راضی نگه دارد.

 5. به نظر بنده میتونه تابپیستها رو به چالش بکشد تا ببینن که کدوم زبان رو زودتر میتونن تایپ کنن و بر کدوم تسلط بیشتری خواهند داشت و زودتر تحویل مشتری بدن زبان آلمانی هم یکی از اون زبانها هستش که پیچیده گی ها و دشواری های خاص خودش رو داره و به خاطر سختی که داره تایپیست میتونه ابن زبان رو هم امتحان کنه تا ببینه از پسش بر میاد یا خیر.

 6. سلام وقت بخیر
  با تشکر از ارسال مطلب عالی سایت آواتایپ و پیشنهاد های خوب و ارزشمند دوستان
  من خودم به عنوان تایپیست معتقدم که زبان آلمانی تا حدودی شبیه به زبان انگلیسی است و در طول چند سال سابقه کاری تاکنون بیشتر زبان انگلیسی و فارسی تایپ کردم ولی حدود 2 تا 5 مورد متن آلمانی تایپ کردم و در زبان آلمانی حروف خاصی است که در زبان انگلیسی وجود ندارد و این حروف عبارتند از ä ö ü ß و غیره و می دانیم که این حروف در صفحه کلید انگلیسی وجود ندارد و برای تایپ باید صفحه کلید را به زبان آلمانی تغییر داد یا از کلیدهای ترکیبی استفاده کرد. البته من برای تایپ متون آلمانی از روش symbole در ورد استفاده میکنم.

 7. سلام وقتتون بخیر
  من مدرس آلمانی هستم و کاملا درجریان سختی و دقت مورد نیاز تایپ به آلمانی هستم.
  زمان پیشنهادی 1روز و هزینه پیشنهادی 10هزارتومن

 8. از پیشنهاد من تایپ زبان آلمانی مناسب استفاده افرادی است که برنامه مهاجرت به آلمان جهت تحصیلات و یا پیداکردن شغل دارند می باشد.
  همچنین مدرسان زبان المانی داخل کشور باید به تایپ و تکلم زبان المانی مسلط باشند.
  بنابراین تایپ زبان المانی برای این تخصص ها و افراد الزامیست و می توانند برای تایپ مطالبشان به این مجموعه خوب یعنی آواتایپ اعتماد کنند.

 9. تایپ زبان آلمانی نیاز به مهارت خاص خودش را داره و کسایی که تجربه این تایپ رو داشتن و باهاش اشنایی دارن باید این مسئولیت رو به عهده بگیرن!

 10. با سلام پروژه تایپ زبان آلمانی به نظرم خیلی خارق العادل میباشد من اصلا این زبان رو بلد نیستم چه بسا این که بتونم تایپ هم انجام بدم و لی دوست دارم که این زبان رو یاد بگیرم و بتونم تایپ هم انجام بدم .واسه تیم تایپ اوا بسیار خوشحال هستم که چنین پروژه هایی را انجام میدهد و خدمات خوبی هم به ما میدهد

 11. با عرض سلام و خسته نباشید
  در زبان آلمانی با توجه به سختی ها و دشواری هایی که دارد و اون تایپیست باید تسلط کامل به این زبان داشته باشد که بتواند ‌اون متن را به طور کامل انجام دهد و اون کار را به نحو احسن انجام دهد تا اون مشتری ازش راضی باشد بابت خدمتی که به او کرده است.

 12. سلام و درود خدمت عزیزان
  از نظربنده تایپ به زبان آلمانی کار یک تایپیست معمولی نیست و حتما باید دانش اولیه برای این کار باشه تا بشه به نحو احسن انجامش داد.البته که میشه این کار رو با خیال راحت به آوا تایپ سپرد!!!

 13. با تشکر از سایت خوبتان به نظر بنده باید هرکس که تسلط و حرفه این کار را دارد وارد این حرفه شود و چون زبان آلمانی یک زبان سختی هست و هرکسی به این زبان مسلط نیست.

