گروه خدمات تایپ آوا با در اختیار داشتن تایپیست های متخصص و متعهد کار تایپ اسناد،پایان نامه ها،کتاب و جزوه های شما را در کوتاه ترین زمان انجام میدهند.

تنها کافیست از دست نوشته های خود عکس تهیه کرده و انها را به ادرس hamidi9115@yahoo.com ایمیل نمایید.اطمینان داشته باشید که در کوتاه ترین زمان فایل وورد از متن مورد نظر برای شما ایمیل میشود.لطفا پس از ارسال سفارش از طریق ایمیل و یا اپلود در سایت،جهت ثبت سفارش با شماره 09038429115 تماس حاصل نمایید.

کلمات کلیدی:

تایپ فوری

تایپ پایان نامه

تایپ کتاب

تایپ جزوه

تایپ سوالات چهار گزینه ای امتحانی و کنکوری

تایپ انلاین

تایپ فرمول

تایپ تخصصی

سفارش تایپ در تهران

سفارش تایپ در کرج

سفارش تایپ در ایلام

سفارش تایپ در شیراز

تایپ فارسی

جهت سفارش پاورپوینت کلیک کنید.

جهت انجام پروژه های پکت تریسر اینجا کلیک کنید.

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات سفارش انجام پاورپوینت را از ما درخواست نمایید.

 

 

آرایش نظامی  و عملیات سپر/ طوفان صحرا  در اوایل دهه 1990

  رایتر و همکارانش در خصوص تلفات NBI در ارتش ایالات متحده در OSD و دیگر عملیات نظامی  و بشر دوستانه در اوایل دهه 1990 گزارشی منتشر کردند. مراقبت های پزشکی بهبود یافته، موجب شد که  این داده ها و اطلاعات در مقایسه با عملیات های نظامی قبلی زودتر در دسترس قرار بگیرند. با این حال، در مورد OSD، هنوز هم تا سه سال پس از انجام عمل اطلاعاتی برای تجزیه و تحلیل در دسترس نمی باشد. NBI ها علت اصلی مرگ و میر در طول عملیات ODS   بودند که تعداد این تلفات 183 مورد بود. این در حالی است که مرگ و میر های ناشی از آسیب های جنگی 147 مورد گزارش شده بود  و دارای تعداد کمتری در مقایسه با NBI بود. بخشی از این مساله میتواند به دلیل تجمع زیاد و بازه زمانی نسبتا کوتاه جنگ خلیج فارس باشد.  در طول ODS، NBI ها و آسیب های اسکلتی-عضلانی  به ترتیب با 25 و 13 درصد منجر به بستری شدن در بیمارستان  می شدند. شایع ترین انواع NBI ها که در طول ODS تحت درمان قرار گرفتند صدمات ارتوپدیک حاد درجه اول از جمله شکستگی،رگ به رگ شدن  و در رفتگی مفاصل بودند که بیشترین تعداد را داشتند و تحت درمان قرار گرفتند.  سه تا شایع ترین علل بستری های NBI در طول ODS مربوط به حوادث وسایط نقلیه موتوری(1000/4 در سال )، سقوط(1000/4 در سال)، ورزش دو و میدانی (1000/  3.6 در سال ) بودند که 56% از تمامی بستری های NBI  را تشکیل می دادند.  نویسندگان این مقاله، همچنین تاکید کردند که  جراحات از دلایل اصلی مراجعه به بیمارستان و درمان سرپایی در طول استقرار نیرو های نظامی در سومالی،هائیتی و تمرینات نظامی در مصر بود که حدود 70% از کل موارد را شامل می گردید.به طور کلی، NBI ها در وهله اول بر سیستم های اسکلتی- عضلانی تاثیر میگذاشتند که علت اصلی هر دو  مورد بستری ها  و درمان های سرپایی  برای مراجعه کنندگان در تمامی طول عملیات بودند

 

 

پیشنهادتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.