تایپ متون زبان چینی

 • تایپ متون چینی
 • تایپ نامه ها و مکاتبات اداری و تجاری به زبان چینی
 • تایپ پایان نامه به زبان چینی
 • تایپ قرار دادهای تجاری و اقتصادی به زبان چینی
 • تایپ جزوات به زبان چینی
 • تایپ اشعار به زبان چینی
تایپ متن و نوشته زبان چینی

کشور چین

کشور چین یکی از کشورهای بزرگ اقتصادی و یکی از قطب های صنعتی مهم در اقتصاد دنیا می باشد و همچنین یکی از کشورهایی است که در بیشتر نقاط جهان دارای کارخانه های متعدد و همچنین برند های مطرح در زمینه خودروسازی،الکترونیک،پوشاک،ساخت وسایل صنعتی و غیره است از این رو کشور ما نیز با کشور چین همکاری اقتصادی و صنعتی گسترده‌ای دارد مرکز تایپ آوا بر این شد تا از توانایی افراد متخصص خود جهت تایپ محصولات و تایپ انواع و اقسام  مقالات و همچنین تایپ فایل های صوتی دانشجوی شما عزیزان در این حوزه قدم برداشته و بتواند خدمتی را به جامعه دانشجویی و جامعه تجاری کشور داشته باشد.

اقتصاد چین

کشور چین یکی از بزرگترین کشورهای دنیا و دارای بیشترین جمعیت انسانی می باشد زبان این کشور یکی از زبان های سخت حال حاضر جهان و همچنین دارای پیچیدگی های مختلف و منحصر به فردی برای خود است روابط اقتصادی زیاد کشور عزیزمان ایران با کشور چین ما را بر این داشت تا آپارتمان تایپ زبان چینی را در مرکز تایپ فوری آوا راه اندازی نماییم از این رو شما عزیزان و شما دانشجویان و مردم عزیز ایران می توانید به راحتی درخواستهای تایپ چینی خود را به مجموعه ما سفارش داده و افراد متخصص ما در زمینه زبان چینی مهارت لازم و کافی را دارند که می توانند به راحتی مطالب شما را تایید کرده و آنها را با هزینه مناسب و در کمترین زمان در اختیار شما عزیزان قرار دهند.مرکز تایپ آوا با داشتن سابقه ای طولانی در زمینه تایپ فوری،تایپ فایل صوتی و تایپ دست نویس و انواع درخواست های تایپ می تواند شما را در این زمینه یاری دهد.

زبان چینی

زبان چینی یک از سخت ترین زبان ها و شاید بتوان گفت یکی از پیچیده ترین زبان های جهان و شاید سخت ترین آن ها باشد، برای اینکه بتوانید این زبان را شروع به نوشتن و یادگیری کنین شاید نیاز به دانستن حداقل 3000 کلمه و کاراکتر این زبان باشید.

تایپ مکاتبات چینی

اگر شما به به واسطه کاری که دارید مثلا دانشجو هستید و یا یک تاجر هستید و نیاز به مکاتبات با کشور چین دارید میتوانید از مجموعه ما کار تایپ خود را سفارش داده و کارشناسان ما برای شما نامه ها و مکاتبات اداری شما را به زبان چینی نوشته و با بهترین کیفیت و بهترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن آن را به شما تحویل خواهند داد.

تایپ پایان نامه به زبان چینی

شاید شما یک از دانشجویان و یا محققانی باشید که در کشور چین مشغول به تحصیل علم هستید، از این رو شما نگزیر هستید مطالب خودتان را گردآوری کررده و آن ها را به زبان چینی درآورده تا بتوانید آن ها را برای ارایه آماده کنید.هر چند بیشتر دانشگاه های بین المللی از زبان انگلیسی برای مکاتبات خود در پایان نامه ها و مقالات استفاده می کنند، اما درصد قابل توجهی هم از دانشگاه های این کشور با زبان رسمی خود فعالیت میکنند.از این رو موسسه تایپ آوا این قابلیت را دارد که با استفاده از محققان خود کار تایپ چینی شما عزیزان را انجام داده و در زمان مناسب تحویل دهد.

متون چینی

اگر شما یک از افرادی هستید که به هر دلیل نیاز به تایپ متون چینی دارید، موسسه تایپ آوا این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا تمامی متون شما را چه در قالب نوشته های دیتنویس و چه در قالب عکس یا فایل های پی دی اف از شما گرفته و آن ها را به صورت تایپ شده و در فرمت فایل word  به شما تحویل دهد.

 

 1. یاسر کرباسی متخصص تایپ زبان چینی از کرمان
 2. بنده در تایپ با زبان چینی تجربه دارم‌. اصولا تایپ در تمامی زبانهای خارجی دارای نکات ریز و درشتی می باشد. زبان چینی نیز نکات زیادی برای یک تایپیست دارد که باید رعایت کند. خوشبختانه همکاری بنده با یک شرکت بزرگ چینی در منطقه رفسنجان کرمان و حضور بیش از ۱۵ همکار چینی در این شرکت باعث شد بنده با زبان آنها آشنایی پیدا کنم و بتوانم مطالب زبان چینی را ۱۰۰ درصد دقیق و با قیمت مناسب تایپ نمایم.


 3. مرتضی مهرالحسنی متخصص تایپ زبان چینی از کرمان
 4. بنده 3 سال تجربه کار با زبان چینی و تایپ متون تخصصی چینی را دارم و مدت 4 سال است به دلیل داشتن شرایط کاری مجبور به مهاجرت به کشور چین شدم و در آنجا به زبان چینی روی آوردم و شروع به آموختن این زبان کردم و توانستم این زبان را پس از فراز و نشیب های زیادی که داشت بیاموزم و اکنون آماده این هستم که این تجربیات و دانش خود را در اختیار جامعه ایران قرار دهم و آماده نوشتن و تایپ زبان چینی هستم

یک پاسخ

 1. با سلام و خسته نباشید
  ضمن تشکر از گروه آوا به خاطر بروز رسانی در تمامی زبان های جهانی و اینکه دقت و توجه کافی در تایپ و ترجمه این گونه زبان ها از جمله زبان چینی که بسیار سخت می باشد و کار هر فردی نمی باشد ولی با انتخاب افراد صحیح از عهده ی کار به خوبی برآمده اید.

پیشنهادتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.