 14. سلام و خسته نباشید خدمت همکاران گرامی سایت آوا تایپ . از آنجایی اصول زبان آلمانی دارای حساسیت بالایی است بنابراین برای بالا بردن رضایت مشتری ، تایپیست مورد نظر علاوه بر داشتن تخصص در این زبان باید تسلط و دقت بالایی هم داشته باشد تا خدمات با کیفیت تری را عرضه نماید.

 15. سلام و عرض ادب
  تايپ كردن به هر زباني در درجه اول تسلط روي الفاظ و اصول نگارشي آن زبان را ميطلبد، تايپ به زبان آلماني هم از اين قاعده مستثني نيست البته اگرچه تايپ به اين زبان سخت تر از تايپ زبان به انگليسي هست ولي شباهت حروف اين دو زبان به يكديگر كار را براي تايپيست راحت تر ميكند. در كنار تمام چالش هاي تايپ اين زبان، شما هر آنچه كه ميشنويد و تلفظ ميكنيد را تايپ ميكنيد بر خلاف ساير زبان ها كه امكان دارد نحوه خوانش و نوشتن متفاوت از هم باشد. با كسب مهارت هاي لازم و دقت كافي ميتوان از پس تايپ كردن به زبان آلماني بر آمد.🌹

 16. با سلام خدمتشما ،هر کلری سختی و اسونی خودشو داره،زبان آلمانی چون از اول نسبت به زبان انگلیسی رایج نبوده برای همین به نطر سخت تر میاد و پیچیدگی های خودشو داره ولی با این حال کسانی هستن که در این زمینه فعال وماهر هستن و برای اونها کار سختی هایی که فک میکنیم رو کمتر داره،بلاخره تمرین و فعالیت در هر زمینه ای باعث تسلط بر اون کار میشه،عرض کردم چون باز پروژهای این زبان کمتر رایج تر هستن نسبت به زبان انگلیسی قطعا هزینه و زمانش نسبت به زبان انگلیسی متفاوت تر و بیشتر هست.هر چند از نظر بنده هیچ چیزی سخت نیست و انجام دادن تایپ به زبان آلمانی واقعا ی حرکتی به سوی پیشرفت و تشویق هست.بی نظیره ،عالی

 17. به نظره بنده تایپ متن هایی که زیاد درمورده آنها اطلاعاتی نداریم میتواند چالش برانگیز باشه و برای کسانی که مشتاق به یادگیری موضوعات جدید هستند میتواند بسیاار جالب و حتی هیجان انگیز هم باشد.بنده مشتاق به همکاری بصورت پاره وقت هستم

 18. با سلام و درود خدمت شما عزیزان آوا تایپ
   زبان آلمانی شبیه زبان انگلیسی است. یادگیری زبان آلمانی مثل زبان انگلیسی بسیار شیرین می باشد. من در مورد زبان آلمانی اطلاعاتی ندارم ولی باید بگویم یک تایپیست باید به زبان آلمانی مسلط باشد. در بیشتر کشورها مردم به زبان آلمانی صحبت می کنند.

 19. تایپ به زبان آلمانی میتونه تجربه خیلی متفاوت و خوبی برای یک تایپیست باشه و به تجربه هاش افزوده میشه ، چراکه اگه میخواییم یک تایپیست حرفه ای باشیم باید بتونیم کارمون رو در زمینه زبان های مختلف به بهترین شکل انجام بدیم

 20. با سلام، تایپ به زبانهای مختلف دشوار ولی اگر عنصر علاقه رو داشته از دشواریهایش کم میشه همینطور برای ترجمه.بر اساس همین متن گفت برای تایپ به زبان دیگه باید آشنایی اولیه به اون داشت مثلا ما ایرانیها کم یا زیاد با زبان عربی آشنا هستیم اگر با خطش هم آشنا باشیم رعایت نوشتن و اعراب گذاری درست انجام میشه. برای کسایی مثل من که به یادگیری فرهنگ و زبانهای ملل علاقه دارند حالا چه آلمانی و فرانسوی که به انگلیسی نزدیکند و دیگر زبانهای اروپایی یا شرق آسیا نوشتن و ترجمه چالشی است لذت بخش و مشکل دیگه کیبورد لپ تاپ و کامپیوتر هست که فقط گنجایش فارسی و انگلیسی و داره.

 21. با سلام و خداقوت خدمت آواتایپی های عزیز
  بنظر بنده تایپ به زبان غیر از زبان مادری میتواند بسیار سخت باشد البته که هیچ کاری غیرممکن نیست و میتوان با یادگیری اصولی تایپ و همچنین آموزش زبان موردنظر حتی در حد اولیه هم این امر مهم را انجام داد. سه عنصر اصلی در این زمینه: 1- عشق 2- یادگیری اصولی 3- تمرین و تکرار

 22. بنظر من همیشه به چالش کشیده شدن جالب است و تایپ کردن در زبان های مختلف و سخت مثل عربی یا آلمانی که از لحاظ قوائدی هم سخت و دشوار هستند جالب است و باعث می شود اطلاعات بهتری کسب کنیم در ارتباط با آن زبان ها بخصوص اگر قصد یادگیری داشته باشیم

 23. سلام اين نوع تايپ براي كسي كه قادر باشه زبان آلماني رو فقط به صورت سليس صحبت كنه و به صورت كامل بر روي ان مسلط باشه امكان پذير است

 24. زبان آلمانی سومین زبان پرکاربرد در دنیاست و همچنین دومین زبان پرکاربرد در اروپا میباشد. زبان آلمانی یک زبان چند کانونی است که به خاطر کم بودن تعداد حروفش و همچنین بخاطرداشتن تلفظ بسیار شبیه با نحوه ی نوشتن کلمات در این زبان، تایپ آن آسان تراست. اما نباید از اصول و دستور های پیچیده این زبان غاافل شد.

 25. من که تایپیست هستم فقط به زبان فارسی اما علاقه به فرا گرفتن زبان های دیگه به خصوص انگلیسی ‌‌و زبان های شبیه به آن مثل آلمانی و فرانسه هستم زیرا یک نقطه قوت به حساب می‌آید.

 26. با سلام
  انجام تایپ آلمانی توسط افرادی که به این زبان مسلط باشند یکی از قابلیت‌های مهم این مرکز می‌تواند باشد و قبول سفارشات به زبان‌های زنده دنیا از جمله زبان آلمانی، بهترین کار برای کمک به کسانی است که تسلط کافی به این موضوع ندارند و به راحتی می‌توانند به این مرکز اعتماد کنند و سفارشات خود را به افراد متخصص در این زمینه بسپارند

 27. با سلام

  زبان آلمانی جزو زبان های شیرین اروپاست که علاقه مندان زیادی هم در کشور های مختلف دارد با این حال که از لحاظ قواعد و دستور سخت و دشوار است اما یاد گیری جذابی دارد و علاقه مندان برای تایپ این زبان نیاز به دانش قبلی تقریبا بالایی دارند و همینطور آشنایی با زبان انگلیسی که مورد بسیار مهم برای تایپ سریع و راحت این زبان از لحاظ حروف است می باشد.

 28. با سلام ، بنده تا حالا با زبان آلمانی تایپ نکردم اما خیلی دوست دارم که تجربه کنم و انجام دهم
  باتشکر از همکاران و مسئولین محترم اواتایپ
  یک روزه پنجاه تومان

 29. من شخصاً زبان آلمانی رو خیلی دوست دارم، زبان خیلی زیبایی هست
  نکاتی هم که گفتید برام جالب بودن و حتماً از راهنمایی ها استفاده میکنم.

پیشنهاد‌ها بسته‌اند.